راهنمایی در امر خرید موبایل

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
ای گسانی که در اندورید یا ios به سر میبرید وقتتونو تلف نکنید بیاین وینفون.این عشق 1520 منو کشت.تا چتد روز اینده بدنه ماتش تو دستام.خدااااااااااااا.کسی نمیدونه زردشو کجا دارن؟
1ماه بعد اینو عوض میکنی بعد میگی ای کسانی که ویندوز فون دارید....

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
شما مگه نگفتی تا 150 تومن؟ :d خوب 206 نزدیک به 40 تا 50 هزار تومن (بسته به جایی که تهیه می کنید) گرونتره ولی خوب کمی میشه گفت گوشی بهتریه!
انتظار تفاوت فاحشی نباید داشته باشید. 225 هم بعید می دونم توی ایران عرضه شده باشه ... دیجی کالا که نداره، آل دیجیتال هم همینطور.

من کار نکردم اما زمان شماره گیری از منوی More یا مشابه اون قائدتا باید استفاده کرد تا اینکه به گوشی بگید با کدوم سیم عمل شماره گیری رو انجام بده
در گوشی های هم که دوسیم همزمان فعال نیستند باید بین سیم کارت ها جابجایی کنی.

بله

بعید می دونم ... سایلنت یک عمل داخل گوشی هستش نه اینکه با سیم کارت سر و کار داشته باشه. برای همین زمانی که سایلنت می کنید کل گوشی سکوت می کنه!

سلام.خوبی؟
اخه این 220 اینا همه مشکل صفحه نمایش و فونت قارسی بد داشتند
اره 206 گرون تره
فکر کنم 225 نوکیا اومده اخه توی gsm هم چند نفر گفتند بدرد نمیخوره و اومده بود
مغازه هم رفتم داشت

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
نظرتون درباره
هواووی G700 چیه؟
این شرکت گوشی های خوبی زده اما به فکر این هم باش اگر مشکلی براش پیش اومد قطعاتش کمتر پیدا میشه یا خواستی بفروشی مشتریش کم هست

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
همممم ... نمیدونم چرا ولی متاسفانه سامسونگ از بعضی جهات توی طراحی سخت افزار گوشی ها و تبلت های جدیدش شدیدا داره پسرفت میکنه :-? الان اینو ببیند:
Samsung Galaxy Ace 4 - Full phone specifications
مرخص بودن طراحی که هیچی! دیگه مرد مومن 1 گیگ رم ACE 3 رو برای چی توی گوشی جدید گذاشتی 512 مگابایت؟! :| سری تبلت های Tab 4 همینطور که در مقایسه با Note 8 افت قدرت و کیفیت فاحشی در تمامی زمینه ها دارند!
تازگیا هم کرم اپل افتاده به سامسونگ انقدر با هم دعوا کردند داره تبلت هارو مدل وای فای و سیم خور جداگانه عرضه میکنه. مدل های جدید الان به طور چشم گیری ضعیف تر هستند و فقط مزیتی که دارند آپدیت کیت کته که از همون اول نصبه.
انقدر طراحی UI اون زیبا و کارآمد هستش بعد آدم این بدنه ها و مدل ها رو میبنیه نا امید میشه
خدا کنه خداکنه Note 4 امسال فقط سخت افزار خالی نباشه و از همه جهت تغییرات مثبتی توی طراحی، نو آوری، امکانات و غیره داشته باشه. وای به روزت سامسونگ اگر پشت اینم پلاستیک سوراخ سوراخ بزنی و سنسور قلب قرار بدی :d

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
همممم ... نمیدونم چرا ولی متاسفانه سامسونگ از بعضی جهات توی طراحی سخت افزار گوشی ها و تبلت های جدیدش شدیدا داره پسرفت میکنه :-? الان اینو ببیند:
Samsung Galaxy Ace 4 - Full phone specifications
مرخص بودن طراحی که هیچی! دیگه مرد مومن 1 گیگ رم ACE 3 رو برای چی توی گوشی جدید گذاشتی 512 مگابایت؟! :| سری تبلت های Tab 4 همینطور که در مقایسه با Note 8 افت قدرت و کیفیت فاحشی در تمامی زمینه ها دارند!
تازگیا هم کرم اپل افتاده به سامسونگ انقدر با هم دعوا کردند داره تبلت هارو مدل وای فای و سیم خور جداگانه عرضه میکنه. مدل های جدید الان به طور چشم گیری ضعیف تر هستند و فقط مزیتی که دارند آپدیت کیت کته که از همون اول نصبه.
انقدر طراحی UI اون زیبا و کارآمد هستش بعد آدم این بدنه ها و مدل ها رو میبنیه نا امید میشه
خدا کنه خداکنه Note 4 امسال فقط سخت افزار خالی نباشه و از همه جهت تغییرات مثبتی توی طراحی، نو آوری، امکانات و غیره داشته باشه. وای به روزت سامسونگ اگر پشت اینم پلاستیک سوراخ سوراخ بزنی و سنسور قلب قرار بدی :d
دقیقا اومده 3 تا مدل قبلی را فقط عددشون برده بالاتر مثلا Ace 3 شده Ace 4 یدونه کیت کت انداخته روش دوباره میندازه به ملت .. بعد طرفداراش هم میان به به چه چه میکنند :|
پ.ن: این به به چه چه را که میگم توی سایت های موبایل هست که کافیه نظرات بخونید :|

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام.
گوشی htc desire 816 dual sim خریداری شد . خیلی باهاش کار نکردم . گوشی خوبی بنظر میاد ، صدای خیلی خوبی داره ! صفحه نمایش 5.5 خوب و ...
اگه نکته خاصی دیدم میگم برای اونایی که میخوان بخرن.
نکات : file manager نداره . دوربین13 . دوربین جلوی 5 مگا . حافظه در دسترسی 4.5 گیگ . 1.5 گیگ حافظه رم + باتری لیتیم پلیمر و سیستم Boom Sound HTC و ...
--
دوستان من تازه دیشب فهمیدم از کیتکت 4.4 به بعد دیگه نمیتونی چیزی تو sd کارت کپی کنی (بصورت متفرقه) و فقط برنامه های اصلی گوشی میتونن دسترسی داشته باشن. بنظرم این نه تنها مزیت نیست بلکه محدودیت هم هست و از الان برا من داشتن کیت کت 4.4 هیچ مزیتی برای اون گوشی نیست. (گرچه قبلش هم نبود، این گوشی برای کیتکت نخریدم)

آخرین ویرایش:

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
سلتم مسعود جان یکی از اسم در کن ترین گوشیهای هواوی و مشخصات خوببم داره

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

این شرکت گوشی های خوبی زده اما به فکر این هم باش اگر مشکلی براش پیش اومد قطعاتش کمتر پیدا میشه یا خواستی بفروشی مشتریش کم هست
ممنون از راهنماییهاتون فقط کیفیت دوربینش چه طوره

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
یعنی من عکس، آهنگ و فیلم های موجود حافظه تلفن رو مثلا نمیتونم منتقل کنم به SD ؟! :|
من دوساعت داشتم با این گوشی کلنجار میرفتم و نشد و فکر کردم گوشی خرابه و من تو فروم های انگلیسی گشتم ، نمیشه و روت میخواد و بعدش باید یه ویرایش تو سیستم انجام بدی (فقط برای اندورید 4.4.2 به بعده این مشکل ظاهرا) و فقط برنامه های خاصی دسترسی دارن به همراه اون برنامه هایی که move to sd میکنی ظاهرا دسترسی دارن.
الان دقیقا نمیدونم چجوری کار میکنه و شیرازه اصلی رو نمیدونم.
میتونی با PC فایلهای مورد نظرت رو بریزی تو SD.
راستی مبارک هم باشه :)
متشکرم.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
بهونه گوگل که چرا قصد داره تا SD کارت حذف کنه: وقتی کاربرها دنبال فایل خاصی مثل عکس هستند سردرگم می وشند و نمیدونند این فایل داخل حافظه گویش هست یا حافظه جانبی :|

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین
سلام.
گوشی htc desire 816 dual sim خریداری شد . خیلی باهاش کار نکردم . گوشی خوبی بنظر میاد ، صدای خیلی خوبی داره ! صفحه نمایش 5.5 خوب و ...
اگه نکته خاصی دیدم میگم برای اونایی که میخوان بخرن.
نکات : file manager نداره . دوربین13 . دوربین جلوی 5 مگا . حافظه در دسترسی 4.5 گیگ . 1.5 گیگ حافظه رم + باتری لیتیم پلیمر و سیستم Boom Sound HTC و ...
--
دوستان من تازه دیشب فهمیدم از کیتکت 4.4 به بعد دیگه نمیتونی چیزی تو sd کارت کپی کنی (بصورت متفرقه) و فقط برنامه های اصلی گوشی میتونن دسترسی داشته باشن. بنظرم این نه تنها مزیت نیست بلکه محدودیت هم هست و از الان برا من داشتن کیت کت 4.4 هیچ مزیتی برای اون گوشی نیست. (گرچه قبلش هم نبود، این گوشی برای کیتکت نخریدم)
مبارکت باشه داداش.
حتمن اپدیتش کن.
قابم واسش بگیر با یه رم کلاس 10.
بنظرم روت کردن چیزه جالبی نیست همون سیستم خودش کارتو راه میندازه.

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
الان دقیقا نمیدونم چجوری کار میکنه و شیرازه اصلی رو نمیدونم
من فکر میکنم این مسئله به خاطر مدل گوشی باشه ... البته فکر میکنم! چون الان Note 3 مال من با همین گوشی که شما خریدید هر دو 4.4.2 دارند اما من خیلی راحت هر فایلی رو بین کارت حافظه و حافظه گوشی (دو طرفه) منتقل می کنم و کپی میشه!

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
من فکر میکنم این مسئله به خاطر مدل گوشی باشه ... البته فکر میکنم! چون الان Note 3 مال من با همین گوشی که شما خریدید هر دو 4.4.2 دارند اما من خیلی راحت هر فایلی رو بین کارت حافظه و حافظه گوشی (دو طرفه) منتقل می کنم و کپی میشه!
سلام. درسته منم گفتم دقیق نمیدونم. ولی اتفاقا این موضوعی که خوندم تو فروم های خارجی بیشترش راجع به گوشی های Note 3 , S5 , Htc One و گوشی خودمم توی بحث ها نبود ، چون جدیده ! شمام اگه میتونی بهتره کارت sd رو عوض نکنی.

مبارکت باشه داداش.
حتمن اپدیتش کن.
قابم واسش بگیر با یه رم کلاس 10.
بنظرم روت کردن چیزه جالبی نیست همون سیستم خودش کارتو راه میندازه.
سلام.
اتفاقا گفته آپدیت کن . گفتم بذار شارژ بشه بعد.
قاب هم پیدا نکردم. یعنی چندجا گفتن هفته دیگه بیا.
رم هم 16 گرفتم. ممنون.

بهونه گوگل که چرا قصد داره تا SD کارت حذف کنه: وقتی کاربرها دنبال فایل خاصی مثل عکس هستند سردرگم می وشند و نمیدونند این فایل داخل حافظه گویش هست یا حافظه جانبی :|
بنظرم یه چیزی که در iOS نبود و شاید برای بعضی ها مهم باشه یا نباشه. همین explorer ها بود که به تازگی هم تو وینفون اضافه شدن . بعد گوگل از اینور دنده عقب داره این عمل رو محدود میکنه.

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
جون این نوکیا در بیاد ایشالاه چرا لومیا 930 رو عرضه نمیکنه؟!!!!!! اه~x(
----------------------
جی 3 هم که 31 تیر ماه میاد تو ایران بیلبرد های تبلیغاتی زیادی هم در این باره زده.
---------------------
ماکروسافت و کانن هم توافق نامه نوشتن به احتمال زیاد ماکروسافت میخواد رو Mclaren یه دوربین خر خفن بزاره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر