راهنمایی در امر خرید موبایل

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
بین این سه گوشی موندم کدوم بخرم کیفیت دوربین برام مهم نیس بازی هم زیاد نمیکنم.کیفیت تصویرش برام مهمه و شیک بودنش کدوم مناسب تره؟؟
htc one e8
sony c4
honor 6
پیشنهاد من به شخصه سونی C4 هست.

دوستان نظرتون در مورد تبلت دست دوم چیه؟خریدشو پیشنهاد میکنید ؟موقع خرید به چه نکاتی باید توجه کرد؟
تبلت مد نظرتون دقیقا چیه تا بر اساس اون شما رو راهنمایی کنیم.

keyvanstark

کاربر سایت
Dec 1, 2014
35
یه galaxy s5 کارکرده ولی کاملا نو به نظر میرسید با دو روز تست میده 950 به نظرتون ارزشش داره بگیرمش .و موقع تست به چیزایی دقت کنم که کلاه سرم نره.؟؟؟؟؟

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
بین این سه گوشی موندم کدوم بخرم کیفیت دوربین برام مهم نیس بازی هم زیاد نمیکنم.کیفیت تصویرش برام مهمه و شیک بودنش کدوم مناسب تره؟؟
htc one e8
sony c4
honor 6
انر6ارزونترین باتری بهتر از اون دوتا داره و رم3گیگ.نمایشگرش هم عالیه
طراحی خیلی زیبا باریک و سبک فریم فلزی پشت شیشه گوشی هیلی شیک و محکم و با کیفیتی نسبت به قیمت

c4نمایشگر بزرگ تر داره.ولی باتری خیل ضعیفه

e8 گرونترین تقریبا150از انر6گرونتر.طراحی زیبا و شیک و و بدنه با کیفیت.ولی گوشی کلفتی در حد گوشی های2010ضخامتش.باتری خوبی هم داره
کیفیت نمایشگرشم خوبه.otgنداره

درکل اگه قیمت مهم نیستe8عالیه از هر نظر
اگه مهمهhonor6از هر نظر کامل و عالیه و ارزونتر از بقیه رم3گیگ هم داره اون دوتا2 گیگ
اگه فبلت هم بخوایc4 خوبه ولی باتری جالبی نداره

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
گوشی باشه مخصوص اهنگ گوش دادن و از اونجایی که اهنگ زیاد میریزم حدود شاید 16 گیگ هنگ نکنه هنگام رفتن رو لیست اهنگ ها ، دوربین و .. اصلا اهمیت نداره برام 2 مگ باشه
و از اونور بشه اینترنتم رفت همین قیمت بین 300-400 سراغ دارین بگین نو و کارکرده فرق نداره

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
گوشی باشه مخصوص اهنگ گوش دادن و از اونجایی که اهنگ زیاد میریزم حدود شاید 16 گیگ هنگ نکنه هنگام رفتن رو لیست اهنگ ها ، دوربین و .. اصلا اهمیت نداره برام 2 مگ باشه
و از اونور بشه اینترنتم رفت همین قیمت بین 300-400 سراغ دارین بگین نو و کارکرده فرق نداره

تو اين رنج قيمت يه چيز معمولي ميتوني بگير مثل

Galaxy S Duos 2
Huawei G620s
اين دو مدل زير، 2015 هستند
Galaxy J1 Ace
Lumia 532

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
تو اين رنج قيمت يه چيز معمولي ميتوني بگير مثل

Galaxy S Duos 2
Huawei G620s
اين دو مدل زير، 2015 هستند
Galaxy J1 Ace
Lumia 532

گیر نمیکنه یا هنگ نمیکنه اهنگ زیاد بریزی راحت میشه رو منو بالا و پایین رفت؟
یک corby خریده بودم به لعنت خدا نمیارزید هنگ میکرد همش به کارم نیومد

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
گیر نمیکنه یا هنگ نمیکنه اهنگ زیاد بریزی راحت میشه رو منو بالا و پایین رفت؟
یک corby خریده بودم به لعنت خدا نمیارزید هنگ میکرد همش به کارم نیومد

خودم با Duos كار كردم بد نبوده ولي خب بيشتر از 4 گيگ آهنگ روش نبوده. به هر حال توي اين رنج قيمت نبايد زياد انتظار معجزه داشته باشي ولي مثل Corby هم ديگه بد نيستند. به نظرم گوشي كاركرده هم نگيري بهتر هست البته اين بستگي به خودت داره

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
خودم با Duos كار كردم بد نبوده ولي خب بيشتر از 4 گيگ آهنگ روش نبوده. به هر حال توي اين رنج قيمت نبايد زياد انتظار معجزه داشته باشي ولي مثل Corby هم ديگه بد نيستند. به نظرم گوشي كاركرده هم نگيري بهتر هست البته اين بستگي به خودت داره
خودم یک s4 mini دارم عالی و روونه cpu شون اگه در حد این باشه کار راه اندازه بیشتر 20 گیگ اهنگ توشه

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
دوستان G4 یا M9؟
نت زیاد میام با گوشی. اینستا و تلگرام و فیسبوک و حتی خود بازیسنتر. آهنگ هم زیاد گوش میدم. بازی هم اصلا نمی کنم.

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
دوستان G4 یا M9؟
نت زیاد میام با گوشی. اینستا و تلگرام و فیسبوک و حتی خود بازیسنتر. آهنگ هم زیاد گوش میدم. بازی هم اصلا نمی کنم.

به نظرم M9 بهتر هست ولي عيبي كه داره دوربين ثانويه ضعيفترش هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر