راهنمایی در امر خرید موبایل

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
دوستمون میگه به اندروید 6 اپدیت کنم مشکل گرم شدن حل میشه.بعد از اپدیت و کمی کار کردن باهاش یه نقد ازش مینویسم:tonguewink:

مشکل گرم شدن اون گوشی به خاطر Snapdragon 810 هست و سخت افزاریه، با نرم افزار دردی ازش دوا نمی شه
وقتی که بار روی پردازنده میاد گرم می شه، حالا چه اندروید 1 باشه چه اندروید 100 باز هم فرقی به حالش نمی کنه
نهایتا اندروید 6 کمی مصرف منابع رو بهینه می کنه و شاید مثلا اپلیکشن دوربین کمی بار تحمیلی بر روی پردازندش کم بشه اما نمایش فیلم و بازی و از این دست کارها، باعث افزایش بار کاری پردازنده می شن و راه حلی برای فرار از گرم شدن گوشی نیست

• Like
Reactions: NO ps3 and IMANOKA

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
درود امروز یه عدد p8 lite طلایی به قیمت 590 خریدم گوشی خوش دست وخوش استایلی واقعا .فقط یه سوال ایا otg ساپورت میکنه؟
توی تنظیماتش گزینش هست ولی من هر کاری کردم OTG جواب نداد
روی ۲-۳ مدل مختلفش این کارو کردم

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,475
نام
امین
دوستان واسه e8 دو سیم هنوز اپدیت نیومده ولی نسخه تک سیم اپدیت و خیلی وقته گرفته و حجم اپدیت هم بالای 1 گیگ و خورده ای هست.
دیزایز 816 هم چک کردم واسش اومده با همین حجم.

راستی لومیا 640 xl هم بعد از اپدیت به ویندوز 10 واقعن گوشی خوب و با منو هایی جذاب میشه اگه کسی گرفت حتمن اپدیتش کنه.
علاوه بر نسخه های اینسایدر قدیمی یه حالت جدید هم اضافه شده که کمترین میزان باگ رو داره که بنظرم بهترین حالت ممکنه.

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
دوستان عزیز
برای گوشی دوم , گوشی ساده دکمه ای باشه , صفحه نمایش با کیفیت و کیبورد و بدنه با کیفیتی داشته باشه
حتما eg داشته باشه
چی پیشنهاد میکنید؟

از سری لومیا پایین رده بین lumia 435 و lumia 532 کدوم بهتره , بدون نظر گرفتن دوربین چون برام دوربین مهم نیست خودم دوربین دیجیتال دارم
جایی میشناسید این 2 مدل گوشی واقعا پلمپ و قیمت مناسب بفروشن؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوستان عزیز
برای گوشی دوم , گوشی ساده دکمه ای باشه , صفحه نمایش با کیفیت و کیبورد و بدنه با کیفیتی داشته باشه
حتما eg داشته باشه
چی پیشنهاد میکنید؟

از سری لومیا پایین رده بین lumia 435 و lumia 532 کدوم بهتره , بدون نظر گرفتن دوربین چون برام دوربین مهم نیست خودم دوربین دیجیتال دارم

پيشنهاد مي كنم سمت اين دوتا گوشي نري ! چون رده پايين و خوش قيمت هستن و ويندوزي هم هستن يه سري جذب اش مي شن ولي مشكل اينه كه سخت افزار مناسبي ندارن و يهو مي بيني سوخت ! يكي مي گفت به ويندوز 10 اپديت كردم گوشي ديگه بالا نيومد

بهتره يا يه چيز ديگه بگيري يا بودجه رو افزايش بدي

دوستان واسه e8 دو سیم هنوز اپدیت نیومده ولی نسخه تک سیم اپدیت و خیلی وقته گرفته و حجم اپدیت هم بالای 1 گیگ و خورده ای هست.

راستی لومیا 640 xl هم بعد از اپدیت به ویندوز 10 واقعن گوشی خوب و با منو هایی جذاب میشه اگه کسی گرفت حتمن اپدیتش کنه.
علاوه بر نسخه های اینسایدر قدیمی یه حالت جدید هم اضافه شده که کمترین میزان باگ رو داره که بنظرم بهترین حالت ممکنه.

براي E8 خيلي وقت هم نيست كه اومده ! نهايتاً الان يه هفته است !
خيلي هم بهتر شده ولي از اون بهتر سنس 7 كه واقعاً يه روح تازه بود براي گوشي و خيلي خيلي جذاب تر شده

يه اپديت 100 و خورده اي مگ اولي است و ه 1.2 گيگ دومي :D

• Like
Reactions: game-boys

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوستان عزیز
حتما eg داشته باشه
چی پیشنهاد میکنید؟

پيشنهاد مي كنم سمت اين دوتا گوشي نري ! چون رده پايين و خوش قيمت هستن و ويندوزي هم هستن يه سري جذب اش مي شن ولي مشكل اينه كه سخت افزار مناسبي ندارن و يهو مي بيني سوخت ! يكي مي گفت به ويندوز 10 اپديت كردم گوشي ديگه بالا نيومد

بهتره يا يه چيز ديگه بگيري يا بودجه رو افزايش بدي

براي E8 خيلي وقت هم نيست كه اومده ! نهايتاً الان يه هفته است !
خيلي هم بهتر شده ولي از اون بهتر سنس 7 كه واقعاً يه روح تازه بود براي گوشي و خيلي خيلي جذاب تر شده

يه اپديت 100 و خورده اي مگ اولي است و به 1.2 گيگ دومي :D

• Like

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami

من خودم یک تقریبا یک هفته پیش گرفتم و همون شب اول به آندروید 6 و سنس 7 آپدیت کردم...نسخه دو سیم بیلد 425
و اینجور که خبر دارم کسایی بودن تو فروم سایت موبایل که حتی یکی دو هفته قبل از من آپدیت کرده بودن نسخه های دو سیم رو

دوستان عزیز
حتما eg داشته باشه
چی پیشنهاد میکنید؟

من خودم لومیا 532 دو سیم داشتم نسبت به قیمتش فوق العاده بود
جفتشون یکی هستن تقریبا ولی من پیشهاد میکنم 532 بگیرید چون داشتم و عالی بود

خودم از سایت ویندوز ایران گرفتم قیمت عالی سرعت عالی و گوشی پلمپ و بدون هیچ مشکلی فرستادن

• Like

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
دیروز بازار موبایل بودم با کهکشان جدید سامسونگ کار کردم،بی شک بدون عیب ترین و بهترین اسمارت فون بازار

sent from my Moto x Style

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
الان جوری شده که خیلی از شرکت ها پرچمداراشون هم دو سیم کارت میسازن. شما میگی دو سیم نخرن؟ :|
پرچمدارای دو سیم رو برای خاور میانه میزنن.چون اینجا خیلی علاقه دارن به دو سیم مخصوصا کشوای عربی.الان یه htc m8 داریم اصلا براش اندروید 6 نمیاد.حتی تو تنظیمات قسمت اپدیت نرم افزار نداره:|

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
دیروز بازار موبایل بودم با کهکشان جدید سامسونگ کار کردم،بی شک بدون عیب ترین و بهترین اسمارت فون بازار

sent from my Moto x Style
منم دیشب مغازه رفیقم بودم و کمتر از 1 دقیقه با این کهکشان جدید کار کردم و در جا هنگ کرد مجبور شدیم خاموش روشن کنیم :|:D

• Like
Reactions: fifa13 and IMANOKA

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,475
نام
امین
پرچمدارای دو سیم رو برای خاور میانه میزنن.چون اینجا خیلی علاقه دارن به دو سیم مخصوصا کشوای عربی.الان یه htc m8 داریم اصلا براش اندروید 6 نمیاد.حتی تو تنظیمات قسمت اپدیت نرم افزار نداره:|
نسخه ای که داری برای استفاده تو چین ساخته شده.
این ربطی به تک یا دو سیم بودن نداره.
وگرنه من دو تا m8 دیدم که همون 1 ماه پیش اپدیت و گرفتن.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,475
نام
امین
من خودم یک تقریبا یک هفته پیش گرفتم و همون شب اول به آندروید 6 و سنس 7 آپدیت کردم...نسخه دو سیم بیلد 425
و اینجور که خبر دارم کسایی بودن تو فروم سایت موبایل که حتی یکی دو هفته قبل از من آپدیت کرده بودن نسخه های دو سیم رو

عجیبه من هر چی نسخه دو سیمم رو میزنم میگه اپدیتی نیست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر