راهنمایی در امر خرید موبایل

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,122
نام
آرمان
سلام128g mi 11 lite 5g neکارکرده تمیز9تومن ارزش خرید داره?
یا poco f3 حدود10
مدل ۸ گیگ رم آکبندش رو پارسال برای بابام گرفتم ۸ تومن! گوشی خیلی خوب و روونیه ولی باطریش زیاد خوب نیست. کارکرده هم به نظرم هیچ گوشیی نمیارزه چون واقعا نمیشه فهمید چجوری استفاده شده. همون f3 یا f4 یا a34 انتخاب بهترین

• Like
Reactions: TDKR

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,337
آقا جدا کسی نمیدونه؟
ببین این خیلی بستگی به شخص و کسی که میخواد اینکارو بکنه داره و باید منظورتو واضح تر بگی یعنی منظورت کلیه تو دنیا و خفن ترین هکرا یا ادمای معمولی البته تو ایران سرچ کنی و بپرسی همه بلدن هک کنن اینارو ولشون کن
تو دنیا هم معمولا دوس دسته هستند کسانیکه به دولتها وصل هستن و برا اونا کار میکنن و برا اهداف و مقاصد خاصی استفاده میشه که خیلی روشهای پیچیده ای داره و ممکنه سالها ازش استفاده بشه و یه گروهم هکرهای مخوفی هستن که بنا به دلایلی ممکنه گوشی رو هک کنن
ایفون و اندروید اینا هم در عمل فرق خاصی ندارن روشهای هکشون
ولی فعلا یه سرچی بزن برا پگاسوس بخون برگات میریزه که چجوری هر گوشی باهاش هک میکردن و دسترسی کامل میگرفتن هم رو اندروید بوده هم ایفون
یه چیز کلی هم بگم برا هک کردن همیشه سیستم عامل مهم نیست معمولا از طریق حفره های برنامه ها میتونن به گوشی وصل بشن و دسترسی بگیرن تا زمانیکه شرکت مربوطه فیکسش نکنه این یه مدله مدل بعدی هم اینه به روشی فایل الوده رو به شما برسونن و شما به نوعی اجراش بکنی.

• Like
Reactions: .::PUИK::.

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
863
نام
محسن
گوشی های پرچمدار چرا انقدر سخت پیدا میشه
الان این سری 13 شیائومی مثلا، چرا پک گلوبالش نایابه؟
آنر و اپو و zte و... هم که هیچی کلا
تنها برندی که راحت پیدا میشه سامسونگه فقط

• Like
Reactions: broken boy

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,842
نام
مهراد
سیزده دیرتر وارد شد

شیائومی 13T و 13‌T Pro بزودی با برچسب قیمتی 699 و 899 دلاری وارد بازار بین المللی میشن و 4 سال آپدیت اندروید و 5 سال آپدیت امنیتی میگیرن.

مشخصات خوبی هم دارن و به نظر ارزش خرید شون خیلی بالاس.

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,995
نام
sami
بازار فروش خیلی خیلی ضعیفه واسه همین وارد ‌کننده ریسک واردات رو نمیکنه
اینا جنس میارن به سرعت نقدش کنن تا با پولش مجدد واردات انجام بدن

شیائومی بالای ۲۰ تومن تو بازار طلبش به شدت کمه و تو این رنج قیمت ملت میرن سراغ اپل و سامسونگ

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
یه سوال موبایل ایفون اصلا هک میشه؟
مثلا کسی میتونه با یه بد افزار یا لینک هکش کنه و به سیستم عامل دسترسی داشته باشه (گالری و......)
نه یک زمان یک نسخه از ای او اس اومد که فوری براش اپدیت اومد تقریبا همچین چیزی حداقل برای کاربرای عادی امکانش نیست

• Like
Reactions: .::PUИK::.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,640
ببین این خیلی بستگی به شخص و کسی که میخواد اینکارو بکنه داره و باید منظورتو واضح تر بگی یعنی منظورت کلیه تو دنیا و خفن ترین هکرا یا ادمای معمولی البته تو ایران سرچ کنی و بپرسی همه بلدن هک کنن اینارو ولشون کن
تو دنیا هم معمولا دوس دسته هستند کسانیکه به دولتها وصل هستن و برا اونا کار میکنن و برا اهداف و مقاصد خاصی استفاده میشه که خیلی روشهای پیچیده ای داره و ممکنه سالها ازش استفاده بشه و یه گروهم هکرهای مخوفی هستن که بنا به دلایلی ممکنه گوشی رو هک کنن
ایفون و اندروید اینا هم در عمل فرق خاصی ندارن روشهای هکشون
ولی فعلا یه سرچی بزن برا پگاسوس بخون برگات میریزه که چجوری هر گوشی باهاش هک میکردن و دسترسی کامل میگرفتن هم رو اندروید بوده هم ایفون
یه چیز کلی هم بگم برا هک کردن همیشه سیستم عامل مهم نیست معمولا از طریق حفره های برنامه ها میتونن به گوشی وصل بشن و دسترسی بگیرن تا زمانیکه شرکت مربوطه فیکسش نکنه این یه مدله مدل بعدی هم اینه به روشی فایل الوده رو به شما برسونن و شما به نوعی اجراش بکنی.
نه یک زمان یک نسخه از ای او اس اومد که فوری براش اپدیت اومد تقریبا همچین چیزی حداقل برای کاربرای عادی امکانش نیست
مسئله اینه که
یه سری داستانا داشتم این چند سال
و حالا میخوام وانمود کنم گوشی طرف هک شده
اما واقعا هک نشده
خیلی ساده بگم یه سری اطلاعات میخوام رو کنم ، فرضا بیان کنم این اطلاعات از طریق هک به دست اومده
طرف هم بره شکایت کنه ولی در اصل هک نشده
الان دقیقا سوالم اینه واقعا امکانش هست همچین سناریویی برای ios
گوشی طرف هم 7 پلاس هست

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا
دوستان کسی تجربه ای از قضیه آنتن دهی گوشی های آیفون سری 14 داره؟
چون تعاریف ضد و نقیض زیاد شنیدم بعضیا بودن که چندین ماه استفاده کردن و آنتن نرفته بعضیا شنیدم ماهی یه بار سیم رو در میارن با همون روش هایی که پر اینستاست (2G=> اندروید= فلان) دوباره میندازن و میاد بعضیا میگن که اگه ثبت مرچنت بشه هرماه آنتن تمدید میشه. خلاصه خیلی خر تو خره
من 9 ماه پیش گرفتم ولی هیچ وقت تو ایران سیمکارت ننداختم به گوشی. قبل از اسفند پارسال که تو فرودگاه میشد گوشی رو تو گمرک ثبت کرد همون موقع تو فرودگاه ثبت کردم در واقع ثبت مرچنت هم داره

حالا به نظرتون من سیم بندازم آنتن میره؟ میاد؟ چطوره اوضاع؟ :D

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,087
نام
شایان
سلام
S21 FE چطور گوشی هست؟
باطری بد اما عملکرد های دیگه با توجه به قیمت خوب دوربین و lcd مناسبی داره واقعا
دوستان کسی تجربه ای از قضیه آنتن دهی گوشی های آیفون سری 14 داره؟
چون تعاریف ضد و نقیض زیاد شنیدم بعضیا بودن که چندین ماه استفاده کردن و آنتن نرفته بعضیا شنیدم ماهی یه بار سیم رو در میارن با همون روش هایی که پر اینستاست (2G=> اندروید= فلان) دوباره میندازن و میاد بعضیا میگن که اگه ثبت مرچنت بشه هرماه آنتن تمدید میشه. خلاصه خیلی خر تو خره
من 9 ماه پیش گرفتم ولی هیچ وقت تو ایران سیمکارت ننداختم به گوشی. قبل از اسفند پارسال که تو فرودگاه میشد گوشی رو تو گمرک ثبت کرد همون موقع تو فرودگاه ثبت کردم در واقع ثبت مرچنت هم داره

حالا به نظرتون من سیم بندازم آنتن میره؟ میاد؟ چطوره اوضاع؟ :D
شانسیه اما بالاخره به اونجا میرسه که مجبور بشی هر ماه سیمکارت در بیاری و ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر