راهنمایی در امر خرید موبایل

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
آقا زومیت یه بررسی دوربین بین :M9 S6 Lumia930 G3 iPhone6 Z3 گزاشته بازم اسم گوشی هارو ننوشته! برید ببنید
گوشی سه و چهار عجب چیزایی ان خداکنه که بین این دوتا لومیا 930 باشه.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
آقا زومیت یه بررسی دوربین بین :M9 S6 Lumia930 G3 iPhone6 Z3 گزاشته بازم اسم گوشی هارو ننوشته! برید ببنید
بقیه رو نمی‌دونم ولی گوشی 2 به احتمال 99% htc M9 هست، چون نقد های سایت‌های خارجی رو که می‌دیدم همه به نابود بودن Dynamic Range دوربین گوشی گیر داده بودن که عکس ها یا خیلی روشن می‌افته یا خیلی تاریک. به احتمال زیاد 2 M9 هست.

در کل هم من بیشتر به 4 رای دادم چون به نظرم از همه بهتر بود.

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
بقیه رو نمی‌دونم ولی گوشی 2 به احتمال 99% htc M9 هست، چون نقد های سایت‌های خارجی رو که می‌دیدم همه به نابود بودن Dynamic Range دوربین گوشی گیر داده بودن که عکس ها یا خیلی روشن می‌افته یا خیلی تاریک. به احتمال زیاد 2 M9 هست.

در کل هم من بیشتر به 4 رای دادم چون به نظرم از همه بهتر بود.
منم بیشتر به 4 رای دادم ولی امسال هم بهترین دوربین میشه همون اس6 ! ولی نمیدونم چرا سامسونگ تو محیط بسته ماسیده عکس میگیره.

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
سلام دوستان .خسته نباشید
یه سوال داشتم ممنون میشم خوب جواب بدید و راهنمایی مشتی بکنید:
بنده قصد خرید گوشی دارم با مشخصات زیر:
1_گوشی 2 سیم کارته باشه
2_بشه راحت sms داد و sms دادش خوب باشه بدون کندی سرعت و کلید ها
3_بشه راحت با هر کدوم از سیم کارت ها کار کرد و اگه بشه مثلا یکیش رو غیر فعال کرد و مشخص باشه با کدوم تماس بگیریم و پیام بدیم
4_میخوام سوکت سیم کارت دوم کنار بدنه گوشی باشه مثلا 2 تا سیم کارت درجا زیر باطری نباشه.یه دونه از سوکت ها زیر باتری باشه و سوکت سیم کارت دوم هم کنار بدنه باشه که بشه زود سیم کارت دیگه ای انداخت یا سیم کارت دوم رو دراورد
5_قیمتش هم ترجیحا 250 یا اگه خوب بود حالا 300 ولی بیشتر مد نظرم قیمت های 200 تومن و 250 تومن هست
6_باطریش شارژ دهی خوبی داشته باشه
7_کیفیت صدای مکالمه هم خیلی خوب باشه یعنی هنگام صحبت کردن فرد کناریمون متوجه صحبت پای مکالمه نشه
بازم از هموتن ممنونم.ممنون میشم خوب راهنمایی کنید

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
سلام دوستان .خسته نباشید
1_گوشی 2 سیم کارته باشه
3_بشه راحت با هر کدوم از سیم کارت ها کار کرد و اگه بشه مثلا یکیش رو غیر فعال کرد و مشخص باشه با کدوم تماس بگیریم و پیام بدیم
4_میخوام سوکت سیم کارت دوم کنار بدنه گوشی باشه مثلا 2 تا سیم کارت درجا زیر باطری نباشه.یه دونه از سوکت ها زیر باتری باشه و سوکت سیم کارت دوم هم کنار بدنه باشه که بشه زود سیم کارت دیگه ای انداخت یا سیم کارت دوم رو دراورد
5_قیمتش هم ترجیحا 250 یا اگه خوب بود حالا 300 ولی بیشتر مد نظرم قیمت های 200 تومن و 250 تومن هست
7_کیفیت صدای مکالمه هم خیلی خوب باشه یعنی هنگام صحبت کردن فرد کناریمون متوجه صحبت پای مکالمه نشه
تا قیمت 300 تومن. گوشی های دوسیم اون سیستمی که شما میخوایی ندارن! مثلا شاید مدیریت اس ام اس ها برای هر دو سیم بدجور باشه.
ویندوزفون ها هم گزینه های خوبی هستن ولی تا حالا ندیدم و کار نکردم.
شما میتونید بیشتر گوشی های هوآوی بگیرید و سونی E5 دوسیم هم میتونید بگیرید.

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
سلام دوستان .خسته نباشید
1_گوشی 2 سیم کارته باشه
بهترین گوشی که میتونی با این قیمت بگیری هوآوی Y330 هست البته هر دو سیم کارت کنار باطری هستن و برای تعویض باید در پشت رو باز کنین اما از سایر لحاظ خیلی عالیه تمام چیزایی رو که گفتی کامل داره

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
تا قیمت 300 تومن. گوشی های دوسیم اون سیستمی که شما میخوایی ندارن! مثلا شاید مدیریت اس ام اس ها برای هر دو سیم بدجور باشه.
ویندوزفون ها هم گزینه های خوبی هستن ولی تا حالا ندیدم و کار نکردم.
شما میتونید بیشتر گوشی های هوآوی بگیرید و سونی E5 دوسیم هم میتونید بگیرید.
مدیریت sms ها منظورتون چجوریه؟
همین برام سوال هست.مثلا از هر سیم کارت یه پیام میاد بعدش چجوری میتونم جفتش رو جواب بدم؟موقع جواب دادن ازم میپرسه با سیم کارت 1 جواب بدم یا 2؟
نظر شما چیه؟
بهترین گوشی که میتونی با این قیمت بگیری هوآوی Y330 هست البته هر دو سیم کارت کنار باطری هستن و برای تعویض باید در پشت رو باز کنین اما از سایر لحاظ خیلی عالیه تمام چیزایی رو که گفتی کامل داره
اگر بخوام گوشی بگیرم که سیم کارتش کنار بدنه ورودی باشه چی؟یکی از سوکت ها کنار بدنه گوشی باشه

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
مدیریت sms ها منظورتون چجوریه؟
همین برام سوال هست.مثلا از هر سیم کارت یه پیام میاد بعدش چجوری میتونم جفتش رو جواب بدم؟موقع جواب دادن ازم میپرسه با سیم کارت 1 جواب بدم یا 2؟
نظر شما چیه؟

اگر بخوام گوشی بگیرم که سیم کارتش کنار بدنه ورودی باشه چی؟یکی از سوکت ها کنار بدنه گوشی باشه
ببین مثلا من رفیقم یدونه هواوی از همین مدل های پایین ترش داشت دوسیم بود. اون باید از نوتیفیکیشن یا ستینگش مثلا سیم 1 فعال میکرد حالا باهاش میتونه اس بده تماس بگیره ولیاگه بخواد با دو همین کار بکنه باید بیاد تو ستینگ اولی رو غیر فعال کنه بعد دومی رو فعال کنه.
الان مثلا من خودم M8 دوسیم دارم هردو سیم فعاله! موقع اس ام اس بجای گزینه Send زده SIM 1 SIM 2 که هر کدومو بزنم ارسال میشه یا مثلا موقع تماس زده هم همین طوره. دیگه ازم سوال نمیکنه.
راستش من مدل های پایین ترو ندیدم! ولی تو گوگل سرچ کنید جزئیاتش میاد چون اونا ورزن اندروید 4.3 به پایین دارن واین ورژن هم نسخه دوسیم داره.

TDKR

کاربر سایت
May 1, 2012
375
دیروز برا دوستم یه هواویg7خریدم700تومن واقعا نسبت به قیمت عالی بود
سخت افزار خوب64بیتی اپدیت اندروید 5هم تایید شد براش
نمایشگر5.5اینچ اچ دی کیفیت خوب
دوربین13عالی.جلو5عالی.کیفیت صدا عالی.رم2سرعت عالی16گیگ.باتری خوب
طراحی فوق العاده زیبا بدنه فلزی و..
کلا 700تومن چیزی بهتر از این گیر نمیاد کسی خاست انقد هزینه کنه تو خریدش شک نکنین

- - -ویرایش - - -

گوشی3احتمال زیاد930باشه
گوشی4هم اس6

هر سال سامسونگ میبره این نظر سنجی زومیت رو امسالم احتمال زیاد ببره

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
منم بیشتر به 4 رای دادم ولی امسال هم بهترین دوربین میشه همون اس6 ! ولی نمیدونم چرا سامسونگ تو محیط بسته ماسیده عکس میگیره.
تلفن شماره 5 ! HTC M9 هست. این عکسها تو بررسی ویدیوییش هست! اکثر عکسهای موبایل5 خیلی پرته ولی چندتاش بدک نیست، اون دوچرخه و نمای گل!
منم متغیر رای دادم ولی بیشتر 4. یه سوال برا من پیش اومده تو "آزمایش3" ما آسمون واقعا چه رنگی میبینیم ؟ آیا اصلا هیچکدوم از اینا هست؟!

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
تلفن شماره 5 ! HTC M9 هست. این عکسها تو بررسی ویدیوییش هست! اکثر عکسهای موبایل5 خیلی پرته ولی چندتاش بدک نیست، اون دوچرخه و نمای گل!
منم متغیر رای دادم ولی بیشتر 4. یه سوال برا من پیش اومده تو "آزمایش3" ما آسمون واقعا چه رنگی میبینیم ؟ آیا اصلا هیچکدوم از اینا هست؟!
به نظرم باید بایه دوربین DSLR کنون عکس میگرفتن که بشه جا منبع استفاده کرد.
آزمایش سه هم اسمون معلوم نیست چه رنگیه!
ولی واقعا HTC چرا فکر کرد که اگه دوربینشو بکنه 20مگا خیلی بهتر میشه! کلا الگوریتم دوربین مشکل داره وگرنه ایفون با 8مگا خیلی قشنگ عکس میگیره.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
سلام
بین دو گوشی Huawei P8 و Galaxy S6 کدوم یکی بهتره؟ S6 برتری خاصی نسبت به P8 داره که باعث بشه حتما S6 رو بخریم؟
به نسبت قیمت کدوم یکی میارزه؟

TDKR

کاربر سایت
May 1, 2012
375
سلام
بین دو گوشی Huawei P8 و Galaxy S6 کدوم یکی بهتره؟ S6 برتری خاصی نسبت به P8 داره که باعث بشه حتما S6 رو بخریم؟
به نسبت قیمت کدوم یکی میارزه؟

داداش اس6یه سرو گردن بالاتره
ولی تو ایران اون الان قطعاp8ارزش خرید بیشتری داره اختلافشون شاید1میلیون یا بیشتر باشه

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,464
نام
امین
بچه ها دقت کردین که هیچکودوم مطلق و خاص برتر نیست تو همه موارد.
واسه همین من خودم رو دوربین خیلی گیرنیستم تو گوشی.
چون هیچ عکاس حرفه ای با گوشیش کار نمیکنه.
در کل دوربین چیزه کاربردی نبوده و نیست برام.
m9 هر کودوم باشه برام فرقی نداره و اگه مدل پلاسی بیاد حتمن میگیرم.
ضمن اینکه با اپدیت گویا خیلی بهترم شده9 دوربینش.
حالا باید دید بعد از اپدیت این تست یا قبلش.

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
هیچکدوم ارزش خرید ندارن چون قدیمین و تو این رنج قیمت میشه گوشی های بهتری گرفت:
1.اگه با هواوی مشکلی نداری مدل Honor 3C 4G L02 عالیه البته اگه گیرت بیاد
2.Samsung Galaxy E5
3.Samsung Galaxy S3 Neo
4.Samsung Galaxy Grand Prime
5.از بین اونایی هم که خودت گفتی LG L90 از بقیه بهتره
خریداری شد.
ممنون بابت راهنمایی :x