راهنمایی در امر خرید موبایل

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
والا این چیزی که من خوندم توی فروم خودش می گن 2-3 ماه دیگه قراره اندروید 6 رو بده الان هم در حال تست هست.
ولی کلا سر همین قضیه هست که فروشش کم شده توی چین و الان اپو اینا فروششون بیشتره از شیاومی، سر همین مسائل آپیدیت کلی تاپیک اعتراض اینا هم را افتاده توی فروم.
واقعا از لحاظ پشتیبانی نرم افزاری ضعیفه!!
دو سه ماه دیگه اندروید 8 هم اومده!!!
تو فرومش که 600 صفحه همه فحش میدن،fake company#
عکس تیم نرم افزاریشونو گذاشته بودن حدود 15 نفر بیشتر نبودن!!! :|

hamed_1989

کاربر سایت
Jun 30, 2008
329
نام
حامد
دو سه ماه دیگه اندروید 8 هم اومده!!!
تو فرومش که 600 صفحه همه فحش میدن،fake company#
عکس تیم نرم افزاریشونو گذاشته بودن حدود 15 نفر بیشتر نبودن!!! :|

حالا من زیاد ناراضی نیستم چون پول زیادی بابته گوشی ندادم ولی با این وضع اصلا ارزش نداره پول بدی پرچم داره این شرکت بخری مثل Mi5
واقعا برای همچین شرکت بزرگی این خیلی تاسف باره که همچین پشتیبانی داغونی داره!!!!

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
xiaomiبهترین پشتیبانی رو داره
شما گیر دادین به ورژن اندروید؟:D
مهم همون miui8که گوشی4سال پیش هم گرفته
حتی نکسوس های خود گوگل هم3سال پیشتر پشتیبانی نمیشن

• Like
Reactions: NO ps3

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
xiaomiبهترین پشتیبانی رو داره
شما گیر دادین به ورژن اندروید؟:D
مهم همون miui8که گوشی4سال پیش هم گرفته
حتی نکسوس های خود گوگل هم3سال پیشتر پشتیبانی نمیشن
:|%-(
بهترین!! اتفاقا مهم ورژن اندرویده.گوشی kitkat 4.4 با miui 8 به چه دردی میخوره؟؟ما هم نخواستیم سه سال پشتیبانی بشه.حد اقل اندروید 6 رو واسه پرفروش ترین مدلش میتونست بسازه نمیتونست؟؟؟
شما یه سر بری فرومش ببینی هر تاپیک 600 صفحه رفته جلو همه از به روز نبودن اندروید گله میکنن:-":D

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
:|%-(
بهترین!! اتفاقا مهم ورژن اندرویده.گوشی kitkat 4.4 با miui 8 به چه دردی میخوره؟؟ما هم نخواستیم سه سال پشتیبانی بشه.حد اقل اندروید 6 رو واسه پرفروش ترین مدلش میتونست بسازه نمیتونست؟؟؟
شما یه سر بری فرومش ببینی هر تاپیک 600 صفحه رفته جلو همه از به روز نبودن اندروید گله میکنن:-":D
اره بهترینه.:D
پشتیبانی بقیه برندها رو ندیدی حتما.به زور دوسال پشتبانی میکنن اونم فقط پرچمدار
اتفاقا زیاد مهم نیست مهم همون رامmiuiکه جدیدترین امکانات نرم افزاری رو گوشی میاره حالا 6باشه یا5چه فرقی میکنه مهم همون امکاناته.الان هیچ نرم افزار و بازی فک نکنم وجود داشته باشه که فقط رو اندروید6به بالا اجراشه.
حالا من با این کار زیاد موافق نیستم همون اخرین نسخه باشه بهتره ولی اینجوری هم که میگی زیاد مهم نیست
مطمن باش 6.7.8هم برای گوشیت عرضه میشه
نمیخوام الکی دفاع کنم
ولی مثلا همین گوشی خودت ردمی نوت3پرو سخت افزارش در حد گوشی 1500سونی و سامسونگه که تو بهترین حالت2سال پشتیبانی بشن.ولی نوت3قیمتش750تومنه4سال هم پشتیبانی میشه.
ولی فقط چون اخرین نسخه رام miرو عرضه کرده ولی اندروید6نیست اونو باglxمقایسه میکنین؟:D

• Like
Reactions: NO ps3

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
سلام دوستان. من یه گوشی میخوام با صفحه نمایش بزرگتر از 5.5 اینچ با قیمت حدود 1 میلیون.
سونی c5 رو دیدم ولی باتریش خیلی ضعیفه (2900 آمپر).

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
درود دوستان در حد 2تا2.5 چی پیشنهاد میدید ؟ فقط زیاد بزگ نباشه گوشی شکل ظاهری و موزیک و باتری ام مهمه بیشتر
اگه سیستم عامل ios میخوای که فقط 6s و 6s plus رو میتونی انتخاب کنی...که البته به نظر من صبر کن آیفون 7 چند روز دیگه معرفی میشه بعد تصمیم بگیر
تو گوشی های اندرویدی هم چون بزرگ نمیخوای بین s7 و htc 10 میتونی یکی رو انتخاب کنی که با توجه به این که ظاهر و موزیک برات تو اولویته پیشنهاد من htc 10

• Like
Reactions: amiro2013

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
اگه سیستم عامل ios میخوای که فقط 6s و 6s plus رو میتونی انتخاب کنی...که البته به نظر من صبر کن آیفون 7 چند روز دیگه معرفی میشه بعد تصمیم بگیر
تو گوشی های اندرویدی هم چون بزرگ نمیخوای بین s7 و htc 10 میتونی یکی رو انتخاب کنی که با توجه به این که ظاهر و موزیک برات تو اولویته پیشنهاد من htc 10
این LG G5 چطوره ؟ قیمت حدودی iphone 7 چند در میاد همون اوایل ؟ این HTC 10 دورین و بقیه چیزاش چطوره یه نقد کوتاهی بگی ممنون میشم

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
این LG G5 چطوره ؟ قیمت حدودی iphone 7 چند در میاد همون اوایل ؟ این HTC 10 دورین و بقیه چیزاش چطوره یه نقد کوتاهی بگی ممنون میشم
همون10بهترین انتخابه از هر نظرم عالیه
دوربنش عالیه.کیفیت صدا و اسپیکرش عالیه
طراحی هم که سلیقه ی ولی یکی از زیباترین گوشی های بازاره
دوربینش پیشرفت زیادی داشته و خیلی بهتر از اچ تی سی های قبلیه
باتریش هم خوبه.از g5خیلی بهتره
اس7هم از هر نظر عالیه ولی اگه برا موزیک میخوای همون10بگیر
سلام دوستان. من یه گوشی میخوام با صفحه نمایش بزرگتر از 5.5 اینچ با قیمت حدود 1 میلیون.
سونی c5 رو دیدم ولی باتریش خیلی ضعیفه (2900 آمپر).
سونی هارو بیخیال شو باتری جالبی ندارن
اگه باتری برات مهمه سامسونگ بگیر مثلa7ولی سامسونگ هم نسبت به قیمت سخت افزار ضعیفی دارن ولی تو دوربین و باتری و نمایشگر بهترینن تو رده خودشون
تو این قیمت بهترین انتخاب g4ال جی ولی باتریش افتضاحه
ردمی نوت3پرو عالیه زیر800تومنه و باتریش فوق العادست
اچ تی سی هم باتریش جالب نیست

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
آیفون 7 که طبیعتا تا 2-3 ماه اول گرونه و خریدش اصلا عقلانی نیست من واسه این میگم صبر کن چون به محض ورود آیفون 7 یکم میخوره تو سر مدل های قبلی یعنی iPhone 6s
قیمت ورودشم احتمالا 3-4 تومن باشه ولی مدل پایش که 32 گیگه بعد از 2-3 ماه همون 2 تا 2.5 میشه
در مورد 10 هم که دوستمون توضیحات کامل داد گوشی همه چی تمومیه...گوشی g5 رو هم کلا فراموش کن

G@m3r

کاربر سایت
Jan 31, 2012
346
سلام
تو دیجی واسه سری Honor هوآوی اینو نوشته
این محصولات تنها در فروشگاه‌های آنلاین به فروش می‌رسند و از فروش آن‌ها در فروشگا‌ه‌های فیزیکی خبری نیست.

خواستم بدونم راس میگه؟یعنی تو بازار بری بخری نیست؟
یا اگه هست اصل نیست؟

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
سلام
تو دیجی واسه سری Honor هوآوی اینو نوشته

خواستم بدونم راس میگه؟یعنی تو بازار بری بخری نیست؟
یا اگه هست اصل نیست؟
برندهای مثلhonorیاxiaomiکه محصولاتشون ارزونتر از بقیست فقط فروش انلاین دارن تو دنیا
برا پایین اوردن هزینه های فروش و..
تو ایرانم بعد عرضهhonor7اعلام کردن فقط فروش انلاین ولی تو ایران جواب نمیده و میشه تو بازار راحت پیدا کرد

• Like
Reactions: G@m3r

G@m3r

کاربر سایت
Jan 31, 2012
346
برندهای مثلhonorیاxiaomiکه محصولاتشون ارزونتر از بقیست فقط فروش انلاین دارن تو دنیا
برا پایین اوردن هزینه های فروش و..
تو ایرانم بعد عرضهhonor7اعلام کردن فقط فروش انلاین ولی تو ایران جواب نمیده و میشه تو بازار راحت پیدا کرد
قاچاقی که نیست؟مطمئنه؟
تفاوت قیمت شون قابل محسوس هست که برم بازار بگردم یا از همین دیجی سفارش بدم تموم شه بره ؟ :D

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
قاچاقی که نیست؟مطمئنه؟
تفاوت قیمت شون قابل محسوس هست که برم بازار بگردم یا از همین دیجی سفارش بدم تموم شه بره ؟ :D
فک کنم بخاطر این طرح رجیستری فقط گارانتی دار موجوده تو بازار
دیجیکالا کلا گرون فروشه ولی کدوم مدل میخوای؟مثلا همین انر7رو خوب زده تو بازار هم همین قیمت تقریبا
به نطرم برو فروشگاه خود هواوی ببین اونجا میفروشن حضوری بخری مطمن تره

• Like
Reactions: G@m3r

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر