راهنمایی در امر خرید موبایل

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
جديد منظورم جديدتر از اون گوشى نوكياهاى ١٠ سال پيش خودمه :دى
آره فلش ميشه يه سرچ بزنى آموزششو پيدا ميكنى
اگه ٥٤٠ بگيرى كه خيلى بهتره يك نسل جديدتره وينمو ١٠ داره سخت افزار بهتر و كلن خيلى انتخاب بهتريه ولى تو اين رنج اصلن سمت اندرويد نرو .. رو سخت افزار پايين مزخرفه

آها از اونا میگی پس :p از اونا که خودم 5 تایی دارم 2730 classic و n73 موزیک ادیشن و ............. همشون قدیمین
ولی خدایی نوکیا گوشی هاش چقدر سگ جونن چیزیشون نمیشه بر اثر ضربه و ........... - تازه مثلا باتریشونم مفته

فلش سرچ کردم تو اینترنت آموزشی ندیدم از atf که اونم باکس میخواد انگار
بجاش آموزش فلش کردن nokia asha 503 به وسیله nokia care suite پیدا کردم که هم آموزشش تو سایت ها فارسی هست هم انگلیسی هم یوتیوب
کلیپ تصویری آموزش فلش کردن گوشی های asha به کمک nokia care suite

خیلی هم راحته - فقط حجم برنامه اش 270 مگابایته , اینترنت من adsl با سرعت 256 کیلوبایت مخابراته , طول میکشه دانلود شه
جایی هست این برنامه رو روی دیسک بفروشه؟

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
آها از اونا میگی پس :p از اونا که خودم 5 تایی دارم 2730 classic و n73 موزیک ادیشن و ............. همشون قدیمین
ولی خدایی نوکیا گوشی هاش چقدر سگ جونن چیزیشون نمیشه بر اثر ضربه و ........... - تازه مثلا باتریشونم مفته

فلش سرچ کردم تو اینترنت آموزشی ندیدم از atf که اونم باکس میخواد انگار
بجاش آموزش فلش کردن nokia asha 503 به وسیله nokia care suite پیدا کردم که هم آموزشش تو سایت ها فارسی هست هم انگلیسی هم یوتیوب
کلیپ تصویری آموزش فلش کردن گوشی های asha به کمک nokia care suite

خیلی هم راحته - فقط حجم برنامه اش 270 مگابایته , اینترنت من adsl با سرعت 256 کیلوبایت مخابراته , طول میکشه دانلود شه
جایی هست این برنامه رو روی دیسک بفروشه؟

اگه میتونی بری سراغ ویندوز 10 موبایل خیلی خوبه و زیاد هم به حرف های طرفداران اندروید گوش نکن و استور هم هر روز داره بهتر میشه!:sunglasses:

ولی در کل دلیل نقل کردن پستت این بود که دیدم نوشتی از نت مخابرات 256 استفاده میکنی و گفتم یه راهنمایی بکنم!:grin:
به نظر من برو از شرکت های خصوصی اینترنت بگیر و هم سرعت بهتری دارن و هم کیفیت خیلی بالاتری دارن و از نظر قیمت هم به صرفه هستن!
اگرم دانلود زیاد داری از شرکتی بگیر که شبانه رایگان داشته باشه
مثلا 1 مگ سالانه با ترافیک 10 گیگ ماهانه و سالی 120 گیگ میتونی بخری حدود 300 تومن و شبانه هم رایگان داره و میشه ماهی 25-26 تومن
البته مثل این و از این سرویس بهتر خیلی زیاد هست و عمرتو پای نت مخابرات حروم نکن!:innocent:

• Like
Reactions: game-boys

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
اگه میتونی بری سراغ ویندوز 10 موبایل خیلی خوبه و زیاد هم به حرف های طرفداران اندروید گوش نکن و استور هم هر روز داره بهتر میشه!:sunglasses:

ولی در کل دلیل نقل کردن پستت این بود که دیدم نوشتی از نت مخابرات 256 استفاده میکنی و گفتم یه راهنمایی بکنم!:grin:
به نظر من برو از شرکت های خصوصی اینترنت بگیر و هم سرعت بهتری دارن و هم کیفیت خیلی بالاتری دارن و از نظر قیمت هم به صرفه هستن!
اگرم دانلود زیاد داری از شرکتی بگیر که شبانه رایگان داشته باشه
مثلا 1 مگ سالانه با ترافیک 10 گیگ ماهانه و سالی 120 گیگ میتونی بخری حدود 300 تومن و شبانه هم رایگان داره و میشه ماهی 25-26 تومن
البته مثل این و از این سرویس بهتر خیلی زیاد هست و عمرتو پای نت مخابرات حروم نکن!:innocent:

ممنون از راهنمایی و کمکی که کردی
البته ویندوز 10 موبایل روی تمامی lumia ها غیر از سری اولی ها مثل 520 - 530 - 630 و ..... نصب میشه - بقیه به ویندوز 10 آپدیت میشن حتی همین lumia 435 که قیمت 220 هزار تومنی داره
Microsoft Lumia 435 - Smartphones - Microsoft - Ireland

آخه من زیاد با اینترنت کار نمیکنم , کل کارمم با اینترنت محدود میشه به ایمیل چک کردن - سایت گردی - و استفاده از فروم هایی مثل بازی سنتر , پی تی , فیسبوک و ..... همین
این اینترنتم جوابمو میده چون حجم نامحدودم هست فقط ماهی 12 هزار میدادم تو این 4 سال - جدیدن شده ماهی 14500 اونم هر 2 ماه یه بار روی قبض میاد - مودمم که خودشون رایگان دادن فقط 10000 تومن پول نصاب شد

مهمونم میاد میخواد وای فایو کار کنه چند نفر میان بعد پشیمون میشن میگن چقدر ضعیفه :)) ما هم که همش مهمون داریم رعایتم نمیکنن >:) اگر اینترنت درست حسابی بگیرم تو 4 روز اول کل حجم یک ماه تموم میکنن :-&

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: wii baz

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
ممنون از وقتی که میگذاری و پاسخ میدی
Lenovo A1000 میخواستم بدونم اصلا کیفیت ساخت و کیفیت خود گوشی چطوره؟ این گوشی صفحه نمایشش tft ه و قابلیت شناسایی 2 انگشت داره
مثلا تو چنتا سایت نظرات خریدارا خوندم اکثرشون نوشته بودن تراکم وضوح پایین صفخه نمایش و عملکرد بد صفحه نمایش -- حتی این عیب ها رو برای مدل بالاتر همین گوشی یعنی Lenovo A2010 نوشتن
اما تو یه سری سایت دیگه همه از این گوشی Lenovo A1000 تعرفی کردن
نظرات متضاد همه

گوشی یکی از اعضا خانوادم خراب شد مجبور شدم گوشی خودمو دادم بهش , خودم بی گوشی موندم , دیدم nokia asha 503 افتاده گوشه خونه خاک میخوره , بخاطر همین برش داشتم الانم دستمه و خواستم درستش کنم که نشده فعلا
خیلی خوشم اومده از این asha 503 - خیلی خوش دسته و صفحه نمایشش خیلی با کیفیت و حساسه - کل بدنه pvc داره - مثلا با دوبار زدن روی صفحه نمایش گوشی از حالت استند بای در میاد , اما حیف اندرویدی نیست و سیستم خودشم که خراب شده و نیاز به تعمیر داره که من پیدا نکردم

الانم یه گوشی ارزون میخوام بخرم هم این asha دستم باشه

این Lenovo A1000 و lumia 435 هم قیمتن , مثلا lumia 435 هم سی پیو بهتری داره کوالکام هست و هم صفحه نمایش ips و مولتی تاچ داره - از اون ور Lenovo A1000 سی پیو با فرکانس بهتری داره هم 4 هسته ایه هم دوربینش قویتره هم باتریش

حالا این Lenovo A1000 لوازم جانبیش اصلا گیر میاد؟ چون برام داشن قاب ژله ای و محافظ اصلی خودش مهمه
Lenovo A1000 باز میگم بخری بهتره.
کار باهاش راحت تره

• Like
Reactions: game-boys

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
سلام دوستان
امسال عملکرد کدوم گوشی از همه بهتر بوده؟
به نظرتون چه گوشی میتونه امسال بهترین بشه؟
همه خوب بودن امسال
ولی اس7اج کاملترین گوشی بازاره درحال حاضر و میتونه برا خیلی ها بهترین باشه چون از هر نظر کامل و عالی.باتری.سخت افزار.طراحی.دوربین نمایشگر و..همه فوق العادست
بعدش اس7و اچ تی سی10عالین اس7م مثل اج از هر نظر عالیه باتریش ضعیفتره
اچ تی سی10هم عالیه باتریش اونجور که انتظار میرفت نبود ولی باز خوبه.
سرعت و عملکرد گوشی عالیه در حد اس7تو بعضی مقایسه ها خیلی کندتر از اس7یا حتی هواویp9بود ولی مشکل نرم افزاری احتمالا درکل سرعتش عالیه
دوربینش عالیه ولی نه به خوبی اس7و جی5 اینم با اپدیت حل میشه چون انگار اون نسخه که اچ تی سی برا برسی فرستاده بهتر از اونی بوده که به دست ملت رسیده و با اپدیت بهتر میشه
صداش عالیه و بهتر از اس7

جی5هم عالیه ولی باتری خوبی نداره ولی بهترین دوربین رو داره

درکل نمیشه گفت بهترین کدومه هرکدوم تو بخشی بهتر از بقیه هستن
ولی کامل ترینشون اس7اج

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
درود دوستان چند گوشی اندرویدی در بازه 900-1100 معرفی کنید لبه های گوشی مثل نوت 3 باشه دوربین خوبیم داشته باشه زیاد اهل بازی و ... نیست

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
Review اه Flagship (در واقع Epic Fail) جدید سونی هم اومد
و با اون Snap 650 خوشگلی که روش انداخته در حد همون میان رده ها قدرت داره و با Nexus 5X و M5 Dual و One A9 مقایسه می شه، بماند که 5X با 808 توی اکثر Bench ها داره می گیرتش
باتری اشم Endurance Rating اه 67 ساعت گرفته که اگر با Flagship ها بخوایم مقایسش کنیم که کلا تعطیله

کلا من نمی دونم این گوشی رو به چه امیدی به عنوان Flagship معرفی کردن!!!
باید صبر کرد دید X Performance چی کار می کنه که اونم با طوفانی که S7 و S7 Edge به پا کردن بعید بدونم کاری از پیش ببره

حالا طوفان@@@@ هم به پا نمی کردن احتمالا مثل سال هایش پیش بازم کاری از پیش نمی برد

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
و با اون Snap 650 خوشگلی که روش انداخته در حد همون میان رده ها قدرت داره و با Nexus 5X و M5 Dual و One A9 مقایسه می شه، بماند که 5X با 808 توی اکثر Bench ها داره می گیرتش
باتری اشم Endurance Rating اه 67 ساعت گرفته که اگر با Flagship ها بخوایم مقایسش کنیم که کلا تعطیله

باید صبر کرد دید X Performance چی کار می کنه که اونم با طوفانی که S7 و S7 Edge به پا کردن بعید بدونم کاری از پیش ببره

حالا طوفان@@@@ هم به پا نمی کردن احتمالا مثل سال هایش پیش بازم کاری از پیش نمی برد
سونی که کلا سیاستش تو موبایل داغونه
ولی مگه 650 از 808 قوی تر نیست؟
من شنیدم اون دو تا هسته A72 هم قویتر از A57 هستن هم مصرفشون کمتره:D
یکی از دوستان اینجا شیائومی ردمی نوت 3 پرو داره با 650 میگه از لحاظ قدرت اصلا کم نمیاره
gsmarena_001.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: NO ps3

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
سونی که کلا سیاستش تو موبایل داغونه
ولی مگه 650 از 808 قوی تر نیست؟
من شنیدم اون دو تا هسته A72 هم قویتر از A57 هستن هم مصرفشون کمتره:D
یکی از دوستان اینجا شیائومی ردمی نوت 3 پرو داره با 650 میگه از لحاظ قدرت اصلا کم نمیاره
gsmarena_001.jpg

چرا روی کاغذ از لحاظ پردازشی قوی تره اما Optimize کارخونه ای خیلی مهمه
بعد این که کلا سری Snap 600 برای میان رده ها به کار می ره و در سال 2016، SOC عرضه شده برای Flagship ها از سمت Qualcomm مدل Snapdragon 820 اه
استفاده از Snap 600 توی Flagship خنده داره، اما به هر حال Benchmark ها رو می تونید ببینید:
Sony Xperia X review: Rated X

به عنوان نمونه از Snap 820، گوشی Mi5 شیائومی نسخه استانداردش قرار داده شده که کلاک کاریش پایین تره به نسبت بقیه نسخه هاش
اما همونطور که می بینید Flagship امسال سونی یا همون ،X هیچ حرفی در مقابلش نداره بزنه که بدیهی هم هست

از لحاظ Feature های اضافه هم Snap 650 نمی تونه جایگزین Snap 820 توی Flagship ها بشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: IMANOKA

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad

Xperia X که گوشی پرچمدار نیست!!!سرآمد گروه جدیدی تو موبایل سونی هست!تمام مشخصات گوشی هم میان رده هستش.اینکه چون X خالی هست یهنی پرچمدار غلطه.کلا تصمیم سونی بر اینه همه گوشیاشو با برند X برنه از این به بعد برای همینه که Xperia C6 رو با اسم Xperia X ultra معرفی کرده..الان شما نمیتونی اونو با Noter 5 مقایسه کنی !چون اونم میانرده هست.کلا باید تا اومدن نقد های Xperia X P صبر کرد که 820 داره
پ.ن:سهم ماکروسافت و ویندوزفون به زیر 1 درصد رسیده.یک تبریک صمیمانه به این شرکت :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر