راهنمایی در امر خرید موبایل

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
برسی هایhonor8هم اومد گوشی واقعا عالیه
مخصوصا دوربینش و طراحی و کیفیت ساختش فوق العادست
تو ایران وارد شده ولی با قیمت مسخره1800
گوشی300دلاری 1800اخه؟
بعد یه مدت تا1200هم پایین میاد ارزش خرید داره واقعا

خب اچ تی سی و هواوی هم خطاب به اپل گفتن ما دوسال پیش دوربین دوگانه زدیم به جمع ما خوش اومدی داداچ:D

در مورد رنگ براق تو کنسول های قدیمی مثل 360 slim و ps3 fat که براق بودن با نگاه کردن خش میوفتاد روشون:D
البته مثل این که اپل خیلی رو این رنگ کار کرده تا مقاومترش کنه ولی ذات رنگ براق همینه و خش پذیره و این که اپل خودش اومده اعلام کرده قابل احترامه به نظرم

کلیدهای مکانکی هم که واقعا رو مخن چجوری دوست داری تو:Dکلید های home مکانیکی بعد از یکسال استفاده هم سفت میشن و هم لق مخصوصا تو گوشیهای قدیمی سامسونگ
کلید home باید باشه ولی لمسی مثل htc 10 و همین iPhone 7
خب مسله همینه اپل هیچوقت مشکلات گوشی رو به راحتی قبول نمیکنه
اینکه خودش از همین اول هشدار داده معلومه وضعش خوب نیست
شایدم سیاستش عوض شده:D

خب من از زمانi900یعنی8سال 90درصد گوشی هام سامسونگ بوده و همیشه دکمه هوم سخت افراری داشتن و بهش عادت کردم:D
یعنی گوشی دکمه لمسی باشه یا مجازی حس بدی بهم میده
الان یک سالهhonor 6دارم مجازیه هنوز بهش عادت نکردم ازش متنفرم:D

• Like
Reactions: TheGodfather

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
خب من از زمانi900یعنی8سال 90درصد گوشی هام سامسونگ بوده و همیشه دکمه هوم سخت افراری داشتن و بهش عادت کردم:D

برعکسه من
وقتی از سامسونگ بعد 4 سال رفتم سمت سونی، فهمیدم دکمه فیزیکی چه چیز مزخرفیه و ازش متنفر شدم:D
بالاخره سلیقس دیگه:)

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
خب اچ تی سی و هواوی هم خطاب به اپل گفتن ما دوسال پیش دوربین دوگانه زدیم به جمع ما خوش اومدی داداچ:D
البته قابلیت دوال کمرا تو آیفون زمین تا آسمون با قابلیت های هواوی و اچ تی سی تفاوت داره!
با همین دوال کمرا 2x زوم اپتیکال میده داداچ:D

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
البته قابلیت دوال کمرا تو آیفون زمین تا آسمون با قابلیت های هواوی و اچ تی سی تفاوت داره!
با همین دوال کمرا 2x زوم اپتیکال میده داداچ:D
خب قرار نیست بیاد دوربین دوتای بذاره درحد همون دوسال پیش هواوی:D معلومه فرق داره
حتی دوربین دوگانه خود هواویp9خیلی با دوربینhonor6پلاس دو سال پیش فرق داره
طبیعیه هرکدوم p9وg5وm8وایفون 7قابلیت های متفاوتی دارن.
در کل منظور فقط دوگانه بودنش که اینا قبل اپل زدن
برامن که مهم نیست این بحث ها بچه بازیه بیشتر به درد کل کل چندتا فن12ساله میخوره:D
مهم نیست کی اول زده
بهترین گوشی بازار برامن اونیه که قابلیت های بدربخور همه گوشی های بازار رو باکیفیت بالا باهم داشته باشه

• Like

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
برسی هایhonor8م اومد گوشی واقعا عالیه
مخصوصا دوربینش و طراحی و کیفیت ساختش فوق العادست
تو ایران وارد شده ولی با قیمت مسخره1800
گوشی300دلاری 1800اخه؟
بعد یه مدت تا1200هم پایین میاد ارزش خرید داره واقعا

خب مسله همینه اپل هیچوقت مشکلات گوشی رو به راحتی قبول نمیکنه
اینکه خودش از همین اول هشدار داده معلومه وضعش خوب نیست
شایدم سیاستش عوض شده:D

واقعا دوره دکمه لمسی home تموم شده همون لمسیش بسه
گوشی های سامسونگ اکثرا جنس قطعلتش خوب نیست خدایی من اکثرا سامسونگ داشتم یا رنگ دورش میرفت یا جا سوکتیش خراب میشد یکبار درگاه هندزفریشم خراب شد حتی نمیرفت توش هندزفری
s4 mini گوشی خوبی بود سخت افزار ولی بدنه هاشون و جنس قطعاتشون خوب استفاده نمیکنن الان سونی قدیمی دارم مثل اجر میافته زمین اخ نمیگه ..

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
واقعا دوره دکمه لمسی home تموم شده همون لمسیش بسه
گوشی های سامسونگ اکثرا جنس قطعلتش خوب نیست خدایی من اکثرا سامسونگ داشتم یا رنگ دورش میرفت یا جا سوکتیش خراب میشد یکبار درگاه هندزفریشم خراب شد حتی نمیرفت توش هندزفری
s4 mini گوشی خوبی بود سخت افزار ولی بدنه هاشون و جنس قطعاتشون خوب استفاده نمیکنن الان سونی قدیمی دارم مثل اجر میافته زمین اخ نمیگه ..
اینا خرابی ها که مشکل از قطعه و کیفیت ساخت نیست بیشتر به نوع استفاده برمیگرده و جنس بدنه پلاستیک که اون وقتا سامسونگ استفاده میکرد کیفیت خوبی نداشت

سامسونگ قطعاتش خیلی با کیفیته
اینو میتونی از تعمیرکارها هم بپرسی
به نسبت فروشش که چند برابر بقیست خرابیش خیلی کمه
تا قبل نوت4یا الفا جنس بدنه و کیفیت دکمه ها و زیاد جالب نبودن
ولی حدود دوساله کیفیت بدنه و دکمه ها خیلی بالا رفته
مخصوصا الان حتی سری میان ردهcوaبالاترین کیفیت رو داره
مخصوصا سریc
ولی مثلا اس5یا همون اس4مینی جنس بدنش درحد j5پایین رده الانه

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
ولی انصافا به اچ تی سی چه فشاری اومده که، اچ تی سی که هیچ وقت حرف نمیزد یدفعه برگشته گفته ما دوسال پیش این دوربین رو زدیم:D
من فقط یه چیز این ایفون جدیدا رو مخمه اونم نبود جک 3.5 هست یعنی من اگه بخوام با هندزفری یکی دیگه آهنگ گوش کنم باید تبدیل لایتینگ به 3.5 تو دسته کلیدم باشه، وگرنه نمیدونم توی کریسمس تو طرح تعویضش 6 اس بدم 7 بگیرم:-?

• Like

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
ولی انصافا به اچ تی سی چه فشاری اومده که، اچ تی سی که هیچ وقت حرف نمیزد یدفعه برگشته گفته ما دوسال پیش این دوربین رو زدیم:D
من فقط یه چیز این ایفون جدیدا رو مخمه اونم نبود جک 3.5 هست یعنی من اگه بخوام با هندزفری یکی دیگه آهنگ گوش کنم باید تبدیل لایتینگ به 3.5 تو دسته کلیدم باشه، وگرنه نمیدونم توی کریسمس تو طرح تعویضش 6 اس بدم 7 بگیرم:-?
دقیقا !! و اینجا طمع اپل به وضوح میتونید ببینید و این چیزی نیست که دیگه ازش بشه دفاع کرد !

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
سلام دوستان.من نوت 4 دارم می خواستم بدونم ارزش داره که یک نوت 7 بخرم یا نه؟تغییر آنچنانی ای داشته یا نه؟ و یک سوال دیگه هم داشتم.آیفون های جدید رو هم میشه جیلبریک کرد؟

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
سلام دوستان.من نوت 4 دارم می خواستم بدونم ارزش داره که یک نوت 7 بخرم یا نه؟تغییر آنچنانی ای داشته یا نه؟ و یک سوال دیگه هم داشتم.آیفون های جدید رو هم میشه جیلبریک کرد؟
تغییر که زیاد داشته و ارزش داره.دوربین.نمایشگر.باتری.بهتر خیلی قویتر.قلم جدید و بهتر ضداب.اسکنر چشم.و..کلا از هر نظر بهتره
ولی نوت4هنوزم عالیه از نظر دوربین و نمایشگر وباتری هنوز جز بهتریناست احتمال زیاد به 7هم اپدیت بشه
البته سونیz3همزمان با نوت4عرضه شد و اندروید7نمیگیره
باید ببینیم سامسونگ چیکار میکنه
نوت7هم فعلا از بازار جمع شده بخاطر مشکل باتری معلوم نیست کی عرضه شه
گوشی از هر نظر عالیه ولی قیمتش بالاست امیدوارم سامسونگ باعرضه دوباره قیمتو پایین بیاره

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,971
نام
محمد
سلام بر همه.
دوستان من قصد دارم یه موبایل بخرم.بودجه ام هم در حدود دو تومن هست.
قبلا xperia z داشتم و به شدت هم راضی بودم.
الان بین iPhone Se و z5p موندم کدوم را بگیرم.
دوست داشتم صبر کنم برای xz اما تمرکزش روی دوربینه که برای من چندان مهم نیست و صفحه نمایش 4k هم نداره. IPhone 7 هم قیمتش خیلی بالاست. به خصوص موقع ورود به بازار.
بیشتر روان بودن دستگاه مد نظرم هست و اینکه بشه باهاش بازی های سنگین انجام داد.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,433
سلام بر همه.
دوست داشتم صبر کنم برای xz اما تمرکزش روی دوربینه که برای من چندان مهم نیست و صفحه نمایش 4k هم نداره. IPhone 7 هم قیمتش خیلی بالاست. به خصوص موقع ورود به بازار.

من iphone se دارم و راضیم قاب و صفحه نمایش مال 5s هست و بقیه چیزاش 6s هست ... بزرگترین مزیت گوشی به شدت قدرتمند بودنشه و قوی ترین گوشی 4 اینچی هست ( از نظر عملکرد ) البته بخاطر همین cpu و ... قوی ای که داره نباید انتظار خیلی زیادی از عمر باتریش داشته باشی... فقط یکم از 6s باتریش بیشتر میمونه نه خیلی... ولی بازم باتری این گوشی بیشتر از Z5 premium میمونه

از نظر روون بودنم که معلومه ios بهتره مخصوصا اگه بخوای گوشیو بیشتر از یکو نیم دو سال نگه داری سونی خیلی اذیتت میکنه
فقط توصیه مهم قبل از خرید آیفون اینه که باید تمام محدودیت هاشو بشناسی و ببینی باهاشون مشکلی داری یا نه

• Like
Reactions: Oakenshield

Uniq

کاربر سایت
Jul 19, 2015
80
سلام بر همه.
iphone SE همون سخت افزار مدل 6 رو توی بدنه 5 داره پس از لحاظ اجرای روون برنامه و بازی خیالت راحت چون اپل هم ساپورت نرم افزاری خوبی داره .
صفحه نمایش 4k هم چون با توجه به ابعادش برای چشم انسان قابل تشخیص نیست فقط باتری بیشتری مصرف میکنه و قیمت رو می بره بالا. بیشتر یه جور مانور تبلیغاتی بین شرکت هاست.

• Like

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
سلام بر همه.
بین گوشی5.5اینچ و4اینچ موندی؟:D
شما قبلاzدلشتی که5اینچ الان بخوای4اینچ بگیری جالب نیست برات.seگوشیه خوبیه ولی دیگه4اینچ خیلی کوچیکه
نمایشگر4kهم به هیچ درد نمیخوره مصرف باتری بالایی هم داره
اگه سونی میخوای شما همونz5بگیری بهتره ارزونترم هست
یاzpکه قیمتشو خبر ندارم
الان حتی گوشی های میان رده700تومنی هم از نظر سرعت و رونی مشکلی ندارن چه برسه پرچمدار
تو اجرای بازی ها هم همینطور
ولی بهتره گوشی با پرازنده کوالکام بگیریgpuهای قویتر و بهتری دارن برا بازی بهتره مثل همینz5
از برندهای دیگه
بهترین انتخاب اس7اج از هر نظر عالیه برا بازی بهترین نمایشگر بازار رو داره و یکی از قویترین باتری ها
Vulkan APIهم پشتیبانی میکنه که کیفیت بازی هارو خیلی بالا میبره و گیم لانچر عالی هم داره
اچ تی سی10و اس 7هم عالین

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر