راهنمایی در امر خرید موبایل

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,487
نام
امین
قیمت این htc چند ؟ :| :D

لامصب خیلی خفنه :| :D
نهایت فکر کنم 400 دلار باشه ... اگه این فروشنده های خوش انصاف با قیمت خوب بیارن واقعن چیز تاپ و تکیه تو دست.
خوبیش اینه htc هنوز خز نشه و یهو دسته ملت پشته وانت نمیبینی :d

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
خوبیش اینه htc هنوز خز نشه و یهو دسته ملت پشته وانت نمیبینی :d

حالا تو تهرانی :| تو شیراز فعلا خز ترین گوشی همین htc هست :| حالا این مهم نیست برای من قیمت + کیفیت مهمه :D وگرنه الان Huawei دستم نبود :D

وحید ، بوم ساند+ضدآب+بدنه زیبا و 2 تا فلش دوگانه برای دوتا دوربین 13 مگاپیکسلی = گوشی ایده آل من :| ! واقعا بدنه ام8 رو نمیپسندم ولی این واقعا جذابه :biggrin1: !

با تمام احترام به تمامی htc فنها ، ولی کلا سری One خیلی داغونه :| :D

ولی این با این قابلیت هایی که تو گفتی خیلی خوبه ، خیلی :| :D

اگه 1 تا 1.100 باشه حتما میخرمش :D

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
3 یا چهار ماه. معلوم نیست! سونی هر 6 ماه یک بار پرچمدار جدید میده و الان Z2 در آستانه اومدن Z3 شده 1500 تازه!
من زیاد تو فکر این نیستم که گوشیم حتما پرچم دار باشه.....

Z3c واقعا جذبم کرد....
کیفیت صفحه خوب...ضد آب...صفحه ی نه جندان بزرگ(با این یکی خیلی حال کردم)...سخت افزار قوی...دوربین عالی...

اینا چیزایی هستن که حاضرم گوشی نخرم تا وقتی قیمتش بیاد پایین...

البته G2 هم گزینه ی خوبیه....

اگه تا 3 ماه دیگه قیمتش مناسب میشه پس صبر میکنم....
بازم ممنون

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
صفحه ی نه جندان بزرگ
اتفاقا این یکی از عیب هایی هستش که توی قیمت Compact های سونی مطرحه! صفحه گوشی کوچکتره و رزولوشن کمتری هم داره، اما پول گوشی سایز اصلی رو پرداخت می کنید!
باز Z1 C مزیت هایی نسبت به Z1 اصلی داشت مثل تغییر صفحه از TFT به IPS یا پردازش بهتر تصاویر توسط دوربین. اما الان فرق Z3 و Z3 C، در رزولوشن صفحه و سایز اون هستش که قیمت های هر دو گوشی هم میاد بازار ایران، قالبا برابر هستند!
البته تا رسمی نیاد نمیشه درباره قیمت به صورت قطعی بحث کرد.

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
اتفاقا این یکی از عیب هایی هستش که توی قیمت Compact های سونی مطرحه! صفحه گوشی کوچکتره و رزولوشن کمتری هم داره، اما پول گوشی سایز اصلی رو پرداخت می کنید!
باز Z1 C مزیت هایی نسبت به Z1 اصلی داشت مثل تغییر صفحه از TFT به IPS یا پردازش بهتر تصاویر توسط دوربین. اما الان فرق Z3 و Z3 C، در رزولوشن صفحه و سایز اون هستش که قیمت های هر دو گوشی هم میاد بازار ایران، قالبا برابر هستند!
البته تا رسمی نیاد نمیشه درباره قیمت به صورت قطعی بحث کرد.
مطمئنین؟؟؟؟
آخه تو گوشی شاپ قیمتشو 700 تومن ارزون تر از Z3 زده....
فک میکنم این بار قصد داشتن گوشی ضعیف تری نسبت به Z3 بدن....که قیمت کمتری هم داشته باشه

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
حالا تو تهرانی :| تو شیراز فعلا خز ترین گوشی همین htc هست :| حالا این مهم نیست برای من قیمت + کیفیت مهمه :D وگرنه الان Huawei دستم نبود :D

با تمام احترام به تمامی htc فنها ، ولی کلا سری One خیلی داغونه :| :D

ولی این با این قابلیت هایی که تو گفتی خیلی خوبه ، خیلی :| :D

اگه 1 تا 1.100 باشه حتما میخرمش :D

دقیقا منم از شکل و شمایل ام8 اصلا خوشم نمیاد :D ( سلیقه ـست دیگه :D ) ولی دو چیز اچ تی سیو همیشه دوست داشتم ، دوربین ، اسپیکر .
اینم احتمال 50-50 اگه خوش قیمت باشه میگیرم اگه خوش قیمت نباشه بعدا میگیرم :D

AGENTkiler

کاربر سایت
Dec 13, 2012
191
باز هم اچ تی سی و باز هم مشکل باتری ! 2400 برای یک 5.2 اینچی کمه ! اچ تی سی کی میخواد متوجه این قضیه بشه ؟؟؟! با این ایده های کوچیک نمیتونه به روز های اوجش برگرده !

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
آرش کندی خاصی با نوت 3 مشاهده نکردی؟ البته چون رمش 3 ه بعید میدونم به این زودیا کند بشه حتی با وجود تاچ ویز سامسونگ... D:
راستی اون قابلیت کار با یک دست که صفحه کوچیک میشه توی S5 بود اینم داره؟

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
مطمئنین؟
همین الان برو قیمت ها رو توی فروشگاه ها ببین و مقایسه کن دو مدل Z1 رو.
فک میکنم این بار قصد داشتن گوشی ضعیف تری نسبت به Z3 بدن....که قیمت کمتری هم داشته باشه
اتفاقا اصلا همچنین فکری نکن :d سونی به گوشی های پرچمدار کوچیک خودش بی دلیل عوض Mini نمیگه Compact! سخت افزار و دوربین Z3 Compact با Z3 اصلی کاملا برابره اما منتهی صفحه این گوشی کوچکتره و رزولوشن کمتری هم داره.
ببینید شرکت ها معمولا مدل Mini رو برای کسانی میزنند، که به گوشی های روز یک کمپانی علاقه دارند اما بضاعت خرید گوشی اصلی رو ندارند یا اینکه اون دستگاه خیلی دیگه بیش از حد براشون کارایی داره.
الان مثلا M8 خیلی زیباست منتهی HTC اومد مدل Mini 2 رو داد برای اون دسته از افرادی که الان گفتم. همون ظاهر زیبا، همون آلومینیوم برس خورده شکیل، همون رابط کاربری خوب منتهی سخت افزار ضعیف تر و قیمت کمتر!
سونی منتهی طرز تفکر دیگه ای داره. میگه من گوشی ضعیف تر نمیدم بلکه همون گوشی اصلی بزرگ رو کوچک میکنم و میفروشم. برای همین قیمتاش هم زیاده.
آرش کندی خاصی با نوت 3 مشاهده نکردی؟
اصلا. ببین توی پست های قبلی هم گفتم، هنگ و لگ با انیمیشن های منو فرق داره. الان مثلا هر چقدر شما یک فولدر رو توی تاچ ویز شلوغ تر کنی، پایان یافتن انیمیشن باز شدن فولدر هم کندتر میشه!
تنها کندی که کمی واضح بود مال دفترچه تلفن هستش و شماره گیر (حدود 1 ثانیه کامل طول میکشید به نظرم) چون مقایسه که میکنم الان با HTC One، اختلاف سرعت توی این بخش مشهود بود. حالا شاید مدل اروپایی سریعتر باشه.
راستی اون قابلیت کار با یک دست که صفحه کوچیک میشه توی S5 بود اینم داره؟
آره هستش. کار با دستکش، تمامی سنسورهای مخصوص فرامین Eye و Air، کوچک کردن کیبورد و شماره گیر همگی هستند. (از S4 این گزینه ها بودند دیگه چه برسه Note 3 :d)

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
وحید ، بوم ساند+ضدآب+بدنه زیبا و 2 تا فلش دوگانه برای دوتا دوربین 13 مگاپیکسلی = گوشی ایده آل من :| ! واقعا بدنه ام8 رو نمیپسندم ولی این واقعا جذابه :D !
سلام. از نظر من اینم خوبه desire 820 (تصویر زیر). سلیقه ها فرق داره . عوضش یه چیز گنده (لنز) بالای صفحه نداره ! ولی دوربین جلوش 8ـه. ضد آب هم نیست فکر کنم. خودم الان desire 816 دارم . تا خریدم 820 و حالا هم eye معرفی شد لامذهب !!
desire-820-1.jpg

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
سلام دوستان بالاخره بودجم برای خرید مشخص شد می خوام یا فبلت بگیرم یا تبلت بودجم 1.5میلیون تا نهایت 1.7 انتظاراتم هم از دستگاه این هاست :
1- می خوام باهاش بتونم فیلم سینمایی ببینم و با هاش بازی کنم
2- می خوام دوربین با کیفیت و باشه و فلاش داشته باشه
3- شارژ زیاد نگه داره
4- تو دست خوب جا بگیره
5- داغ نکنه یهو تبدیل به شعله گاز نشه
6- هنگ و لگ نداشته باشه و
Overheat نکنه
8- جنسش یگ جوری نباشه که دور و اطرافش پوسته پوسته شه رنگاش بریزه البته این خصلت بیشتر مال گوشی های سامسونگ هست دیدم
چی پیشنهاد می دید

میشه کاملتر و بیشتر توضیح بدید در ضمن zالترا دوربینش فلاش نداره و ضعیفه

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
همین الان برو قیمت ها رو توی فروشگاه ها ببین و مقایسه کن دو مدل Z1 رو.

اتفاقا اصلا همچنین فکری نکن :d سونی به گوشی های پرچمدار کوچیک خودش بی دلیل عوض Mini نمیگه Compact! سخت افزار و دوربین Z3 Compact با Z3 اصلی کاملا برابره اما منتهی صفحه این گوشی کوچکتره و رزولوشن کمتری هم داره.
ببینید شرکت ها معمولا مدل Mini رو برای کسانی میزنند، که به گوشی های روز یک کمپانی علاقه دارند اما بضاعت خرید گوشی اصلی رو ندارند یا اینکه اون دستگاه خیلی دیگه بیش از حد براشون کارایی داره.
الان مثلا M8 خیلی زیباست منتهی HTC اومد مدل Mini 2 رو داد برای اون دسته از افرادی که الان گفتم. همون ظاهر زیبا، همون آلومینیوم برس خورده شکیل، همون رابط کاربری خوب منتهی سخت افزار ضعیف تر و قیمت کمتر!
سونی منتهی طرز تفکر دیگه ای داره. میگه من گوشی ضعیف تر نمیدم بلکه همون گوشی اصلی بزرگ رو کوچک میکنم و میفروشم. برای همین قیمتاش هم زیاده.
خوب پس ایطور که شما گفتی....پس قیمت Z3c با Z3 تفاوت زیادی نداره؟؟؟؟؟خیلی باشه 100 الی 200 تومن....درسته؟؟؟؟

اگه اینجوریه برم خوده Z3 رو بخرم که به صرفه تره!!!!!

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
خوب پس ایطور که شما گفتی....پس قیمت Z3c با Z3 تفاوت زیادی نداره؟؟؟؟؟خیلی باشه 100 الی 200 تومن....درسته؟
قائدتا باید همینطور باشه. شما ویدئوهای نقد و بررسی خارجی ها رو ببینید (که به محض اومدن گوشی به بازار نقد می کنند) هم سر نقد Z1 میگه نسخه آنلاک حداقل 700 دلار هستش و هم سر نقد Z1 C این حرف رو می زنند.
Z3 C فقط و فقط کمی خوشدست تره. الان 1200 برای Z1 C چیزی نیست و مناسبه اما 1700 برای Z3 C با چنین صفحه کوچیکی اصلا به صرفه نیست چرا که بلطبع برای تماشای ویدئو و بازی هم نامناسب تره.
کلا حقیقت اگر به من الان پول بدند و بگند یکی از گوشی های جدید رو خریداری کنن، فقط و فقط Note 4 تهیه می کنم. Z3 اونقدر وسوسه انگیز نیست که آدم با 500 هزار تومن اختلاف نسبت به Z2 اون رو بخره. اسپیکر استریو، قدرت سخت افزاری بالا، باطری خیلی خوب، بدنه زیبا و ضد آب ... همه اینها رو Z2 داره که کافیه. صفحه نمایش عالی شده، RAM هم که 3 گیگه. بجز قیافه و 10 گرم سبک تر شدن، دلیلی نمیبینم کلی پول بدم Z3 و Z2 رو ول کنم!
سلام دوستان بالاخره بودجم برای خرید مشخص شد می خوام یا فبلت بگیرم یا تبلت بودجم 1.5میلیون تا نهایت 1.7 انتظاراتم هم از دستگاه این هاست
اول از همه بگم بیخیال گزینه 4 شو چون گوشی و فبلت، کلا همیشه بزرگ بوده و هست!
با توجه به این بودجه من Galaxy Note 3 مدل N9005 رو توصیه میکنم که کمتر گرم میشه، بزرگه در عین حال توی دست خوب قرار می گیره، قلم داره، صفحه بزرگ و با کیفیتی داره، باطری عالیه و غیره.

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
امروز گوشی Note 4 رو تو دستم گرفتمو کمی‌ باهاش ور رفتم, یوتیوب دیدمو باهاش عکس گرفتمو،....
ظاهرش تغییر چندانی نکرده
کمی‌ زیباتر شده
دوربینش خیلی‌ هم عالی‌ نبود
از یکطرف از صفحهٔ بزرگش خوشم اومد که واسه فیلم دیدن عالیه
از یک طرف هم بزرگیش کمی‌ واسم نگرانکننده هستش
اما این گوشی نسبت به Note 2, 3 راحتتر تو دست جا میگیره وخوش دست تره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر