راهنمایی در امر خرید موبایل

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
بچه ها من htc به پسر عموم دادم 1100 سر گرفتم با ی 920 ی هفته کار کرده.جدا از هرچیزی این وینفون چقد خوبه=((
سر نقطه اول آیا؟ /:) مگه تو نمیخواستی 1520 بخری؟ چطور یک دفعه رفتی گوشی مال دو سال پیش رو خریدی؟

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
من امروز رفتم Galaxy S4 گرفتم (1300)
فروشنده گفت I9505 هست
ولی من نگاه کردم دیدم I9515 هست:|
تفاوت اینا چیه؟
نسخه ی I9515 نسخه سفارشی سازی شده ی I9505 هست. یعنی گوشی شما الان از آندروید 4.4.2Kitkat بهره می بره در صورتی که مدل 9505 آندروید 4.2.2 داره. هیچ تفاوتی از لحاظ سخت افزار با 9505 نداره.

parsa.rts

کاربر سایت
Jun 16, 2014
54
نام
پارسا

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
ای گسانی که در اندورید یا ios به سر میبرید وقتتونو تلف نکنید بیاین وینفون.این عشق 1520 منو کشت.تا چتد روز اینده بدنه ماتش تو دستام.خدااااااااااااا.کسی نمیدونه زردشو کجا دارن؟

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
ای گسانی که در اندورید یا ios به سر میبرید وقتتونو تلف نکنید بیاین وینفون.این عشق 1520 منو کشت.تا چتد روز اینده بدنه ماتش تو دستام.خدااااااااااااا.کسی نمیدونه زردشو کجا دارن؟
شما بابک جان هر چی میخری مردم رو هم راه همون دعوت میکنی :) حتی سر IOS انقدر زوق مرگ شدی نام کاربریت هم به i تغییر دادی :d پس بیخیال لطفا ...
ضررهایی هم که سر هر گوشی میدی توی حلقم! M8 رو می تونستی با نو 1520 بزنی و حتی سر بگیری. بدنه مات لومیا هم چندان جای افتخار نداره مخصوصا اگر سیاه یا زرد باشه خیلی اثر انگشت میندازه که پاک کردن اون هم به خاطر مات بودن سخت تره! وین فون بی شک سیستم عامل معرکه ای هستش اما لطفا بر اساس علاقه لحظه ای به دیگران فتوا ندید که سراغ یک سیستم عاملی برند که شاید 3 روز بعد پشیمون بشند.
هر کسی نیاز های خودش رو میبینه و نمی تونه ثانیه به ثانیه مثل شما گوشی عوض کنه.
بابک شما مغازه موبایل دارید؟! من به این نتیجه رسیدم که یا مغازه دارید خودتون یا اینکه چنین ضررهای هنگفتی اصلا برات مطرح نیست! وگرنه چطور ممکنه آدم هر هفته یک گوشی به همین راحتی بخره

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
توی گوشی های ساده نوکیا محصولات خوبی داره. بهترین خریدها تا 150 اینها هستش که با نیازهای شما هم همخوانی داره:
Nokia 220 Dual SIM - مشخصات محصول - allDIGITall - فروشگاه اينترنتي موبايل و كامپيوتر آل دیجیتال
Nokia 208 - مشخصات محصول - allDIGITall - فروشگاه اينترنتي موبايل و كامپيوتر آل دیجیتال

سلام طبق مطالبی که توی سایت gsm خوندم.نوکیا 225 جدیدترین مدل از همین سری 220 بود که 2 سیم کارته هم بود ولی اکثرا باهاش مشکل صفحه نمایش داشتند که کیفیت خوبی نداشت و فونت فارسیش هم مثل اینکه حالت چینی داشت.
طبق ببرسی که کردم و جست و جویی که کردم اکثرا نوکیا 206 رو از 225 بهتر میدونستند و 206 رو توصیه میکردند
نظرت راجب به نوکیا 206 چیه؟
2 سیم کارته بود که خب میتونه خوب باشه.sms دادن باهاش مشکلی نداره و میشه راحت sms داد و اینکه فونت فارسی خوبی داره.صفحه نمایشش هم خوب هست

چند تا سوال اضافه:
1_گوشی 2 سیم کارته باشه چجوری میشه 2 تا سیم کارتش رو شارژ کرد
2_میشه مثلا 2 تا سیم کارت تو گوشی باشه و یکیش رو غیر فعال کرد؟
3_میشه 2 تا سیم کارت تو گوشی باشه یکیش رو سایلنت کرد؟

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
نظرت راجب به نوکیا 206 چیه؟
شما مگه نگفتی تا 150 تومن؟ :d خوب 206 نزدیک به 40 تا 50 هزار تومن (بسته به جایی که تهیه می کنید) گرونتره ولی خوب کمی میشه گفت گوشی بهتریه!
انتظار تفاوت فاحشی نباید داشته باشید. 225 هم بعید می دونم توی ایران عرضه شده باشه ... دیجی کالا که نداره، آل دیجیتال هم همینطور.
گوشی 2 سیم کارته باشه چجوری میشه 2 تا سیم کارتش رو شارژ کرد
من کار نکردم اما زمان شماره گیری از منوی More یا مشابه اون قائدتا باید استفاده کرد تا اینکه به گوشی بگید با کدوم سیم عمل شماره گیری رو انجام بده
در گوشی های هم که دوسیم همزمان فعال نیستند باید بین سیم کارت ها جابجایی کنی.
میشه مثلا 2 تا سیم کارت تو گوشی باشه و یکیش رو غیر فعال کرد؟
بله
میشه 2 تا سیم کارت تو گوشی باشه یکیش رو سایلنت کرد؟
بعید می دونم ... سایلنت یک عمل داخل گوشی هستش نه اینکه با سیم کارت سر و کار داشته باشه. برای همین زمانی که سایلنت می کنید کل گوشی سکوت می کنه!

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed

شما موبایل فروشی بزنی بیشتر سود می کنی تازه تجربیاتت هم بیشتر می شه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر