راهنمایی در امر خرید موبایل

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
سلام دوستان
چند تا مدل گوشی ترجیحا نوکیا که قابلیت پخش موزیک از رادیوی ماشین را داشته باشند معرفی‌ کنید
قابلیت پخش موزیک گوشی از رادیو (FM) رو بهش چی‌ می‌گند؟

agebyl73hp21qday57xe.jpg

آیا اپ یا برنامه ای‌ هم برای گوشیهای جدید در این زمینه وجود داره اگر وجود داره لطفا معرفی‌ کنید

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
سلام دوستان
چند تا مدل گوشی ترجیحا نوکیا که قابلیت پخش موزیک از رادیوی ماشین را داشته باشند معرفی‌ کنید
قابلیت پخش موزیک گوشی از رادیو (FM) رو بهش چی‌ می‌گند؟

agebyl73hp21qday57xe.jpg

آیا اپ یا برنامه ای‌ هم برای گوشیهای جدید در این زمینه وجود داره اگر وجود داره لطفا معرفی‌ کنید
من یادمه چند سال پیش n78 داشتم این قابلیتو داشت...اسمه این قابلیتم fm transistor هست
بعید میدونم گوشی های جدید نوکیا این قابلیتو داشته باشن

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
از دوستانی که در مورد سخت افزار اطلاع دارن یک سوال داشتم
یک z3 رسیده دستم صفحش شکسته بود رفتم تاچ ال سی دیشو عوض کردم و همه چی خوب بود تا این که فهمیدم حدودا بعد از یک ساعت کار با گوشی به کلی تمامی سنسورهای گوشی از کار میوفته(ژیروسکوپ,مجاورت,شتاب سنج,سنسور نور و...)
وقتی گوشی رو ریست میکنم دوباره درست میشه و تمامی سنسورها به خوبی کار میکنه ولی بعد از حدود یک ساعت دوباره همین آش و همین کاسه...2 بار ریست فکتوری هم کردم افاقه نکرد.به نظرتون مشکل از چیه؟؟

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
از دوستانی که در مورد سخت افزار اطلاع دارن یک سوال داشتم
یک z3 رسیده دستم صفحش شکسته بود رفتم تاچ ال سی دیشو عوض کردم و همه چی خوب بود تا این که فهمیدم حدودا بعد از یک ساعت کار با گوشی به کلی تمامی سنسورهای گوشی از کار میوفته(ژیروسکوپ,مجاورت,شتاب سنج,سنسور نور و...)
وقتی گوشی رو ریست میکنم دوباره درست میشه و تمامی سنسورها به خوبی کار میکنه ولی بعد از حدود یک ساعت دوباره همین آش و همین کاسه...2 بار ریست فکتوری هم کردم افاقه نکرد.به نظرتون مشکل از چیه؟؟
احتمالا تاچ و ال سی دی رو درست عوض نکرده
واسه همین هم میریزه بهم سنسورها. و من حدس میزنم بعد از اینکه یه مقدار چیپسپ های داخل گوشی حرارت می گیرن این اتفاق می افته

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
یک گوشی قدیمی سونی E1 گرفتم رم sd 32 کلی پر کردم 8 گیگش خالی مونده کلا . بدی که داره اینه بعضی اوقات گوشی که خاموش روشن کوچیک میکنم منظورم Lock screen هست نه خاموش کردن گوشی این تا میرم والکمن لود کردنش میگیره و میچرخه ی مدت درست شده بود تند تند میورد این مشکل جای دیگه هم هست مثلا باز کردن عکس ها مشکل لود کردن داره . ولی ی چندتا اهنگ پاک کردم تا ی مدت تند تند بود و عالی میورد
لامصب دوباره یک چندتا اهنگ ریختم اعصاب خراب کرده..

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
یک یا چند مدل گوشی خوب واسه عکس گرفتن که قیمتش بالا نباشه معرفی‌ کنید
شما کدوم رو پیشنهاد می‌کنید؟
اکسپریا C5 مخصوص سلفیه با قیمت 900 هزار تومان
سلام
میشه یکی‌ دو مدل دیگه هم معرفی‌ کنید؟
قدیمی‌ هم باش عیب نداره
ممنون

Runzo

کاربر سایت
Aug 28, 2014
51
من تو مشخصات آیفون ها خوندم : باتری غیر قابل تعویض .
یعنی واقعا نمیشه باتریشون رو عوض کرد ؟ باتری خراب شه گوشی تعطیل ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر