راهنمایی در امر خرید موبایل

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
در مورد تست های دوربین ، هرجا که گوشی های نوکیا حضور نداشته باشه توی اون تست ، هرچقدرم که قدیمی باشن ، مثلا همین 920 یا 925 با همون سنسور 8.7 مگاپیکسلی ، اصلا این تست ها هیچ اعتباری نداره :D

دوستان سلام
گوشی حداکثر تا ۵۵٠ تومن چی پیشنهاد میدید
برای کارای عادی میخوام که هنگ نکنه و دوربینش خوب باشه(توی این رنج قیمت)
نوکیا لومیا 520 یا 525 .
فرقشون اینه 525 رمش 1گیگ شده اما nfc حذف شده .

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
دیگه الان که گوشی های 920 و 820 تو بازار نیست! این هایی که هم هست میگن رفرش هست نخرید بهتر.
بودجه تون رو بیشتر کنید و 925 بگیرید خیلی بهتره واقعا گوشی شیک و فوق العاده ایی هست.

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
من نمیدونم چرا اصلا نمیتونم با وین فون ارتباط برقرار کنم
اتفاقا UI خیلی دلچسبی داره من گرفتم دستم یه خورده کار کردم :d طراحی هم که واقعا عالیه. یه گوشی مثل لومیا 520 بسیار زیبا کار شده. فقط تنها چیزی که من رو از این سیستم منصرف میکنه همین بحث های فایل منیجر، دانلود از استور با سرورهای یک کشور دور دست دیگه و محدودیت تعداد نصب برنامه کرک و ... هستش که ظاهرا راهکارهایی داره اما هنوزم دو دلم و قطعا باور ندارم به اینکه چنین کارهایی راه حل قطعی باشند.
خودم بارها دیدم افرادی که از این سیستم پشیمون شدند و گوشی رو استفاده نکرده پس دادند و با دویست سیصد تومن ضرر رفتند سراغ یه آندروید در حالی که یک عده با خیال راحت دائما از استور یاد می کنند و اینکه هیچ مشکلی نداره خرید یک وین فون توی ایران :| ویندوز فون رو خیلی دوست دارم، در صورتی که فکری به حال همین چیزهایی که گفتم بشه کرد.

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
وین فون با آپدیت 8.1 خیلی زیبا و شیک و البته سریع شده من داداشم وین فون داره توی سرعت انصافا هرچی اندرویده هم قیمت هست رو قورت میده 520داره.
از لحاظ برنامه هر چی بخوایید هست شاید اون برنامه ایی که دنبالشین نباشه ولی مانندش موجوده در مورد بازی ها هم بزارید با این آپدیت 8.1 ماکروسافت قوقایی بر پا کرده دیگه همه بازی های برای این سیستم عامل هم میاد. تازه الان توی استورش خیلی برنامه های ایرانی هم موجوده.

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
دوستان من حدود 1 تومن دارم حالا 200-300 بالا پایین مشکلی نیست با هر گونه سیستم عاملی هم میتونم کنار بیام :D ولی میخوام آزادی عمل داشته باشه ولی از آندروید یکم خسته شدم :D چی پیشنهاد میدین؟
تبلت بگیرم بهتره یا گوشی ؟ بیشتر میخوام فیلم و وب گردی کنم

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
دوستان من حدود 1 تومن دارم حالا 200-300 بالا پایین مشکلی نیست با هر گونه سیستم عاملی هم میتونم کنار بیام :D ولی میخوام آزادی عمل داشته باشه ولی از آندروید یکم خسته شدم :D چی پیشنهاد میدین؟
واسه فیلم و وبگردی میخوای تبلت بگیر. ولی اگه میخوای گوشی بگیری تو این رنج-از اونجایی که میگی از اندروید خسته شدی-فکر کنم باید ویندوز فون بگیری.تو این رنج قیمتی بهترین انتخاب ویندوز فونی لومیا 925 ه:D
پ.ن: نگید این همش ویندوز فون و ... پیشنهاد میده ها، اگه بودجش بیشتر بود بهش میگفتم آیفون بگیره:D

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
برای این کار قطعا تبلت بهتره . بهترین خرید هم با این پول، Galaxy Note 8 هستش. آندروید بیشترین شخصی سازی و آزادی رو داره. ios اپل سیستم عامل بسیار سریع و بهینه ای هستش اما برای 1 میلیون و 500 هزار تومن یا حتی 1200 آیفون 4S اصلا برام قابل قبول نیست خرید چنین گوشی با صفحه نمایش کوچیک. سرعت بالا، سیستم عامل خوب ولی چه فایده نمایشگر کوچیک که نه میشه درست بازی کرد نه فیلم دید نه وبگردی!
توی آیپدها هم قیمتشون به نظرم معقول نیست. 1300000 تومن برای آیپد مینی رتینا 16 گیگ که نه کارت حافظه میخوره، نه سیم کارت، نه OTG، نه قلم به درد بخور در حد S Pen، خیلی بالاست!

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,067
نام
Farzad
سلام دوستان
فردا بالاخره قراره برم یه گوشی تا 1500 بگیرم ( 100 تومن بالا پایین زیاد مهم نیست )
به نظرتون بهترین گزینه تو این محدوده قیمت چیه؟؟؟

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
از بین تبلت ها Asus google nexus بهتر نیست ؟ res 1920x1080 فک کنم :-؟ پول I phone ندارم خودمم نظرم رو همین lumia هست ولی نمیدونم از نظر ساپورت بازی و نرم افزار چجوره

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
سلام دوستان
فردا بالاخره قراره برم یه گوشی تا 1500 بگیرم ( 100 تومن بالا پایین زیاد مهم نیست )
به نظرتون بهترین گزینه تو این محدوده قیمت چیه؟؟؟
HTC ONE
LG G2
Xperia Z1
GALAXY NOTE 3
نظر من هم با رنگ قرمز نمایش داده شده که البته شاید صد تومن یا دویست تومن بیشتر مجبور بشی بدی :d هشت هسته، قلم، صفحه نمایش بزرگ در عین حال مناسب، کیفیت بسیار خوب دوربین.
اگر هم نمی تونی حدود 200 تومن اضافه بدی LG G2 پیشنهاد میشه که هم سخت افزار خوبی داره، هم دوربین و صفحه نمایش خیلی خوب.
تقریبا هر 3 گزینه مساوی هستند و هر کدوم مزایای خودشون رو دارند. اگر دنبال عملکرد روی کاغذ باشید شاید تفاوت هایی رو روی بنچمارک ببینید اما وقتی نمونه اجرای بازی ها رو نگاه می کنید توی همه این موبایل ها یکسان هستش و اصلا تفاوت به چشم نمیاد.در نتیجه میمونه نکات منحصر به فرد هر کدوم. LG G2 از همه ارزونتره، Note قلم داره و هشت هسته ایه، HTC طراحی مقاوم و خوبی داره، Z1 هم بالاترین دوربین رو داره (که البته توی عمل نمیدونم چقدر واقعا خوب هستش)
(HTC ONE و Xperia Z1 رو فقط به خاطر نبود علاقه شخصی توصیه نمی کنم:d)
-----------
از بین تبلت ها Asus google nexus بهتر نیست ؟
اونم تبلت خیلی خوبیه و البته گرونترین تبلت 7 اینچی بازار حساب میشه (32 گیگ توی آل دیجیتال 980 تومن بود) :d اینجا بستگی به کاربری خودتون داره که Note 8 بخرید یا Nexus 2013. تبلت Nexus کوچکتره و کارت حافظه هم نمیخوره ولی بازم گزینه خوبیه

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,337
برای این کار قطعا تبلت بهتره . بهترین خرید هم با این پول، Galaxy Note 8 هستش. آندروید بیشترین شخصی سازی و آزادی رو داره. ios اپل سیستم عامل بسیار سریع و بهینه ای هستش اما برای 1 میلیون و 500 هزار تومن یا حتی 1200 آیفون 4S اصلا برام قابل قبول نیست خرید چنین گوشی با صفحه نمایش کوچیک. سرعت بالا، سیستم عامل خوب ولی چه فایده نمایشگر کوچیک که نه میشه درست بازی کرد نه فیلم دید نه وبگردی!
توی آیپدها هم قیمتشون به نظرم معقول نیست. 1300000 تومن برای آیپد مینی رتینا 16 گیگ که نه کارت حافظه میخوره، نه سیم کارت، نه OTG، نه قلم به درد بخور در حد S Pen، خیلی بالاست!
من واقعا موندم شما خودتون تبلت اپل دارید بعد اینجوری حرف میزنید
خب واقعا اگه بده بفروشید یه چیز دیگه بگیرید
این شخصی سازی رو هم اندروید نداشت که دیگه ول معطل بود بدشم تمام قابلتیهای نداشته ios با جیل جبران میشه
کلا محصولات اپل گرون هستن اینم یه چیزی هست که همه قبولش کردن پس هر کی میخواد باید بیشتر پول بده این چیزی هست که شرکتهای دیگه دارن ازش بر علیه اپل استفاده میکنن
بعدشم تو خارج از کشور همین سامسونگ با همین قیمت 199 بصورت لاک محصولاتشو میفروشه انلاکشم 700 دلار هست حالا اینکه تو ایران دارن ایفون 4s رو 1.200 میفروشن به اپل چه ربطی داره ؟؟

تو تبلتها هم همه جوره اپل سره اگه 1.300 پولشه هزار جور امکانات داره همون cpu 64 bit تا سالها شمارو بیمه میکنه نه مثل شرکتهای دیگه سالی 3-4 تا تبلت میزنن
راجع به امکانات هم کلا دارید بیراه میگید
OTG نداره؟؟؟!!!!!خب اینو به هر بگی میخنده بهتون
این لینکهارو ببینید برای همه نسلهای ایفون و ایپد هستش
Amazon.com: Lightning to USB female OTG cable for iPad 4 and iPad Mini -iA1005: Cell Phones & Accessories
Amazon.com: TOOGOO USB Hub Sync Charge Camera Connection Kit For iPad 1 iPad 2 White: Computers & Accessories
اینا قیمت و یه نقد کوچیک هم دارن

راجع به استایلوس هم اینقدر قلم نوت رو چماق نکنید درسته خیلی خوبه ولی شما تاحالا قلمهای ایپد رو دستتو گرفتین ؟؟فک نمکینم
اینو ببین
Intuos Creative Stylus
اینجا هم انواع و اقسام هستش
Amazon.com: ipad pens stylus
قلمهایی که جدا براش تهیه کردن اندازش عین خودکارهای واقعی هستش و از کار کردن باهاش خیلی لذت میبرید و دستتون زود خسته نمیشه مثل نوت8 ..قلم نوت برای این هستش که یه چیزیو سریع بخوای بنویسی ولی یه قلم حرفه ایی نیست

کارت حافظه نمیخوره ولی عوضش نسخه 128 گیگ داره برای اونیکه میخواد در ضمن با جیل و کابل otg هارد اکسترنال رو هم ساپورت میکنه
خواهشا اینقدر فن بازی در نیارید یا اگه باچیزی کار نکردید اطلاعات الکی ندین بچها میان اینجا و به حرفهای شما اعتماد میکنن

موفق باشین

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
^
پس با توجه به گفته‌ی شما، تبلت اپل بخریم که بعد با جیل‌بریک، قابلیت‌های اندروید رو بهش اضافه کنیم :bighug:
یا پول مدل 128 GB رو بدیم در حالیکه میشه با قیمت خیلی خیلی کمتر، بهترین مدل کارت حافظه بازار رو خرید
یا قلم تک منظوره‌ی اپل ( کار کردم ) رو به یکی از Major selling point ـهای سری نوت ترجیح بدیم

و در آخر:
خواهشا اینقدر فن بازی در نیارید یا اگه باچیزی کار نکردید اطلاعات الکی ندین بچها میان اینجا و به حرفهای شما اعتماد میکنن

سعی در کمک کردن به کاربرهای سایت کار قابل تقدیریه. ولی این که نظر خودتون رو محترمانه اعلام کنید، یک چیزه، اینکه نظرات و کمک‌های بقیه رو " فن بازی " بدونید، یک چیزه

موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر