راهنمایی در امر خرید موبایل

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
اقا U_2 گزینتون قیمت خوبی داره سخت افزارشم قویه
*«گلکسی کور پرایم
قیمتشم مناسبه 400 خوبه همین نقد و بررسیشم خوندم خوبه امکاناتش زده بود به نسبت گوشی های میان سطحی سامسونگ سخت افزار خوبی داره

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
اقا U_2 گزینتون قیمت خوبی داره سخت افزارشم قویه
*«گلکسی کور پرایم
قیمتشم مناسبه 400 خوبه همین نقد و بررسیشم خوندم خوبه امکاناتش زده بود به نسبت گوشی های میان سطحی سامسونگ سخت افزار خوبی داره

اره گوشی خوبیه زیر400تومنه بیشتر ارزش نداره.نمایشگرش کوچیکتر و ضعیفتر ازg620s
ولی باتری خیلی بهتر و کیفیت صدای بهتری داره

- - -ویرایش - - -

بچه ها چندتا گزینه تا ۱۹۰۰ بگید

sent with LG G4

z5c
اس6اج
m9پلاس
اس 6
نوت4
z3پلاس
جی4
همه بجز نوت4و z5cباتریش ضعیف یا متوسط
z5cهم نمایشگرش4.6hd.اس6واج هم عالین ولی یک ساله شدن
نوت5الان 2تومن باشه فک کنم اون از همه بهتر باتریشم عالیه
اگه میخوای1900بدی خب2تومن بده یه گوشی کامل بگیر از هر نظرعالی جدیدم هست

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,165
نام
محسن
بچه ها تا قیمت 700 دیگه نهایت تا هفتصد و خورده ای:d چه پیشنهادهایی دارید؟ اصلا واسم برندش مهم نیست بیشتر کارایی واسم مهمه واین که از 4g هم

پشتیبانی کنه و یه سوال دیگه این سرعت دانلود 4G مودم های مخصوص که موجوده تو بازار بیشتره یا مال گوشی های 4g؟ و اینکه ارزون ترین گوشی که از 4g ساپورت کنه رو هم

معرفی کنید ممنون

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
بچه ها تا قیمت 700 دیگه نهایت تا هفتصد و خورده ای:d چه پیشنهادهایی دارید؟ اصلا واسم برندش مهم نیست بیشتر کارایی واسم مهمه واین که از 4g هم

پشتیبانی کنه و یه سوال دیگه این سرعت دانلود 4G مودم های مخصوص که موجوده تو بازار بیشتره یا مال گوشی های 4g؟ و اینکه ارزون ترین گوشی که از 4g ساپورت کنه رو هم

معرفی کنید ممنون

Lumia 640 LTE

HTC Desire 626

LG G4 Stylus

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718

معرفی کنید ممنون

لنوو k3noteعالیه600تومن باتری جالبی نداره فقط
xiaomi note 2هم همین مشخصات 650اینم باتریش جالب نیست و دوربین لنوو بهتره
honor4xاز این دوتا ضعیف تر از هر نظر ولی باتری بهتری داره قیمتش600
هواویg7بدنه باریک و فلزی داره و امکانات خوب ولی سخت افزارش ضعیف، قیمتش730
سامسونگ j7پردازنده عالی اگزینوس7580داره که قوی و کم مصرف و داغ هم نمیکنه
باتریش عالیه و دوربین عالی هم داره نمایشگرشم خوبه ولی رمش1.5قیمتش فک کنم800باشه 4g
نسخه پردازنده615هم هست ولی بخاطر پردازنده باتریش به خوبی نسخه اگزینوس نیست4gهم نداره.قیمت750
هواویp7هم هست که کیفیت ساخت وطراحیش عالی.نمایشگر و دوربین عالیه.باتری و سخت افزار متوسط.قیمتش زیر800

درموردسرعت مودم4gهم نمیدونم ولی همه گوشی ها سرعتشون با4gایران در یه حد فرقی ندارن
الان اکثر گوشی هاcat 4و پایین تر cat4یعنی سرعت150مگ
تنها گوشی زیر یک میلیونcat6هواویhonor 6سرعتش300مگ در حد اس6و ایفون 6اس

ارزونترین گوشی 4gهم فک کنمy550هواوی باشه350تومن
g620sهم هست نمایشگر و دوربین بهتری داره380

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
درضمن میتونی صبر کنی تا honor5xبه بازار بیاد مشخصات عالی و قیمتش باورنکردنیه
ردمی نوت3هم امروز معرفی شد اونم همینطور بالا هم گفتم مشکل نوت2باتری و دوربین بود
تو نوت3باتری4000و دوربین عالی گذاشته بدنه فلزی و سخت افزار قوی
این دوتا انتخاب های خیلی بهتری هستن اگه صبر کنی به بازار بیان

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
نمیدونم دوستان توجه کردن یا نه اما چند روزه که گوشی Black Berry Priv بصورت محدود داره عرضه میشه و بعدا هم بصورت گسترده :D

جدا اطلاعی از سلیقه و چیز هایی که میخواین ندارم اما Priv بهترین گوشی اندرویدی هست که یه نفر میتونه داشته باشه، ظاهر بی نظیر، امنیت بلک بری با آندروید، صفحه 5 اینچی، کیبورد مخصوص بلک بری، سخت افزار فوق العاده قوی، دوربین های فوق العاده عالی و مهم تر از همه چیز پرستیژ و کلاس بلک بری :D

این گوشی از همین الان برای من بهترین اسمارت فون سال خواهد بود :D حیف که قیمتش کمی دور از دست های ماست و فوق العاده سنگینی میکنه وگرنه تبلت و مبلت و فبلت و گوشی هرچی داشتم میفروختم میرفتم سراغ این :D

Black Berry Priv:

url

بنده تو خیابون اگه این گوشی رو دست کسی ببینم، از دور به شکلی که من رو نبینه یه احترام نظامی با دستم براش میزارم بخاطر این حُسن سلیقه و انتخاب :D

- - -ویرایش - - -

معرفی کنید ممنون

اگه روزی، روزگاری خواستی Lumia 640 بخری ( چون با بودجه ات کاملا میخوره:D) حاضرم همه جوره راهنماییت کنم و بگم چرا باید این رو بخری :D

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
نه بابا به این خوبی که میگی نیست:D
صبر کن برسی هاش بیاد میبینی.
طراحیش جالبه یه جورای میشه گفت ترکیب اس6اج و سونی اریکسونaino:D ولی فک نکنم تو دست جالب باشه و سخت کار کردن باهاش
پردازندش فوق العاده قوی نیست808دیگه :D از این خیلی قویترهم داریم.بخاطر مشکلات810ناچار شدن اینو بذارن
این مشکلی نداره ولی مصرف باتریش اصلا خوب نیست.ولی گوشی باتری خیلی قوی داره و نمایشگرشم امولد باید دید
هرچند تو یه برسی از نوت5و حتی اس 6هم تو پخش فیلم ضعیف تر بود باتریش
دوربینش باز رو کاغذ خوب میزنه تو عمل فک نکنم به خوبی نوت5یا زد5باشه دیگه لومیا950بماند
اولین گوشی و تجربه اندروید بلک بری هم هست
درمورد امنیتم مگه مامور سیا یا..هستی انقد مهمه:D
اندروید دیگه بلک بری چیکار میتونه بکنه ؟
سامسونگ خیلی رو امنیت کار کرده و حتی سازمان های دولتی امریکا
بجا بلک بری و ایفون از گلکسی سامسونگ استفاده میکنن
ولی باز مشکلات امنیتی وجود داره.حالا قرار شده سامسونگ ال جی و گوگل اپدیت امنیتی ماهانه داشته باشن
تو iosوویندوز فون هم همینطوره .ولی خب میگن ویندوز فون امن ترین البته

درکل گوشی جالب و خاصی هستش ولی از این بهتر زیاد داریم:D

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,165
نام
محسن
درضمن میتونی صبر کنی تا honor5xبه بازار بیاد مشخصات عالی و قیمتش باورنکردنیه
ردمی نوت3هم امروز معرفی شد اونم همینطور بالا هم گفتم مشکل نوت2باتری و دوربین بود
تو نوت3باتری4000و دوربین عالی گذاشته بدنه فلزی و سخت افزار قوی
این دوتا انتخاب های خیلی بهتری هستن اگه صبر کنی به بازار بیان

بسیار ممنون از راهنمایی کاملت به نظرت تا عید صبر کنم میاد واینکه قیمت گوشی بعد میره بالا یانه کلا کدوم ماه:d رو پیشنهاد میدی واسه خرید ممنون

only-ps4

کاربر سایت
Nov 25, 2013
15
سلام. لطفا دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنن. iphone 6 plus 16gig برام کافیه حجمش یا نه؟ (میخوام3-2 گیگ آهنگ بریزم. 6-5 تا بازی نصب کنم و 8-7 تا برنامه نصب کنم)

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
بسیار ممنون از راهنمایی کاملت به نظرت تا عید صبر کنم میاد واینکه قیمت گوشی بعد میره بالا یانه کلا کدوم ماه:d رو پیشنهاد میدی واسه خرید ممنون

فعلا معلوم نیست 5xکی عرضه جهانی میشه.احتمال زیاد تا زمستون دوتاشون به بازار بیان
ماه رمضان:D گوشی و کلا همه چی قیمتش پایین میاد.اسفند و نزدیک عید هم بدترین و قیمت ها بالا میره.دی و بهمن خوبه قیمت ها پایینه
درکل بازار ایران نمیشه پیش بینی کرد.
ولی من چند سال گوشی خریدم همیشه ماه رمضان پایین ترین قیمت تو کل سال داشته بعدش زمستون

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
فعلا معلوم نیست 5xکی عرضه جهانی میشه.احتمال زیاد تا زمستون دوتاشون به بازار بیان
ماه رمضان:D گوشی و کلا همه چی قیمتش پایین میاد.اسفند و نزدیک عید هم بدترین و قیمت ها بالا میره.دی و بهمن خوبه قیمت ها پایینه
درکل بازار ایران نمیشه پیش بینی کرد.
ولی من چند سال گوشی خریدم همیشه ماه رمضان پایین ترین قیمت تو کل سال داشته بعدش زمستون
ببخشید سوال نامرتبطه
این چیزی که می گید درباره وسایل الکترونیکی دیگه هم صدق میکنه مثلا خرید ps4تو بهمن ماه زمان خوبیه؟!یا مثلا تو اسفند قیمتش میره بالا؟!

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
ببخشید سوال نامرتبطه
این چیزی که می گید درباره وسایل الکترونیکی دیگه هم صدق میکنه مثلا خرید ps4تو بهمن ماه زمان خوبیه؟!یا مثلا تو اسفند قیمتش میره بالا؟!

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk
در اصفند به دلیلی نزدیکی به عید قیمت ارز بالا میره و لوازم الکتریکی گرون میشه بعد از عید تو خرداد و ماه رمضان بهترین زمان ها هستند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر