راهنمایی در امر خرید موبایل

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
گوشی A3 ظاهر زیبا و قاب فلزی و شیشه هم داره خوبه قیمتشم 330 ایناس ، تو HUAWEI یک فکر کنم Y530 بود سخت افزار 4 هسته ای و رم 1 داشت اونم خوبه فقط تو پایین رده های هووای ولی دوربین های خوبی ندارن .
تو سامسوگ ACE 4 هم هست از SONY M عملکردش بهتر بوده سخت افزارش .
تو LG هم بهتر از LG G40 LD نیست جز بهترین پایین و میان رده هاس گوشی خوبیه قیمتشم خوبه
تو HTC هم فکر کنم DESIRE 320 رم 1 دارهو سخت افزار خوبی هم داره به نسبت

مرسی داداش یه دنیا ممنون
تو تحقیق هایی که کردم اول از Huawei Y360 Dual SIM خوشم اومد سی پیو 4 هسته ای Mediatek MT6582 با فرکانس 1.2 -- صفحه نمایش IPS چهار اینچ - 4 گیگ حافظه داخلی - رم 512 مگ - 2 تا فلش داره - دوربین 5 مگاپیکسل و .................. باتری 1730 میلی آمپیر - قیمت بدون گارانتی 200 هزار تومانه که خیلی عالیه

بعد دیدم مدل Huawei Y560 Dual SIM هم هست سی پیو 4 هسته ای Qualcomm Snapdragon 210 MSM8909 با فرکانس 1.2 - صفحه نمایش TFT 4.5 اینچ . چیپ گرافیک Adreno 304 - حافظه داخلی 8 گیگ - رم 1 گیگ - دوربین 8 مگاپیکسل و ............... قیمت گارانتی اینتر 240 هزار که عالیه - البته چون باتریش 1730 میلی آمپره و این باتری برای این سخت افزار کمی کمه کلا در حالت مکالمه 5 ساعت جواب میده

تصمیم گرفتم برم همین Y560 بخرم - البته باید یه پاور بانکم بخرم :d

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
مرسی داداش یه دنیا ممنون
تو تحقیق هایی که کردم اول از Huawei Y360 Dual SIM خوشم اومد سی پیو 4 هسته ای Mediatek MT6582 با فرکانس 1.2 -- صفحه نمایش IPS چهار اینچ - 4 گیگ حافظه داخلی - رم 512 مگ - 2 تا فلش داره - دوربین 5 مگاپیکسل و .................. باتری 1730 میلی آمپیر - قیمت بدون گارانتی 200 هزار تومانه که خیلی عالیه

بعد دیدم مدل Huawei Y560 Dual SIM هم هست سی پیو 4 هسته ای Qualcomm Snapdragon 210 MSM8909 با فرکانس 1.2 - صفحه نمایش TFT 4.5 اینچ . چیپ گرافیک Adreno 304 - حافظه داخلی 8 گیگ - رم 1 گیگ - دوربین 8 مگاپیکسل و ............... قیمت گارانتی اینتر 240 هزار که عالیه - البته چون باتریش 1730 میلی آمپره و این باتری برای این سخت افزار کمی کمه کلا در حالت مکالمه 5 ساعت جواب میده

تصمیم گرفتم برم همین Y560 بخرم - البته باید یه پاور بانکم بخرم :d
من y360 داشتم گوشی بد دستی هست خیلی سنگین هست و دوربین خوبی هم نداره عکس تار میگیره رمش هم کمه ،
y560 سخت افزارش عالیه واقعا مشخصاتش ولی من خودم دیگه سراغ هووای نرفتم ولی بخوای کم پول بدی تو پایین رده ها هووای سخت افزار خوبی میزاره نقطه ضعف دومی فقط صفحه نمایش tft هست که عملکرد خوبی نداره تو زوایا و صفحه نمایش اون قابلیت جذب نداره و عقب تره نسبت به ips
سونی که من گرفتم اونم پایین رده هاش صفحه نمایششون همه TFT هست و یکخورده ناامید کنندس از این نظر فقط .
تو پایین رده باید دقت فراوونی کرد من خودم یک ACE 2 داشتم یک رابط غیر بهینه ای داشت و سخت افزار ضعیف که موقع پایین بالا کردن منو اهنگ هم هنگ میکرد گوشی ..

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
من y360 داشتم گوشی بد دستی هست خیلی سنگین هست و دوربین خوبی هم نداره عکس تار میگیره رمش هم کمه ،
y560 سخت افزارش عالیه واقعا مشخصاتش ولی من خودم دیگه سراغ هووای نرفتم ولی بخوای کم پول بدی تو پایین رده ها هووای سخت افزار خوبی میزاره نقطه ضعف دومی فقط صفحه نمایش tft هست که عملکرد خوبی نداره تو زوایا و صفحه نمایش اون قابلیت جذب نداره و عقب تره نسبت به ips
سونی که من گرفتم اونم پایین رده هاش صفحه نمایششون همه TFT هست و یکخورده ناامید کنندس از این نظر فقط .
تو پایین رده باید دقت فراوونی کرد من خودم یک ACE 2 داشتم یک رابط غیر بهینه ای داشت و سخت افزار ضعیف که موقع پایین بالا کردن منو اهنگ هم هنگ میکرد گوشی ..

خیلی ممنون که گفتی و تجربیاتی که از کارکردن با گوشی داشتی به ما هم منتقل کردی , اینطوری بهتر میشه تصمیم گرفت
درباره Y330 داشتم تو نظرات دیجی کالا میخوندم بعضی از هنگ کردن گوشی یا تاخیرش گفته بودن که فکر کنم بخاطر رابط کابری جدید هوآوی باشه که یه جوریه , مثلا دکمه لیست برای وارد شدن به قسمت برنامه نداره همه روی صفحه اصلین

تجربه من از هوآوی بر میگرده به Y511 برادرم که همیشه دستش بود باهاش کلی ور میرفت پرتاب میکرد این ور اون ور :d مشکلی نداشت فقط گاهی اتصال وای فایوش قطع میشد , بعد رفت یه Y520 گرفت ه با اونم زیاد مشکلی نداشت , اما این سری ها جدید هوآوی بخاطر این رابط کاربری جدید خیلی بد شدن انگار یعنی سنگین شدن

البته صفحه TFT برای من مهم نیست چون من خودم تا چند هفته پیش یه SMART CORAL S5201 داشتم راضیم بودم صفحه نمایشش واقعا خوب بود در کمترین نورم چشمو اذیت نمیکرد , بعد بخاطر خریدن کنسول فروختم که پولشو بزارم رو پولم یه کنسول بازی بخرم , بعد دیدم کارکرد تبلت بهتر از کنسول بازیه و کلی بازی داره هم OTG میخوره گیم پد PC بهش وصل میشه و ............ , که یه تبلت LG G Pad 8.3 + فیلپ کاور اصلی , محافظ صفحه نمایش اصلی خریدم

نمیدونم چجوریه چرا هنگ میکنن گوشیا مثلا 2 هفته پیش با یکی از فامیلا رفتیم گوشی بخره یه Prestigio MultiPhone 3404 DU گارانتی پارس ماناتل خرید 213 هزار تومن سخت افزارش در حد هوآوی Y221 بود فقط صفحه اش 4 اینچ بود از وقتی دستشه کلی هم بازی و برنامه ریخته اما راحت کار میکنه هنگی نداره , باتریشم 2000 میلی آمپره یعنی حداقل 9 ساعت راحت جواب میده همیشه وصله به اینترنت صبح تا شب

آدم میمونه چیکار کنه

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خیلی ممنون که گفتی و تجربیاتی که از کارکردن با گوشی داشتی به ما هم منتقل کردی , اینطوری بهتر میشه تصمیم گرفت
درباره Y330 داشتم تو نظرات دیجی کالا میخوندم بعضی از هنگ کردن گوشی یا تاخیرش گفته بودن که فکر کنم بخاطر رابط کابری جدید هوآوی باشه که یه جوریه , مثلا دکمه لیست برای وارد شدن به قسمت برنامه نداره همه روی صفحه اصلین

تجربه من از هوآوی بر میگرده به Y511 برادرم که همیشه دستش بود باهاش کلی ور میرفت پرتاب میکرد این ور اون ور :d مشکلی نداشت فقط گاهی اتصال وای فایوش قطع میشد , بعد رفت یه Y520 گرفت ه با اونم زیاد مشکلی نداشت , اما این سری ها جدید هوآوی بخاطر این رابط کاربری جدید خیلی بد شدن انگار یعنی سنگین شدن

البته صفحه TFT برای من مهم نیست چون من خودم تا چند هفته پیش یه SMART CORAL S5201 داشتم راضیم بودم صفحه نمایشش واقعا خوب بود در کمترین نورم چشمو اذیت نمیکرد , بعد بخاطر خریدن کنسول فروختم که پولشو بزارم رو پولم یه کنسول بازی بخرم , بعد دیدم کارکرد تبلت بهتر از کنسول بازیه و کلی بازی داره هم OTG میخوره گیم پد PC بهش وصل میشه و ............ , که یه تبلت LG G Pad 8.3 + فیلپ کاور اصلی , محافظ صفحه نمایش اصلی خریدم

نمیدونم چجوریه چرا هنگ میکنن گوشیا مثلا 2 هفته پیش با یکی از فامیلا رفتیم گوشی بخره یه Prestigio MultiPhone 3404 DU گارانتی پارس ماناتل خرید 213 هزار تومن سخت افزارش در حد هوآوی Y221 بود فقط صفحه اش 4 اینچ بود از وقتی دستشه کلی هم بازی و برنامه ریخته اما راحت کار میکنه هنگی نداره , باتریشم 2000 میلی آمپره یعنی حداقل 9 ساعت راحت جواب میده همیشه وصله به اینترنت صبح تا شب

آدم میمونه چیکار کنه
اره دکمه نداره اونطوری.
البته بستگی داره توقع شما چی باشه از گوشی 200 تومنی نمیتونی توقع هیرو بودن داشته باشی مثل یک گوشی 600-700 تومنی برنامه های فراوون روش ریخته بشه و.. هنگ میکنه کم کم و اونطوری جوابگو نیست
البته تا 550 -600 هزینه کنی از باب صفحه نمایش هن کردن دیگه خیالت راحت میشه من اس 4 مینی داشتم دریغ از یکذره هنگ و مشکل تو اون قیمتا دیه هنگی در کار نیست گوشی روونه معمولا
برای بازی هم که گوشی زیر 700-800 هم کمه یجورایی
ولی هر کس باید مطابق نیازش بره سراغ گوشی مثلا من که نه تلگرام و.. دوست ندارم فقط کارم موزیک سونی بیشتر باب میلم هست با وجود برنامه والکمن و بلندگوی صوتی عالی ..

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
سلام دوستان
گوشی تا 800 تومن چی پیشنهاد میدید؟
مارکش مهم نیست فقط هوآوی نباشه
مرسی
اچ تی سی e8فک کنم 820الان
اچ تی سی826هم عالیه
سونیc4
Xiaomi نوت3
لومیا830و 640xlهم خوبن اگه ویندوز فون خواستی
به نظر خودم نوت3رو بگیر32گیگ3گیگ رم عالیه
یاe8هم عالیه این دوتا بهترین انتخابه

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
آقا این گوشی های شیائومی قابل اطمینان هست؟
نوت 3 شیائومی رو دیدم چه سخت افزاری تازه حسگر اثر انگشتم داره بعد قیمتش 850!!
-------
کلا تا 850 چی خوبه که تا 2 ساله دیگه هم راحت کار کنه؟

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
نظرتون در مورد samsung j5 چیه؟

دور گوشی های Huawei رو وقتی دیدم از انرویدهای تاریخ گذشته استفاده میکنن خط کشیدم کلا!

گوشی خوبیه باتری و دوربین خوبی داره
ولی تو این قیمت گوشی های بهتری هم هست.میتونی صبر کنی ردمی3بیاد اون عالیه
اینجوریم نیست مثلا honor4cبا قیمت450اندروید5.1دارهو6هم براش میاد
یا600لنووk3نوت یا ردمی نوت2عالین و اندروید6هم براشون میاد

آقا این گوشی های شیائومی قابل اطمینان هست؟
نوت 3 شیائومی رو دیدم چه سخت افزاری تازه حسگر اثر انگشتم داره بعد قیمتش 850!!
-------
کلا تا 850 چی خوبه که تا 2 ساله دیگه هم راحت کار کنه؟

عالیه هم کیفیت هم پشتیبانی در حد برندهای معروف و حتی بهترم هست
نوت3هم عالیه هرچند فعلا گرونه و قیمت واقعیش پایین تر ولی 800تومن بهترین انتخاب
فبلت بخوای اچ تی سی826و سونیc4هم عالیه
ولی به نظرم همون نوت3بهتره32گیگ3گیگ رم نه16

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,429
سلام
یه گوشی برای برادرم میخوام بین این دو
htc m9 - htc m9 plus
کدوم بهتره تفاوتوشون در چیه ؟ فقط دیدم + دکمه بهش اضافه شده
بعد m9دوسیم اومده ایا؟ بعد مثل m8گارد داخل کارتونش داره یا نه
ممنون

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,995
نام
sami
سلام
یه گوشی برای برادرم میخوام بین این دو
htc m9 - htc m9 plus
کدوم بهتره تفاوتوشون در چیه ؟ فقط دیدم + دکمه بهش اضافه شده
بعد m9دوسیم اومده ایا؟ بعد مثل m8گارد داخل کارتونش داره یا نه
ممنون
من خودم چند وقت بین اینا مونده بودم و در آخر به این نتیجه رسیدم که m9 خیلی بهتره
htc وقتی بازخورد های منفی از snap 810 رو دید تصمیم گرفت مدل m9+ رو بده که یکجوری فقط این بازخوردها رو بخوابونه
ولی الان که یه مدت گذشته htc تونسته با آپدیت های فوق العاده ای که داده واسه m9 تمام اون مشکلات اولیه رو برطرف کنه و گوشی میشه گفت به بلوغ کامل رسیده
m9 پرچمدار اصلی htc هست و ساپورت بهتری میشه نسبت به m9+...مثلا الان واسه m8 و m9 خیلی وقته اندروید 6 اومده ولی m9+ خیر
در آخر هم m9+ غیر از حسگر اثر انگشت برتری خاصی نسبت به m9 نداره(البته رزولیشن صفحش بیشتره که اونم اصلا تو اون سایز به چشم نمیاد و فقط مصرف باتری رو زیاد کرده)ولی در عوض پردازنده m9 خیلی خیلی بهتره
شما همون m9 بگیر و 300-400 اختلاف قیمتو بزار جیبت

البته اگه عجله ای نداری تقریبا 2-3 هفته دیگه m10 معرفی میشه و حداقلش اینه که خیلی تو سر قیمت m9 میخوره

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,429
من خودم چند وقت بین اینا مونده بودم و در آخر به این نتیجه رسیدم که m9 خیلی بهتره
htc وقتی بازخورد های منفی از snap 810 رو دید تصمیم گرفت مدل m9+ رو بده که یکجوری فقط این بازخوردها رو بخوابونه
ولی الان که یه مدت گذشته htc تونسته با آپدیت های فوق العاده ای که داده واسه m9 تمام اون مشکلات اولیه رو برطرف کنه و گوشی میشه گفت به بلوغ کامل رسیده
m9 پرچمدار اصلی htc هست و ساپورت بهتری میشه نسبت به m9+...مثلا الان واسه m8 و m9 خیلی وقته اندروید 6 اومده ولی m9+ خیر
در آخر هم m9+ غیر از حسگر اثر انگشت برتری خاصی نسبت به m9 نداره(البته رزولیشن صفحش بیشتره که اونم اصلا تو اون سایز به چشم نمیاد و فقط مصرف باتری رو زیاد کرده)ولی در عوض پردازنده m9 خیلی خیلی بهتره
شما همون m9 بگیر و 300-400 اختلاف قیمتو بزار جیبت

البته اگه عجله ای نداری تقریبا 2-3 هفته دیگه m10 معرفی میشه و حداقلش اینه که خیلی تو سر قیمت m9 میخوره
ممنونم
پس همون m9رو بخرم .
عجله داره واسه همین باید براش بخرم
بازم ممنون بابت پاسخ گوی و کمکت

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,995
نام
sami
ممنونم
پس همون m9رو بخرم .
عجله داره واسه همین باید براش بخرم
بازم ممنون بابت پاسخ گوی و کمکت
خواهش میکنم دوست عزیز
فقط شما رفتی گوشی بگیری فقط و فقط m9 بگیر...چند وقته m9 کمیاب شده به جاش m9s اومده که نسخه ضعیفتر m9 هست و فروشنده ها سعی میکنن اینو بهتر از m9 نشون بدن که حقیقت نداره
m9 بگبر با یک نت پر سرعت تمام آپدیت هاشو انجام بده(از طریق setting\about phone) و بعد از طریق play store تمام برنامه های گوشی رو آپدیت کن(تو play store سرچ کن htc corporation هر چی برنامه که دیدی رو گوشیت نصبه رو آپدیت کن مثل برنامه دوربین و گالری و ...)
بعدشم لذت ببر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر