راهنمایی در امر خرید موبایل

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
دوستان من بعد از 6-7 سال میخوام موبایل بخرم و به راهنمایی احتیاج دارم . اولا اینکه من با موبایل بازی نمیکنم چون کنسول دستی دارم و اگر هم بکنم یک سری چیز های ساده یا مینی RPG . بنابراین این بحث های بنچمارک و CPU فلان هسته ایی و اینا به کارم نمیاد مگر اینکه این چیزا برای اجرای برنامه ها و App ها هم لازم یا تاثیر گذار باشه .
یه چیزی میخوام بگیرم که از یک سری برنامه ها و App هاش استفاده کنم ( مثلا برای Remote Control تلویزیون و دستگاه های دیگه ) .
دوربین خیلی خوبی میخوام داشته باشه . عکاسی نمیکنم ولی میخوام دیگه احتیاجی به خرید دوربین دیجیتال خونگی نداشته باشم .
باطریش اذیت نکنه یعنی حوصله ندارم فرت و فرت بزنم تو شارژ . تو بحث مکالمه و آنتن دهی هم قوی باشه و نکته آخر هم سگ جون باشه . یعنی خیلی ظریف نباشه میخوام بدون نگرانی بزارمش اینور و اونور و تو جیب . یه چیزی باشه که شب میخوابم یک دفعه 4 تا غلت زدم روش نشکنه :D
Xperia Z رو یکی از دوستام میگه بگیرم چون ظاهرا دوربین خوبی داره و سگ جونم هست . فقط ار نظر شارژ و برنامه هاش من اطلاعی ندارم . ( هر چند همونطور که گفتم قرار نیست با برنامه ها و App هاش موشک هوا کنم . همین در حدی که برنامه ها و App های کاربردی رو راحت و خوب اجرا کنه ) . دیگه یعنی خیلی هزینه کنم 1500 هست ولی راستش نمیخوام این قدر بشه :D یعنی همون 1 و دویصت و سیصد بیشتر نشه بهتره . :D
بعد راستی من تو شهرستان هستم و قیافه همه موبایل فروشها اینجا مثل گرگ میمونه :D . این دیجی کالا مطمئن هست برای خرید موبایل ؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
دوستانی که اس۴ دارن مدل ۱۶ گیگ چقدر حافظه داره?
الان با برنامه cpu-z نشون میده internal storage .
حدود8.93 گیگ کلا !
--
ویرایش:
فهمیدم نسخه 8 گیگی نداره . پس این همون 16 گیگه که 8 گیگ سیستم مصرف کرده !

Sent from my ME371MG using Tapatalk 4

آخرین ویرایش:

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
اگه فکر میکنی one ضعیفه پس نکسوس دستت نگرفتی
باتری خوب میخوای برو butterfly s بگیر تضمینی مثل خر نگه میداره:d...ولی بازم پیشنهاد من همونه که اول بهت دادم...باتری one اونقدرا ضعیف نیست نسبت به گوشیای دیگه که به خاطرش گوشی رو عوض کنی

تایید میشه....

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
دوستان من بعد از 6-7 سال میخوام موبایل بخرم و به راهنمایی احتیاج دارم . اولا اینکه من با موبایل بازی نمیکنم چون کنسول دستی دارم و اگر هم بکنم یک سری چیز های ساده یا مینی RPG . بنابراین این بحث های بنچمارک و CPU فلان هسته ایی و اینا به کارم نمیاد مگر اینکه این چیزا برای اجرای برنامه ها و App ها هم لازم یا تاثیر گذار باشه .
یه چیزی میخوام بگیرم که از یک سری برنامه ها و App هاش استفاده کنم ( مثلا برای Remote Control تلویزیون و دستگاه های دیگه ) .
دوربین خیلی خوبی میخوام داشته باشه . عکاسی نمیکنم ولی میخوام دیگه احتیاجی به خرید دوربین دیجیتال خونگی نداشته باشم .
باطریش اذیت نکنه یعنی حوصله ندارم فرت و فرت بزنم تو شارژ . تو بحث مکالمه و آنتن دهی هم قوی باشه و نکته آخر هم سگ جون باشه . یعنی خیلی ظریف نباشه میخوام بدون نگرانی بزارمش اینور و اونور و تو جیب . یه چیزی باشه که شب میخوابم یک دفعه 4 تا غلت زدم روش نشکنه :D
Xperia Z رو یکی از دوستام میگه بگیرم چون ظاهرا دوربین خوبی داره و سگ جونم هست . فقط ار نظر شارژ و برنامه هاش من اطلاعی ندارم . ( هر چند همونطور که گفتم قرار نیست با برنامه ها و App هاش موشک هوا کنم . همین در حدی که برنامه ها و App های کاربردی رو راحت و خوب اجرا کنه ) . دیگه یعنی خیلی هزینه کنم 1500 هست ولی راستش نمیخوام این قدر بشه :D یعنی همون 1 و دویصت و سیصد بیشتر نشه بهتره . :D
بعد راستی من تو شهرستان هستم و قیافه همه موبایل فروشها اینجا مثل گرگ میمونه :D . این دیجی کالا مطمئن هست برای خرید موبایل ؟

خوب من به شما 3 گوشی خوب پیشنهاد میکنم.:D اگه با گوشی بزرگ مشکل نداری LG G Pro و Galaxy Mega 6.3 اگه مشکل داری Xperia Z. بین این سه تا lg g pro بهترین دوربین و گلکسی مگا بهترین باتری رو داره :D Z هم سگ جون ترینه :D(دوربینشم خوبه) دیگه انتخاب با خودته.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
از طریق گوشی نمیشه یعنی؟!!!
با پی سی زدم ولی نمیدونم چرا سرعتش اینقدر پایینه طده 40ساعت مونده تا دانلود کامل بشه!

نه متاسفانه . منم زدم زده بود حدود 10 ساعت و دیدم خیلی زیاده قطعش کردم. منتظرم تا روی گوشی بیاد . هم کیفیت هم سرعتش بیشتره.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,468
نام
امین
Htc one xl باتریش بهتره یا nexus5????
Htc j one تو ایرات پیدا میشه??
از من میشنوی قید xl رو بزن چون اگه مشکلی پیدا کنه هیچ جا قطعش نیست که تعمیرش کنن حتا نمایدگی یاس هم قطعاتشو نداره ... j il فقط یه بار دست کسی دیدم و در حده وان ایکس نبود و مقایسه کردم دیبدک کم میاره جلوش.
بنظرم وان مینی بگیر تو اون حدود قیمت.

- - -ویرایش - - -

سلام نظرتون درباره این گوشی چیه خوبه یا نه؟
Huawei Ascend Mate
من بعد از این همه سال گوشی بازی و عوض کردن برندهای مختلف اصلن نتونستم با این برند حال کنم.
کلن بدنه و رابط کابری و ... هیچ چیزش برام جالب نبود.
حالا ممکنه کسی کار کنه خوشش بیاد ولی با توجه به مقایسه با برندهای معروف بنظرم پول دور ریختنه و هر ارزونی بی دلیل نیست.

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
سلام دوستان

من یه گوشی galaxy star s5280 دارم این گوشی با برنامه سریع سازی بهینه کردم اما خیلی کنده

اندروید 4.1.2 روشه

مثلا تو صفحه اصلی هستم میزنم بره قسمت تماس گرفتن 20 ثانیه طول میکشه یا وقتی تو مرورگرم برام اس ام اس میاد میزنم متن اس ام اس چی بود نزدیک 1 دقیقه طول میکشه بره تو

مشکل از کجاست؟ من حتی برنامه ها در حال اجرا میبندم اما فایده نداره

بنظرتون ارزش داره گوشی با گوشی nokia asha 501 یا asha 210 عوض کنم

گوشی asha 210 صفحه کلید گسترده با طراحی قشنگه

گوشی asha 501 گوشی صفحه لمسی با طراحی جدید دو رنگه اس مثل لامیاس و پلتفرم جدیدی داره

تو نظرات و کسایی که تجربه کار با این گوشی کار کردمن خوندم همه نوشته بودن پخش صدا فوق العاده ای داره و این پلتفرم جدید خیلی خیلی سریعه و هنگی نداره

بنظرتون گوشی با اینا تعویض کنم؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سلام دوستان

من یه گوشی galaxy star s5280 دارم این گوشی با برنامه سریع سازی بهینه کردم اما خیلی کنده

اندروید 4.1.2 روشه

مثلا تو صفحه اصلی هستم میزنم بره قسمت تماس گرفتن 20 ثانیه طول میکشه یا وقتی تو مرورگرم برام اس ام اس میاد میزنم متن اس ام اس چی بود نزدیک 1 دقیقه طول میکشه بره تو

مشکل از کجاست؟ من حتی برنامه ها در حال اجرا میبندم اما فایده نداره

بنظرتون ارزش داره گوشی با گوشی nokia asha 501 یا asha 210 عوض کنم

گوشی asha 210 صفحه کلید گسترده با طراحی قشنگه

گوشی asha 501 گوشی صفحه لمسی با طراحی جدید دو رنگه اس مثل لامیاس و پلتفرم جدیدی داره

تو نظرات و کسایی که تجربه کار با این گوشی کار کردمن خوندم همه نوشته بودن پخش صدا فوق العاده ای داره و این پلتفرم جدید خیلی خیلی سریعه و هنگی نداره

بنظرتون گوشی با اینا تعویض کنم؟

متاسفانه شرکت ها برای کوشی های غیر پرچم دار کمتر وقت می ذارن و رام ها رو بهینه سازی نمی کنن... شما باید بگردی ببینی کدوم رام مربوط ب کدام کشور بیشترین سرعت رو داره .... اون رو فلش بزنید

اما اگه آپدیت کردی ... گوشی رو ب ریکاوری ببرید ... از اونجا فول وایپ و وایپ کش کنید . همه چی پاک میشه اما دیگه نرم افزارای تازه نصب شده این مشکل رو ندارن... و سرعت گوشی زیاد میشه

از نظر من تعویض نکنید

Sent From HTC One S Using Tapatalk 4

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بچه ها نظرتون راجبه این دو مدل چیه :‌
S3 MINI
HUAWEI ASCEND G600
میخوام برای مادرم بخرم برای همین کارای سنگین مهم نیست فقط چند نکته رو درنظر داشته باشید !‌
من اکسپریا ری داشتم که بعد 2 سال صفحه ـش بلک لایت میشه و کلا خیلی مشکل داره !
این دوتا از این مشکلات صفحه که ندارن ؟ پیشنهاداتتونم بگید ممنونم/
--
اینو جای اشتباه مطرج کرده بودم :D الان جاش درست شد :| :D
لطفا جواب بدید

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
متاسفانه شرکت ها برای کوشی های غیر پرچم دار کمتر وقت می ذارن و رام ها رو بهینه سازی نمی کنن... شما باید بگردی ببینی کدوم رام مربوط ب کدام کشور بیشترین سرعت رو داره .... اون رو فلش بزنید

اما اگه آپدیت کردی ... گوشی رو ب ریکاوری ببرید ... از اونجا فول وایپ و وایپ کش کنید . همه چی پاک میشه اما دیگه نرم افزارای تازه نصب شده این مشکل رو ندارن... و سرعت گوشی زیاد میشه

از نظر من تعویض نکنید

Sent From HTC One S Using Tapatalk 4

مرسی داداش بخاطر کمکت

الان فقط برنامه nimbuzz رو گوشیم نصبه با برنامه ای که دوستان معرفی کردن که با پاک کردن فایلا اضافی و بهینه کردن سرعت اندروید زیاد میکنه هیچی دیگه نصب نکردم بازم هنگه

رفتم سایت mobile.ir گوشی خودمو سرچ کردم تو قسمت فروشش خیلی ها این گوشی با یه هفته کارکرد گذاشتن برای فروش قسمت نظرات رفتم خیلی ها مشکل منو داشتن حتی چند نفری کایتوم کرده بودن بازم مشکلشون حل نشده بود

بدترین تجربه موبایلی من زمانی بود که یه htc touch 3g خریدم روش ویندوز موبایل 6.1 بود بیچارم کرد آنتن میپرید تاچ میپرید همش قفل بود گوشی

دوستان اون زمان سفارش کردن گوشی هک کردم بهترین کاستوم ریختم وضعش بدتر شد بعد ویندوز موبایل 6.5 رام رسمیش برای گوشی م اومد ریختم روش دیگه اشکمو در اورد رم دیگه نمیشناخت 430 هزار پول htc touch 3g داده بودم اما واقعا بی ارزش بود پولم ریخته بودم سطل اشغال

حالا با خرید گوشی galaxy star s5280 حس اون موقع بهم برگشته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر