راهنمایی در امر خرید موبایل

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
nokiacomp-900.jpg

sajad021

کاربر سایت
Nov 29, 2012
524
نام
❤Sajad♛B!zar❤
دوستان سلام
منم میخوام اگه خدا بخواد یه گوشی بگیرم
بینه samsung Note 4 C با galaxy S6(mamoli) و Note Edge موندم.
خیلیا میگن وقتی Note 4 رو به اندروید 5 آپدیت میکنیم دچار داغ شدن گوشی/ هنگ کردم ومصرف زیاد باتری میشه.
Note edge هم با وجود اینکه میگن باید با گارانتیشو بخریم یکم سخت گیر میاد.
ممنون میشم راهنماییم کنید :(

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,361
نام
بابک
دوستان سلام
خیلیا میگن وقتی Note 4 رو به اندروید 5 آپدیت میکنیم دچار داغ شدن گوشی/ هنگ کردم ومصرف زیاد باتری میشه.
من خودم هم نوت دارم اما رام ازبکستان گرفتم و به 5 اپدیت کردم این مشکلارم نداشتم اما واسه من h.اگه با حافظه اس 6 تو این رنج قیمت کنار میای اونم گذینه عالی

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

Atal Matal

کاربر سایت
Jun 3, 2015
81
دوستان سلام

آیفون بخر!:d

اگه آیفون نمیخری برو سراغ S6 Edge;)

لومیا 930 هم عالیه!:bighug:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
لیست ناقصه، 640XL نداره:D اصلا این گوشی واقعی خوبه، یعنی به هیچیش نمی تونم ایراد بگیرم:D

داداش این طرف که عکس انداخته از هر نسل از گوشیا یه کی گذاشته یه عکس انداخته همه گوشیا نوکیا رو که نذاشته :d

من خودم دنبال N-Ggae ام اگر گیر بیارم که هیچ اگر گیر نیاوردم یه سری n میخرم قابلیت N-Gage compatible دارن

Atal Matal

کاربر سایت
Jun 3, 2015
81
نه، وایسید موقعی که ویندوز 10 میاد(یکم زودتر حالا) پرچمدار های جدید معرفی میشن.

ویندوز 10 روی لومیا 930 هم میاد و از طرفی تا بخواد پرچمدارهای ماکروسافت بیاد و قیمتش منطقی بشه خیلی زمان میبره و الان 930 حدود 1200 شده و قیمتش عالیه!

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
ویندوز 10 روی لومیا 930 هم میاد و از طرفی تا بخواد پرچمدارهای ماکروسافت بیاد و قیمتش منطقی بشه خیلی زمان میبره و الان 930 حدود 1200 شده و قیمتش عالیه!
شما S6 Edge رو پیشنهاد دادید، بعد نگران قیمت پرچمدار بعدی ماکروسافتی؟:|

TDKR

کاربر سایت
May 1, 2012
379
تو پرچمدارای جدید بهترین انتخابs6
تقریبا مثل2011شد امسال که تنها انتخاب s2بود
اگه سونی بتونه مشکل داغی z3پلاس رو حل کنه اونم عالی
جی4هم خوبه ولی مشکل صفحه داره و باتریش خیلی ضعیفه
در کل بهترین انتخاب اس6تا وقتی نوت5یا ایفون 6اس بیاد

pbgame

کاربر سایت
May 9, 2014
228
نام
peyman
سلام به همگی.دوستان با 1100 الی 1300 چه گوشی رو پیشنهاد میکنین؟البته خودم شخصا شیفته ی lumia 830 و ویندوز شدم از طرفی هم تا حالا ایفون نداشتم و خیلی دوست دارم تجربش کنم .ممنون میشم راهنمایی کنین چون پول اماده هستش و فردا میرم بازار.

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
تو پرچمدارای جدید بهترین انتخابs6
تقریبا مثل2011شد امسال که تنها انتخاب s2بود
اگه سونی بتونه مشکل داغی z3پلاس رو حل کنه اونم عالی
جی4هم خوبه ولی مشکل صفحه داره و باتریش خیلی ضعیفه
در کل بهترین انتخاب اس6تا وقتی نوت5یا ایفون 6اس بیاد

S6 هم باتری زود خالی می کنه

- - -ویرایش - - -

سلام به همگی.دوستان با 1100 الی 1300 چه گوشی رو پیشنهاد میکنین؟البته خودم شخصا شیفته ی lumia 830 و ویندوز شدم از طرفی هم تا حالا ایفون نداشتم و خیلی دوست دارم تجربش کنم .ممنون میشم راهنمایی کنین چون پول اماده هستش و فردا میرم بازار.

گوشی ویندوز فون محدودیت نرم افزاری و بازی داره با اینکه سیستم عامل خوب و بهینه ایه ولی بعد از چند وقت دلتو می زنه ایفون هم خواستی بگیری برای قابلیت هاش بگیر نه برای پز دادن(شوخی) :d ولی در کل باید با محدودیت هاش کنار بیای ومثل بلوتوث که میشه این مشکلشو با zapya حل کرد و کمبود در بازی های free گرافیکی تأکید می کنم گرافیکی که اونم با جیلبریک کردن مشکل حل میشه ولی یسری مشکلات برای گوشی ایجاد می کنه که جیلبریک کردنو توصیه نمی کنم حالا یسری دوستان فاز منفی میدن که چرا دارم میگم جیلبریک خوب نیست میشه خوب با یه سرچ ساده معایبشو از دید کاربران یا کسای دیگه دید خب تو گوشی های اندرویدی انتخواب زیاد هست که من z2 رو پیشنهاد میدم نسبت به قیمت و امکاناتی که داره واقعا می ارزه و سونی هم نسبت به گوشی های دیگش z2 رو ساپورت بهتری می کنه

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
323
نام
بهروز
امروز رفتم با G4 کار کردم . رسما بعد کار کردن باهاش همه پرچمدارای شرکتای دیگه از چشم میوفتن ! ( البته S6 استثنا. اولین گوشی از سامسونگه که میگیرم دستم حس چیپ بودن نداره و واقعا خوب دراورده ! و اگه با رنگای عجیب صفحه نمایشش بتونه کسی کنار بیاد حرفی نمیمونه دربارش و عالیه! )
در مورده چرمش فقط در این حد بگم که تو همین 3 -4 روزی که وارده ایران شده و گوشی هایی که برای تست گذاشتن چرمشون کثیف و حتی بعضیاش آسیب دیده !!! ولی خب زیباییش مبهوت کنندس مخصوصا با اون تنوع رنگ !
و قاب پلاستیکیش هم خوب بود ! یه حالته شیشه ای و براق داره ! که من ترجیح میدادم مات باشه ! و خورد تو ذوقم یکم ! ( رنگ بژ و خاکستریش شیک بودن واقعا ! )
جالبه وختی اولین بار ال جی صفحه نمایش 4K رو مهمون گوشیای هوشمند کرد از درو دیوار بهش حمله کردن فن های برندای دیگه که ای اخه پیفه اصن چش تشخیص نمیده و فلان و اینا . اما من لحظه ای که صفحه رو باز کردم به راحتی تشخیص دادم ! و گوشی خودم که FullHD هستش رو کنارش قرار دادم که دیگه آدم رسما باید خودشو بزنه به کوری که تشخیص نده تفاوت رو :| اما حالا که سامسونگم از 4K استفاده کرده به یکباره شده یه مزیت ! عجب . خلاصه جالبه یه سری فن بازی ها رو نمیشه لول بندی کرد ! واقعا یه سطح عجیبی دارن ! کلا از صفحه نمایشش خیلی راضی بودم ! از لحاظ روشنایی نسبت به G3 خیـــــــــلی بهتر شده ! و واقعا دیگه بیشتر از این میشه لامپ مهتابی !! ولی چیزی که از همون اول خیلی دلبری میکنه نمایش قوف العاده رنگها هستش !!
از لحاظ سرعت و باتری هم که خب ادم باید با گوشی چند هفته کار کنه نمیشه نظر داد !

یکی از برتریای دیگش قیمتشه ! که هرکسی رو وسوسه میکنه برای خریدش حتی کسایی که به تازگی گوشی جدید خریدن . در کل خیلی گوشی با کلاسی از اب درامده . دمشون گرم

آخرین ویرایش:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
S6 هم باتری زود خالی می کنه

- - -ویرایش - - -

گوشی ویندوز فون محدودیت نرم افزاری و بازی داره با اینکه سیستم عامل خوب و بهینه ایه ولی بعد از چند وقت دلتو می زنه ایفون هم خواستی بگیری برای قابلیت هاش بگیر نه برای پز دادن(شوخی) :d ولی در کل باید با محدودیت هاش کنار بیای ومثل بلوتوث که میشه این مشکلشو با zapya حل کرد و کمبود در بازی های free گرافیکی تأکید می کنم گرافیکی که اونم با جیلبریک کردن مشکل حل میشه ولی یسری مشکلات برای گوشی ایجاد می کنه که جیلبریک کردنو توصیه نمی کنم حالا یسری دوستان فاز منفی میدن که چرا دارم میگم جیلبریک خوب نیست میشه خوب با یه سرچ ساده معایبشو از دید کاربران یا کسای دیگه دید خب تو گوشی های اندرویدی انتخواب زیاد هست که من z2 رو پیشنهاد میدم نسبت به قیمت و امکاناتی که داره واقعا می ارزه و سونی هم نسبت به گوشی های دیگش z2 رو ساپورت بهتری می کنه
جوک باحالی بود:)) فقط نمی دونم چرا نصف فامیلمون 1-2 ساله گوشی هاشون ویندوز فونه هیچکدومشون خسته نشدن:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر