راهنمایی در امر خرید موبایل

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
سلام ممنون آقا حامد یه بحثی این sbh50چه امکاناتی اضافه برsbh20داره؟
Sbh20خوب نیست؟؟؟

خواهش می کنم sbh50 دارای صفحه نمایش برای نمایش دادن موزیک و تماس هاست که sbh20 فاقد صفحه نمایشه
از نظر کیفیت صدا کیفیت صدای بهتری نسبت به sbh20 داره ولی sbh20 هم در رنج قیمتی خودش دارای کیفیت صدای خوب و دارای امکانات متفاوتی است
و اون مدلی که پیشنهاد دادم دلیل بر خوب نبودن sbh20 نیست
میگن هرچی پول بدی اش می خوری مصداق همین موضوعه
البته شما مدل sbh52 هم ببین و مقایسه کن
ولی در کل هر کدوم از اینها تو رنج قیمتی خودشون دارای کیفیت صدای خوبی هستند و هر کدوم برتری نسبت به دیگری داره

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان...نکسوس 5 مارو زدن رفت حالا میخوام گوشی بگیرم تا پونصد تومن چی بگیرم؟
هانر 4c خوبه؟

شما استفادتون از گوشی چیه چون ممکنه کسی گوشیو برای سخت افزارش بگیره کسی دوربین براش مهمه کسیم سیستم عامل و کسیم موارد دیگه

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,468
نام
امین
فردا میرم واسه خرید htc one +m9 رنگ طلایی حافظه 32 بی گارانتی 1.800
کلن هم تو فازه بنچمارک و ... نیستم.
استفاده همون کلیپ دیدن و شبکه های اجتماعی.
اگه موردی بود میگم بهتون.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
فردا میرم واسه خرید htc one +m9 رنگ طلایی حافظه 32 بی گارانتی 1.800
کلن هم تو فازه بنچمارک و ... نیستم.
استفاده همون کلیپ دیدن و شبکه های اجتماعی.
اگه موردی بود میگم بهتون.
مگه اومده؟

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
استفاده ی معمولی میکنم اصلا با گوشی بازی نمیکنم جز کلش فقط تاج گوشی برام خیلی مهمه...
من پسرخالم honor 3c داره و گوشی خوبی برای این رنج قیمت هست ( البته مدل 2 گیگ رم )
من خودم شخصا گوشی های چینی را نمیتونم قبول کنم که بخرم و دست بگیرم یعنی یک جور حس بی اعتمادی نسبت بهشون دارم
پیشنهاد من با این قیمت desire 816 یا L90 هست

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان یه سوالی داشتم درباره هندزفری هست میدونم اینجا مربوط به موبایله ولی خوب هم تاپیک خاص موضوع مورد نظرمو جایی نیافتم هم دیدم اینجا اساتید فراوانند گفتم اینجا بپرسم
بنده میخاستم یه هدست بلوتوث بخرم برای بازی ولی نمیدونم واقعا چی بخرم که خوب باشه بیش از 120و اینا هم نمیخام خرج کنم یه هندزفری بلوتوث jabra waveدارم که 90درصد اوقات وقتی پشت ماشینم ازش استفاده میکنم به درد موزیک و بازی نمیخوره، میخام اینو بفروشم و یه مدل هندزفری بلوتوث سونی SBH20 بخرم که جفت کارا رو برام بکنه هم برا تماس هم موزیک
خاستم نظره شما رو بدونم به نظرتون تصمیم درستی هست اصلا وضمنا اگر مدل بهتری میشناسید معرفی کنین (اگر واقعا چیزی به درد بخور تر وبهتر باشه با قیمت کنار میام)
منتظر جوابتون هستم
من یکی از اقوام دورمون هدست مارک Rapoo داره که عیدی دیدمش گفت 190 خریده ( مدل های ارزون قیمت تر هم داره ) با هر وسیله ای که بلوتوث داشته باشه ست میشه و میتونی استفاده کنی .. واقعا چیز شیکی بود و کیفیت صدای خوبی داشت .. بعد خوبیه دیگش این بود از کنار میتونستی جمعش کنی و توی یک کیف کوچک قرار بدی و راحت حملش کنی ... به این تصویر نگاه کن تا متوجه منظورم بشی
http://www.techtree.com/sites/default/files/styles/image_width_620_watermark/public/2013/3/Rapoo-H6080-Bluetooth-folded.jpg

nemesis 547

کاربر سایت
Apr 17, 2013
170
نام
علی
دوستان اگه میشه چنتا گوشی حول و حوش یکو دویست معرفی کنید!! لطفا دوره هواآویی رو خط بکشید!:sniper: کاربردمم بیشتر بازیو موسیقیه و عکاسیه فقط همین :d
خودم بین : galaxy alpha و galaxy a7 موندم اگه پیشنهاد بهتری دارید بگید :bighug:

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
دوستان اگه میشه چنتا گوشی حول و حوش یکو دویست معرفی کنید!! لطفا دوره هواآویی رو خط بکشید!:sniper: کاربردمم بیشتر بازیو موسیقیه و عکاسیه فقط همین :d
خودم بین : galaxy alpha و galaxy a7 موندم اگه پیشنهاد بهتری دارید بگید :bighug:
xperia z2 هم خوبه

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

nemesis 547

کاربر سایت
Apr 17, 2013
170
نام
علی
دوستان قصد کردم z2 رو بعد از تحقیقات بسیار بخرم:bighug:
فقظ دوتا سوال دارم ;):
-روکش پورت مینی یو اس بی بعد یه مدت شل یا خراب نمیشه ؟!چون اگه بخوام هر چند وقت یه بار بازش کنم فک نکنم چیزی ازش بمونه:d
-در مورد این کابلا و تبدیلا و داک مغناطیسی خود سونی هر کی یه حرف میزنه یکی میگه فقط از داک خود سونی استفاده کنید یکی میگه من از تبدیل استفاده کردم مشکلی پیش نیومده!! تکلیف چیه!؟:-$ تو اینترنت که گشتم شیش تا مدل مختلف پیدا کردم:-t#:-s

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,468
نام
امین
دوستان قصد کردم z2 رو بعد از تحقیقات بسیار بخرم:bighug:
فقظ دوتا سوال دارم ;):
-روکش پورت مینی یو اس بی بعد یه مدت شل یا خراب نمیشه ؟!چون اگه بخوام هر چند وقت یه بار بازش کنم فک نکنم چیزی ازش بمونه:d
-در مورد این کابلا و تبدیلا و داک مغناطیسی خود سونی هر کی یه حرف میزنه یکی میگه فقط از داک خود سونی استفاده کنید یکی میگه من از تبدیل استفاده کردم مشکلی پیش نیومده!! تکلیف چیه!؟:-$ تو اینترنت که گشتم شیش تا مدل مختلف پیدا کردم:-t#:-s
بنظرم یخورده بیشر صبر کن و برو تو کار زد3 امروز با یکی از رفقا تو بازار موبایل کار کردیم.
رفیقم زد3 رو هم نپسندید و در نهایت m9 ور داشت منم m9+
زد3 با ساپورت 4g رو میتونی حدوده 1.400 بگیری.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر