راهنمایی در امر خرید موبایل

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,993
نام
احمد
سلام..
دوستان از گوشی‌های Huawei مدل P6 بهتره یا Huawei Honor 3X G750؟
ممنون

تو خیلی از موارد برابرن ، مثل رم ، دوربین جلو و ... ، توی صفحه نمایش رزولوشن برابره اما چون P6 سایز کوچیکتری داره پیکسل در اینچ بیشتری داره که وضوح رو بهتر میکنه اما برای 3X هم آزار دهنده نیست

در کل 3X از لحاظ سخت افزار (پردازنده ، دوربین پشت) و P6 از لحاظ کیفیت ساخت و جنس بدنه بهتره

بین این دوتا مسلما خرید 3X بهتره چون اولویت با قدرت پردازنده ـست

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
حدود 500 تومن اینارو میتونی انتخاب کنی

Huawei G630 & Y550
LG L Fino
HTC Desire 510 & 516
Samsung Core Prime

بین اینا L Fono و G630 دوربین 8 مگاپیکسلی دارن، ولی کیفیت و وضوح صفحه نمایش G630 بهتره (به خاطر رزولوشن و تراکم پیکسلی بیشتر)
بین G630وHONOR 3Cکدوم بهتره؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
امروز تبلت ماهم رسید...
4901ebb9d3f4a5f0af81d6e2499708be.jpg

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
520 سیستم عامل پیش فرض ش ویندوز فون 8 هست درحالی که 530 روش 8.1 هست؛ 520 باید آپدیت بشه به 8.1 , اینو از اون نظر گفتم که یعنی 530 جدیدتره؛ تقریبا مدلش یک سال از 520 بالاتره, از نظر رم هم که بعضی دوستان گفتن 525 یا 535 چون رمش یک هست بهتره, باید بگم همون MB 512 که 520 داره کاملا کافیه, قیمت شون هم : 520 در حدود 400 هست و 530 بین 480 تا 500
در کل 530 بهتره و شاید بعدا به ویندوزفون بعدی هم قابل ارتقا باشه, یه نکته ی دیگه هم اینکه 520 اطرافش تیز و حالت شکسته داره ولی 530 حالت منحنی, که از نظر ظاهری باعث تفاوتشون میشه

باطری شون هم خوبه, اما اگه به صورت مداوم و برای یک زمان پیوسته کار سنگین باهاش انجام بدی به مرور زمان باطری خراب میشه, چون گوشی میان رده محسوب میشه انچنان باطری با کیفیتی نداره

- - -ویرایش - - -

530 آشغالی بیش نیست !!!!!!!!! :-o فقط برای 512 مگ رم کمتر شما آشغال حسابش میکنی !!!

فدات داداش مرسی از راهنماییت

من مونده بودم 520 بگیرم یا 530 مثلا صفحه نمایش 520 کیفیت بلاتری داره دوربین 520 با کیفیت 1080p فیلمبرداری میکنه اما 530 اینا کمتر شده اما تو 530 سخت افزار قویتر شده مثل افزایش قدرت سی پیو و 4 هسته ای شدن اون

اما انقدر بقیه گفتن اینا آشغاله یا اینا اصلا بدرد نمیخورن برو مدل فلان بخر پشیمون شدم اصلا لامیا بخرم فعلا فعلا یه asha 500 دو سیم کارت از دیجی کالا خریدم 135 هزار با تخفیف و تحویل با پیک رایگان

Nokia Asha 500 Dual Sim - گوشی موبایل نوکیا آشا 500 دو سیم کارت

asha 500 به عنوان گوشی دوم خریدم الان دستم باشه تا بعد پولام بیشتر شد یه بلک بری q5 بخرم

البته اگر بعدا دوستان بعدا نگن q5 آشغاله برو q10 بخر

TDKR

کاربر سایت
May 1, 2012
379

من این دوتا رو کاملا مقایسه کردم باهم
انر3سی خیلی گوشی بهتریه و البته قیمت بیشتری هم داره
نمایشگر.دوربین.سخت افزار.امکانات.باتری.انر بهتره.زیباتر و سبک تر و جمع جور تر
630فقط جنس بدنه بهتر.اسپیکرقویتر.ارزونتره
پردازنده630کوالکام و انر میدیا تک ولی انر سرعت و قدرت بیشتری داره و تو اجرا بازی و برنامه بهتره

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,993
نام
احمد

این گوشیا تقریبا تو یه رده هستن و انتخاب بینشون به خریدار و نیازاش بستگی داره

مثلا اگه واسه خودم بخوام انتخاب کنم g630 رو برمیدارم، چون اهل سلفی نیستم و دوربین جلوش که 4 مگاپیکسل ضعیفتره برام مهم نیست و اینکه پردازندش کوالکومه (البته از لحاظ قدرتی این دو پردازنده با هم تفاوتی ندارن و هر دو از پس بیشتر بازیا و برنامه ها بر میان) پلاستیک قسمت پشتت ماته که اثر انگشت کمتری میگیره + حدود 90 تومن هم ارزونتره

ایراداش اینه که نسخه اندرویدش 4.3 هست و فکر نکنم براش آپدیتی اومده باشه و اینکه رمش 1 گیگ کمتره (این یکی خیلی مهمه)

در کل اگه اون اختلاف 100 تومنی زیاد برات مهم نیست ، آنر 3 سی انتخاب بهتریه

TDKR

کاربر سایت
May 1, 2012
379
این گوشیا تقریبا تو یه رده هستن و انتخاب بینشون به خریدار و نیازاش بستگی داره

مثلا اگه واسه خودم بخوام انتخاب کنم g630 رو برمیدارم، چون اهل سلفی نیستم و دوربین جلوش که 4 مگاپیکسل ضعیفتره برام مهم نیست و اینکه پردازندش کوالکومه (البته از لحاظ قدرتی این دو پردازنده با هم تفاوتی ندارن و هر دو از پس بیشتر بازیا و برنامه ها بر میان) پلاستیک قسمت پشتت ماته که اثر انگشت کمتری میگیره + حدود 90 تومن هم ارزونتره

ایراداش اینه که نسخه اندرویدش 4.3 هست و فکر نکنم براش آپدیتی اومده باشه و اینکه رمش 1 گیگ کمتره (این یکی خیلی مهمه)

در کل اگه اون اختلاف 100 تومنی زیاد برات مهم نیست ، آنر 3 سی انتخاب بهتریه

روی کاغذ درسته اخلاف زیادی ندارن ولی در عمل انر بهتره
مثلا نمایشگر هر دو رو کاغذ یکیه ولی در عمل انر روشن تر زاویه دید و کنتراست بهتری داره
یا دوربین هر دو8ولی انر عکسای بهتری میگیره و کیفیت فیلم برداری خیلی بهتری داره
از نظر سرعت و قدرت هم انر بهتره در عمل.باتری بهتری هم داره
630جنس بدنه بهتری داره و بلندی صدایه اسپیکر بیشتر از انر

- - -ویرایش - - -

یادم رفت یه مدل دیگه انر به بازار اومد انر تری سی لایت قیمتش زیر500
تفاوت با انر اصلی اینه رم1و دوربین جلو2مگ.وباتری ضعیف تری هم داره ولی16گیگ حافظه داخلی داره و اندروید4.4هم روشه
انر اصلی حافظه8گیگ.این مدل لایت هم انتخاب خوبیه
درکل برند انر از بقیه سری های هواوی بهتره قیمت بهتری داره و پشتیبانی خیلی بهتری ازش میشه
چون پرفروش ترین گوشی های هواوی از برند انر بوده

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,993
نام
احمد
روی کاغذ درسته اخلاف زیادی ندارن ولی در عمل انر بهتره
مثلا نمایشگر هر دو رو کاغذ یکیه ولی در عمل انر روشن تر زاویه دید و کنتراست بهتری داره
یا دوربین هر دو8ولی انر عکسای بهتری میگیره و کیفیت فیلم برداری خیلی بهتری داره
از نظر سرعت و قدرت هم انر بهتره در عمل.باتری بهتری هم داره
630جنس بدنه بهتری داره و بلندی صدایه اسپیکر بیشتر از انر

بله من هم نگفتم که دقیقا هم رده هستن ، مسلما آنر 3 سی بهتره ، دلیل اصلی سرعت بیشترش همون 1 گیگ رم اضافه هست وگرنه پردازنده قویتری نداره ، من با این دوتا کنار هم یا با فاصله زمانی نزدیک کار نکردم واسه همین اختلافی آنچنانیی ندیدم ممکنه کنار هم قضیه همونطور که گفتی فرق کنه

کلا چون این گوشیا حدود 100 تومن با هم اختلاف دارن نمیشه با هم مقایسشون کرد، یکی تقریبا بهترین انتخاب تا 600 تومن و اون یکی ، یکی از بهترین انتخابا تا 500 تومن

در کل منظورم اینه که اگه کار سنگینی انجام نمیده G630 پشیمونش نمیکنه ، در غیر این صورت مسلما با پرداخت حدود 100 تومن بیشتر گوشی بهتری میتونه بگیره

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
323
نام
بهروز
سلام

من دیروز در حین آهنگ گوش دادن با هندزفیری مثل همیشه ، ک یهو صدای گوش راستش قطع شد ! تو ستینگم چک کردم همچی نرمال بود . فک کردم مشکل از هندزفیری تا اینکه وصلش کزدم به PC دیدم از هزدو صدا میاد ! حتی رو گوشی یه نفر دیگه هم تست کردم بازم مشکلی نداشت !

الان یعنی گوشیم مشکل سخت افزاری پیدا کرده ؟ گوشیمم G2 هستش

-نمیخواستم اینجا بپرسم سوالمو اما خب اینجا پر رفت و آمد ترین تاپیکِ بخش موبایل ـه

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
این تبلت هم داستان شده.ی اپديت سیصد مگی همون اول داره که باید انجام بدی و اسکیپ نداره.به هر وای فای هم وصل میکنم دانلود نمیکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر