راهنمایی در امر خرید موبایل

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
امروز رفتم طرف گفت یه تومن ورمیدارم منم گفتم آناناس:d
میخوای بری one بدی نکسوس 5 بگیری:|مگه مغز خر خوردی:dتازه اونم one قرمز:x
فعلا هیچ گوشی نیست که بتونه یک حس کاملا برتر از one بهت بده...الان کاملترین گوشی بازار به نظر من همین one هستش چون از همه نظر کامله و مثل گوشیای دیگه یک ایراد بزرگ نداره...وایستا تا نسل بعدی one عرضه بشه

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
میخوای بری one بدی نکسوس 5 بگیری:|مگه مغز خر خوردی:dتازه اونم one قرمز:x
فعلا هیچ گوشی نیست که بتونه یک حس کاملا برتر از one بهت بده...الان کاملترین گوشی بازار به نظر من همین one هستش چون از همه نظر کامله و مثل گوشیای دیگه یک ایراد بزرگ نداره...وایستا تا نسل بعدی one عرضه بشه

آخه باطریش خیلی اذیت میکنه

Sent from my HTC One using Tapatalk

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
به نظرم اگه میخواین پرچمدار بخرین چند روز صبر کن اس5معرفی بشه احتمالش زیاده بازم اون برتری و فاصله اس2.3با گوشی های زمان خودشون بازم تکرار بشه:D چون سامسونگ مجبوره یه چیز فراتر از شاهکار بزنه.بعد عرضه هم قیمت اس4واس3هم پایین میاد

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
اینی که ایشون گفتن تا چه حد درسته؟ اصلا درسته یا نه؟ کلا وضعیت sp بین گوشی های هم قیمت چجوریه؟
گوشی خوب و خیلی قوی هستش مخصوصاGPUکه در حد اس4:D خلاصه نسبت به قیمت عالی
ولی گوشی مطمنی نیست برا خیلی ها عالی کار میکنه و برا بعضی ها هم پر مشکل.
کیفیت دوربین رو من رو خود گوشی دیدم نمیتونم بگم خوب بود یا بد.ولی کیفیت صفحه خوبه و مشکلی نداره.هنگی هم ندیدم چون زیاد باهاش کار نکردم
زیر1میلیون گوشی های سونی بهترین انتخابه نسبت به قیمت امکاناتشون عالیه.ولی من که اعتمادمو به سونی از دست دادم هم از نظر کیفیت هم پشتیبانی:D
هواویG700تو این قیمت گوشی بهتریه ولی خب سونی بهتراز هواوی گوشی میسازه:D

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
گوشی خوب و خیلی قوی هستش مخصوصاGPUکه در حد اس4:D خلاصه نسبت به قیمت عالی
ولی گوشی مطمنی نیست برا خیلی ها عالی کار میکنه و برا بعضی ها هم پر مشکل.
کیفیت دوربین رو من رو خود گوشی دیدم نمیتونم بگم خوب بود یا بد.ولی کیفیت صفحه خوبه و مشکلی نداره.هنگی هم ندیدم چون زیاد باهاش کار نکردم
زیر1میلیون گوشی های سونی بهترین انتخابه نسبت به قیمت امکاناتشون عالیه.ولی من که اعتمادمو به سونی از دست دادم هم از نظر کیفیت هم پشتیبانی:D
هواویG700تو این قیمت گوشی بهتریه ولی خب سونی بهتراز هواوی گوشی میسازه:D

من همین دیروز گوشی رو خریدم . گوشی برای من عالی کار میکنه . هیچ مشکلی نداره . هیچ . همه چیز عالیه . کیفیت دوربین در حد دوربین Z که 13 مگاپیکسلی هستش هست . یعنی واقعا در شب جزییات رو به خوبی نشون میده . من نمیدونم از روی چه میگید خوب نیست . خواستید به عنوان نمونه عکس میگیرم و میذارم . گوشی هیچ هنگی نداره . منی که الان یک Z هم کنار دستم هست میگم SP بهترین گزینس. هم زیبایی هم قیمت.
کلا من الان تنها و تنها کمپانی که باهاش حال میکنم سونی هست . واقعا فوق العادس . سونی الان خدای زیبایی هستش . سامسونگ خدای قدرت و اپل خدای پُز . چیزی هست که اثبات شدس .

P3RsiAN boY

کاربر سایت
Jun 8, 2013
6,572
نام
محمد
سلام
کسی میدونه اندروید4.3 کی واسه galexy s3عرضه میشه ؟؟
واسه خیلی کشورا عرضه شده.
احتمالش هست که چون سامسونگ ، سامسونگ اپ رو بسته،واسه ایران عرضه نشه ؟؟

amir2100

Tech Team
کاربر سایت
Sep 28, 2011
457
نام
امیررضا
سلام
کسی میدونه اندروید4.3 کی واسه galexy s3عرضه میشه ؟؟
واسه خیلی کشورا عرضه شده.
احتمالش هست که چون سامسونگ ، سامسونگ اپ رو بسته،واسه ایران عرضه نشه ؟؟
فعلا معلوم نیست بیاد تازه امروز خبری اومده که شاید 4.4 هم واسش نیاد بهونه سامسونگ هم رم 1 گیگ بوده !!!

osn

کاربر سایت
Jun 3, 2010
75
دوستان من ایفون 5s دارم و الان یک هواوی g700 گرفتم و واقعا عالیه و دو تا سیمکارت روش انداختم که یکیش رایتله و همه جا اینترت خوب دارم کیفیت گوشی هم خیلی بالاست و نقصی نداره

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
آخه باطریش خیلی اذیت میکنه

Sent from my HTC One using Tapatalk
اگه فکر میکنی one ضعیفه پس نکسوس دستت نگرفتی
باتری خوب میخوای برو butterfly s بگیر تضمینی مثل خر نگه میداره:d...ولی بازم پیشنهاد من همونه که اول بهت دادم...باتری one اونقدرا ضعیف نیست نسبت به گوشیای دیگه که به خاطرش گوشی رو عوض کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر