راهنمایی در امر خرید موبایل

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,466
نام
امین
دوستان اگه کسی هست که ایتجا htc butterfly داره یا باهاش برای مدتی کار کرده باشه:اولا نظر کلیشون در مورد این گوشی چیه؟ ثانیا آیا این مشکل باتری که بعضی ها میگن،وجود داره؟ و اگه هست آزار دهنده هست یا نه؟ و در آخر آیا پیشنهادی در مورد ی گوشی جایگزینش دارید؟(بودجه حداکثر 1.200.000 برند مورد علاقم HTC ولی برندای دیگه رو هم دوست دارم.) ممنون میشم یه توضیح کاملی در مورد سوالاتم دوستان بدند.روز خوش.
درود عزیز.
من تموم خونوادم فقط htc دارن و با اکثر مدل ها هم طولانی مدت کار کردم.
با توجه به پولی که داری شک نکن یهترینه و مثلن با گوشی مثل دیسایر 700 که اونم 5 اینچی هست مقایسش نکن که باتر فلای یه چیز دیگس.
منتها یه مقدار پیدا کردن قاب خوب واسش سخته چون کلن گوشی خاص و کمیابیه به نسبت برخی از گوشی های خز بازار.
با توجه به کیفیت بالای صفحه و همین طور سایزش مصرف باطری تقریبن بالاست ولی خب اگه نور صفحه رو روی 30 درصد بزاری خوب جواب میده و طوری نیست که مث وان ایکس سریع خالی کنه.
من چون از اول با برند htc بودم واقعن اندرویدی های دیگه تو دستم احساس خوبی رو منتقل نمیکنن و از نزدیک با انواع گوشی ها هم کار کردم ولی htc برام یه چیز دیگس.

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
درمورد نظر و همچنین راهنمایی دوست عزیزمون امین جان در مورد مصرف باتری ممنونم شب و روز خوبی داشته باشید.ولی از دوستان دیگه هم میخوام که اگه نظری و پیشنهادی در مورد پست اولم(پست شماره 1620) دارند بازم ارائه بدند.فعلا شب خوش.

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
درمورد نظر و همچنین راهنمایی دوست عزیزمون امین جان در مورد مصرف باتری ممنونم شب و روز خوبی داشته باشید.ولی از دوستان دیگه هم میخوام که اگه نظری و پیشنهادی در مورد پست اولم(پست شماره 1620) دارند بازم ارائه بدند.فعلا شب خوش.

اگر دنبال یک گوشی خوب هستید که ازش خسته نشید من بهتون تا 1200 XPERIA Z رو پیشنهاد میکنم. واقعا کیفیت گوشی های سونی اخیرا فوق العادس. از XPERIA SP به بعد کلا بهترین گوشی هارو ارائه کرده . ولی بازم سلیقه ای هست . ولی من بازم XPERIA SP رو پیشنهاد میکنم. هم قدرتی در حد گوشی های 1میلیون و 200ـی و بالاتر داره و هم زیبایی خاصی داره و هم قیمت مناسب که البته خودمم میخوام بخرمش. قیمتشم 800 تومنه. به نظرم بهترین گزینس. خرج اضافیه پول بیشتر به گوشی دادن وقتی چنین گوشیی هست.

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
اگر دنبال یک گوشی خوب هستید که ازش خسته نشید من بهتون تا 1200 XPERIA Z رو پیشنهاد میکنم. واقعا کیفیت گوشی های سونی اخیرا فوق العادس. از XPERIA SP به بعد کلا بهترین گوشی هارو ارائه کرده . ولی بازم سلیقه ای هست . ولی من بازم XPERIA SP رو پیشنهاد میکنم. هم قدرتی در حد گوشی های 1میلیون و 200ـی و بالاتر داره و هم زیبایی خاصی داره و هم قیمت مناسب که البته خودمم میخوام بخرمش. قیمتشم 800 تومنه. به نظرم بهترین گزینس. خرج اضافیه پول بیشتر به گوشی دادن وقتی چنین گوشیی هست.
در مورد SP بگم که بازده سخت افزاریش خیلی بالاست که حتی در ANTUTU نمرش از Z هم بیشتر شده!:D

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
دوستان بنظرتون میرزه وان بدم نکسوس 5 بگیرم. باید سر بدم ؟

من فکر کنم که شما از گوشیت راضی نیستی.ولی بدون بسیاری از سایتهای معتبر اچ تی سی وان رو بهترین گوشی سال انتخاب کردند!اصلا ارزش نداره.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,067
نام
Farzad
من فکر کنم که شما از گوشیت راضی نیستی.ولی بدون بسیاری از سایتهای معتبر اچ تی سی وان رو بهترین گوشی سال انتخاب کردند!اصلا ارزش نداره.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

سلام داداش یکی از دوستان می خواد تا 1000 تومن یه گوشی بخره به نظرت بهش htc one xl رو پیشنهاد کنم خوبه؟؟؟

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
دوستان بنظرتون میرزه وان بدم نکسوس 5 بگیرم. باید سر بدم ؟
بستگی داره
اگه htc رو نوخریده باشی یه ضرر مالی میکنی
ولی در کل چیزهای زیادی هم میگیری
سخت افزار خیلی بالاتر
اپدیتهای همیشگی
اندروید خالص و بروز
و یه سری مزایای دیگه
ولی باتریش جالب نیست
هندز فری نداره باید هزینه جدا بدی براش
و اینکه یه نکته رو باید در نظر داشته سه تا دکمه اصلی بصورت نرم افزاری هست که باید ببینی حال میکنی یا نه
در کل من همیشه معتقدم اگه میخوای اندورید داشته باشی یا سامسونگ یا سری نکسوز در غیر اینصورت باید ایفون بگیری
سامسونگ فقط بدنش یکم مشکل داره
ولی هزاران مزایای دیگه که گوگل هر سری اونا میبره تو اندورید
صفحه نمایششم اینقدر بالاس که دیگه نمیتونی با هیچ گوشی دیگه ایی مقایسه کنی
الان میتونی وان رو بدی یه 100-150 هم بگیری روش با اس 4
فکراتو بکن

- - -ویرایش - - -

سلام داداش یکی از دوستان می خواد تا 1000 تومن یه گوشی بخره به نظرت بهش htc one xl رو پیشنهاد کنم خوبه؟؟؟
کارکرده یا نو؟؟
نکسوز4 و اس 3 هستن اون قیمت

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
البته دوستان میخواین گوشی سونی بخرین مخصوصاspبیشتر تحقیق کنین چون من زیاد شنیدم مشکل سخت افزاری دارن..برعکس سامسونگ که جنس بدنش خوب نیست ولی کیفیت کلی گوشی خوبه سونی کیفیت بدنه عالی و مقاوم ولی کیفیت کلی و قطعاتش زیاد خوب نیست.پشتیبانی سونی هم خیلی خوب نیست گوشی های2012دیگه ساپورت نمیکنه و سال دیگه هم به احتمال زیاد گوشی های2013رو..من خودم پسر خالم میخواست اس2پلاس بخره نذاشتم و گفتم اکسپریاvخیلی بهتره اونو بگیر و الان پشیمونم

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
نه من روون بودن واسم مهم. حالا باید سر بدم یا نه. گوشیمم قرمز

Sent from my HTC One using Tapatalk
گوشی های سامی هم خیلی روون هستن از اندروید خالص هم روون تر به نظر میرسن
اگه همون نکسوز رو بخوان نه باید سر هم بگیری
همین جوریم بفروشی نسکوز رو بخری باز یه چیزی برات میمونه

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,466
نام
امین
از وان مینی هم غافل نشو باطریش عالی جواب میده .. گوشی خاصی هم هست تو دست و نمای خوبی هم داره .. با توجه به بدنه فلزیش حس خاص بودن رو منتقل میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر