راهنمایی در امر خرید موبایل

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,361
نام
بابک
بچه ها من یه اس 6 دو سیم کارته خریدم میخواستم بدونم الان از نظر قدرت سخت افزاری و بنچمارک و ... دو سیم کارته با یک سیم کارته هیچ فرقی نداره؟
نه زیاد فکر نکنم.ففط اپدیت هارو یکم دیرتر میگیره

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
دوست عزیز خیلی ازت ممنون منتها من اصلا سر درنیاوردم چی به چی هستش با گوشی رفتم رو لینک دومی فایل lalilop5 ota رو دانلود کردم اما گوشی نمیتونه نصبش کنه.اگر مقدور هستش به من توضیح کامل بده یا به جای دیگه ارجاع بده.الا روی گوشی اندروید 4.4.2 هستش میخوام به اخرین ورژن lalilop اپدیت بشم.از طریق خوده گوشی نمیتونم .

خواهش می کنم وظیفس
جوابو پ.خ می کنم

- - -ویرایش - - -

بچه ها من یه اس 6 دو سیم کارته خریدم میخواستم بدونم الان از نظر قدرت سخت افزاری و بنچمارک و ... دو سیم کارته با یک سیم کارته هیچ فرقی نداره؟
نه فرقی ندارند

- - -ویرایش - - -

سلام
یه گوشی در حد ۵۰۰ تومن میخوام واسه خانواده بخرم
چی پیشنهاد میدین؟
ممنون

کارایی شما با گوشی چیه تا چند مورد پیشنهاد بدم چون تو این رنج مدل زیاد هست

Hamed-M1

کاربر سایت
Jul 3, 2011
24
نام
Hamed
سلام
چی پیشنهاد میدین؟
ممنون
Redmi2
صفحه 4.7 کیفیت hd 1280.720 و ips
رم 1 گیگ داره 2 گیگ هم داره
حافظه 8 گیگ و 16 وکگیگ داره
دوسیمکارته 4g
پردازنده snapdragon آمریکا مدل 410 این پردازنده روی Huawei g7 و smasung a3 و a5 هم استفاده میشه. و 64 بیت
باتری 2200 میلی امپر
اندروید 4.4 و رابط کاربری miui v6
فقط توی منو ها فارسی نمیشه. اما برای نوشتن یا اس ام اس ساپورت میشه
دوربین عقب 8 مگاپیکسل.
قیمت بین 500 تا 650

آخرین ویرایش:

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
آندو باشه
دوربین هم هر دو طرف خوب باشه
صفحه هم ۴ به بالا
باطری هم خوب باشه

Honor 4c
صفحه نمایش:ips lcd با رزولوشن hd
اندازه صفحه نمایش:5
حافظه داخلی: 8 با رم 2
Cpu:HiSilicon Kirin 620 octa core 1.2
دوربین اصلی :13 مگاپیکسل با فیلم برداری full hd ثانویه 5 مگاپیکسل hd
باتری 2550 mah
قیمت: بین 500 تا 600

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,123
نام
آرمان
سلام
چی پیشنهاد میدین؟
ممنون
Lumia 540
دوسیم
5 اینچ با کیفیت HD و ClearBlack display
حافظه داخلی 8 با رم 1
Qualcomm Snapdragon 200
Adreno 302
Microsoft Windows Phone 8.1 with Lumia Denim
دوربین عقب 8 و جلو 5
باتری Li-Ion 2200 mAh battery
قیمت حدود 500
100-150 تومن گرون تر هم 640 هست که چیپست و باتری بهتری داره

Sun110

کاربر سایت
Jun 21, 2015
70
من دیروز که رفتم مغازه اس 6 رو خریدم طرف گفت چون اندرویدش 5 بیار برنامه هاش رو خودم برات بریزم. میخواستم بدنم مگه فرقی داره؟ الان مثلا توی سایت ها نوشته متناسب با اندروید 4 به بالا مگه 5 جزوش نمیشه؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,495
نام
امین
من دیروز که رفتم مغازه اس 6 رو خریدم طرف گفت چون اندرویدش 5 بیار برنامه هاش رو خودم برات بریزم. میخواستم بدنم مگه فرقی داره؟ الان مثلا توی سایت ها نوشته متناسب با اندروید 4 به بالا مگه 5 جزوش نمیشه؟
دیگه کاسبیشونه این کار.
با خیال راحت همه چی رو بریز رو گوشیت خودت.

Hamed-M1

کاربر سایت
Jul 3, 2011
24
نام
Hamed
من چند سال پیش رفته بودم علاالدین( اشغالدونی)
گفتم اکسپریا p میخوام خلاصه توافق کردیم اخر کار گفتم باید اکتیو بشه. گفتم چی اکتیو بشه
گفت سیستم براویا. اینا فعالسازی داره هزینش 50 تومنه
گفتم عزت زیاد خدافظ

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed

هیچوقت شما به حرف موبایلی ها گوش نده چون برای سود بیشتر این حرفو میزنند
زده 4 به بالا یعنی اینکه اون نرم افزار یا بازی از اندروید 4 به بالا تر پشتیبانی می کنه

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
سلام دوستان یه سوالی داشتم درباره هندزفری هست میدونم اینجا مربوط به موبایله ولی خوب هم تاپیک خاص موضوع مورد نظرمو جایی نیافتم هم دیدم اینجا اساتید فراوانند گفتم اینجا بپرسم
بنده میخاستم یه هدست بلوتوث بخرم برای بازی ولی نمیدونم واقعا چی بخرم که خوب باشه بیش از 120و اینا هم نمیخام خرج کنم یه هندزفری بلوتوث jabra waveدارم که 90درصد اوقات وقتی پشت ماشینم ازش استفاده میکنم به درد موزیک و بازی نمیخوره، میخام اینو بفروشم و یه مدل هندزفری بلوتوث سونی SBH20 بخرم که جفت کارا رو برام بکنه هم برا تماس هم موزیک
خاستم نظره شما رو بدونم به نظرتون تصمیم درستی هست اصلا وضمنا اگر مدل بهتری میشناسید معرفی کنین (اگر واقعا چیزی به درد بخور تر وبهتر باشه با قیمت کنار میام)
منتظر جوابتون هستم

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
سلام دوستان یه سوالی داشتم درباره هندزفری هست میدونم اینجا مربوط به موبایله ولی خوب هم تاپیک خاص موضوع مورد نظرمو جایی نیافتم هم دیدم اینجا اساتید فراوانند گفتم اینجا بپرسم
بنده میخاستم یه هدست بلوتوث بخرم برای بازی ولی نمیدونم واقعا چی بخرم که خوب باشه بیش از 120و اینا هم نمیخام خرج کنم یه هندزفری بلوتوث jabra waveدارم که 90درصد اوقات وقتی پشت ماشینم ازش استفاده میکنم به درد موزیک و بازی نمیخوره، میخام اینو بفروشم و یه مدل هندزفری بلوتوث سونی SBH20 بخرم که جفت کارا رو برام بکنه هم برا تماس هم موزیک
خاستم نظره شما رو بدونم به نظرتون تصمیم درستی هست اصلا وضمنا اگر مدل بهتری میشناسید معرفی کنین (اگر واقعا چیزی به درد بخور تر وبهتر باشه با قیمت کنار میام)
منتظر جوابتون هستم
سلام اگه شما فقط برای موزیک و تماس می خوای بخری مدل sbh50 sony رو پیشنهاد می کنم ولی اگه برای کار های گیمینگ و موزیک می خوای که فقط تو خونه استفاده بشه هدست یا هدفون باید بخری که اونم مدل های مختلف داره و پیشنهاد های زیادی میشه داد

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
سلام اگه شما فقط برای موزیک و تماس می خوای بخری مدل sbh50 sony رو پیشنهاد می کنم ولی اگه برای کار های گیمینگ و موزیک می خوای که فقط تو خونه استفاده بشه هدست یا هدفون باید بخری که اونم مدل های مختلف داره و پیشنهاد های زیادی میشه داد
سلام ممنون آقا حامد یه بحثی این sbh50چه امکاناتی اضافه برsbh20داره؟
Sbh20خوب نیست؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر