راهنمایی در امر خرید موبایل

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
پول ندارم زیاد بیشتر هدفم هم اهنگ گوش کردنه نهایت تا 300 یکی برام اورده اینو ، بد نیست اول این که خیلی سنگینه انگار اجر تو دستته . ولی هنوز تستش نکردم دنبال تهیه گزینه دیگه ام
و تا چیز مهم هم کلا نداره گوشیه ، یکی تنظیم برای اهنگ مثلا حالت های مختلف داخل اکولایزر که اصلا نداره یکی هم چابه جایی اهنگ ها که تو سامسونگ بود نداره

اگر هدفت موزیکه فقط خب پس مشکل نداره کار کن باهاش.
واسه موزیک پلیرش هم بجای برنامه پیش فرض گوشی از برنامه MusiXmatch استفاده کن.

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
دوستان سلام

باتری آیفون 4 خراب شده و شارژ نگه نمیداره و یا عشقی کلا. به من دو تا قیمت دادن که 40 - 50 هست و 70 -80 که اولی رو میگه معلوم نمیکنه چقدر کار کنه ولی دومی یکسال رو کار میکنه حد اقل حرف من این هست که از کجا بفهمم 40 تومنی رو به جای 80 تومنی نمیندازه و اینکه جای مطمئن کجا سراغ دارین برای تعویض باتری ؟

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
پول ندارم زیاد بیشتر هدفم هم اهنگ گوش کردنه نهایت تا 300 یکی برام اورده اینو ، بد نیست اول این که خیلی سنگینه انگار اجر تو دستته . ولی هنوز تستش نکردم دنبال تهیه گزینه دیگه ام
و تا چیز مهم هم کلا نداره گوشیه ، یکی تنظیم برای اهنگ مثلا حالت های مختلف داخل اکولایزر که اصلا نداره یکی هم چابه جایی اهنگ ها که تو سامسونگ بود نداره
این گوشی که گفتی فقط پردازنده قوی داره.رم512جالب نیست صفحه هم4اینچ
زیر 300همون هواوی گوشی های بهتری داره با 1گیگ رم و نمایشگر بزرگتر
فکر کنمy5یا چندتا دیگه زیر300داره که از این بهترباشه

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
این گوشی که گفتی فقط پردازنده قوی داره.رم512جالب نیست صفحه هم4اینچ
زیر 300همون هواوی گوشی های بهتری داره با 1گیگ رم و نمایشگر بزرگتر
فکر کنمy5یا چندتا دیگه زیر300داره که از این بهترباشه
ردش کردم کلا تو ایران رو بورسم نیست هووای ، حوب نمیخرن ، یک پرچم دار سامسونگ مثل s2 سرش میارزه به این هووای با این که قدیمیه ولی رمش مال اون زمان 1 گیگ هست پردازنده اش هم عالیه حالا دو هسته ای هم هست مشکل نداره
دنبالش بودم شدید.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
دوستان سلام

باتری آیفون 4 خراب شده و شارژ نگه نمیداره و یا عشقی کلا. به من دو تا قیمت دادن که 40 - 50 هست و 70 -80 که اولی رو میگه معلوم نمیکنه چقدر کار کنه ولی دومی یکسال رو کار میکنه حد اقل حرف من این هست که از کجا بفهمم 40 تومنی رو به جای 80 تومنی نمیندازه و اینکه جای مطمئن کجا سراغ دارین برای تعویض باتری ؟
مشخصه کاملا از شکل و ظاهرشون بزاری کنار دسته باتری خودت با نوع نوشته هاش معلومه
چگونه باتری اصلی را از تقلبی تشخیص دهیم؟ (راهکارهای علمی)
اینم راهنماشه مال ایفونم صدق میکنه خوب گیر نمیاد اصل ها مخصوصا مال قدیمیا نمایندگی های ایفون منظورم رسمییش نیست همونا که گوشی های ایفون دارن بهتره یا رفتن به علادین و گشتن ..
من از محلمون یکدونه خریدم مقایسه کردم کاملا فیک بود مشخص میشه

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
ردش کردم کلا تو ایران رو بورسم نیست هووای ، حوب نمیخرن ، یک پرچم دار سامسونگ مثل s2 سرش میارزه به این هووای با این که قدیمیه ولی رمش مال اون زمان 1 گیگ هست پردازنده اش هم عالیه حالا دو هسته ای هم هست مشکل نداره
دنبالش بودم شدید.

البته اینا رو کاغذ خوبه گوشی خیلی قدیمیه شاید درعمل خوب نباشه هنگ و..
البته اگه برا اهنگ گوش دادن خیلی خوبه
خودم اس2داشتم کیفیت صدا خوب بود یه هدست خوب هم باهاش بود
ولی چیزی که شاید هنوز هم عالی باشه دوربینشه شاهکار بود زمان خودش
مخصوصا فیلم برداری که الانم فیلم های که باهاش گرفتم رو با گوشی2014.15مقایسه میکنم عالی به نظر میاد
نمایشگرشم همینطور زمان خودش شاهکار بود
درکل اگه به honor3cکارکرده یا4cبگیری بهتره جدیدتره
ولی برااهنگ اس2بهتره

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
البته اینا رو کاغذ خوبه گوشی خیلی قدیمیه شاید درعمل خوب نباشه هنگ و..
البته اگه برا اهنگ گوش دادن خیلی خوبه
خودم اس2داشتم کیفیت صدا خوب بود یه هدست خوب هم باهاش بود
ولی چیزی که شاید هنوز هم عالی باشه دوربینشه شاهکار بود زمان خودش
مخصوصا فیلم برداری که الانم فیلم های که باهاش گرفتم رو با گوشی2014.15مقایسه میکنم عالی به نظر میاد
نمایشگرشم همینطور زمان خودش شاهکار بود
درکل اگه به honor3cکارکرده یا4cبگیری بهتره جدیدتره
ولی برااهنگ اس2بهتره
ببینم هر چی رم بالا تر باشه ، تاثیرش تو روونی کار با گوشی و سیستم عامل هست ؟
رم 512 تفاوتش با 1 زیاده؟

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
دوستان سلام

اول اینکه باتری اصلی نیستند و گیرت هم فکر نکنم بیاد
مجبوری باتری با کیفیت خوب بخری
و تنها را اینکه بتونی تشخیص این هست فروشنده ادم منصفی باشه ! همین و بس

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,333
دوستان تا 700 نهایتا 750 چی پیشنهاد میدین ؟؟
وین فون نمیخوام ios ک خیلی گرونتره میمونه اندروید
حالا نمیدونم از برنهای معروف مثل سامسونگ ال-جی اچ تی سی و... ک معروف هستن و امتحان پس دادن بگیرم یا از برندهای چینی ؟؟

البته هوای ک فک نمیکنم بگیرم چون داشتیم خونه اشغال بود
شیائومی هم خیلی خوبه تعریف زیاد شنیدم ولی اصلا از رامش خوشم نمیاد

تو چینی ها دوس دارم ی برندی باشه ک حداقل از رام سیانوژن پشتیبانی کنه(چون رامهای خودشون خیلی مزخرفن همشون شبیه ios) و بشه ریخت ک بعد از کلی گشتن به برند umi رسیدم خیلی مشخصات کاملی از هر لحاظ، الان مثلا مدلی ک من انتخاب کردم umi iron pro هستش به نظرتون خوبه ؟؟بعد پایین هر گوشی ک برید نوشته از رامهای شیائومی و سیانوژن + رامی ک خودش داره پشتیبانی میشه حالا میخوام ببینم راسته و میشه بهش اعتماد کرد؟؟

در ضمن اینا اومدن برای راحتی کار برنامه اختصاصی برای روت کردن گزاشتن ب اسم root joy ک میگن کار کردن باهاش خیلی راحته
حالا من لینک میزارم دوستان ی بررسی کنن ببین درست هست یا ن و بعدش ج منو بدن ک خیلی برام مهمه
مرسی
http://www.umidigi.com/page-iron_pro.html

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
اول اینکه باتری اصلی نیستند و گیرت هم فکر نکنم بیاد
مجبوری باتری با کیفیت خوب بخری
و تنها را اینکه بتونی تشخیص این هست فروشنده ادم منصفی باشه ! همین و بس

باتری اصلی همین دیگه اینکه خوده شرکتی که نداره تو بازار مگر اینکه بره سرویس سنتر اپل یه سری شرکت های دیگه هستن باتری میزنن که اونا خوبن ولی تو بازار نیست و این فوق تقلبی ها هم که معلوم نیست . یه سری هم هستند که از رو گوشی باز شده و موجوده ، حالا من دنبال اون خوبه یا یکی که از رو گوشی باز شده باشه و سالم باشه هستم. دوستان اینجا مغازه منصف میشناسه معرفی کنه تو پی ام.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
کسی تا حالا با گوشی Sumsung Z1 کار کرده؟ اطلاعی دارید ؟ سیستم عاملش تایزن هست ! اولین وشی سامسونگ که اندروید روش نیست.. میگن روون تره سیستم عاملش

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,333
دوستان تا 700 نهایتا 750 چی پیشنهاد میدین ؟؟
وین فون نمیخوام ios ک خیلی گرونتره میمونه اندروید
حالا نمیدونم از برنهای معروف مثل سامسونگ ال-جی اچ تی سی و... ک معروف هستن و امتحان پس دادن بگیرم یا از برندهای چینی ؟؟

البته هوای ک فک نمیکنم بگیرم چون داشتیم خونه اشغال بود
شیائومی هم خیلی خوبه تعریف زیاد شنیدم ولی اصلا از رامش خوشم نمیاد

تو چینی ها دوس دارم ی برندی باشه ک حداقل از رام سیانوژن پشتیبانی کنه(چون رامهای خودشون خیلی مزخرفن همشون شبیه ios) و بشه ریخت ک بعد از کلی گشتن به برند umi رسیدم خیلی مشخصات کاملی از هر لحاظ، الان مثلا مدلی ک من انتخاب کردم umi iron pro هستش به نظرتون خوبه ؟؟بعد پایین هر گوشی ک برید نوشته از رامهای شیائومی و سیانوژن + رامی ک خودش داره پشتیبانی میشه حالا میخوام ببینم راسته و میشه بهش اعتماد کرد؟؟

در ضمن اینا اومدن برای راحتی کار برنامه اختصاصی برای روت کردن گزاشتن ب اسم root joy ک میگن کار کردن باهاش خیلی راحته
حالا من لینک میزارم دوستان ی بررسی کنن ببین درست هست یا ن و بعدش ج منو بدن ک خیلی برام مهمه
مرسی
http://www.umidigi.com/page-iron_pro.html
دوستان؟؟

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
کسی تا حالا با گوشی Sumsung Z1 کار کرده؟ اطلاعی دارید ؟ سیستم عاملش تایزن هست ! اولین وشی سامسونگ که اندروید روش نیست.. میگن روون تره سیستم عاملش
فرض میکنیم روون هست .. ایا برنامه براش هست ؟

- - -ویرایش - - -

دوستان؟؟
بهترین پیشنهاد Galaxy j5 هست
اگر صفحه بزرگتر بخوای Desire 820

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر