راهنمایی در امر خرید موبایل

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام بچه ها رمم ویروسی یا زبون بسته عیب کرده 32 گیگ ، هست .
اهنگ میریزی تو sd card از وسط یک اهنگ ی چیز دیگه که قبلا تو رمم بوده و الان پاک کردم پخش میکنه و قاطی میکنه ولی تو حافظه خود گوشی میریزم مشکل نداره
فرمت کردن و.. جواب میده ؟ رم رو فقط اهنگ هاشو پاک کردم از طریق کامپیوتر ولی مشکل هست وقتی میریزم داخلش از طریق کابل

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
سلام بچه ها رمم ویروسی یا زبون بسته عیب کرده 32 گیگ ، هست .
اهنگ میریزی تو sd card از وسط یک اهنگ ی چیز دیگه که قبلا تو رمم بوده و الان پاک کردم پخش میکنه و قاطی میکنه ولی تو حافظه خود گوشی میریزم مشکل نداره
فرمت کردن و.. جواب میده ؟ رم رو فقط اهنگ هاشو پاک کردم از طریق کامپیوتر ولی مشکل هست وقتی میریزم داخلش از طریق کابل
درود
ممکنه مموریت بد سکتور گرفته باشه
یه بار کامل فرمتش کن بعد اگر دیدی درست نشد باید چک کنی ببینی بدسکتور داره احیانا مموریت یا نه که با نرم افزار مخصوصش میتونی عیب یابی کنی

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
درود
ممکنه مموریت بد سکتور گرفته باشه
یه بار کامل فرمتش کن بعد اگر دیدی درست نشد باید چک کنی ببینی بدسکتور داره احیانا مموریت یا نه که با نرم افزار مخصوصش میتونی عیب یابی کنی
مرسی وخید جان ، بدسکتور هارد چک کردم مشکلی نداشت حالا باید رم چک کنم ، ولی خوب فعلا نیاز به یک کارت خوان که ببینم چیه احتمالا با همون فرمت حل شه

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
دوستان iPhone 5s الان حول و حوش چه قیمتی هست؟ یکم خط و خشو داشت اشکال نداره.
16 با خطو خش رو 1 تومن معامله میکنن من حتی تا 900 هم دیدم با زدگی در حد آکم باشه 1100-1150...32 هم 100 بالاتر از 16 معامله میشه و 64 هم 200 بالاتر از 16

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
نظرتون درباره honor 5x چیه ؟850 تومن
دوست عزیز این گوشی افت قیمت شدیدی پیدا میکنه...یک جا خوندم خود هواوی ایران گفته این گوشی نزدیک 600 قیمتشه
قیمت اصلی فکر کنم 168 دلار باشه
گوشی خوبیه ولی نه به این قیمت

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
سلام
این گوشی m9 رو خریدم واسه برادرم .
بعد الان ضاهرا یه دوتا مشکل داره این وسط
یکی انتن دهی زیادی بالا پایین میشه و بعضی مواقع هم خط کلا میره !!!
و مشکل دیگه هم وقتی باکسی حرف میزنه صدا برایه طرف مثل اکو مانند میشه برایه شنونده !
خط هم از این ثابت های قدیمی هست
اپدیدت 6 شده
راستی فارسی نداره ؟ یا باید بده بیرون فارسی کنه
ممنون

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
سلام
این گوشی m9 رو خریدم واسه برادرم .
بعد الان ضاهرا یه دوتا مشکل داره این وسط
یکی انتن دهی زیادی بالا پایین میشه و بعضی مواقع هم خط کلا میره !!!
و مشکل دیگه هم وقتی باکسی حرف میزنه صدا برایه طرف مثل اکو مانند میشه برایه شنونده !
خط هم از این ثابت های قدیمی هست
اپدیدت 6 شده
راستی فارسی نداره ؟ یا باید بده بیرون فارسی کنه
ممنون
سیم کارتتو اگه خودت پانچ کردی برو امور مشترکین یک میکرو سیم بگیر...پانچ بد تو گوشی های htc باعث میشه سیم کارت خوب جا نخوره و بعضی وقتا ارتباط سیم کارت با دستگاه قطع و وصل بشه
فارسی که داره مگه این که سفارش تایلند مالزی و اونورا باشه که اونم کیبورد فارسی داره...اگه تو تنظیمات زبان دستگاه فارسی نداشت میتونی بدی بیرون 10 تومم فارسیش کنن که البته تو نتم آموزشش هست و خودتم میتونی فارسیش کنی
اون مشکلم صدای اکو هم فکر کنم از اپراتور باشه سیم کارت اپراتور دیگه امتحان کن...من خودم m9 داشتم و همچنین m9+ هیچکدوم این مشکلو نداشتن(خط خودمم همزاه اول ثابت)

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
سیم کارتتو اگه خودت پانچ کردی برو امور مشترکین یک میکرو سیم بگیر...پانچ بد تو گوشی های htc باعث میشه سیم کارت خوب جا نخوره و بعضی وقتا ارتباط سیم کارت با دستگاه قطع و وصل بشه
فارسی که داره مگه این که سفارش تایلند مالزی و اونورا باشه که اونم کیبورد فارسی داره...اگه تو تنظیمات زبان دستگاه فارسی نداشت میتونی بدی بیرون 10 تومم فارسیش کنن که البته تو نتم آموزشش هست و خودتم میتونی فارسیش کنی
اون مشکلم صدای اکو هم فکر کنم از اپراتور باشه سیم کارت اپراتور دیگه امتحان کن...من خودم m9 داشتم و همچنین m9+ هیچکدوم این مشکلو نداشتن(خط خودمم همزاه اول ثابت)
پس بگم بره سیم کارتو عوض کنه (امور مشترکین دارن دیگه؟)
گوشی ساخت تایوان هست حالا من روشن نکردم ! همینطوری براش خریدم پست کردم
بازم ممنون داداش

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
پس بگم بره سیم کارتو عوض کنه (امور مشترکین دارن دیگه؟)
گوشی ساخت تایوان هست حالا من روشن نکردم ! همینطوری براش خریدم پست کردم
بازم ممنون داداش
بری امور مشترکین 10 تومن میگیره دنگ و فنگم داره ، الان همه موبایل و لوازم موبایل فروشی ها این جا سیمکارتی ها هست بزرگ میکنه خیلی هم عالیه و ارزون بستش تازه 5 تومنه که 7-8 مورد توشه ، دیگه رفتنه امور مشترکین هم نداره
منم گرفتم از اینا سیم خودم که پانچ شده بود انداختم توش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر