راهنمایی در امر خرید موبایل

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
مرسی از دوستان بابت راهنمایی.

الان p9 lite رو دیجیکالا گذاشته 800، اما 2 گیگ رم داره در صورتی که تو gsmarena و یکی دو جا دیگه دیدم زده 3 گیگ.
درضمن otg ساپورت میکنه ؟
نسخه دو گیگ رمش وارد ایران شده
گوشی خیلی خوبیه ولی 800ارزش نداره
از هر نظر ازa3بهتره.فقط شاید دوربینش ضعیف تر باشه چون کلا سامسونگ تو میان رده و پایین رده دوربینش از بقیه بهتره
ولیدگوشی خیلی خوبیه دوربین و باتری و نمایشگر و اسپیکر و طراحی عالی داره.خیلی ازa3قویتره
Otgهم فکر نکنم ساپورت کنه
با800الان میشهhonor 7گرفت که عالیه و پرچمداره
یه کم بذاری روش850.70 میتونی سونیz3بگیری که فوق العادست
اچ تی سیe8هم عالیه
ارزونتر هم ردمی نوت3عالیه

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,361
نام
بابک
جالبی فروشنده ها اینکه میگه یه اپل ایدی دارم 70 تومنه مال آمریکاس تایید شده اس و بن نمیشه اپل نمیفهمه فلان بیسار، گفتم نه گروونه بعد همچین با اکراه گفت یدونه دیگه هم دارم 30 تومنه ولی درست حسابی نیست اپله دیگه یدفعه دیدی بلاکش کرد!
گفتم برو بابا شده روز ها و شب ها بشینم پاش خودم درست میکنم.
اما اپل زرنگ شده قدیم فقط باید با قند شکن وصل میشدی آمریکا و آدرس پستی رو هرجا که خواستی میدادی ولی الان با قند شکن کانکت که بشی آدرسی که بخوایی بزنی باید دقیقا مال همون شهری باشه که قند شکن تغییر آی پی داده و الا نمیشه مشکل خیلی ها اینه نمیتونن آدرس و با ای پی رو ست کنن.
--------------------
دیگه اومدیم آیفون از این جور حرف ها:D یه چنتا سایت از این تخصصی ها برای اپ و ترفند این چیزا میشناسید میشه بگید.
i-phone.ir

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

• Like
Reactions: *Black Roze*

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,410
نام
Matthew
نسخه دو گیگ رمش وارد ایران شده
گوشی خیلی خوبیه ولی 800ارزش نداره
از هر نظر ازa3بهتره.فقط شاید دوربینش ضعیف تر باشه چون کلا سامسونگ تو میان رده و پایین رده دوربینش از بقیه بهتره
ولیدگوشی خیلی خوبیه دوربین و باتری و نمایشگر و اسپیکر و طراحی عالی داره.خیلی ازa3قویتره
Otgهم فکر نکنم ساپورت کنه
با800الان میشهhonor 7گرفت که عالیه و پرچمداره
یه کم بذاری روش850.70 میتونی سونیz3بگیری که فوق العادست
اچ تی سیe8هم عالیه
ارزونتر هم ردمی نوت3عالیه
Honor 7 هم دیدم، چیز خوبیه :D البته دیجیکالا که زده 1 تومن. همه چیش از p9 lite بهتره. E8ـه رو حال نکردم زیاد.
شما میدونید تو تهران جایی باشه برای هواوی مثل نمایندگی های سامسونگ، بری خودتگوشی یا تبلتی که میخوای رو برداری امتحان کنی؟

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,996
نام
sami
جالبی فروشنده ها اینکه میگه یه اپل ایدی دارم 70 تومنه مال آمریکاس تایید شده اس و بن نمیشه اپل نمیفهمه فلان بیسار، گفتم نه گروونه بعد همچین با اکراه گفت یدونه دیگه هم دارم 30 تومنه ولی درست حسابی نیست اپله دیگه یدفعه دیدی بلاکش کرد!
گفتم برو بابا شده روز ها و شب ها بشینم پاش خودم درست میکنم.
اما اپل زرنگ شده قدیم فقط باید با قند شکن وصل میشدی آمریکا و آدرس پستی رو هرجا که خواستی میدادی ولی الان با قند شکن کانکت که بشی آدرسی که بخوایی بزنی باید دقیقا مال همون شهری باشه که قند شکن تغییر آی پی داده و الا نمیشه مشکل خیلی ها اینه نمیتونن آدرس و با ای پی رو ست کنن.
--------------------
دیگه اومدیم آیفون از این جور حرف ها:D یه چنتا سایت از این تخصصی ها برای اپ و ترفند این چیزا میشناسید میشه بگید.
زمان اعیونی که آیفون داشتم:Dهمه برنامه ها و آموزش ها رو از appleapps.ir میگرفتم...خیلی عالی بود

• Like
Reactions: *Black Roze*

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,410
نام
Matthew
دوستان از کجا بفهمم گوشی x به اندروید 6 آپدیت میشه یا نه ؟
مثلا این honor 7 اندروید 5.02 هست، میشه به 6 آپدیت کرد ؟ من اطلاع ندارم، کلا اگر آپدیت بشه، رابط کاربری هم تغییر میکنه ؟

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
Honor 7 هم دیدم، چیز خوبیه :D البته دیجیکالا که زده 1 تومن. همه چیش از p9 lite بهتره. E8ـه رو حال نکردم زیاد.
شما میدونید تو تهران جایی باشه برای هواوی مثل نمایندگی های سامسونگ، بری خودتگوشی یا تبلتی که میخوای رو برداری امتحان کنی؟
اره گوشی عالیه
دیجیکالا و کلا گارانتی دار الکی گرونه گارانتی به‍ هیچ دردی نمیخوره قیمت بازار کمتره
البه این طرح رجیستری اومده نمیدونم چیکار میخوان بکنن شاید دیگه مجبور شیم گارانتی دار بخریم
اره هواوی هم از این نمایندگی ها داره.ولی نمیدونم کجای تهران

دوستان از کجا بفهمم گوشی x به اندروید 6 آپدیت میشه یا نه ؟
مثلا این honor 7 اندروید 5.02 هست، میشه به 6 آپدیت کرد ؟ من اطلاع ندارم، کلا اگر آپدیت بشه، رابط کاربری هم تغییر میکنه ؟
منhonor 6دارم خیلی وقته 6گرفته honor 7که جدیدتره
ولی مسقیم نمیاد باید خودت فابل اپدیت بگیری خیلی راحته بهتره بری تو انجمن اندروید یا موبایلستان راهنمایت میکنن
یه بدی داره اپدیت منطقه ی میاد و هر منطقه از نظر کیفی تفاوت داره یکی باتری خوبه یکی بد یا...
ولی در کل پشتیبانیhonorعالیه
اره هم ورژن اندروید هم رابط کاربری ارتقا میده و قابلیت های جدید اضافه میکنه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,156
نام
پویان
سلام
دو تا سوال داشتم.
این Galaxy S7 تا پایان تابستون قیمتش به یک و هفتصد اینا میرسه؟ این S7 , هارد اکسترنال (یک ترا و دو ترا اینا) میخونه؟ یا فقط فلش؟

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
Honor 8هم معرفی شد
دوربین دوگانه داره مثلp9
گوشی از هر نظر عالیه قیمت مدل پایه با3گیگ رم300دلاره:D
فقط انتظار باتری قویتری داشتم ولی باتریش خوبه
سلام
دو تا سوال داشتم.
این Galaxy S7 تا پایان تابستون قیمتش به یک و هفتصد اینا میرسه؟ این S7 , هارد اکسترنال (یک ترا و دو ترا اینا) میخونه؟ یا فقط فلش؟
همین الان قیمتش1750تو بازار:D
فک نکنم مشکلی داشته باشه.
همه گوشی هایotgهارد ساپورت میکنن
خودم قبلا اس4و5و نوت3داشتم 1ترا وسترن وصل کردم راحت باهاش فیلم دیدم

• Like
Reactions: IMANOKA

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
کسی فروشگاه اینترنتی میشناسه کاور redmi note 3 pro داشته باشه (موجود تو انبار ایران نه سفارش از چین-و تو طرحهای متنوع نه فقط یکی دو طرح:D) تو پی ام معرفی کنه:D

آخرین ویرایش:

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
سلام اقایون :D

بین Huawei P9 و Honor 5X شما کدوم رو صلاح میدونید؟ :D چرا؟ :D رسم شکل نمیخواد :D
منظور p9اصلیه یاlite?:D
اگه منظورت اصلیه خب گوشی بهتریه از هر نظر معلومه بجز باتری که در یه حد هستن ولی خب تقریبا قیمتش دو برابره
و به زودیhonor 8هم وارد میشه که درحد همونp9ولی ارزونتر
پس خریدp9پیشنهاد نمیشه

اگه منظورتp9 liteکه از 5xبهتره فقط نمایشگر کوچیک تری داره
جدیدتره.قوی تر.دوربین بهتر.اسپیکر قویتر.باتری بهتر و...
p9 liteانتخاب بهتریه صد درصد
ولی زیر800بهترین انتخاب ردمی نوت3پرو
فقط دوربین متوسطی داره که با اپدیت بهتر میشه

• Like
Reactions: NO ps3 and Red Ѵ

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
منظور p9اصلیه یاlite?:D
اگه منظورت اصلیه خب گوشی بهتریه از هر نظر معلومه بجز باتری که در یه حد هستن ولی خب تقریبا قیمتش دو برابره
و به زودیhonor 8هم وارد میشه که درحد همونp9ولی ارزونتر
پس خریدp9پیشنهاد نمیشه

اگه منظورتp9 liteکه از 5xبهتره فقط نمایشگر کوچیک تری داره
جدیدتره.قوی تر.دوربین بهتر.اسپیکر قویتر.باتری بهتر و...
p9 liteانتخاب بهتریه صد درصد
ولی زیر800بهترین انتخاب ردمی نوت3پرو
فقط دوربین متوسطی داره که با اپدیت بهتر میشه
معذرت میخوام منظور همون lite بود

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,597
سلام اقایون :D

بین Huawei P9 و Honor 5X شما کدوم رو صلاح میدونید؟ :D چرا؟ :D رسم شکل نمیخواد :D
من در مورد خود گوشی ها نظری ندارم اما در مورد برند honor فکر کنم این لازمه بدونید که از نظر آپدیت دادن خیلی بهتر هستن. من خودم اون موقع که honor 6 اومد گرفتم اندروید 4.4 بود با emui2 بعد یه مدت emui 3 اومد بعد براش اندروید 5.1 اومد. چند وقت پیشم که 6 براش اومد. حتی برای honor 4c که یه گوشی میان رده هست با اینکه اندروید اولیه اش 4.4 بود تا 6 براش آپدیت داده.
یه نکته ای هم که به نظرم بهتره در خرید هواوی و آنر دقت کنید اینه که بعضی ها مشکل دریافت نوتیفیکشن برنامه ها رو دارن. اونم به این خاطره که این گوشی ها برنامه ها رو در بگ گراند بعد یه مدت می بندن و مثلا تلگرام رو تا دوباره باز نکنیدش پیغامهایی که براتون میاد رو بهتون اطلاع نمیده. البته تنظیمات داره برا این که مثلا بگید کدوم برنامه ها رو در لیست سفید قرار بده تا هیچ وقت اتومات بسته نشن. من خودم این مشکل رو نداشتم ولی یه notification problem سرچ کنید، خیلی ها ادعا می کنن که این مشکل رو دارن و حتی با تنظیم کردن گوشی و برنامه ها بازم مشکلشون برقراره، پس حتما یا یه جوری این قضیه رو از نزدیک خودتون بررسی کنید یا از یکی که این گوشیها رو داره آمارش رو بگیرید که بعدا به مشکل نخورید.

• Like
Reactions: Red Ѵ

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
من در مورد خود گوشی ها نظری ندارم اما در مورد برند honor فکر کنم این لازمه بدونید که از نظر آپدیت دادن خیلی بهتر هستن. من خودم اون موقع که honor 6 اومد گرفتم اندروید 4.4 بود با emui2 بعد یه مدت emui 3 اومد بعد براش اندروید 5.1 اومد. چند وقت پیشم که 6 براش اومد. حتی برای honor 4c که یه گوشی میان رده هست با اینکه اندروید اولیه اش 4.4 بود تا 6 براش آپدیت داده.
یه نکته ای هم که به نظرم بهتره در خرید هواوی و آنر دقت کنید اینه که بعضی ها مشکل دریافت نوتیفیکشن برنامه ها رو دارن. اونم به این خاطره که این گوشی ها برنامه ها رو در بگ گراند بعد یه مدت می بندن و مثلا تلگرام رو تا دوباره باز نکنیدش پیغامهایی که براتون میاد رو بهتون اطلاع نمیده. البته تنظیمات داره برا این که مثلا بگید کدوم برنامه ها رو در لیست سفید قرار بده تا هیچ وقت اتومات بسته نشن. من خودم این مشکل رو نداشتم ولی یه notification problem سرچ کنید، خیلی ها ادعا می کنن که این مشکل رو دارن و حتی با تنظیم کردن گوشی و برنامه ها بازم مشکلشون برقراره، پس حتما یا یه جوری این قضیه رو از نزدیک خودتون بررسی کنید یا از یکی که این گوشیها رو داره آمارش رو بگیرید که بعدا به مشکل نخورید.

من خودم تجربه کار با گوشی های Huawei رو داشتم :D Honor 3X هم داشتم که برخلاف حرف شما با وجود سخت افزار خیلی قوی و خوبی که داشت هیچوقت اندروید و Emuiاش آپدیت رسمی براش نیومد. هنوزم نسخه 4.4 هست.

این P9 Lite و 5X هیچکدومشون Notification LED ندارن؟ :D

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
من خودم تجربه کار با گوشی های Huawei رو داشتم :D Honor 3X هم داشتم که برخلاف حرف شما با وجود سخت افزار خیلی قوی و خوبی که داشت هیچوقت اندروید و Emuiاش آپدیت رسمی براش نیومد. هنوزم نسخه 4.4 هست.

این P9 Lite و 5X هیچکدومشون Notification LED ندارن؟ :D

5x چراغ LED داره، P9 رو نمیدونم

من خواهرم 5x داره، یعنی خودم بهش گفتم بگیره، نسبت به قیمتش واقعا عالیه، مخصوصا صفحش،
ولی باید بگم اگر یه گوشی سریع و روون میخوای سمتش نرو، لگ و کُندی زیاد داره...

• Like
Reactions: Red Ѵ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر