راهنمایی در امر خرید موبایل

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
صبر کن u 11 وارد شه کار کن باهاش بعد تصمیم بگیر

بهترین انتخاب تو اندرویدی هاست.
حس خوبی از گوشی های HTC نمی گیرم...ولی با توجه به مشخصاتش باید چیز خوبی باشه...خیلی وقت بود ندیده بودم HTC یه چیزی در حد پرچمدارای سونی و سامونگ بزنه...

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
حس خوبی از گوشی های HTC نمی گیرم...ولی با توجه به مشخصاتش باید چیز خوبی باشه...خیلی وقت بود ندیده بودم HTC یه چیزی در حد پرچمدارای سونی و سامونگ بزنه...
اچ تی سی هر سه سال یه بار خودشو خراب میکنه مثلا میاد 2009و10 شاهکاری مثل هیرو و دیزایر و دیزایر اچ دی میسازه بعد2011 اشغالی مثل سنسیشن میسازه که کمر اچ تی سی رو شکست:D یا شاهکارهای مثلm7وm8رو ساخت بعد باm9خراب کرد
m10واقعا گوشیه خوبیه الان که قیمتش پایین اومده یکی از گزینه ها خریدمه:D
u11هم بی نظیره اگه مشکلی بانبود جک3.5نداری بهترین انتخابه
در کل اچ تی سی بهتر از سونی:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: AMIN-1399F

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
اچ تی سی هر سه سال یه بار خودشو خراب میکنه مثلا میاد 2009و10 شاهکاری مثل هیرو و دیزایر و دیزایر اچ دی میسازه بعد2011 اشغالی مثل سنسیشن میسازه که کمر اچ تی سی رو شکست:D یا شاهکارهای مثلm7وm8رو ساخت بعد باm9خراب کرد
کل حرفات درست و یه طرف ولی با اون جمله آخرت اصلا نمی تونم کنار بیام :D
انصافا از همون اول سونی از اچ تی سی بهتر بوده و با این چندتا مدل آخری دوباره داره به حالت قدیمش و رقابت با سامسونگ و اپل برمیگرده...امیدوارم چنین اتفاقی بیوفته چون من بطور عجیب غریبی از گوشی های سونی خوشم میاد...چه طراحی چه ویژگی های خاصش...مثلا همین 4K....قطعا برای منی که در روز حداقل 1-2 ساعت فیلم میبینم و مشکلی هم برای دانلود فیلم هایی با حجم بالا ندارم خیلی لذت بخش هست...مخصوصا رنگ کروم گوشی که واقعا یه چیز زیبایی هست و هروقت دستم گرفتم لذت بردم{منظورم Z5 Premium هست}....یا مثلا حالت اسلوموشن 960FPS که ویدیو های جذابی میشه باهاش ساخت...کلا بنظرم یه گوشی ای هست که چندین قابلیت جذاب رو توی خودش جا داده...بنظرم ارزش خرید گوشی خیلی بالا هست....

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
انصافا از همون اول سونی از اچ تی سی بهتر بوده و با این چندتا مدل آخری دوباره داره به حالت قدیمش و رقابت با سامسونگ و اپل برمیگرده...امیدوارم چنین اتفاقی بیوفته چون من بطور عجیب غریبی از گوشی های سونی خوشم میاد...چه طراحی چه ویژگی های خاصش...مثلا همین 4K....قطعا برای منی که در روز حداقل 1-2 ساعت فیلم میبینم و مشکلی هم برای دانلود فیلم هایی با حجم بالا ندارم خیلی لذت بخش هست...مخصوصا رنگ کروم گوشی که واقعا یه چیز زیبایی هست و هروقت دستم گرفتم لذت بردم{منظورم Z5 Premium هست}....یا مثلا حالت اسلوموشن 960FPS که ویدیو های جذابی میشه باهاش ساخت...کلا بنظرم یه گوشی ای هست که چندین قابلیت جذاب رو توی خودش جا داده...بنظرم ارزش خرید گوشی خیلی بالا هست....

به عنوان کسی که هم Z2 داره و هم Z5 Premium حرفتو تایید میکنم:D

تازه من 4سال سامسونگ داشتم و هیچوقت سونی فن نبودم زد2 اولین تجربه من از سونی بود
اینقدر گوشی خوبی برای من بوده و هست که منو مجبورم کرد بدون فروختنش برم یه Z5P هم بخرم

این Z5P هم اینقدر خوبه که دلیلی برای XZP برام نمیزاره، انشاالله Premium نسل بعد XZP رو میخرم:D

در ضمن شما یه سر به یوتوب بزن برو تو کانال Phone Battles ببین XZPremium چطوری کل گوشیارو تو مقایسه سرعت ترکونده:D
اگر جات بودم تو خریدش شک نمیکردم:D

البته حرفت درباره اینکه سونی از اول خوب بوده رو خیلی قبول ندارم، به نظر من سونی از Z2 تازه خودشو پیدا کرد وارد رقابت شد....

Sent from my E6833 using Tapatalk

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
برا یکی از اعضا خانواده که گوشیش خراب شده میخوام یه گشی پایین رده بخرم کاری هم نکنه فوقش تلگرام
ارزون باشه یه گوشی تا 200 هزار معرفی میکنید
خودم گشتم 2 تا گوشی ZTE Blade L110 Dual SIM و Microsoft Lumia 435 دیدم که ارزونن اکثرا هم تعریف کردن
شما چی پیشنهاد میدید؟

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
به عنوان کسی که هم Z2 داره و هم Z5 Premium حرفتو تایید میکنم:D

تازه من 4سال سامسونگ داشتم و هیچوقت سونی فن نبودم زد2 اولین تجربه من از سونی بود
اینقدر گوشی خوبی برای من بوده و هست که منو مجبورم کرد بدون فروختنش برم یه Z5P هم بخرم

این Z5P هم اینقدر خوبه که دلیلی برای XZP برام نمیزاره، انشاالله Premium نسل بعد XZP رو میخرم:D

در ضمن شما یه سر به یوتوب بزن برو تو کانال Phone Battles ببین XZPremium چطوری کل گوشیارو تو مقایسه سرعت ترکونده:D
اگر جات بودم تو خریدش شک نمیکردم:D

البته حرفت درباره اینکه سونی از اول خوب بوده رو خیلی قبول ندارم، به نظر من سونی از Z2 تازه خودشو پیدا کرد وارد رقابت شد....

Sent from my E6833 using Tapatalk
از اول منظورم از زمانی که با اریکسون همکاری میکرد بود :D

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,547
نام
امین

اصلن قبول ندارم سونی بهتر از اچ نی سی بوده!
اچ تی سی کلی پیشرو بوده تو این ضنعت.

دوربین همین z5 premium واقعن افتضاحه(الان دارمش) و حسابی ناامیدم کرده.
همین الان از نظر قیمتی رقیبش همون htc 10 میشه که تو همه ی موارد با اختلاف 10 بهتره(اینم دارمش)

باید اعتراف کنم از خرید سونی با اینکه یه سونی فن قدیمی هستم به شدت پشیمونم چون میخواستم با همه برندها کار کنم خریدمش و باید بگم اضلن نتونست منو قانع کنه.
داغی و مصرف باطری فقط افتضاح میتونه تعریفش کنه.
شارژش که کلی زمان میبره تا پر شه.

یعنی 5 دست پشت هم رویال میزنم گوشی داره ذوب میشه!

کیفیت صفحه نمایشگر هم خواستید عکس از هر دو با یه مضمون واستون بزارم تا برتری مطلق htc رو ببینید.

الانم نه تعصبی به عنوان کسی که کل برندها رو داشته میگم تو اندرویدی ها من فقط نظرم رو htc هست.

اینکه واسه گوشی میخوای تم نصب کنی از سونی و فقط یه تعداد معدودی تم رایگان داره کلی ستمه!
شما کافیه تو برنامه htc تم گوشی وارد شی تا کلی تم رایگان ببینی که هر هفته میتونی یکیو نصب کنی و این گفتن نداره که تم جدید تا حدودی حس یه گوشی جدید رو القا میکنه.

اگه به رابط کاربری سونی میگید سریع پس سنس رو باید فوق سریع بدونید.

میمونه طراحی که اینجا فقط بحث سلیقه پیش میاد.

موفق باشیم :D

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,547
نام
امین

تو جعبه کابل تبدیل داره واسه جک.

• Like
Reactions: u_2

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
اصلن قبول ندارم سونی بهتر از اچ نی سی بوده!
اچ تی سی کلی پیشرو بوده تو این ضنعت.

دوربین همین z5 premium واقعن افتضاحه(الان دارمش) و حسابی ناامیدم کرده.
همین الان از نظر قیمتی رقیبش همون htc 10 میشه که تو همه ی موارد با اختلاف 10 بهتره(اینم دارمش)

باید اعتراف کنم از خرید سونی با اینکه یه سونی فن قدیمی هستم به شدت پشیمونم چون میخواستم با همه برندها کار کنم خریدمش و باید بگم اضلن نتونست منو قانع کنه.
داغی و مصرف باطری فقط افتضاح میتونه تعریفش کنه.
شارژش که کلی زمان میبره تا پر شه.

یعنی 5 دست پشت هم رویال میزنم گوشی داره ذوب میشه!

کیفیت صفحه نمایشگر هم خواستید عکس از هر دو با یه مضمون واستون بزارم تا برتری مطلق htc رو ببینید.

الانم نه تعصبی به عنوان کسی که کل برندها رو داشته میگم تو اندرویدی ها من فقط نظرم رو htc هست.

اینکه واسه گوشی میخوای تم نصب کنی از سونی و فقط یه تعداد معدودی تم رایگان داره کلی ستمه!
شما کافیه تو برنامه htc تم گوشی وارد شی تا کلی تم رایگان ببینی که هر هفته میتونی یکیو نصب کنی و این گفتن نداره که تم جدید تا حدودی حس یه گوشی جدید رو القا میکنه.

اگه به رابط کاربری سونی میگید سریع پس سنس رو باید فوق سریع بدونید.

میمونه طراحی که اینجا فقط بحث سلیقه پیش میاد.

موفق باشیم :D
باشه داداش چرا میزنی :D
پس یعنی HTC 10 از Z5P در همه جهات بهتره؟

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
برا یکی از اعضا خانواده که گوشیش خراب شده میخوام یه گشی پایین رده بخرم کاری هم نکنه فوقش تلگرام
ارزون باشه یه گوشی تا 200 هزار معرفی میکنید
خودم گشتم 2 تا گوشی ZTE Blade L110 Dual SIM و Microsoft Lumia 435 دیدم که ارزونن اکثرا هم تعریف کردن
شما چی پیشنهاد میدید؟
lg l40 d160

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
به هیچ عنوان از ایسوس نخرید
من یه تبلتش رو دارم روزی پنجاه بار خاموش و روشن میشه
کیفیتش افتضاحه پولت رو هدر نده
بستگی داره.