راهنمایی در امر خرید موبایل

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
آقا من تصمیم گرفتم دیگه S III‏ بگیرم !
فقط چند نکته ! با توجه به رم 2 گیگ مدل 9305 میخوام اینو بگیرم ! پشت گوشی مدلش رو میزنه دیگه? سریالشو با جعبه اش چک کنم ? چه رنگی بگیرم? من زیاد با هندزفری آهنگ گوش میدم , کیفیت صداش خوبه?دوربینش خوبه? تو این رنج قیمت (دیگه حد نهایتش 1 تومن) بهتر از این مدل هم هست? میشه یکی یه جای خوب تو تهران واس خریدش بگه? آخه علا الدین نامرد زیاد داره! :d

- - -ویرایش - - -

راستی میون بحثتون !
حالا که دارید درمورد دوربین دیجیتال حرف میزنید, میشه یه دوربین تو رنج 500 _700 معرفی کنید که قابلیت فیلمبرداری هم داشته باشه? سونی باشه چه بهتر !! :d

- - -ویرایش - - -

راستی میون بحثتون !
حالا که دارید درمورد دوربین دیجیتال حرف میزنید, میشه یه دوربین تو رنج 500 _700 معرفی کنید که قابلیت فیلمبرداری هم داشته باشه? سونی باشه چه بهتر !! :d

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
این مدل زیاد شنیدم باتریش خوب نیست.ولی خب رم2گیگ که خودش خیلیه:D و4.4براش میاد.کیفیت صدا عالیه و هندزفری هم خوبه.کیفیت دوربین فوق العادست تونور خوب.درکل بهترین انتخاب زیر1تومن البته بیشتر تحقیق کن این مدل کمه تو بازار و شاید مشکلاتی داشته باشه..دوربین هم سریwxسونی فیلم برداریشون عالیه قیمشون 500به بالاست فک کنم

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
آقا یه OneX‏ پیدا کردم ساخت تایوان و 32 گیگ , میگه 600 خوبه?
راستی یه دوربین کانون Canon 450 D‏ هم هست میگه 670 , ارزش داره? نوش چنده?

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,011
نام
Milad
آقا یه OneX‏ پیدا کردم ساخت تایوان و 32 گیگ , میگه 600 خوبه?
راستی یه دوربین کانون Canon 450 D‏ هم هست میگه 670 , ارزش داره? نوش چنده?
درباره اولی که خیلی گوشیه خوبیه.دست دومه؟
درباره دوربین عزیزم این دوربین DSLR هست اولا کار کردن باهاش سختتره.بعد نیاز به لنز هم خواهد داشت.هر چند در رده آماتوریه اما اگه علاقه به عکاسی ندارید و بیشتر برای ثبت خاطرات میخواید دوربین بگیرین توصیه نمیشه و خرید کامپکت مسملا بهتره.بعد تو قیمتش باید ببینی تمیزه.تعمیر نشده باشه.چند شات خوردهو.... نو هم نداره تو بازار چون برای 6-7 سال پیش هست دوربین :) اما قیمت دست دومیش همین حدوده(یدونه خیلی کم کارکرد که فقط 2000 شات خورده بود رو یکی 700 میداد)

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
آره وان ایکس دست دو هستش ! میارزه ?
نه من نمیخوام حرفه ای عکاسی کنم !! همون فقط ثبت خاطرات !میشه 2,3 مدل معرفی کنید که دوربینش کیفیت خوبی داشته باشه و فیلمبرداریشم حداقل 1080P‏ باشه ! :d
تو رنج قیمت 500 تا 700

nemesis 547

کاربر سایت
Apr 17, 2013
170
نام
علی
دوستان من میخوام گوشی بخرم گوشی مورد نظرم هم nokia lumia 525 هستش. چنتا سوال دارم؟
این قضیه انلاک و لاک بودن گوشی چیه و 525 انلاکه؟
اگه کسی یه قیمتم به ما بده ممنون میشم ازش!؟

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
گوشی لاک یعنی فقط یک برند مخصوص از سیم کارت رو پشتیبانی می کنه. مثلا یک سری هوآیی P6 اومده که فقط سیم کارت همراه اول پشتیبانی میکنه و برای اینکه ایرانسل بندازی باید بگید آنلاک کنند
ولی این گوشی چنین مسئله ای رو به نظرم نداره
همین فروشگاه بازی سنتر 469 تومن میده که قیمت معقولیه به نظرم.

nemesis 547

کاربر سایت
Apr 17, 2013
170
نام
علی
گوشی لاک یعنی فقط یک برند مخصوص از سیم کارت رو پشتیبانی می کنه. مثلا یک سری هوآیی P6 اومده که فقط سیم کارت همراه اول پشتیبانی میکنه و برای اینکه ایرانسل بندازی باید بگید آنلاک کنند
ولی این گوشی چنین مسئله ای رو به نظرم نداره
همین فروشگاه بازی سنتر 469 تومن میده که قیمت معقولیه به نظرم.
این که میگن فقط میشه ده تا برنامه کرک شده روش ریخت درسته؟

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
من مشخصات One X‏ رو نگاه کردم !
انصافا s3 مدل 9305 خیلی از این بهتره! چه از لحاظ رم و چه از لحاظ دوربین
‏ ‏Cpu‏ شون هم یکم فک کنم وان ایکس بهتره نه?

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,763
نام
محمد امین
دوستان من میخوام گوشی بخرم گوشی مورد نظرم هم nokia lumia 525 هستش. چنتا سوال دارم؟
اگه کسی یه قیمتم به ما بده ممنون میشم ازش!؟

شما با استفاده از یه برنامه گوشیتو لاک میکنی ( یه برنامه چینی ) 10 تا بازی بریزی در این حال شما ریجن گوشیتو میذاری آمریکا و میتونی از استور همه برنامه های مجانی رو دانلود کنی به همین سادگی . استور ویندوز فون هم بیشتر وقت ها بعد مدتی بازی هاش مجانی میشه الان آسفالت 8 و fifa 14 مجانی هستن

فکر کنم بد توضیح شما اگه با این برنامه گوشیتو لاکم نکنی بازم میتونی از استور دانلود کنی مشکلی نیست

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر