راهنمایی در امر خرید موبایل

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین
البته A04 جزوشون نیست ولی باز هم بسیار عجیبه
اصلا تکنولوژی مونتاژش در داخل هست ؟

این خبر هم قطعا در پی اختلافی چیزی بینشون درز کرده.
وگرنه این موردی نیست که بخواد بعد از این مدت فاش بشه.

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
البته A04 جزوشون نیست ولی باز هم بسیار عجیبه
اصلا تکنولوژی مونتاژش در داخل هست ؟
اصلا شما نمیتونی تشخیص بدی تا استفاده نکنی بعد چه تکنولوژی میخواد سرهم کردن گوشی ؟ قطعات میاد سرهم میشه حالا احتمال داره این بین باطری چیزی رو اصلی نندازن
الان تو بازار که ما هستیم معلوم شده a34 مالزی معمولا تولید ایران عه :))
باطری هاشون مشکل داره اکثرا حدودا نصف ویتنام ها شارژ نگه میداره
این اطلاعات هم از طریق گروه هماهنگ و هم چنین مغازه دار هایی که دوستم هستن پیدا کردم و البته 2 روز پیش دوستم یه a34 مالزی خرید 3 تومن ارزون تر از ویتنام
دقیقا کمتر از نصب ویتنام شارژ نگه میداره و داغ هم میکنه

• Wow
Reactions: amir_amd

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
شما مگه نگفتی رام گوشیم عوض کردم اوکی شد حالا میخای گوشی بگیری مگه گوشیت خراب شد :|
نه داداش خراب نشد ولی مدتها بود توی فکر عوض کردن گوشیم بودم،مشکلمم باهاش سنگینی بیش از حد بود اتفاقاً بعد از زدن کاستوم رام گوشی بشدت بهتر شد ولی خب از قبل برنامه شو داشتم تازه میخواستم برم سمت سامسونگ که خب هم قیمت a54 فضایی شد هم اینکه دیدم اگزینوس هست و حقیقتش چشمم ترسید

..............................
دیروز پوکو اف 5 خریدم
حقیقتش اول از همه چی حاشیه خیلی کم پایین صفحه اش دلمو برد ولی خب درکل دنبال یه گوشی سبک تر بودم
تا الان که همه چیش خوب بوده و پشت دستمو داغ کردم که آپدیتش نکنم :D
از بازار چارسو به قیمت ۱۷۵۰۰ رنگ مشکی خریداری شد(راستش رنگ آبی و سفید به دلم ننشست،چون ۱۱ تی پرو هم که داشتم رنگش روشن بود،و این قسمت کربنی پشت گوشی چشممو گرفت)
صفحه نمایش و طراحیشو دوست دارم تو دستم خوب جا میشه
خیلی کاری به پردازنده ندارم چون بازی نمیکنم با گوشی
دوربینشم هنوز نشده تست کنم ولی چیز بدی نمیخوره باشه و کار راه اندازه

Sent from my 23049PCD8G using Tapatalk

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
623
نام
Ali
نه داداش خراب نشد ولی مدتها بود توی فکر عوض کردن گوشیم بودم،مشکلمم باهاش سنگینی بیش از حد بود اتفاقاً بعد از زدن کاستوم رام گوشی بشدت بهتر شد ولی خب از قبل برنامه شو داشتم تازه میخواستم برم سمت سامسونگ که خب هم قیمت a54 فضایی شد هم اینکه دیدم اگزینوس هست و حقیقتش چشمم ترسید

دیروز پوکو اف 5 خریدم
حقیقتش اول از همه چی حاشیه خیلی کم پایین صفحه اش دلمو برد ولی خب درکل دنبال یه گوشی سبک تر بودم
از بازار چارسو به قیمت ۱۷۵۰۰ رنگ مشکی خریداری شد(راستش رنگ آبی و سفید به دلم ننشست،چون ۱۱ تی پرو هم که داشتم رنگش روشن بود،و این قسمت کربنی پشت گوشی چشممو گرفت)

مبارکه
خوب کاری کردی میان رده شیا واقعا بهتر از سامسونگه(با اون اگزینوس بیخودش)
پوکو اف 5 خوش دست و قوی و راضی کنندست
فقط من متوجه نشدم یعنی آپدیت نمی کنی دیگه؟

پ.ن: آقا یک زمانی اون قبلا ها :D به خاطر شما و بازخورد هایی که داده بودی دنبال HTC M8 بودم یادش بخیر

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
مبارکه
خوب کاری کردی میان رده شیا واقعا بهتر از سامسونگه(با اون اگزینوس بیخودش)
پوکو اف 5 خوش دست و قوی و راضی کنندست
فقط من متوجه نشدم یعنی آپدیت نمی کنی دیگه؟

پ.ن: آقا یک زمانی اون قبلا ها :D به خاطر شما و بازخورد هایی که داده بودی دنبال HTC M8 بودم یادش بخیر
نه،چیزی که من تو این سالها از گوشیهای شیائومی متوجه شدم مخصوصاً این سالهای آخر اینه که بعلت گستردگی مدلهای گوشیاش هر آپدیتی که میده مخصوصاً آپدیت های کوچیک شاید یه باگ یا مشکلی رو برطرف کنه ولی قطعا چندتا باگ دیگه رو اضافه میکنه،یعنی انقد مدلهای مختلف تولید میکنه تیم توسعه دهنده موبایلش فکر کنم عین رضا پیشرو بهش میگن بیناموس ما داریم اینجا زحمت میکشیم :))
یه مدت دیگه آنلاک بوتلودر میکنم و رو اینم eu میریزم که هم دست و بالت باز تره هم امکانات رام چین رو داری
..........................
آره یادش بخیر M8 چه گوشی نابی بود،واقعا اینکه HTC انقد توسط رقبا به حاشیه رفت ناراحت کننده است،چون برندی بود که صاحب سبک بود و آدم کیف میکرد گوشیاشو میخرید،همچنین رابط کاربری بشدت نرمی هم داشت
هی یادش بخیر اون موقع برند ها کمتر بودن ولی کیفیت ها و خلاقیت ها به مراتب بیشتر

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین

دیروز پوکو اف 5 خریدم

مبارک باشه.
دو تا آپدیت داده هر دو هم پچ امنیتی گوگل هست.
بنظرم بزن حتمن ویروسی چیزی نزنه گوشی رو آلوده کنه.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین
آقا سلام
الان redmi note 12 pro 5g با رم 12 ارزش خرید داره بگیرم ؟
گوشی دیگه ای پیشنهاد میدید؟
یه مقایسه از این دو تا اومده که جز کیفیت ساخت، تو دوربین و سخت افزار poco f5 خیلی بهتره.
منم بین این دو مدل مردد بودم که بعد از دیدن این بررسی رفتم سراغ پوکو.

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
623
نام
Ali
نه،چیزی که من تو این سالها از گوشیهای شیائومی متوجه شدم مخصوصاً این سالهای آخر اینه که بعلت گستردگی مدلهای گوشیاش هر آپدیتی که میده مخصوصاً آپدیت های کوچیک شاید یه باگ یا مشکلی رو برطرف کنه ولی قطعا چندتا باگ دیگه رو اضافه میکنه،یعنی انقد مدلهای مختلف تولید میکنه تیم توسعه دهنده موبایلش فکر کنم عین رضا پیشرو بهش میگن بیناموس ما داریم اینجا زحمت میکشیم :))
یه مدت دیگه آنلاک بوتلودر میکنم و رو اینم eu میریزم که هم دست و بالت باز تره هم امکانات رام چین رو داری
..........................
آره یادش بخیر M8 چه گوشی نابی بود،واقعا اینکه HTC انقد توسط رقبا به حاشیه رفت ناراحت کننده است،چون برندی بود که صاحب سبک بود و آدم کیف میکرد گوشیاشو میخرید،همچنین رابط کاربری بشدت نرمی هم داشت
هی یادش بخیر اون موقع برند ها کمتر بودن ولی کیفیت ها و خلاقیت ها به مراتب بیشتر

واقعا تنوع مدل های شیا بی رویه بالاست.
البته غیر از شرایط رقبا مدیریت HTC هم حرکت های اشتباه زد ولی منم مدل های برند های قدیم مثل LG و HTC و Sony بیشتر دوست داشتم.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
شیائومی اعلام کرد گوشی Redmi K60 Ultra از پشتیبانی 4 ساله اندروید و 5 ساله وصله های امنیتی بهره خواهد برد!

این تلفن همراه با نام Xiaomi 14T Pro و البته مشخصاتی متفاوت تر، برای بازار های بین المللی عرضه خواهد شد.

بلاخره یه حرکت خوب از این شرکت دیدیم ما

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
شیائومی اعلام کرد گوشی Redmi K60 Ultra از پشتیبانی 4 ساله اندروید و 5 ساله وصله های امنیتی بهره خواهد برد!

این تلفن همراه با نام Xiaomi 14T Pro و البته مشخصاتی متفاوت تر، برای بازار های بین المللی عرضه خواهد شد.

با این وضعیت آپدیت هاش بهترین خبر ممکن این بود:
شرکت شیائومی اعلام کرد برای Redmi K60 هیچ آپدیتی عرضه نمیکند تا کاربران باگ های کمتری رو تجربه کنند :))

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
با این وضعیت آپدیت هاش بهترین خبر ممکن این بود:
شرکت شیائومی اعلام کرد برای Redmi K60 هیچ آپدیتی عرضه نمیکند تا کاربران باگ های کمتری رو تجربه کنند :))

لامصب هزار مدل گوشی داره با هزار تا اسم مختلف برای 5 تا بازار مختلف! تا اینارو آپدیت کنه صد سال طول میکشه که بماند، نصف اینا باگ میگیرن باز باید صبر کنی براشون آپدیت جدا بده!

من تو نوشتن مشخصات گوشی هاش اشتباه میکنم با اینکه از GSMArena میخونم، یهو تهش نوشته با مدل هندی اشتباه گرفته نشود! لینک به مدل چینی، لینک به مدل جهانی!

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان

این مگه موجوده تو ایران ؟ یه جا دیدم قیمت زده 31 تومن

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
این مگه موجوده تو ایران ؟ یه جا دیدم قیمت زده 31 تومن
این گوشی با دو تا اسم موجوده، یکی Redmi K60 Extreme یکی Ultra که البته هر دو چینی هستن ولی خب گفتم دیگه در آیند به اسم 14T Pro و با مشخصات متفاوت وارد بازار میشن

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,104
نام
سالار
دوستان میخوام واسه درس ایپد بخرم
ایپد نسل ۹ با ایپد پرو خیلی فرق میکنه تو زمینه درس خوندن؟ یعنی میارزه ۵۰-۶۰ تومن پول بدم وقتی فقط قراره باهاش درس بخونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر