راهنمایی در امر خرید موبایل

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
تبلت و اسمارت فون یک دستگاه سریع و قابل حمل هستش که بازی های سبک رو برای سرگرمی های کوتاه مدت و سریع به ارمغان میاره.
این تبلت قرار هست همین کار ها را انجام بده و مثل بقیه تبلت هاست با همون کارها و همون اندروید اما امکان انجام بازی های PC هم به شما میده
در اصل برای کسانی هست که علاقه زیادی دارند تا بتونند در هر مکانی بازی کنند چه کژوال و چه حرفه ای
بابک جان یک چند روزی تستش کن بعد خودت یک مقایسه بی طرف با m8 که داشتی بزار ببینم اوضاع از چه قراره...مثلا از نظر سرعت رابط کاربری،بدنه،صدا،کیفیت صفحه و...
کیفیت صدا که عمرا به پای M8برسه
صفحه نمایش که G3 برترین هست
رابط کاربری من چون قبلا LG داشتم به جرات میتونم بگم هم روان هست هم ساده
کیفیت بدنه پلاستیک طرح فلز هست اما من پسر داییم هفته قبل M8 خرید و دستم گرفتم واقعا از بدنه فلزیش لذت بردم و برخلاف چیزی که گفته میشه از دست ممکن هست لیز بخوره نیست هم راحت در دست قرار میگیره و هم من احساس چسبندگی به دستم داشتم البته نمیدونم زمانی که دست عرق کرده حطر لیز خوردن به وجود میاد یا نه
دوربین هم M8 هم انچنان که نقد میشه بد نیست اما به نسبت بقیه پرچمدار ها بدتر هست

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
این تبلت قرار هست همین کار ها را انجام بده و مثل بقیه تبلت هاست با همون کارها و همون اندروید اما امکان انجام بازی های PC هم به شما میده
در اصل برای کسانی هست که علاقه زیادی دارند تا بتونند در هر مکانی بازی کنند چه کژوال و چه حرفه ای
قیمتشم خدایی مفته فقط ۲۹۹ دلار
تبلتی که از ps3 و xbox 360 هم قویتره و بقیه تبلتا از لحاظ قدرت سخت افزاری جلوش مثل شوخی میمونن :l

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
دوربین جی 3 نسبت به وان ام 8 قویتر.صفحه نمایش خارق العاده‌ای داره و رابط کاربریش کمی لگ داره و باید اپدیت بده.تجربم تا اینجا.درضمن بلندگو عالی

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
سلام نظرتون درباره این گوشی چیه:
هواوی Honor3c
من پسرخالم این گوشی 3 روز قبل خرید 570 تومان
به نسبت قیمت سخت افزار خوبی داره .. دوربینش 8 نوشته اما 8 واقعی نیست ولی با این حال کفیفتش خوب هست
کیفیت صفحه هم خوبه
ظاهر قشنگی هم داره
نقد این گوشی: http://itresan.com/38385/review-huawei-honor-3c.html

آخرین ویرایش:

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
دوستان من قصد خرید گوشی دارم و طبق بررسی های زیاد و تحقیق iphone 5 32 گیگ
دسته دو که برای یکی از آشناهام هست رو میخوام بردارم ... از طرفی از گوشی های
سونی هم بدم نمیاد و مدل z 1 بدجوری چشم رو گرفته ... من تا حالا با ios کار نکردم
میترسم بگیرم و خوشم نیاد ... لطفا راهنمایی کنید.
ممنون

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,993
نام
احمد
طرح مفهومیه..جالبه اون عکسی که تو منبع دیدم اینو نداشت کپیش کردم شده 2 مگ لول :d
کلا خیلی غیر منطقیه گوشی 30 دلاری...خود کشی کنن 99 دلار بشه گوشی..

30 دلار که خیلی سخته بهش رسیدن "چون یا باید از سخت افزار بزنن یا سوده خودشون رو کم کنن" ولی کمتر از 99 دلار زور زدن نمیخواد ! الان تو GSMarena یه سرچ زدم از مارک آلکاتل ، لنوو و میکرومکس گوشیایی گیر اوردم که قیمتی 50-40 یورویی داشتن که به دلار بین 50 تا 65 میشه ...

دوستان این HTC One Mini یا S5 Mini و اینا ارزش خرید دارن؟

نه ، قیمت اس5 مینی رو نمیدونم اما احتمالا مثل وان مینی 2 باید حول و حوش 1400-1300 باشه که تو این رنج میشه G2 گرفت که قابل مقایسه نیست با اینا

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
30 دلار که خیلی سخته بهش رسیدن "چون یا باید از سخت افزار بزنن یا سوده خودشون رو کم کنن" ولی کمتر از 99 دلار زور زدن نمیخواد ! الان تو GSMarena یه سرچ زدم از مارک آلکاتل ، لنوو و میکرومکس گوشیایی گیر اوردم که قیمتی 50-40 یورویی داشتن که به دلار بین 50 تا 65 میشه ...
آخه کلا اینکار از مایکروسافت بعیده!همین 530 رو نگاه کن تازه معرفی شد...همه چیش نسبت به 525 نسل خودش افت کرده!!!!! صفحه نمایش از ips به tft!!!رم از 1 به 512!دوربین فیلمبرداریش از 720 به 480!!!کم شدن عمر باتری!صعیفتر شدن کلی گرافیک و پردازنده!افزایش قطر دستگاه!تنها چیزی که افت نکرده قیمت دستگاست :d

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
دوربین جی 3 نسبت به وان ام 8 قویتر.صفحه نمایش خارق العاده‌ای داره و رابط کاربریش کمی لگ داره و باید اپدیت بده.تجربم تا اینجا.درضمن بلندگو عالی
سلام بابک جان مبارک باشه. خوشم میاد اراده میکنی میری سریع میخری.
قیت چند خریدی؟ مدل 16 یا 32؟
به نظرم رابط کاربریش نباید لگ داشته باشه! دوربین با فوکوس لیزریش چه طوره؟
راستی شما که این همه گوشی میخری عوض میکنی قبلی ها رو چیکار میکنی؟

دوستان من قصد خرید گوشی دارم و طبق بررسی های زیاد و تحقیق iphone 5 32 گیگ
دسته دو که برای یکی از آشناهام هست رو میخوام بردارم ... از طرفی از گوشی های
سونی هم بدم نمیاد و مدل z 1 بدجوری چشم رو گرفته ... من تا حالا با ios کار نکردم
میترسم بگیرم و خوشم نیاد ... لطفا راهنمایی کنید.
ممنون

شما بهتره به بازار های خرید (اگه تهرانید بازار موبایل) برید و با هر دو گوشی مد نظر کار کنید.
من به ایفون5 و زد2 ، ایفون رو انتخاب میکنم چون علاقه شخصی و زیبایی از همه مهم تر روون بودن سیستم عامل هست کلاس گوشی رو هم هیچی در نظر نمیگیرم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر