راهنمایی در امر خرید موبایل

AGHA FARIBORZ

کاربر سایت
Jan 24, 2015
458
نام
(master)استاد
نوشتم پست بالا کامل نخوندید.
2تا مسئله هست یکی اینکه کلا دولت چین با سرویس های گوگل مشکل داره که بحث سیاسی هست و بهمین خاطر برندهایی که برای بازار داخلی چین هستند (حتی بقیه گوشی هایی که اونجا فروش میرن) روشون سرویس های گوگل نصب نیست.
نکته دوم اندروید مجانیه و همه میتونن استفاده کنن اما اندرویدی که سرویس های گوگل رو داره باید با اجازه و تایید خوده گوگل داده بشه.
کلا مشکل خاصی هم نیست شما باید Gapps مربوط به نسخه سیستم عمل خودتون رو دانلود کنید بعد گوشیو روت کنید و یک برنامه ریکاوری مثل CWM نصب کنید و بعد از طریق ریکاوری Gapps رو نصب کنید .تمام

بیا و این روش اپدیت huawi g 750رو اموزش بده یا فایلاشو بزار که‌هنوز گوشیم روی ۴.۲اندروییدس .احساس خسران میکنم .فکر کنم چینی ها فراموش کردن این گوشی رو ساختن

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
بیا و این روش اپدیت huawi g 750رو اموزش بده یا فایلاشو بزار که‌هنوز گوشیم روی ۴.۲اندروییدس .احساس خسران میکنم .فکر کنم چینی ها فراموش کردن این گوشی رو ساختن
استاد گوشیت U10 هست یا T00?یا چیز دیگری؟
کلا یکی از دلایلی که من هیچ وقت هواوی رو پیشنهاد نمیدم جدا از برخی مشکلاتش عدم پشتیبانی درست حسابی هست اونم بخاطر گجت اسپمینگی که داره.مشکلش وقتی بیشتر میشه که مثلا که مدل گوشی میزنه با 10 تا بیس باند!!!(بطبعش هر کدوم برای یک کشور یا منطقه)بعد هم که قراره آپدیت بده که اگه بده صرفا میبینی برای یدونه بیس باند آپدیت میده بقیه در امان خدا حالا 2هزار تا کار باید بکنی واسه اون آپدیت.
حالا بگو تا راهنماییت کنم :)

AGHA FARIBORZ

کاربر سایت
Jan 24, 2015
458
نام
(master)استاد
استاد گوشیت U10 هست یا T00?یا چیز دیگری؟
کلا یکی از دلایلی که من هیچ وقت هواوی رو پیشنهاد نمیدم جدا از برخی مشکلاتش عدم پشتیبانی درست حسابی هست اونم بخاطر گجت اسپمینگی که داره.مشکلش وقتی بیشتر میشه که مثلا که مدل گوشی میزنه با 10 تا بیس باند!!!(بطبعش هر کدوم برای یک کشور یا منطقه)بعد هم که قراره آپدیت بده که اگه بده صرفا میبینی برای یدونه بیس باند آپدیت میده بقیه در امان خدا حالا 2هزار تا کار باید بکنی واسه اون آپدیت.
حالا بگو تا راهنماییت کنم :)

U10 متاسفانه.اونموقع هم که خریدمش یه تومن رفت تو پاچم .گول خوردم الانم پشیمونم

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
U10 متاسفانه.اونموقع هم که خریدمش یه تومن رفت تو پاچم .گول خوردم الانم پشیمونم
خوب کارت درومد!باید اول گوشیتو به T00 تبدیل کنی تا بعد بتونی به 4.4.2 آپدیت کنی.واسه گوشی خودت آخرین نسخه همین 4.2 هست.راهنمایی منو میخوای از قیدش بگذر چون اینقدر تفاوت نمیکنن و دردسرش خیلی زیاده.جدا از اون باید کلی فایل هم دانلود کنی از سریال گوشیت هم بکاپ بگیری چون میپره و بعدا باید ریستور کنی تازه احتمال بریک شدنم هست. بنظرم با همین بساز اگه خودت حوصله داری که گوشیت بریک شدو مشکلی پیش اومد بگردی تو فروم های XDA بگو تا مراحلشو واست بنویسم.

AGHA FARIBORZ

کاربر سایت
Jan 24, 2015
458
نام
(master)استاد
خوب کارت درومد!باید اول گوشیتو به T00 تبدیل کنی تا بعد بتونی به 4.4.2 آپدیت کنی.واسه گوشی خودت آخرین نسخه همین 4.2 هست.راهنمایی منو میخوای از قیدش بگذر چون اینقدر تفاوت نمیکنن و دردسرش خیلی زیاده.جدا از اون باید کلی فایل هم دانلود کنی از سریال گوشیت هم بکاپ بگیری چون میپره و بعدا باید ریستور کنی تازه احتمال بریک شدنم هست. بنظرم با همین بساز اگه خودت حوصله داری که گوشیت بریک شدو مشکلی پیش اومد بگردی تو فروم های XDA بگو تا مراحلشو واست بنویسم.

نه مهم نیست یه تبلت ایسوس خریدم اندرویدش ۵/۲ ممنون که کمک کردی

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
سلام
تو رنج 800 تا 900 چی بهتره ؟(فکر نکنم دیگه گوشی باشه بشه باطریش دراورد؟)
الفا سامی ؟(دوسیم داره؟)
سونی ام4 ؟ (دو سیم داره؟)
مدلی دیگه هم هست؟
ممنون

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام
الفا سامی ؟(دوسیم داره؟)
مدلی دیگه هم هست؟
ممنون

مسلما سوني M4 كه مدل دو سيم كارت هم داره

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
سلام
الفا سامی ؟(دوسیم داره؟)
مدلی دیگه هم هست؟
ممنون
الفا قویتره
ام4باتری خیلی بهتر ونمایسگر بزرگتر و ضد ابه
درکل ام4انتخاب بهتریه ولی اگه قدرت مهمه الفا

honor 6هم هست اگه چینی بخوای از این دوتا بهتره از هر نظر کامل و عالیه قیمتش800الان
g2ال جی هم عالیه ولی یه کم قدیمی شده
اچ تی سیe8هم عالیه ولی فک کنم950باشه

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,333
بچها دوتا سوال
1.بین گلکسی s6 و نکسوز 5xکدوم رو پیشنها میکنید ؟؟
همچنین بین s6 و 6p چطور ؟؟
با دلیل اگه ممکنه برای کسی میخوام تا الان صبر کرده و حالا دو دل شده
2.برای خرید گوشی میان رده از برندهای چینی پیشنهاد میکنید یا برندهای معتبر ؟چون برندهای معتبر هم گوشی میان رده میزنن حالا کدوم توصیه میشه برای خرید ؟

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
بچها دوتا سوال
1.بین گلکسی s6 و نکسوز 5xکدوم رو پیشنها میکنید ؟؟
همچنین بین s6 و 6p چطور ؟؟
با دلیل اگه ممکنه برای کسی میخوام تا الان صبر کرده و حالا دو دل شده
2.برای خرید گوشی میان رده از برندهای چینی پیشنهاد میکنید یا برندهای معتبر ؟چون برندهای معتبر هم گوشی میان رده میزنن حالا کدوم توصیه میشه برای خرید ؟

معلومه اس6بهتره.قویتره در کل سخت افزار خیلی بهتر.نمایشگر بهتر.باتری بهتر.دوربین بهتر
ولی 5xاندروید خام و بهترین پشتیبانی رو داره و قیمت کمتر البته تو ایران بیاد فعلا شاید گرونتر ازاس 6هم باشه
6pهم عالیه نمایشگر و دوربینش عالیه طراحی جالبی داره ولی مثل اینکه مشکلاتی تو کیفیت بدنه داره
پردازندش هم810با اینکه بهتر شده ولی هنوز از اس6ضعیف تر وداغ هم میشه
دوربینش عالیه ولی اس6بهتره.نمایشگرش بزرگ تر از اس 6.باتری هم درسته 3400ولی در عمل در حد همون اس6
درکل اگه پشتیبانی عالی و اندروید خام میخوای 5xو6pبگیر.به نظرم5xبهتره اگه با قیمت مناسب بیاد
اگه زیاد مهم نیست اس6بهتره
اس6بجز باتری از همه نظر عالیه
بهترین نمایشگر.یکی از بهترین دوربین ها.سخت افزارش هنوز بی رقیبه تو بازار بعد یک سال
.باتری هم امسال همه گند زدن و اس6 از اکثر پرچمداری امسال بهتر بوده ولی باز متوسطه

اکثر پرچمدار های چینی الان قیمتشون در حد میان رده برندهای معتبره
تو چینی ها
Meizu PRO 5 شاهکاره اگه گیر اومد چون جدیده من خودم انتخاب اولم تو گوشی های حال حاضر همینه
honor7هم عالیه
ارزونتر هم honor6.وان پلاس وان
برند معتبر هم
سونی و اچ تی سی میان رده های خوبی دارن
ولی به نظرم پرچمدار سال پیش بگیری بهتر از میان رده های امسال درسته قدیمی ولی بهتره
مثل m8اچ تی سی یا اس5یاg3
ارزونتر همe8اچ تی سی عالیه

- - -ویرایش - - -

دوستان یه سایتی لومیا 950 و ایکس ال 950 رو آورده که 2 و 2400 قیمت زده!...به نظرتون صبر کنم تا چقد پایین تر میاد؟

گوشی ها عرضه نشدن هنوز.معلوم نیست از کجا اورده
احتمال زیاد وارد بشن قیمتشون از این هم بالاتره باید یه چند ماهی صبر کنی

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
دوستان نظرتون در مورد LG G3 چیه؟ از رابط کاربری ال جی خوشم میاد، قیمتش هم مناسبه. اما شنیدم زیاد داغ میکنه و باتریش ضعیفه، درسته؟ من اهل وبگردی با گوشی نیستم زیاد و زیاد هم بازی نمی کنم باهاش، به نظرتون برام مشکلی پیش میاد؟

و اینکه شنیدم تو بعضی از مدل هاش هدفون هاش مشکل داره و نویز داره، درسته؟

ممنون میشم اگه پاسخ بدید.

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
معلومه اس6بهتره.قویتره در کل سخت افزار خیلی بهتر.نمایشگر بهتر.باتری بهتر.دوربین بهتر
ولی 5xاندروید خام و بهترین پشتیبانی رو داره و قیمت کمتر البته تو ایران بیاد فعلا شاید گرونتر ازاس 6هم باشه
6pهم عالیه نمایشگر و دوربینش عالیه طراحی جالبی داره ولی مثل اینکه مشکلاتی تو کیفیت بدنه داره
پردازندش هم810با اینکه بهتر شده ولی هنوز از اس6ضعیف تر وداغ هم میشه
دوربینش عالیه ولی اس6بهتره.نمایشگرش بزرگ تر از اس 6.باتری هم درسته 3400ولی در عمل در حد همون اس6
درکل اگه پشتیبانی عالی و اندروید خام میخوای 5xو6pبگیر.به نظرم5xبهتره اگه با قیمت مناسب بیاد
اگه زیاد مهم نیست اس6بهتره
اس6بجز باتری از همه نظر عالیه
بهترین نمایشگر.یکی از بهترین دوربین ها.سخت افزارش هنوز بی رقیبه تو بازار بعد یک سال
.باتری هم امسال همه گند زدن و اس6 از اکثر پرچمداری امسال بهتر بوده ولی باز متوسطه

اکثر پرچمدار های چینی الان قیمتشون در حد میان رده برندهای معتبره
تو چینی ها
Meizu PRO 5 شاهکاره اگه گیر اومد چون جدیده من خودم انتخاب اولم تو گوشی های حال حاضر همینه
honor7هم عالیه
ارزونتر هم honor6.وان پلاس وان
برند معتبر هم
سونی و اچ تی سی میان رده های خوبی دارن
ولی به نظرم پرچمدار سال پیش بگیری بهتر از میان رده های امسال درسته قدیمی ولی بهتره
مثل m8اچ تی سی یا اس5یاg3
ارزونتر همe8اچ تی سی عالیه

- - -ویرایش - - -

گوشی ها عرضه نشدن هنوز.معلوم نیست از کجا اورده
احتمال زیاد وارد بشن قیمتشون از این هم بالاتره باید یه چند ماهی صبر کنی
سلام ببخشید دوست عزیز این 5xکی میاد بازار و این که قیمتش حدودا چه قدر میشه و چقدر باید صبر کنیم تا مشکلاتش خودشونو نشون بدن من حدود 2 سال هست که میخام یه نکسوس بگیرم فقط به خاطر روون بودن و به روز بودنش که خیلی دربارش میگن ولی خوب مشکلاتی هم براش میگفتن مثلا نکسوس 5 رو میگفتن باتری زیاد خوبی نداره یا...حالا هم که این گوگل 2 تا نکسوس داده واقعا ادمو انداخته تو هچل از یه لحاظ نگا میکنی6pحد اقل روی اعداد بهتره ولی من یکی که به شدت از هوآوی ترس دارم(***نظر شما؟***)
ممنون میشم جواب بدین

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
سلام ببخشید دوست عزیز این 5xکی میاد بازار و این که قیمتش حدودا چه قدر میشه و چقدر باید صبر کنیم تا مشکلاتش خودشونو نشون بدن من حدود 2 سال هست که میخام یه نکسوس بگیرم فقط به خاطر روون بودن و به روز بودنش که خیلی دربارش میگن ولی خوب مشکلاتی هم براش میگفتن مثلا نکسوس 5 رو میگفتن باتری زیاد خوبی نداره یا...حالا هم که این گوگل 2 تا نکسوس داده واقعا ادمو انداخته تو هچل از یه لحاظ نگا میکنی6pحد اقل روی اعداد بهتره ولی من یکی که به شدت از هوآوی ترس دارم(***نظر شما؟***)
ممنون میشم جواب بدین

نمیدونم کی وارد بازار ایران میشه و نمیشه گفت قیمتش چند.ولی قیمت دلاری گوشی 370دلار فک کنم اگه ال جی بخواد
بفروشه شاید گرونتر باشه در کل بعد چند ماه قیمتش واقعی میشه و مثل نکسوس5ارزش خرید بالایی داره و عالیه
اینم باتری خوبی نداره.ولی هنوز مشکل خاصی نداشته گوشی
6pمشکل خم شدن و شکسته شدن شیشه پشت داشته
ولی6pهم عالیه و گرونترم هست
ولی به نظرم5xانتخاب بهتری بخاطر قیمت پایین و پردازنده808که ضعیف تر ولی بی مشکل.هرچند810خیلی بهتر شده

keyvanstark

کاربر سایت
Dec 1, 2014
35
بین این سه گوشی موندم کدوم بخرم کیفیت دوربین برام مهم نیس بازی هم زیاد نمیکنم.کیفیت تصویرش برام مهمه و شیک بودنش کدوم مناسب تره؟؟
htc one e8
sony c4
honor 6

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر