راهنمایی در امر خرید موبایل

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
برو تهران بازار موبایل ایران باهاش کار کن
گوشی بدی نیست ولی خیلیم اش دهن سوزی نیست
بهترین موردش جنس بدنش هست وقتی دستت میگری حس خوبی بهت میده
وگرنه این رابط کاریش اصلا جالب نیست و تکراری و خسته کننده هست
عوضش سامسونگ عالیه از همه لحاظ البته بجز جنس بدنه
ایفون 5c هم میتونی یکم بزاری روش بگیری اونم عالیه
در کل برو اوجا میتون با همه کار کنی مخصوصا با htc
راستی جی2 هم میتونی بگیری از لحاظ سخت افزاری و قیمت عالیه
قبلشم اینکه چی میخوای از گوشی رو مشخص کن
من خودم امکانات نرم افزاری از هر چیزی برام مهمتره پس فقط ایفون با سامسونگ برام میمونه
بعضیا قیافه که سونی و ایفون میمونه و....

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
برو تهران بازار موبایل ایران باهاش کار کن
گوشی بدی نیست ولی خیلیم اش دهن سوزی نیست
بهترین موردش جنس بدنش هست وقتی دستت میگری حس خوبی بهت میده
وگرنه این رابط کاریش اصلا جالب نیست و تکراری و خسته کننده هست
عوضش سامسونگ عالیه از همه لحاظ البته بجز جنس بدنه
ایفون 5c هم میتونی یکم بزاری روش بگیری اونم عالیه
در کل برو اوجا میتون با همه کار کنی مخصوصا با htc
راستی جی2 هم میتونی بگیری از لحاظ سخت افزاری و قیمت عالیه
قبلشم اینکه چی میخوای از گوشی رو مشخص کن
من خودم امکانات نرم افزاری از هر چیزی برام مهمتره پس فقط ایفون با سامسونگ برام میمونه
بعضیا قیافه که سونی و ایفون میمونه و....
من تو این دو ماه این 4 تا گوشی رو تجربه کردم....اول سه روز s3 خریدم بعد فروختم به زن داداشم.بعد رفتم note 2 داداشمو خریدم یک هفته دستم بود دلمو زد فروختمش:dتو دیوار یه s4 تمییز پیدا کردم خریدم 3 هفته داشتمش ولی یک آگهی فروش نوت 3 دیدم واسه خرید اون اینم فروختم:dالانم یک هفته ای میشه نوت 3 خریدم
در کل منظورم اینه که تمام پرچمدارای سامسونگو تست کردم ولی هیچکدوم اون حسی رو که htc one x plus قبلیم بهم میداد نتونستن بهم بدن
نمیدونم شما چه طوری داری سنس 5 میبری زیر سوال:-/نوت 3 با این که الان قدرتمندترین گوشی آندرویدیه سرتاسر باگه و لگه:|رابط کاربری مشکلش اینه که پر شده از یک سری امکانات مسخره و غیر کاربردی که فقط جنبه تبلیغات دارن(البته ناگفته نماند که بعضی چیزاشم عالیه)
ولی در کل من رابط کاربری htc سنسو خیلی پخته تر از تاچ ویز میبینم
قرمز one گرفتم 1550
yahoo_8.gif
بهترین کارو کردی:xکیفیت بالا در کنار طراحی فوق العاده و رابط کاربری زیبا و سریع...و در آخر رنگ قرمز:d

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
من تو این دو ماه این 4 تا گوشی رو تجربه کردم....اول سه روز s3 خریدم بعد فروختم به زن داداشم.بعد رفتم note 2 داداشمو خریدم یک هفته دستم بود دلمو زد فروختمش:dتو دیوار یه s4 تمییز پیدا کردم خریدم 3 هفته داشتمش ولی یک آگهی فروش نوت 3 دیدم واسه خرید اون اینم فروختم:dالانم یک هفته ای میشه نوت 3 خریدم
در کل منظورم اینه که تمام پرچمدارای سامسونگو تست کردم ولی هیچکدوم اون حسی رو که htc one x plus قبلیم بهم میداد نتونستن بهم بدن
نمیدونم شما چه طوری داری سنس 5 میبری زیر سوال:-/نوت 3 با این که الان قدرتمندترین گوشی آندرویدیه سرتاسر باگه و لگه:|رابط کاربری مشکلش اینه که پر شده از یک سری امکانات مسخره و غیر کاربردی که فقط جنبه تبلیغات دارن(البته ناگفته نماند که بعضی چیزاشم عالیه)
ولی در کل من رابط کاربری htc سنسو خیلی پخته تر از تاچ ویز میبینم

خب عزیزم..
ببین اول از همه این یه چیز سلیقه ایی هست
الان تو دوره ایی هستیم ما که همه ی گوشی ها مخصوصا پرچمدارها عالین و نمیشه مشکلی ازشون گرفت
برمیگرده به سلیقه و اون چیزی که ما انتظار داریم از گوشی ها
اینکه شما همه ی گوشی ها رو تست زدی خوبه
من خودم بدون شک گوشی نیست که باهاش کار نکرده باشم از ایفون سامسونگ سونی و اچ تی سی و....
ولی نظرم رو همون دوتاس سامسونگ و اپل
براشم دلیل دارم
امکانات نرم افزاری هر دوتا کمپانی
برا من اینا تو درجه اول قرار میگیره نه جنس دستگاه
رابط کاربری سامسونگ عالیه فوق العاده روون و نرم و زیبا که من تا حالا رو هیچ گوشی دیگه که اندروید باشه اینو تجربه نکردم واقعا نمیدونم چرا میگید لگ و باگ داره ؟؟!!!!واقعا جای سوال داره برام
توضیح بدید...امکاناتشم بجز یکی دوتا همش برای من کاربرد داشته از ریموتش بگیر تا s health فقط این کنترل چشمش خیلی بکارم نیومده
برای همینم که زیاد دست و پاگیر نشه 3 گیگ رم گزاشته دیگه مشکلش چیه؟؟

ایفونم که مشخصه دیگه نیاز به توضیح نداره و من تنها نقطه تاریک ایفون اندازه صفحه نمایشش میدونم چون 4 اینچ الان واقعا کمه وگرنه همین ایفون 4s کاملا تو همه زمنها میتونه با سامسوگ و گوشی های دیگه رقابت کنه
سیستم عاملشم کره ـس هیچ جوری نمیشه هنگ کنه

راجع به کاربری سنس اچ تی سی که حقیقتش من اصلا نمیتونم باهاش ارتباط برقرار کنم خیلی خیلی برای من خشکه شایدم من مشکل داشته باشم
تو منو هم میری بی نهایت ساده و خشک و اصلا ادمو جذب نمیکنه همش یاد اندروید خام میوفتم
من با وان وان مینی و وان مکس کار کردم همشون مثل هم بودن و هیچ تغییری بوجود نیاورده بود
در کل من زیاد نمیتونم با اچ تی سی ارتباط برقرار کنم ولی فقط جنس بدنش عالیه حس خوبی بهت میده
هدست هاشم عالیه و اگه ایفون داشته باشی خیلی چیز بهتری نسبت به اون نمیده بهت
میشه بگی با گوشی های اچ تی سی چه حسی داشتی که الان با گوشی های سامسونگ نداری؟؟

راستی حتما در جریان هستی که این اچ تی سی شما در حال ورشکستگی به سر میبره دیگه؟؟

تو سامسونگ یه چیز دیگه که خیلی دوست دارمش صفحه نمایشش هست که AMOLED هست میدونم الان میخوای بگی رنگها رو اغراق امیز نشون میده ولی من دوست دارم و میپسندم هر کی هم دیده چشماش گره خورده بهش
کنار هر گوشی هم بزاری اون گوشی صفحه اش ماته در مقابل گوشی های سامسونگ
همین که انلاکش میکنی کیفیت بالاش مجذوبت میکنه

ایناس که من طرفدار این دوتا برند هستم و گوشی هاشون رو تهیه میکنم و امار بالای فروششون هم اینو داره نشون میده
موفق باشید..

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
خب عزیزم..
ببین اول از همه این یه چیز سلیقه ایی هست
الان تو دوره ایی هستیم ما که همه ی گوشی ها مخصوصا پرچمدارها عالین و نمیشه مشکلی ازشون گرفت
برمیگرده به سلیقه و اون چیزی که ما انتظار داریم از گوشی ها
اینکه شما همه ی گوشی ها رو تست زدی خوبه
من خودم بدون شک گوشی نیست که باهاش کار نکرده باشم از ایفون سامسونگ سونی و اچ تی سی و....
ولی نظرم رو همون دوتاس سامسونگ و اپل
براشم دلیل دارم
امکانات نرم افزاری هر دوتا کمپانی
برا من اینا تو درجه اول قرار میگیره نه جنس دستگاه
رابط کاربری سامسونگ عالیه فوق العاده روون و نرم و زیبا که من تا حالا رو هیچ گوشی دیگه که اندروید باشه اینو تجربه نکردم واقعا نمیدونم چرا میگید لگ و باگ داره ؟؟!!!!واقعا جای سوال داره برام
توضیح بدید...امکاناتشم بجز یکی دوتا همش برای من کاربرد داشته از ریموتش بگیر تا s health فقط این کنترل چشمش خیلی بکارم نیومده
برای همینم که زیاد دست و پاگیر نشه 3 گیگ رم گزاشته دیگه مشکلش چیه؟؟

ایفونم که مشخصه دیگه نیاز به توضیح نداره و من تنها نقطه تاریک ایفون اندازه صفحه نمایشش میدونم چون 4 اینچ الان واقعا کمه وگرنه همین ایفون 4s کاملا تو همه زمنها میتونه با سامسوگ و گوشی های دیگه رقابت کنه
سیستم عاملشم کره ـس هیچ جوری نمیشه هنگ کنه

راجع به کاربری سنس اچ تی سی که حقیقتش من اصلا نمیتونم باهاش ارتباط برقرار کنم خیلی خیلی برای من خشکه شایدم من مشکل داشته باشم
تو منو هم میری بی نهایت ساده و خشک و اصلا ادمو جذب نمیکنه همش یاد اندروید خام میوفتم
من با وان وان مینی و وان مکس کار کردم همشون مثل هم بودن و هیچ تغییری بوجود نیاورده بود
در کل من زیاد نمیتونم با اچ تی سی ارتباط برقرار کنم ولی فقط جنس بدنش عالیه حس خوبی بهت میده
هدست هاشم عالیه و اگه ایفون داشته باشی خیلی چیز بهتری نسبت به اون نمیده بهت
میشه بگی با گوشی های اچ تی سی چه حسی داشتی که الان با گوشی های سامسونگ نداری؟؟

راستی حتما در جریان هستی که این اچ تی سی شما در حال ورشکستگی به سر میبره دیگه؟؟

تو سامسونگ یه چیز دیگه که خیلی دوست دارمش صفحه نمایشش هست که AMOLED هست میدونم الان میخوای بگی رنگها رو اغراق امیز نشون میده ولی من دوست دارم و میپسندم هر کی هم دیده چشماش گره خورده بهش
کنار هر گوشی هم بزاری اون گوشی صفحه اش ماته در مقابل گوشی های سامسونگ
همین که انلاکش میکنی کیفیت بالاش مجذوبت میکنه

ایناس که من طرفدار این دوتا برند هستم و گوشی هاشون رو تهیه میکنم و امار بالای فروششون هم اینو داره نشون میده
موفق باشید..
خب در مورد آیفون منم شدیدا باهات موافقم.هر وقت آیفون صفحه بزرگتر(4.7 به بالا)بزنه اولین نفر که میره تو صف خریدش منم
در مورد لگ و باگ تو نوت 3 من رو حرفم هستم.بعضی وقتا شده من میخوام برم تو contant حدود 3-4 ثانیه طول میکشه.یا مثلا گاهی اوقات از برنامه ها الکی میپره بیرون.5 یا 6 بار تو همین دو هفته واسم پیش اومده بعد پایان تماس گوشی چند ثانیه ای رفته تو هنگ(گوشیمم آخرین آپدیت روش نصبه)
در کل من نمیخوام از سامسونگ بد بگم ولی واسه من 100 درصد ثابت شده که سنس خیلی سریعتر و زیباتر از تاچ ویز هستش...البته زیبایی یک امر سلیقه ای هستش
در مورد نزدیک بودن سنس به اندروید خالص اینو بگم که من شخصا اندروید خالصو به همه این رابطای کاربری ترجیح میدم...
در مورد این برنامه های غیر ضروری هم واسه همشون یک جایگزین بهتر وجود داره...مثلا من خودم به جای watch on(ریموتش)از برنامه smart remote استفاده میکنم که فوق العاده کاملتره و حتی میشه باهاش xbox one رو هم کنترل کرد
اون motion و دنبال کننده های چشمیم که فقط به درده این میخورن جلوی دوستات روشن کنی نشونشون بدی کف کنن باز دوباره خاموششون کنی چون به درد نمیخورن:d
و این که فروش پایین htc دلیل بر بد بودنش نیست...همه میدونن که htc چوب تبلیغات کمشو میخوره.شما الان دقت کن سامسونگ تو ایران که یک کشوره جهان سومه و واسه خیلی از شرکتا به حساب نمیاد چه تبلیغاتی راه انداخته...پوسترای تبلیغ s4 تو سوپر مارکته سر کوچتونم میتونی پپیدا کنی:d
در مورد صفحه نمایشم خودم شخصا super lcd که تو محصولات htc استفاده میشه رو بیشتر از amoled قبول دارم...دلیلشم یکی رنگ های غیر واقعی و اشباع تو amoledهاست و این که رنگ سفید کم کم داره حذف میشه:dو جاشو به رنگ سبز و زرد میده و این که توی نور آفتاب گوشیتو روشن کن ببین چی میبینی:dاینم عکسش(صفحه نمایشای سامسونگ فوق العاده بازتاب داره که بعضی وقتا تریپ رنگین کمون میشه:d)
Samsung-Galaxy-S4-vs.-HTC-One-Screen-Outdoor.jpg

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
خب در مورد آیفون منم شدیدا باهات موافقم.هر وقت آیفون صفحه بزرگتر(4.7 به بالا)بزنه اولین نفر که میره تو صف خریدش منم
در مورد لگ و باگ تو نوت 3 من رو حرفم هستم.بعضی وقتا شده من میخوام برم تو contant حدود 3-4 ثانیه طول میکشه.یا مثلا گاهی اوقات از برنامه ها الکی میپره بیرون.5 یا 6 بار تو همین دو هفته واسم پیش اومده بعد پایان تماس گوشی چند ثانیه ای رفته تو هنگ(گوشیمم آخرین آپدیت روش نصبه)
در کل من نمیخوام از سامسونگ بد بگم ولی واسه من 100 درصد ثابت شده که سنس خیلی سریعتر و زیباتر از تاچ ویز هستش...البته زیبایی یک امر سلیقه ای هستش
در مورد نزدیک بودن سنس به اندروید خالص اینو بگم که من شخصا اندروید خالصو به همه این رابطای کاربری ترجیح میدم...
در مورد این برنامه های غیر ضروری هم واسه همشون یک جایگزین بهتر وجود داره...مثلا من خودم به جای watch on(ریموتش)از برنامه smart remote استفاده میکنم که فوق العاده کاملتره و حتی میشه باهاش xbox one رو هم کنترل کرد
اون motion و دنبال کننده های چشمیم که فقط به درده این میخورن جلوی دوستات روشن کنی نشونشون بدی کف کنن باز دوباره خاموششون کنی چون به درد نمیخورن:d
و این که فروش پایین htc دلیل بر بد بودنش نیست...همه میدونن که htc چوب تبلیغات کمشو میخوره.شما الان دقت کن سامسونگ تو ایران که یک کشوره جهان سومه و واسه خیلی از شرکتا به حساب نمیاد چه تبلیغاتی راه انداخته...پوسترای تبلیغ s4 تو سوپر مارکته سر کوچتونم میتونی پپیدا کنی:d
در مورد صفحه نمایشم خودم شخصا super lcd که تو محصولات htc استفاده میشه رو بیشتر از amoled قبول دارم...دلیلشم یکی رنگ های غیر واقعی و اشباع تو amoledهاست و این که رنگ سفید کم کم داره حذف میشه:dو جاشو به رنگ سبز و زرد میده و این که توی نور آفتاب گوشیتو روشن کن ببین چی میبینی:dاینم عکسش(صفحه نمایشای سامسونگ فوق العاده بازتاب داره که بعضی وقتا تریپ رنگین کمون میشه:d)
Samsung-Galaxy-S4-vs.-HTC-One-Screen-Outdoor.jpg

اره ایفون که حرفی توش نیست ایشالا یه گوشی بین 5 تا 6 اینچ بزنه خیال مارو تا چند سال راحت کنه
والا نمیدونم چی بگم ؟؟ولی من این مورد باگ و لگرو خیلی حس نکردم(به نظرم از این نظر سامسونگ از بقیه خیلی بهتره ) دیگه نمیتونم نظر بدم ولی برای حرف شما احترام قائلم

برای منم صد در صد ثابت شده سنس زیباتر از تاچ ویز نیست:dحالا لگ و تا خیر رو بخاطر شما اونم خیلی خیلی کم ...
اره منم گفتم که سلیقه ایی هست و من ماله سامسونگ رو همراه افکتها و صفحه نمایشش میپسندم:d

ولی من تا قبل از اندروید 4.4 خالص رو خیلی دوس نداشتم خدارو شکر از 4.4 یکم زیباترش کردن
تا قبل از این پشت این منوش یه عکس نبود همه چی سیاه بود و برا منی که ایفون کار کرده بودم ازار دهنده بود به شدت ولی سامسونگ از این اظر کاملا ردیف بود

خب بره اونم تبلیغ کنه..ولی زور حمله به سامسونگ رو نداره..چون میدونه احتمال شکستش بیشتر از بردشه
سامسونگ به نظر من راز موفقیتش گذاشتن جا پای اپله و داره نقلید میکنه از اون
همین که میخواد هی نواری بیاره به گوشیش خیلی خوبه و با اینکه جنس بدنش پلاستیکیه ولی هر چند وقت یه بار امار خیره کندش از فروش رو میده بیرون

اینکه سامسونگه تو ایران تبلیغ میکنه خیلی خوبه و ما طعم واقعی پشتیبانی از محصولات رو میچشیم

من به همون دلیلی که خوشت نمیاد خوشم میاد و رنگای amoled رو میپسندم و باعث گوشیای دیگه به چشم نیاد
از این عکسا نزار که من بینهایت میتونم برات عکس بزارم و....:d
راستی شما چرا گوشی های اچ تی سیتو فروختی؟؟!!:-/
کنسولاتو برا چی فروختی؟؟:d

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
خب بره اونم تبلیغ کنه..ولی زور حمله به سامسونگ رو نداره..چون میدونه احتمال شکستش بیشتر از بردشه
راستی شما چرا گوشی های اچ تی سیتو فروختی؟؟!!:-/
کنسولاتو برا چی فروختی؟؟:d
الان مدیرای htc پول ندارن ناس بندازن انتظار تبلیغ نمیشه داشت ازشون:d
گوشی اچ تی سی رو چون یکی قیمت خرید ازم خرید جا به جا کردم:d
کنسولارم فروختم پول دوره باشگاه بشه گوشت بشه به بدن:d
خوب گرفتم one قرمز 1550؟
به خاطر رنگ قرمزش چون یکم کمیابه یه خورده گرونتره ولی خب میرزه...هر وقت تونستی یک عکس ازش بزار دل مارو ریش کن:d
خب منم چند روز پیش یه sony xperia spخریدم که واسه بازی عالیه...
قیمت:770هزار تومن...
بنچمارکشم 22هزار شد
واسه بازی تو این رنج قیمت عالیه...مبارک باشه

آخرین ویرایش:

hellguord

کاربر سایت
Aug 8, 2010
192
نام
hadi
سلام عزیزان
من بین 3 گوشی گیر کردم