راهنمایی در امر خرید موبایل

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
سلام دوستان . برای کسی که میخواد از آیفون به اندروید مهاجرت کنه چه گوشیو پیشنهاد میکنید ؟ من خودم بهش از بین S5 و نوت4 و Z3 پیشنهاد کردم ، نظر شما عزیزان هم ممنون میشم بدونم .
ملاک ها : گوشی سایز بزرگ - پرقدرت - دوربین قوی
پ.ن : از اونجایی که قبلا خودمم میخواستم همین کار رو بکنم ( که پشیمون شدم و نکردم :D ) اس5 رو بیشتر پیشنهاد دادم .
اغلب کسایی که ایفون دارن دوست دارن که گوشی جدیدشون هم کیفیت خوبی داشته باشه چه از لحاظ سخت افزار چ از لحاظ مونتاژ و کیفیت.
من نظرم رو htc M8 هست چون از لحاظ کیفیت ساخت و جنس بدنه هیچی از ایفون کم نداره و واقعا خیلی خوش دست و شیکه.
رابط کاربری سبک و مدرنی داره و باعث میشه که سرعتش از خیلی گوشی های دیگه حتی اس5 هم بیشتر باشه.
تنها بدیش میگن دوربینشه که به نظر من خوبه چون هم امکانات خوبی داره هم اینکه واقعی عکس میگیره البته بعضی ها میگن کیفیتش پایینه ولی تا خودتون تست نکنید متوجه نمیشید.
سامسونگ بیخیال شید چون رابط کاربریش اینقدر سنگین میشه بعد از مدتی طرف از اندروید خسته میشه

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
سلام دوستان . برای کسی که میخواد از آیفون به اندروید مهاجرت کنه چه گوشیو پیشنهاد میکنید ؟ من خودم بهش از بین S5 و نوت4 و Z3 پیشنهاد کردم ، نظر شما عزیزان هم ممنون میشم بدونم .
پ.ن : از اونجایی که قبلا خودمم میخواستم همین کار رو بکنم ( که پشیمون شدم و نکردم :D ) اس5 رو بیشتر پیشنهاد دادم .
نوت 4 بدون شک.اولین گوشی سامسونگ که روش میشه حساب کرد

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید

s5 رابطش سنگین هست و یک تست دیدم بین one m8 و S5 و iphone 6 برای تست سرعت اجرای برنامه ها ... حالا برنامه هایی که باز شد :
ایفون 1:50 ثانیه
one m8 حدود 2 :15 ثاینه
s5 با 1 دقیقه اختلاف نسبت به ایفون 2:50 ثاینه طول کشید

این گزینه ها که میگی الان نوت 4 بهترین انتخاب هست اما از ایفون به اندروید بیایی احساس کندی میکنه
اگر قید دوربین بزنی one m8
G3 هم دوربین خوبی داره سایز بزرگ در اندازه مناسب داره و راحت در دست جا میشه .. مشکل باتری داره که با اپدیت و اندروید 5 تا حدودی مشکل حل کرد ولی در مقایسه با بقیه شارژ کمتر نگه میداره .. که اگر زیاد نمیخوای کار بکشی مثلا روزی 2-3 تا فیلم ببینی یا 3-4 ساعت بازی کردن تو کارت نیست این هم گزینه خوبیه
z2 هم گزینه خوبی هست و دوربین خوبی داره به شرطی که بتونی با حالت دستی کار کنی
بهترین و روانترین اندروید هم نکسوس 6 هست که باید صبر کنی تا بیاد
اگر ویندوز فون هم میخوای بگو گزینه ها را بهت بگیم
حالا انتخاب با خودت هست

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
s5
این گزینه ها که میگی الان نوت 4 بهترین انتخاب هست اما از ایفون به اندروید بیایی احساس کندی میکنه
اگر قید دوربین بزنی one m8
G3 هم دوربین خوبی داره سایز بزرگ در اندازه مناسب داره و راحت در دست جا میشه .. مشکل باتری داره که با اپدیت و اندروید 5 تا حدودی مشکل حل کرد ولی در مقایسه با بقیه شارژ کمتر نگه میداره .. که اگر زیاد نمیخوای کار بکشی مثلا روزی 2-3 تا فیلم ببینی یا 3-4 ساعت بازی کردن تو کارت نیست این هم گزینه خوبیه
z2 هم گزینه خوبی هست و دوربین خوبی داره به شرطی که بتونی با حالت دستی کار کنی
بهترین و روانترین اندروید هم نکسوس 6 هست که باید صبر کنی تا بیاد
اگر ویندوز فون هم میخوای بگو گزینه ها را بهت بگیم
حالا انتخاب با خودت هست
دوربین M8 یعنی انقدر بده ؟ مقایسه ای با یه گوشی با دوربین خوب ازش هست ؟
درمورد G3 ، شخصی که گوشی رو میخواد استفاده سنگینی از What's App میکنه . با آیفون دست کم روزی 2 بار گوشیو میزنه به شارژ ! ( ios 8.1 ) اهل فیلم زیاد نیست ولی تریلر و موزیک ویدئو و ... زیاد میبینه ( FHD ) ، با این موارد توضیح داده شده G3 رو باید از لیست خط بزنیم ؟
Z2 : علت اینکه Z2 رو پیشنهاد دادید تفاوت کم نسبت به Z3 ـیه ؟ اندروید 5 برای جفتشون میاد ؟ و تفاوت قیمت این دوتا با هم حدودا چقدره ؟
ویندوز فون هم اصلا دوست نداره :D

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
درمورد G3 ، شخصی که گوشی رو میخواد استفاده سنگینی از What's App میکنه . با آیفون دست کم روزی 2 بار گوشیو میزنه به شارژ ! ( ios 8.1 ) اهل فیلم زیاد نیست ولی تریلر و موزیک ویدئو و ... زیاد میبینه ( FHD ) ، با این موارد توضیح داده شده G3 رو باید از لیست خط بزنیم ؟
Z2 : علت اینکه Z2 رو پیشنهاد دادید تفاوت کم نسبت به Z3 ـیه ؟ اندروید 5 برای جفتشون میاد ؟ و تفاوت قیمت این دوتا با هم حدودا چقدره ؟
الان قیمت Z2 بدون گارانتی 1300 هست و Z3 بدون گارانتی حدود 1950. کلن سونی خیلی ضرره خریدنش! چرا چون داره هر 6 ماه ی پرچمدار میده بیرون و اینجوری شنا بخوایی گوشی رو بفروشی خیلی خیلی افت کرده ولی اگه بخوایی نگهش داری که هیچی در ضمن Z2 خیلی خوش دست نیست!و به نظرم کلاس چندانی نداره!
دوربین M8 هم نه خوبه و نه بد ببین بعضیا به خاطر قابلیت هایی که داره ددستش دارن ولی بعضی ها از دوربین ی گوشی خوب توقع دارن. حالا مال M8 چون 4 مگا هست کمتر کسی میره سمتش! شما باید حتما باهاش عکاسی کنید تا متوجه بشید که دوربینش نسبت به امکانات خوبه یا نه.
بابک جان شما که M8 داشتی یکم براشون توضیح بده.
الان S5 هم خیلی خوبه ولی کیفیت بدنه نداره! دوربین خیلی خوبی داره ولی اون رابط کاربری رنگی رنگی بعد از مدتی سنگین میشه مثلا باعث میشه تو اسکرول کردن لیست مسیج یه سکته ایی بکنه!

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
دوربین m8 در مقایسه با دیگر پرچمدارها حرفی برای گفتن نداره ولی مسلما از میان رده ها بهتر هست
Z2 گفتم چون Z3 چیز خیلی بهتری را ارائه نمی کنه که بگیم هزینه کن .. همون شخصات تقریبا هست ولی باید قیمت 600 هزار تومان اختلاف
این Z2 اگر ظاهرش خوشت میاد گزینه خوبی هست چون باتری خوبی داره .. اندروید 5 برای تمام گوشی های سری z میاد
G3 مصرف باتریش به خاطر صفحش هست ولی خوب این جوری که میگی این هم باید دوبار در روز بزنه تو شارژ ولی از نظر ظاهری و قرار گرفتن تو دست واقعا عالی هست مخصوصا این که در اندازه 5.2 دیگر موبایل ها سایز 5.5 ارایه داده

گزینه هایی مد نظر است در بین تمام این ها پخش شده و نمیشه به طور دقیق گفت فلان مدل بگیر .. اینجا دیگه سلیقه خودت میاد وسط

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن

با تشکر از شما :D
والا قبلا خودم تبلت سامسونگ داشتم و اتفاقا رابط کاربریشو دوست دارم :D و اتفاقا مرکز خرید موبایل هم که رفتیم با اس 5 کار کرد و خوشش اومده بود .

باقی دوستان هم ممنون میشم پاسخ بدن .
شما کدوم تبلت رو داشتین؟ اگه تب اس های جدید یا نوت پور هارو داشتین خوب اونا رمشون 3 گیگ هست اگه لگ بزنن ادم باید تعجب کنه.
من که الان خودم هم جی2 دارم و هم اس4 مال اس4 بعضی ها جا تاخیر داره و ی باگ هایی هم داره. الان من رو اس4 برنامه Clean Master رو ریختم ولی رو جی2 لازم ندونستم که بریزم.
در آخر هم همه چی برمیگرده به سلیقه شما! یکی مثل من کیفیت ساخت و جنس بدنه M8 رو دوست داره تا رابطک کاربری رنگی رنگی اس5! چون دوست دارم گوشی که میگرم دستم اسالت داشته باشه و شیک باشه هرکی میبینه حال کنه.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
شما دارين اس٤ رو با اين سامسونگايه جديد مقايسه ميكنيد ؟! اس٤ داغونه! من تبلتم نوت١٠.١ سري n8000 بود هيچ لگ و تاخيري هم نداشتم. همون اس٥ يا يكي از نوت ها رو ميگم بخره :-" با تشكر .

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
شما دارين اس٤ رو با اين سامسونگايه جديد مقايسه ميكنيد ؟! اس٤ داغونه! من تبلتم نوت١٠.١ سري n8000 بود هيچ لگ و تاخيري هم نداشتم. همون اس٥ يا يكي از نوت ها رو ميگم بخره :-" با تشكر .
دوربین ام 8 خیلیم خوبه تا تست نکنی نمیدونی چیه.در کل بهترین گذینه نوت 4

AGENTkiler

کاربر سایت
Dec 13, 2012
191
تفاوت بین ultrapixel و megapixel در چیه؟؟ کدوم بهتره در معنی لغوی الترا بیشتره
اما چطور یک گوشی با دوربین 4 ultrapixel از یک گوشی با دوربین 13 megapixel بهتره؟؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان هواووی Ascend Mate 7 چطوره ؟ حسگر اثر انگشتش خیلی سریع تر از آیفون و سامسونگه !
بنظرتون ارزش داره 1.5 بخریم یا نه ؟ ( صرف نظر از هرگونه فن بوی بازی چون با هواووی های مید رنج کار کردم ، ui ـش خیلی شبیه ios ـه این هم خود بدنش شبیه اچ تی سی ـه )
نقد ویدیویی چندجا رو دیدم خیلی خوششون اومده بود ! نطرتون چیه ؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
دوستان هواووی Ascend Mate 7 چطوره ؟ حسگر اثر انگشتش خیلی سریع تر از آیفون و سامسونگه !
بنظرتون ارزش داره 1.5 بخریم یا نه ؟ ( صرف نظر از هرگونه فن بوی بازی چون با هواووی های مید رنج کار کردم ، ui ـش خیلی شبیه ios ـه این هم خود بدنش شبیه اچ تی سی ـه )
نقد ویدیویی چندجا رو دیدم خیلی خوششون اومده بود ! نطرتون چیه ؟
اگه با رابط کاربریش کنار میاد خوبه چون اونجور که من دیدم رابط کاربری سرعت پایینی داره البته شاید تو بالارده ها اینطور نباشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر