راهنمایی در امر خرید موبایل

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
در اینکه برنامه های فرعی روی WP بهترن منم موافقم اونم صرفا به این خاطره که مثلا همین اینستاگرام آپدیتش برای 2014 هست و هنوز از ویدئو پشتیبانی نمیکنه!!!بقیه برنامه های رسمی که بماند!اما اینکه برنامه های فرعی از رسمی اندروید و iOS بهتره کاملا مخالفم!جالب اینجاست خیلی از برنامه های خوده مایکروسافت روی iOS قابلیت های بیشتری نسبت به نسخه WP شون دارن!

فکر کنم با توجه به اینکه نسخه های قبلی هم آپدیت WP10 رو میگیرن بهترین گزینه 930 باشه .البته میتونی وایسی تا 850 هم بیاد اما فکر نکنم زیر 1 تومن باشه!(البته 930 هم رو همین 1 ایناست اما خیلی گوشی خوبیه)
نمی دونم با 6tag کار کردی یا نه، ولی واقعا خداس این برنامه. قابلیت دانلود عکس و چند کاربر (که البته این اومده رو برنامه رسمی، ولی از خیلی وقت پیش بود واسه 6tag) و خیلی چیزای دیگه هست که اینو خفن ترین برنامه اینستا می کنه.

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
سلام دوستان نظرتون راجب به honor 4c چیه؟اگر کسی تجربه کار کردن باهاش داره لطفا اینجا راجبش بگه واینکه تو بازی ها (real racing.nfs.....)چطور عمل میکنه راضی کننده هست

گوشی عالیه نسبت به قیمت.
زیاد باهاش کار نکردم ولی خودم یه مدت3cداشتم 4cاز نظر دوربین و اسپیکر و سرعت خیلی بهتر شده بود
باتریش هم بهتر شده ولی باز جالب نیست
رو3cاون بازی ها مشکلی نداشتن خوب اجرا میشدن بجزr3که لگ و افت فریم زیادی داشت
4cقویتر شده و پس فکر نکنم مشکلی تو اجرا بازی داشته باشی
البته اگه برا بازی میخوای تو این قیمت500 چیز خوبی گیر نمیاد
600تومن میتونی ردمی نوت2یا لنووk3نوت بگیری قویترن صفحه بزرگتر هم دارن و برا بازی بهتره

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
در اینکه برنامه های فرعی روی WP بهترن منم موافقم اونم صرفا به این خاطره که مثلا همین اینستاگرام آپدیتش برای 2014 هست و هنوز از ویدئو پشتیبانی نمیکنه!!!بقیه برنامه های رسمی که بماند!اما اینکه برنامه های فرعی از رسمی اندروید و iOS بهتره کاملا مخالفم!جالب اینجاست خیلی از برنامه های خوده مایکروسافت روی iOS قابلیت های بیشتری نسبت به نسخه WP شون دارن!

فکر کنم با توجه به اینکه نسخه های قبلی هم آپدیت WP10 رو میگیرن بهترین گزینه 930 باشه .البته میتونی وایسی تا 850 هم بیاد اما فکر نکنم زیر 1 تومن باشه!(البته 930 هم رو همین 1 ایناست اما خیلی گوشی خوبیه)

در اینکه 930 خوبه شکی نیست ولی قیمتش فک میکنم روی 1400 باشه نه 1 تومن..850 دقیقا چه تاریخی در ایران عرضه میشه؟

- - -ویرایش - - -

بهترینش 640 هست

بیشتر توضیح میدین در موردش؟!..من خوندم xl و معمولی داره؟!..تک سیم 4G با دو سیم 3G داره..کدوماش رو پیشنهاد میدین؟..خودتون از گوشیهای لومیا داشتین؟!..ممنون

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
بیشتر توضیح میدین در موردش؟!..من خوندم xl و معمولی داره؟!..تک سیم 4G با دو سیم 3G داره..کدوماش رو پیشنهاد میدین؟..خودتون از گوشیهای لومیا داشتین؟!..ممنون
پسر داییم XLـش داره
چیز خاصی نیست تفاوتشون فقط در اندازشون هست 3G و 4G هم دیگه مشخص هست پشتیبانی از نسل سوم و چهارم هست که اگر شهرت از 4G پشتیبانی میکنه این مدل بگیری بهتر هست
بهترین ویژگیش دوربینش هست که برای میان رده عالی هست .. جز اولین گوشی هایی هم که ویندوز 10 براش میاد
به صورت کلی مثل IOS روون هست .. نسخه بتا ویندوز 10 براش اومده ولی اگر گرفتی به هیچ عنوان سمتش نرو که هم کندی داره و باگ !
اندازش هم بستگی به خودت داره ولی من XL پیشنهاد میدم
اگر استفاده معمولی از موبایل داری هیچ کم و کسری ازش نمیبنی

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
بچه ها نوت ۵ ۶۴ چنده؟زد 5 پرمیوم چنده؟؟؟

sent with LG G4
note 5 رو نسخه 32 فکر کنم 2150 اینا باشه قیمتش(30 اینا بالا پایین)64 رو قیمت ندارم. Z5P هم 2300-2400 اینا شروع میشه اگه رنگ کرومش رو بتونی پیدا کنی تا 3500 هم من دیدم قیمت!
در اینکه 930 خوبه شکی نیست ولی قیمتش فک میکنم روی 1400 باشه نه 1 تومن..850 دقیقا چه تاریخی در ایران عرضه میشه؟

- - -ویرایش - - -

فکر نکنم.من 4 ماه پیش خودم یکی خریدم 1100!البته دیروز تو بازار بودم انگار موجود نیست خیلی شاید بخاطر اینه که گرون شده اما باز همینطوری سرسری یکی 2جا دیدم 1200 میگفت(بگردی احتمالا ارزونترم پیدا بشه)
در هر صورت بنظرم اول یک گوشی ارزون ویندوزی بگیر چون خیلی احتمالش زیاده سره برنامه اذیت بشی.
850 که هنز معرفی هم نشده احتمالا یکی 2 ماه دیگه تازه معرفی بشه :d

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
این گوشی چینی 100 تومنی ها چند شده الان ؟ ی مدت همه میخریدن ؟
یک گوشی تا 150 میخوام بدون اینترنت و وای فای و.. فقط بشه اهنگ ریخت توش و رم گذاشت داخلش همین مهم اهنگه فقط گوش بدیم با هندزفری
دوربین و... هیچیش مهم نیست یک چینی بود اسمش یادم رفته خوب بود دو سه سال پیش 100 تومن بود

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
این گوشی چینی 100 تومنی ها چند شده الان ؟ ی مدت همه میخریدن ؟
یک گوشی تا 150 میخوام بدون اینترنت و وای فای و.. فقط بشه اهنگ ریخت توش و رم گذاشت داخلش همین مهم اهنگه فقط گوش بدیم با هندزفری
دوربین و... هیچیش مهم نیست یک چینی بود اسمش یادم رفته خوب بود دو سه سال پیش 100 تومن بود
برو بگرد یک گوشی دست دوم توی همین قیمت پیدا کن

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,067
نام
Farzad
گارانتی تو ایران معنایی نداره
Huawei P8
Xperia Z2
Xperia Z3 Compact
Galaxy A7
HTC One M8
HTC Desire Eye

ظاهرا یه طرحی دارن اجرا می کنن که اگه گوشی قاچاق باشه بعد از پایان طرح از کار می افته و دیگه سیم کارت رو نمی خونه به خواطر همین می خوام با گارانتی بگیرم

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
ظاهرا یه طرحی دارن اجرا می کنن که اگه گوشی قاچاق باشه بعد از پایان طرح از کار می افته و دیگه سیم کارت رو نمی خونه به خواطر همین می خوام با گارانتی بگیرم

نه فکر نکنم.اگه اینجوری باشه که 90درصد گوشی های دست ملت از کار می افته.نمیشه که.فکر نکنم این طرح اجرا بشه

گوشی تا1200زیاده اکثرا پرچمدار سال قبل عالین همشونg3.s5.z2.m8
گوشی جدیدترp8هواوی خوبه.طراحی و جنس بدنه عالی.دوربین عالی.باتری متوسط.gpuضعیف
Honor7عالیه دوربین عالی باتری خوب.بدنه فلزی.حسگر اثرانگشت.gpuضعیف
Lg g flex 2قیمتش1100عالیه ولی پردازندش810مشکلاتی داره خبر ندارم شاید با اپدیت حل شده باشه
لنووvibe shotدوربین عالی پردازنده متوسط
میزوmx5هم عالیه
Htc هم دیزایرeyeخوبه تو این قیمت

- - -ویرایش - - -

فامیلمون یکدونه خریده واسه خودش 100 تومن دو سیم هست رم هم میخوره چند روز پیش

سامسونگ و نوکیا هم همچین گوشی های دارن تو این قیمت دیگه چرا چینی؟
اگه برا اهنگ یه نوکیاx2قدیمی پیدا کن x2-00منظورمه.خودم قبلا یکی داشتم برا ورزش بیشتر یه mp3پلیر تا گوشی:D
اسپیکر استریو عالی کیفیت و بلندی صدا عالی.کلید های کنترل پخش .یه هندزفری عالی هم باهاش بود
cachefile_phone_36068_Nokia_X2_06_0_f.jpg

MX5 خیلی گوشی خوبیه اما پردازندش مدیاتک X10 هست(که البته قویه) اما اونی که منظورته گوشی MX5 Pro هست.پردازندش با تون 5 یکیه و دوربین 21 خیلی خوبی داره.البته قیمتش 1600 هست!اما همین MX5 فکر کنم 900 باشه.من با جفتشون کار کردم عالین.البته از رابط کاربریش خوشم نمیاد شبیه iOS هست.
اتو این رنج Oneplus X هم میتونی بگیری خیلی گوشی شیکی هست و مشخصات خوبی داره.جنسشم فلز و شیشه هست(شبیه iPhone 4 هستش )محدوده قیمتشم 1 تومنه.

راست میگی معذرت اصلاح شد. این دوتا رو همیشه قاطی میکنم:D.منظورpro5بود فک میکردم قیمتش باید1200.300باشه

آخرین ویرایش:

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
نه فکر نکنم.اگه اینجوری باشه که 90درصد گوشی های دست ملت از کار می افته.نمیشه که.فکر نکنم این طرح اجرا بشه

گوشی تا1200زیاده اکثرا پرچمدار سال قبل عالین همشونg3.s5.z2.m8
گوشی جدیدترp8هواوی خوبه.طراحی و جنس بدنه عالی.دوربین عالی.باتری متوسط.gpuضعیف
Honor7عالیه دوربین عالی باتری خوب.بدنه فلزی.حسگر اثرانگشت.gpuضعیف
Lg g flex 2قیمتش1100عالیه ولی پردازندش810مشکلاتی داره خبر ندارم شاید با اپدیت حل شده باشه
لنووvibe shotدوربین عالی پردازنده متوسط
میزوmx5اگه گیر اوردی شاهکاره این گوشی از هر نظر عالی و کامل.پردازنده هم همون پردازنده اس6و نوت5یعنی فوق العاده قوی و حرارت و مصرف باتری عالی
دوربین و باتری هم فوق العادست در کل عالیه این گوشی بهترین انتخاب همینه
Htc هم دیزایرeyeخوبه تو این قیمت

- - -ویرایش - - -

سامسونگ و نوکیا هم همچین گوشی های دارن تو این قیمت دیگه چرا چینی؟
اگه برا اهنگ یه نوکیاx2قدیمی پیدا کن x2-00منظورمه.خودم قبلا یکی داشتم برا ورزش بیشتر یه mp3پلیر تا گوشی:D
اسپیکر استریو عالی کیفیت و بلندی صدا عالی.کلید های کنترل پخش .یه هندزفری عالی هم باهاش بود
cachefile_phone_36068_Nokia_X2_06_0_f.jpg
MX5 خیلی گوشی خوبیه اما پردازندش مدیاتک X10 هست(که البته قویه) اما اونی که منظورته گوشی MX5 Pro هست.پردازندش با تون 5 یکیه و دوربین 21 خیلی خوبی داره.البته قیمتش 1600 هست!اما همین MX5 فکر کنم 900 باشه.من با جفتشون کار کردم عالین.البته از رابط کاربریش خوشم نمیاد شبیه iOS هست.
اتو این رنج Oneplus X هم میتونی بگیری خیلی گوشی شیکی هست و مشخصات خوبی داره.جنسشم فلز و شیشه هست(شبیه iPhone 4 هستش )محدوده قیمتشم 1 تومنه.

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
تا سقف 350 تومن برای برادر کوچیکم :| یه گوشی میخوام راهنماییم کنید که هنگ نکنه..سخت افزارش برای اجرای بازی خوب باشه... یه چیز که دهنش بسته شه :)) هی نگه کاش اینو نمیگرفتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر