راهنمایی در امر خرید موبایل

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
تو ایران برمیدارن؟ یک آنباکسینگ خارجی دیدم شارژر 15 وات و کابل داشت داخلش، فک کنم واسه پایین رده ها برنداشته هنوز ولی احتمالا همونم سال دیگه نخواهد داشت.
خدا لعنت کنه اپلو این چیزا رو مد کرد، امیداورم هندیا مقاومت کنن شیائومی برنداره فعلا :D
کلا از 2022 هرچی گوشی ساخته شارژر حذف شده از پایین رده گرفته تا میان رده و پرچمدار و سری M مخصوص هند و ... تو دیجی کالا هم خریدارا زدن - نبود هندزفری - نبود شارژر۲۵واتی در جعبه

شیائومی از Mi 11 اعلام کرد هر کی به فکر محیط زیسته تو خرید اینترنتی تیک گزینه "شارژر نمی خواهم اما کمک به محیط زیست می خواهم" رو تیک بزنه تا ما شارژر الکی تو کارتن نکنیم :D

شارژر خوب ۲۵ وات که به این بخوره چه مارک و مدلی بگیرم ؟؟ راهنمایی بفرمایید
همه شارژر ها به هم میخورن و مشکلی ندارن اما سامسونگ ها از 250 تومن هست تا 650 تومن که خب خدایی گرونه
شارژر های شیائومی رو هم می تونید بخرید 27 وات و 33 وات که قیمتشون از 150 تا 300 تومنه

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
خیلی سعی کردم خودمو متقاعد کنم به خرید nubia red magic 7 ولی خب این قیمت 29/500 و از یه طرف هم اوضاع سرقت و خفت کنی بالای گوشی باعث شد قیدش و بزنم و برم سراغ poco f4 gt با قیمت 16 تومن.
12 گیگ رم و 256 گیگ حافظه داخلی و Snapdragon 8 gen1 خیلی جذاب بود و قابلیت دکمه های گیم.
متاسفانه واردکننده عمده فقط رنگ مشکی و اورده و خبری از اون رنگ جذاب زرد تو بازار نیست.
بنظرم تو این محدوده رقیب نداره و حتمن اگه قصد خرید دارید یه نگاهی بهش بندازید.

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,333
من اصلا شیامی پیشنهاد نمیکنم. اگ اندروید میخای حتما سامسونگ بگیر ۴ سال پشتیبانی دارن .

شیامی متریال خوبی ندارع گوشی هاش راحت خورد میشه.
من mi 9t pro داشتم گرون ترین گوشی اون موقع شیامی اولش خوب بود ولی با ی ضربه ساده خرد شد .
الانم red mi note 9 دارم هیچ نرم افزاری جز واتس تل اینستا روش نیست ولی خیلی کند شده . باگ خالص عه
این سامسونگو مطمئن نیستم مثل همه برندهای دیگه پشتیبانی خوبی ندارن حتی رو پرچمداراشون
ولی این کندی که میگی خیلی اذیت میکنه من با اینکه ایفون چند سال پیش دارم ولی بازم خوبه فقط حافظه و باتریش داره اذیت میکنه وگرنه همه میدونن اپدیت ها و روونیش عالیه
شیائومی از خوبی هاش میشه به قیمت پایین، سخت افزار قوی و کیفیت عکاسی و فیلمبرداری مناسب اشاره کرد و توی رده قیمتی که داره، نه سامسونگ و نه سایر برند ها همچین قیمت هایی ندارن. منتها از مشکلاتش میشه به عدم پشتیبانی نرم افزاری درست و حسابی اشاره کرد. یعنی مثل سامسونگ هر ماه مرتب پچ امنیتی ارائه نمی کنه و به جز سری 11T و 11T Pro و شیائومی 12 و 12 پرو، بقیه گوشی هاش آپدیت 2 ساله می گیرن که البته برای خودم چندان مهم نبوده. مشکل بعدی گوشی های پوکو هستن که لانچر پوکو دارن و کلا لانچر پوکو نسبت به خود MIUI یه ضعف هایی داره و با اینکه شاید خیلی به چشم نیان ولی می تونن بعضی وقتا رو مخ باشن. اینم بگم که کلا تراشه اسنپدراگون 8 نسل یک، خیلی تراشه داغی هست و گرما باعث میشه که عملکرد کلی گوشی مشکل بخوره و لگ درست بشه. من خودم سمتش نمیرم و تا به امروز تنها برندی که موفق شده گرمای این تراشه رو کنترل کنه وان پلاس بوده که داداشم وان پلاس 10 پرو خرید و باهاش PUBG بازی می کنه اوکیه.

پیشنهاد من اینه که سراغ گوشی هایی با این تراشه نری و صبر کنی نسخه پلاس که اومد دیگه اوکی هست این قضیه گرما یا اگر صبر نداری بری سراغ 11T Pro یا 12X یا شیائومی Mi 11i

والا من سه ساله Mi 9T Pro دارم و بزنم به تخته بارها از دستم افتاده یا تو ماشین یا یه بار زنبور دستمو نیش زد ناخودآگاه پرتش کردم تو در آهنی و هیچکارش نشد تازه من علاقه ای به گلس گذاشتن رو گوشی ندارم و صفحه ش هم خش نشد!

از طرفی سامسونگ فقط پشتیبانی نرم افزاری اوکی داره ولی این مشکل نداشتن شارژر، سرعت شارژ پایین، سخت افزار با تراشه اختصاصی ضعیف و داغ و مصرف باتری بالا و قیمت های بالاتر از شیائومی... خرید محصولاتش فقط در صورتی توجیه داره که عشق این برند باشید و شیائومی رو یه بنجل ساز چینی بدونید.
لانچر گوشیو نمیشه عوض کرد به خوده شیا ؟ بعد اینا جفتشون در نهایت شیائومی هستن و miui دارن بینشون چه فرقی داره ؟
بقیه چیزایی که گفتی رو همه گوشیای شیائومی هستش یا رو پوکو و ردمی ایناس
به نسبت قیمت بهتربن همون شیائومی و ریلمی هست.
هر دو عالی هستند و رابط کاریری ریلمی خیلی حرفه ای تر و بهتره ولی متاسفانه همه مدلهاش ایران نمیاد.

اگه از نظر مالی مشکلی نداری سری گوگل 6 هم عالی هستند.
ریلمی تو بازار نیست چیزی که خودم دوسش دارم gt2pro هستش که خیلی گوشی خفنیه ولی نیست تو بازار باید بدی به اینا که میارن حدودا 20 تا 30 روز ولی خب پولو کلا میگیرن
گوشی های پیکسلم واقعا عالین با اینکه از تنسور یکمی بر میگن یا حداقل میگن ضعیفه ولی بخاطر سیستم هوش مصنوعی فوق العادش جبران کرده ولی خب گرونه و خیلی تو بازار کمه حتی pixel 6a که تازه معرفی شده هم راضیم ولی نیست جاییم ندیدم بیاره مثل چینیا
رفیق من خودم mi 10 lite 5g دارم ...
من که حقیقتش راضی نیستم ، داغ میکنه ،MIUI لگ داره و همینطوری یسری باگ که البته باگهاش رو مخ نیستن ، و اینکه الان حدودا یه ساله از گوشی استفاده میکنم خیلی بنظرم خودم گوشی کند شده با وجود اینکه اصلا گیم نمیزنم با گوشی فقط خیلی هاتسپات میکنم که ممکنه همون باعث کندی شده باشه.
من خودم اگه بخوام دوباره گوشی بخرم قطعا شیائومی نمیخرم و میرم سراغ سامسونگ و یا ریلمی
امیدوارم که تونسته باشم کمکتون کنم 🙂🤝
واقعا میگی ؟برا من بحث روون بودن سیستم عامل و راحت باز شدن اپها خیلی مهمه و همینطور کند نشدن
داستان اینکه میگن تبلیغات داره چیه
سامسونگ اخه بجز پرجمداراش بقیشون خیلی چیز مالی نیستن یا من خیلی خوشم نمیاد مگه یه مدل خاصی باشه بعدشم این پردازنده های خود سامسونگ اغلب از همرشون تو اسنپ دراگون ضعیفترن شارژرم ندارن

صد در صد استثنا همیشه هست مجید. من خودم الان که میخوام گوشیمو عوض کنم اگر S21 FE 5G نسخه اسنپدراگون وارد ایران میشد حتما خرید میکردم چون اون 4 سال پشتیبانی خیلی مهمه، درجه IP خیلی مهمه، تعمیر پذیری و کیفیت عکس خوب خیلی مهمه اما خب باید قبول کنیم سامسونگ ضعف های بزرگی هم داره مثل همین عدم قرار دادن شارژر توی جعبه دستگاه یا عرضه گوشی های با سرعت شارژر 25 وات که فروش رفتن گوشی های شیائومی رو راحت تر میکنه. ولی من حقیقت خودم به کسایی که گوشی قبلیشون سامسونگ بوده مخصوصا مدل های ضعیف، وقتی میخوان گوشی جدید بخرن و پول بیشتر بدن همون سامسونگ پیشنهاد میدم مثل های S20 FE 5G و A52s در مواردی نادر! یا مثلا +S21 ولی خب سامسونگ و اگزینوس، مشکل باتری و شارژدهی و گرما یه سری مباحث هستن که سامسونگ هیچوقت درستشون نکرده.

در مورد وان پلاس الان داداشم که 10 پرو خرید رابط کاربری ColorOS اوپو هست و اون مسخره بازی های اکسیژنOS نداره و از این بابت همچنان رابط خیلی سریع هست. اما در مورد اون بخش از حرفت که پردازنده ها قوی شدن موافقم چون خودم به شخصه میخوام گوشی بخرم که اسنپ 870 هست ولی با اینکه برای بازی هم جوابه ولی من جز عکس و اینستا و تلگرام و وب گردی هیچ کار دیگه ای باهاش ندارم و برام مهم تر سنسور دوربین و سرعت شارژ و خوش دستی گوشی و نمایشگرش هست که میخوام برم سمتش.
این 4 سال پشتیبانی جدیدا اعلام شده برا سامسونگ ؟معتبره ؟بعد برا همه گوشیاش یا فقط پرچمدارا و بعضی مدلها
وان پلاس انصافا گوشی خوبیه و سیستم عاملش چرا میگی مسخره بازیای اکسیژن او اس ؟؟! واقعا از بهتریناس و اینکه ظاهرا پشیمون شدن از ادغام با color os و دوباره نسخه جدید سیستم عامل خودشو داده، همیشه جزو بهترینا بوده تو نرم افزار مثل شیائومی هم این همه گوشی نمیزنه تمرکزش رو چند مل گوشیه
خیلی سعی کردم خودمو متقاعد کنم به خرید nubia red magic 7 ولی خب این قیمت 29/500 و از یه طرف هم اوضاع سرقت و خفت کنی بالای گوشی باعث شد قیدش و بزنم و برم سراغ poco f4 gt با قیمت 16 تومن.
12 گیگ رم و 256 گیگ حافظه داخلی و Snapdragon 8 gen1 خیلی جذاب بود و قابلیت دکمه های گیم.
متاسفانه واردکننده عمده فقط رنگ مشکی و اورده و خبری از اون رنگ جذاب زرد تو بازار نیست.
بنظرم تو این محدوده رقیب نداره و حتمن اگه قصد خرید دارید یه نگاهی بهش بندازید.
والا من همین گوشیو چند صفحه پیش پرسیدم یجورایی نظرا منفی بود راجع بهش، خودتم ریپلای زدی گفتی وان پلاس و پیکسل و ریلمی حالا چیشد ؟
ولی در کل سخت افزار و قیمتش خیلی خوبه البته من اون دکمه های گیمینگش رو خیلی نیستم کاش بجاش دوربینش بهتر بود ولی در کل بقیه مشخصاتش مثل بهترین پرچمداراس صفحه نمایشش تقریبا کاملا باتریشم میگن بد نیست ولی شارژرش محشره بدنشم فلز و شیشس
و سیستم عاملش و لانچرشم نمیدونم چون اصلا تجربشو نداشتم اینجا خیلی تعریفشو نکردن

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
دوستان بنظرتون سرعت پایین شارژر وایرلس عمر باتری رو میاره پایین؟
شارژر وایرلسی که دارم سرعتش شاید یک سوم شارژر خود گوشی باشه، منم سرعتش واسم مهم نیست چون گوشی رو بجای روی میز میزارم اون رو شارژ شه فقط موندم بلند مدت تاثیر منفی نداشته باشه رو گوشی!؟

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
لانچر گوشیو نمیشه عوض کرد به خوده شیا ؟ بعد اینا جفتشون در نهایت شیائومی هستن و miui دارن بینشون چه فرقی داره ؟
بقیه چیزایی که گفتی رو همه گوشیای شیائومی هستش یا رو پوکو و ردمی ایناس

این 4 سال پشتیبانی جدیدا اعلام شده برا سامسونگ ؟معتبره ؟بعد برا همه گوشیاش یا فقط پرچمدارا و بعضی مدلها
وان پلاس انصافا گوشی خوبیه و سیستم عاملش چرا میگی مسخره بازیای اکسیژن او اس ؟؟! واقعا از بهتریناس و اینکه ظاهرا پشیمون شدن از ادغام با color os و دوباره نسخه جدید سیستم عامل خودشو داده، همیشه جزو بهترینا بوده تو نرم افزار مثل شیائومی هم این همه گوشی نمیزنه تمرکزش رو چند مل گوشیه

لانچر نیست، رام POCO هست و برای خلاص شدن از شرش باید رام رو عوض کنید که دردسر های خودش رو داره. مثلا توی گوشی های Poco X3 و F3 یه موقعه هایی قابلیت فیلمبرداری فریز میشه یا هنگ های لحظه ای داره. لانچر پوکو یه سری قابلیت های اضافه داره و آیکن هاش هم متفاوت هست مثلا به صورت پیشفرض کشوی برنامه ها داره. بقیه چیزا اگه منظورت گرمای تراشه س بله برای همه گوشی ها هست.

اون 4 سال پشتیبانی هم از اول سال اعلام شده و شامل سری S21 و Z Fold و A52s به بعد میشه 4 سال نسخه اندروید 5 سال نسخه OneUI. وان پلاس گوشی هاش خوبه اون اوکسیژن او اس هم خوب بود همیشه جزو پرچمدارای آپدیت بود بعد ادغام شد با ColorOS بعد باز کشید کنار که اونایی که ColorOS دارن راضی تر هست و برد رو کردن، الان دیگه اوکسیژن او اس دیر به دیر آپدیت میشه و مشکلات کامل فیکس نمیشن و خاموشی پیدا می کنن و ...

دوستان بنظرتون سرعت پایین شارژر وایرلس عمر باتری رو میاره پایین؟
شارژر وایرلسی که دارم سرعتش شاید یک سوم شارژر خود گوشی باشه، منم سرعتش واسم مهم نیست چون گوشی رو بجای روی میز میزارم اون رو شارژ شه فقط موندم بلند مدت تاثیر منفی نداشته باشه رو گوشی!؟

سرعت شارژ وایرلس همون 1/3 شارژ عادی هست مگر گوشی های پرچمدار شیائومی و وان پلاس. وگرنه چه آیفون چه سامسونگ سرعت شارژ وایرلس 15 واته. مشکلی هم پیش نمیاد با 10 یا 10.5 شارژ کنی اگر که اون شارژر از فناوری Qi بهره مند باشه همه چی حله.

Arash-S212

کاربر سایت
Dec 18, 2021
407
نام
Ara$h
واقعا میگی ؟برا من بحث روون بودن سیستم عامل و راحت باز شدن اپها خیلی مهمه و همینطور کند نشدن
داستان اینکه میگن تبلیغات داره چیه
سامسونگ اخه بجز پرجمداراش بقیشون خیلی چیز مالی نیستن یا من خیلی خوشم نمیاد مگه یه مدل خاصی باشه بعدشم این پردازنده های خود سامسونگ اغلب از همرشون تو اسنپ دراگون ضعیفترن شارژرم ندارن
اره رفیق متاسفانه بزرگترین مشکل شیائومی روونی رابط کاربری هستش و در بلند مدت طبق تجربه بنده کند میشه رابط کاربری
تبلیغات برای من نداشت البته گوشی بنده ریجنش اگه اشتباه نکنم اروپا هستش
من خودم اگه بخوام گوشی با قیمت خوب و عملکرد خوب بخرم از سامسونگ S21 FE و یا A52s بنظرم گزینه های خوبی هستن
شارژر بله متاسفانه ندارن گوشی های سامسونگ و اینکه در مورد پردازنده های اگزینوس هم من زیاد مطلع نیستم متأسفانه فقط شنیده بودم مشکلات داغیشون اوکی شده
امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
ریلمی تو بازار نیست چیزی که خودم دوسش دارم gt2pro هستش که خیلی گوشی خفنیه ولی نیست تو بازار باید بدی به اینا که میارن حدودا 20 تا 30 روز ولی خب پولو کلا میگیرن
گوشی های پیکسلم واقعا عالین با اینکه از تنسور یکمی بر میگن یا حداقل میگن ضعیفه ولی بخاطر سیستم هوش مصنوعی فوق العادش جبران کرده ولی خب گرونه و خیلی تو بازار کمه حتی pixel 6a که تازه معرفی شده هم راضیم ولی نیست جاییم ندیدم بیاره مثل چینیا

والا من همین گوشیو چند صفحه پیش پرسیدم یجورایی نظرا منفی بود راجع بهش، خودتم ریپلای زدی گفتی وان پلاس و پیکسل و ریلمی حالا چیشد ؟
ولی در کل سخت افزار و قیمتش خیلی خوبه البته من اون دکمه های گیمینگش رو خیلی نیستم کاش بجاش دوربینش بهتر بود ولی در کل بقیه مشخصاتش مثل بهترین پرچمداراس صفحه نمایشش تقریبا کاملا باتریشم میگن بد نیست ولی شارژرش محشره بدنشم فلز و شیشس
و سیستم عاملش و لانچرشم نمیدونم چون اصلا تجربشو نداشتم اینجا خیلی تعریفشو نکردن
ریلمی و فعلا دارن میان رده هاشو وارد میکنن و بله پرچمداراش به نسبت قیمت عالی هستن.
یکی از بهترین رابط کاربری های ممکن و دارن.
گوگل پیکسل 7 و خودم مدنظرم بود ولی خب با توجه به اینکه احتمال زیاد بازم صفحه نمایش و 90 هرتزی قصد داره استفاده کنه و قیمت مسخره و فضایی تو ایران بیخیالش شدم.
6a که اصلا ارزش خرید نداره با اون قیمت.
درسته که گفتم اون دو مورد بهترن، اگه محدودیت مالی ندارید! حداقل 13-14 تومن اختلاف هست.
وقتی این گوشی با این قبمت و مشخصات عالیه.
گوشی گیمینگ دیگه، کسی دوربین بخواد و اولویت باشه باید بره سمت پرچمدارا و one plus 10pro با xiaomi 12pro عالی هستند.
متاسفانه من اصلا و ابدا با برند سامسونگ ارتباط نمیگیرم
1 قیمت های عجیبی به نسبت دارن
2 کیفیت و موندگاری جالبی از نظر من ندارن.
3رابط کاربریش هم اصلا به سلیفه من نمیخوره .

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,525
نام
علی
دوستان سلام
یه مشورت
بنده از اولین روزیکه موبایل داشتم بغیر از ساژم و اریکسون و نوکیا که اون اوایل حکمرانی میکردن ، همیشه پرچمدار سامسونگ داشتم
20 سال شایدم بیشتر
الان منتها از گوشی اندرویدی و مخصوصا سامسونگ اشباع شدم
ینی آخرین پرچمدارم نوت 10 پلاس سامسونگ بود که مثل تموم آمولد ها دیسپلی اش به فنا رفت
اومدم نوت 20 بگیرم که دیدم دیگه عمر سری نوت به دنیا نیست
خواستم S22 Ultra بگیرم که پولش رو صرف خرید تی وی کردم
الان موندم چیکار کنم
شهریور ماه آیفون 14 و Z Fold 4 معرفی میشن
از طرفی گوشی آیفون مثل طلا میمونه ینی افت قیمتش خیلی کمه
گوشی پرچمدار اندروید هم دیگه راضیم نمیکنه
یجورایی به آخر خط نوآوری رسیدن
الان میخوام ببینم نظر دوستان بین Iphone 14 Pro Max و Galaxy Z Fold 4 چی هستش ؟
ممنونم بابت نظراتتون و وقتیکه میزارین

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,422
دوستان سلام
یه مشورت
بنده از اولین روزیکه موبایل داشتم بغیر از ساژم و اریکسون و نوکیا که اون اوایل حکمرانی میکردن ، همیشه پرچمدار سامسونگ داشتم
20 سال شایدم بیشتر
ینی آخرین پرچمدارم نوت 10 پلاس سامسونگ بود که مثل تموم آمولد ها دیسپلی اش به فنا رفت
الان موندم چیکار کنم

آخه تو این رده قیمتی هیچ گونه ایرادی ندارن گوشی ها. کاملا سلیقه ای میشه نه اینکه یکی بهتر باشه یکی بدتر.
فقط اگه تازه میری اپل یکمی طول میکشه عادت کنی یه اکوسیستم کاملا جدا هست دیگه و اینم در نظر داشته باش اپل شدیدا ایران رو تحریم کرده ولی تحریم گوشی های اندرویدی خیلی متعادل تره.
و اینکه اگه فقط دنبال تجربه جدید و غیر سنتی هستی خب معلومه Fold رو بگیر.

در ضمن تو ایران مگه هنوز میشه آیفون خرید؟ من یبار چک کردم بیست میلیونی بالای قیمت میدادن!

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
دوستان سلام
یه مشورت
20 سال شایدم بیشتر
الان موندم چیکار کنم
هر دو گوشی نوآوری های جدیدی داشتن که برای آیفون به دوربین و طراحی پنل جلویی جدید ختم میشه و سامسونگ هم امسال رو مقاومت و سادگی کار با Gesture ها کار کرده. سری نوت امروز رسما اعلام شد دیگه تموم شده دورانش و هرگز راهی برای برگشت نداره.

قطعا نوآوری و چیز جدید مربوط به همین نمایشگر های تاشو هست که خب همزمان هم تبلت هست و هم گوشی و احتمالا تجربه بهتری میشه برات تا آیفون. آیفون با تمام متفاوت بودنش مهم ترین مشکلش گرونی و بعد از اون عدم برگشت پذیری به گوشی های اندرویدی هست و تا ابد شما رو درگیر خودش میکنه. در عوض محصولات اندروید با قیمتی که دارن میشه مدل های جدیدترش رو خرید.

با اینکه خودم نه فن سامسونگم نه اپل و ترجیح میدم برند های چینی رو خریداری کنم، اما اگه از اول سامسونگ داشتید، سامسونگ بهترین گزینه س براتون.

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
سلام دوستان ماکسیما دنده ۸۴ ۱۴۰ تا کار گیر اوردم سوار شدم خیلی خیلی خوشم اومد

ب نظرتون ارزش خرید دارع ۵۵۰؟ سراتو خودمم بفروشم

ویرایش
اسپم نشه اگ ایفون میخاید بخرید در جریان باشید ۴نوع دارع امسال
Iphone 14
Iphone 14 max
14 pro
14 pro max

دوتای اول نسخه معمولی نا همون ناچ مشکی بالا ولی مکس بزرگ ترع

پرو ها جلوشون بهتر شده دیگ ناچ ندارن ی چیزی شبیه‌ شیامی سامسونگ میشن

آخرین ویرایش:

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
سلام دوستان ماکسیما دنده ۸۴ ۱۴۰ تا کار گیر اوردم سوار شدم خیلی خیلی خوشم اومد

ب نظرتون ارزش خرید دارع ۵۵۰؟ سراتو خودمم بفروشم
ارزششو که احتمالا داره ولی تو تاپیک اشتباهی نوشتی :D

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,333
بچها یه چنتا ایرپاد معرفی کنید با قیمت معقول و با امکانات نسبی مثل کیفیت خوب پشتیبانی از کدک های مختلف نویز کنسلینگ و چیزای این شکلی باتریشم معقول باشه
با ایفون و اندروید و لپ تاپ هم راحت Pair بشه

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,422
بچها یه چنتا ایرپاد معرفی کنید با قیمت معقول و با امکانات نسبی مثل کیفیت خوب پشتیبانی از کدک های مختلف نویز کنسلینگ و چیزای این شکلی باتریشم معقول باشه
با ایفون و اندروید و لپ تاپ هم راحت Pair بشه
منظورت کلون های تقلبی ایرپاد هست؟ چون خود ایرپاد که مدل هاش خیلی محدوده نیاز به معرفی نداره.
ولی تو قیمتای پایین تر earbud ها بنظرم همون برند های شناخته شده بهتر هست تا اینکه آدم قلابی یه جنس دیگه رو بخره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر