راهنمایی در امر خرید موبایل

ALI PUNKER

کاربر سایت
Nov 5, 2017
192
نام
علی
این گوشی با دو تا اسم موجوده، یکی Redmi K60 Extreme یکی Ultra که البته هر دو چینی هستن ولی خب گفتم دیگه در آیند به اسم 14T Pro و با مشخصات متفاوت وارد بازار میشن
دلتون به رام گلوبالش خوش نکنید شیا از قدیم تو بحث آپدیت بیشتر تو رام چین که مال خودشه اهمیت میده داشتم که میگم...

• Like
Reactions: rpg321

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
این گوشی با دو تا اسم موجوده، یکی Redmi K60 Extreme یکی Ultra که البته هر دو چینی هستن ولی خب گفتم دیگه در آیند به اسم 14T Pro و با مشخصات متفاوت وارد بازار میشن
اخه الان همین k60 ultra قیمتش مناسب به نظر میاد 31 تومن نه ؟

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,520
دوستان میخوام واسه درس ایپد بخرم
ایپد نسل ۹ با ایپد پرو خیلی فرق میکنه تو زمینه درس خوندن؟ یعنی میارزه ۵۰-۶۰ تومن پول بدم وقتی فقط قراره باهاش درس بخونم
نه
فقط اگه میخوای پنسل هم بخری air بخر که پنسل نسل ۲ ساپورت میکنه

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
اصلا شما نمیتونی تشخیص بدی تا استفاده نکنی بعد چه تکنولوژی میخواد سرهم کردن گوشی ؟ قطعات میاد سرهم میشه حالا احتمال داره این بین باطری چیزی رو اصلی نندازن
الان تو بازار که ما هستیم معلوم شده a34 مالزی معمولا تولید ایران عه :))
باطری هاشون مشکل داره اکثرا حدودا نصف ویتنام ها شارژ نگه میداره
این اطلاعات هم از طریق گروه هماهنگ و هم چنین مغازه دار هایی که دوستم هستن پیدا کردم و البته 2 روز پیش دوستم یه a34 مالزی خرید 3 تومن ارزون تر از ویتنام
دقیقا کمتر از نصب ویتنام شارژ نگه میداره و داغ هم میکنه
دوست عزیز من اندازه موهای سرم a34 فروختم و با همچین چیزی برخورد نکردم
A34 مالزی رو اولین باره از شما میشنوم
چیزی که من دیدم فقط ویتنام و هنده که از لحاظ کیفیت ساخت و مابقی چیزا کوچکترین تفاوتی با هم ندارن و فقط به خاطر این که طلبه ویتنام تو بازار بیشتره تک فروشا سو استفاده میکنن
البته a53 هایی که جدیدا تو بازاره ساخت مالزیه ولی بازم هیچ تفاوتی با مدل های قبل نداره

گوشی های مونتاژ ایران که شما میفرمایید اکثرا مدل های نوکیا دکمه ای هستن که جنرال لوکس به اسم نوکیا تولید میکنه و تک و توک سامسونگ های پایین رده قدیمی مال ۲ سال پیش بود که یکهو سر و کلشون تو بازار پیدا شد و مشخص بود مشکل دارن
البته بازم شخصا غیر از نوکیا هیچ سامسونگ مونتاژ ایران ندیدم و فقط از همکارای تهران شنیدم

گوشی که ۴ ماه نمیشه تو بازار جهانی عرضه شده حالا حالا ها مدل های رفرش و مشکل دار نداره

پ ن : البته یک سری مدل های سامسونگ مثل سری M و سری F وجود داره که ساخت هنده و پشتش به وضوح نوشته دفعه اول فقط با سیم کارت هندی روشن شود
که بعضی شرکت ها میان اینا رو پلمپش رو باز میکنن و یک سیم کارت هندی میندازن بالاش و گوشی رو میارن بالا و مجدد خودشون پلمپ میکنن و میدن تو بازار
اینا یک جورایی مثل شیائومی های پک چین هستن و مخصوص بازار هندن و احتمال داره تو ایران به مشکل آنتن دهی بخورن و ساپورت نرم افزاریش نسبت به مدل های معمول سامسونگ کمتر باشه

آخرین ویرایش:

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,520
ایپد نسل ۹ و ۱۰ پنسل رو ساپورت‌ نمیکنن ؟ :|
پنسل نسل ۱ ساپورت میکنن که مثل نسل ۲ وایرلس شارژ نمیشه
یه مشکل دیگه ای هم که دارن اینه که صفحشون لمینت نشده یعنی بین صفحه و تاچ هوا وجود داره کلا برای نوشتن ایر و پرو بهترن

• Like
Reactions: sendo

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
ارزون تر هم خریداری میشن، ارزون تر هم فروخته میشن
نه میگن از اون اختلاف قیمت خرید هم بیشتر میزنن تو سرش
مثلا اگه 5 م اختلاف قیمت نو باشه ، شاید 7-10 م ارزون تر بخرن نسبت به دس دو هم رده از ZAA
-------------------------------------------------------
فرق این 2 تا چیه؟
https://www.technolife.ir/product-2...مراه-هدیه-شارژر-دیواری-اپل-مدل-20-وات-دو-شاخه
https://www.technolife.ir/product-4...ot-active-ظرفیت-128-گیگابایت---رم-4-گیگابایت-

آخرین ویرایش:

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
یه مشکلی که با f5 دارم از همون اولش اینه که ایرانسل آنتن درست نمیده روش و پرش آنتن داره
دوتا سیم‌کارت میخوام همزمان استفاده کنم
کسی راه حلی داره؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,466
نام
امین
یه مشکلی که با f5 دارم از همون اولش اینه که ایرانسل آنتن درست نمیده روش و پرش آنتن داره
دوتا سیم‌کارت میخوام همزمان استفاده کنم
کسی راه حلی داره؟
عجیبه
من مشکلی ندارم.
دو سه نفری هم که گرفتن همچین چیزی بهم نگفتن.

• Like
Reactions: SleepyTurtel

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر