راهنمایی در امر خرید موبایل

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
این نوتیفیکیشن های 8.1 دارن میرن رو اعصاب (لومیا 520)، میشه غیر فعالشون کرد؟ وقتی زیاد میشن گوشی لگ دار میشه:|
ویرایش: فهمیدم خودم:D

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
از همه کسایی که پاسخ دادند ممنون. سوال آخر اینه که روی این دوتا گوشی احتمال بریک شدن هنگام روت چقدره؟ اصلا مثل قبل هنوز خطریه؟

miladwwe

کاربر سایت
Jan 29, 2013
254
نام
Milad
مبارکه ... کدوم مدل؟ Snapdragon یا Exynos؟

البته حسگرها بعد از مدتی از مزه اش کم میشه :d منم هفته های اول با Note 3 خیلی هوایی کار می کردم و هی دست موج می دادم (Air Gesture) یا خیلی تلاش می کردم با چشم صفحات اینترنتی رو مرور کنم :d
اما عملا خیلی خیلی کاربری نیست. جالبه اما فوق کاربری نیست!

نه 16 گیگ اصلا ارزش خرید نداره چون این گوشی کارت حافظه نمیخوره.

خوب مرد حسابی اگر غمی نداری برای این 250 تومن، خو برای چی تامل میکنی :d بده S5 یا G3

مرسی مبارک صاحبش :dاین مدلشه 8هسته ای تک سیم هستش
نه خدایی سامسونگ حسگرهاش حرف نداره
این داداش ما بهش برخورده خب زورش میاد دوتا اس 5 تو خونه باشه منم مجبورم فردا برم جی 2بگیرم

آخرین ویرایش:

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
دوستان بلکبری پاسپورت قیمت دلاریش چنده؟ با 600 دلار معرفی شد ولی الان همه جا حتی خود سایتش 800 دلاره،چطوریاست؟ تو خود آمریکا 600 دلاره فقط؟ بعد اینکه به نظرتون قیمتش کی میشکنه؟ الان تقریبا 3300 ـه،به نظرتون صبر کنم تا 700-2800 میرسه؟
ممنون
یه کمکی هم به این دوستتون کنید بد نیست :d

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
دوستان بلکبری پاسپورت قیمت دلاریش چنده؟
واقعا نیازت میشه این گوشی؟ جدی برای چی میخوای جای سوال بود برام :d
توی GSM Arena قیمت رو به یورو زده حدود 600. یورو هم الان دیدم 4100. یعنی الان بخوایم با هزینه پستی خیلی خوشبینانه حساب کنیم میشه 2600.

- - -ویرایش - - -

یه متن حال بهم زنی رو گیم اسپات گذاشته از اپل شرمم میاد بذارم اینجا :| تن جابز بدبخت توی گور میلرزه با آدم هایی مثل Tim ...

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
توی GSM Arena قیمت رو به یورو زده حدود 600. یورو هم الان دیدم 4100. یعنی الان بخوایم با هزینه پستی خیلی خوشبینانه حساب کنیم میشه 2600.

- - -ویرایش - - -

یه متن حال بهم زنی رو گیم اسپات گذاشته از اپل شرمم میاد بذارم اینجا :| تن جابز بدبخت توی گور میلرزه با آدم هایی مثل Tim ...

آره چرا که نه؟ ملت چرا میرن آیفون و اینا میگیرن؟ منم از این خوشم اومده خب :d چطور مگه؟ ویژگی خاصی داره که ازش بی خبرم ؟ :d

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
آرش ...
آره همون .... :| دیگه انقدر علنی؟!
ره چرا که نه؟ ملت چرا میرن آیفون و اینا میگیرن؟ منم از این خوشم اومده خب
نه من سلیقه کسی رو زیر سوال نمیبرم :d جالب بود آخه برام. توی ایران کلا کمتر کسی میره سمت این برند دیگه چه برسه Passport با طراحی خاصی که داره. این طراحی الزما نه خوبه (چون خیلی پهنه) نه بد فقط شدیدا به یک سلیقه خاص نیاز داره وگرنه دل آدم رو میزنه!

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,011
نام
Milad

- - -ویرایش - - -

لینک بده تو سایتش که چیزی نیافتم :d

خیلی گندست میلاد
:d
نه به نکسوس 5 که مثل پر بود و انقدر خوش دست نه به این هیولا!

اتفاقا منم همین فکرو میکردم کلا گوشی های موتورولا تو عکس خیلی بدتر از واقعیتشونن..Moto X 2014 تو عکس واقعا نچسب بود بشخصه واسه خودم اما وقتی دستم گرفتم اصلا وعضی!:d این نکسوس 6 فقط سفحش بزرگه که من اصلا و ابدا مشکلی ندارم با همین Z1 هم یه دستی کار میکنم :d اما در کل خیلی خوبه اگه مثل Moto x خوش دست باشه عالیه.

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
آره همون .... :| دیگه انقدر علنی؟!

نه من سلیقه کسی رو زیر سوال نمیبرم :d جالب بود آخه برام. توی ایران کلا کمتر کسی میره سمت این برند دیگه چه برسه Passport با طراحی خاصی که داره. این طراحی الزما نه خوبه (چون خیلی پهنه) نه بد فقط شدیدا به یک سلیقه خاص نیاز داره وگرنه دل آدم رو میزنه!
طراحی ها و سیستم عامل بلکبری اگر نگیم بهترین ولی یکی از بهترین های دنیاست به نظرم.هر چند مشخصات سخت افزاری پاسپورت که بسیار خوبه هم دلیل دیگه ای واسه انتخابمه.به جرات میتونم بگم هماهنگی سخت افزار و نرم افزاری که بلکبری داره حتی آیفون هم نداره.
گوشی خاص برای افراد خاص:d

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
دوستان راستش بین خرید S5 و G3 یکم دودل شدم شما کدوم رو پیشنهاد میدین؟کدوم داخل بازی ها عملکرد بهتری داره؟کلا کدوم سریع تره؟
توی بنچمارک ها G3 ضعیف تره اما داخل یوت*وب دیدم که بازی ها داخل G3 بهتر از S5 اجرا میشدن به خاطر همین دودل شدم که کدوم رو بگیرم لطفا راهنمایی کنید ممنون

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
درود
دوستان سر یک دوراهی قرار گرفتم و گیج شدم :D
چند اپشن دارم همشون درصورتی عملی میشن که گوشیمو باهاشون عوض بکنم ( iPhone5 16GB مشکی ) و آپشنام اینا هستن :
NOTE 3 - Z2 - G3
نظر خودم رو نوت 3 هستش ، چون بزرگه و برای فیلم و بازی خیلی خوبه ( البته اهل فیلم نیستم زیاد ولی ممکنه بخوام یه بازی هایی مثل Anomaly یا TWD رو رویه گوشی برم )
اول اینکه شک دارم گوشیمو باهاشون عوض بکنم :D
دوم اینکه 3تاشون خوبن ولی مثلا G3 لگ داره ،و میدونم براش آپدیت اومده ولی کلا با آپدیت مشکل دارم من ( دانلود کردن نه ، با خود آپدیت ! مثلا XPERIA RAY رو آپدیت کردم بلک اسکرین شد، آیفون رو به ios8 ارتقا دادم ؛ سافاری پر از باگه و کلا خودشم وضعش داغون بود تا 8.1 که یکم بهتر شد ) .
سوم اینکه کودوم بهترینه ؟ الان نوت 3 بزرگتر از همست ؟ قبلا تبلت نوت 10.1 داشتم پس با کاررکرد قلم به طور کامل آشنا هستم :D بعد یه مدت استفادش کم میشه ... ولی رم این نسبت به 2تای دیگه بالاتره ؟
و درکل باید چه کرد :D؟ htc هم کلا نمیخوام !
دوستان حرفه ای ( خصوصا آرش :D ) پاسخگو باشند :D

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
طراحی ها و سیستم عامل بلکبری اگر نگیم بهترین ولی یکی از بهترین های دنیاست به نظرم.هر چند مشخصات سخت افزاری پاسپورت که بسیار خوبه هم دلیل دیگه ای واسه انتخابمه.به جرات میتونم بگم هماهنگی سخت افزار و نرم افزاری که بلکبری داره حتی آیفون هم نداره.
گوشی خاص برای افراد خاص:d

من الان گوشیم بلک بری Q10 هست:d راحت همه کاری هم باهاش میکنم. هم اپ های اندرویدی رو میریزم و هم این که کیبردی فیزیکی داره که من میخوام:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر