راهنمایی در امر خرید موبایل

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
فقط یک گوشی به اینا نزدیکه.....htc one
صفحش به نظر من که خیلی از Amoled بهتره
باتریشم 2600 نیست ولی خیلی خوب نگه میداره
cpu , gpu همونیه که شما میخوای

البته One آنچنان خوب هم باطری نگه نمیداره :d standby timeش اصلا جالب نیست... و در حالت استندبای باطری زیادی مصرف میکنه
--------

Xperia Z U هم انقدر بزرگه که بیشتر به تبلت نزدیکه

Sent from my HTC One using Tapatalk 4

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
البته One آنچنان خوب هم باطری نگه نمیداره :d standby timeش اصلا جالب نیست... و در حالت استندبای باطری زیادی مصرف میکنه

Sent from my HTC One using Tapatalk 4

من که از باطریش راضی ام . انقدر هم که میگن بد نیست . اخرین رام رسمی رو بریز . رام های غیر رسمی خیلی مصرف باطری بیشتری دارن معمولا
فقط روت کردن و نصب رام غیر رسمی یا غیر منطقه پدر در میاره .

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
من که از باطریش راضی ام . انقدر هم که میگن بد نیست .
فقط روت کردن و نصب رام غیر رسمی یا غیر منطقه پدر در میاره .

خوش بحالت :d
نميدونم شايد چون به باتري خيلي خفن Note II عادت كرده بودم ديگه هيچى بهم نميچسبه :| :d

Sent from my iPad using Tapatalk

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
خواهش میکنم .:Metallica:. عزیز
به من کمک کنید تا یک گوشی خوب بخرم
بین s4 و IPhone5 موندم
(از هر نظر)
خب معلومه اس4بهتره.
اگه بهiosعلاقه داری یا صبرکن ایفون5اس بیاد شاید صفحش بزرگتر بود یا برو یه ایپدبگیر
حیف نیست2200بدی یه گوشی4اینچی؟؟iosهرچقد عالی و نرم افزار و بازی عالی داشته باشه رو صفحه 4یا3.5هیچ ارزشی نداره
البته این نظر منه شاید برا شما همون4هم بزرگ باشه.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
خواهش میکنم .:Metallica:. عزیز
به من کمک کنید تا یک گوشی خوب بخرم
بین s4 و IPhone5 موندم
(از هر نظر)
دوست عزیز الان با توجه به شرایط دو گوشی GS4 انتخاب عاقلانه تری هست و شکی درش نیست .
ولی اگه شما از iPhone خوشتون میاد بهترین کار صبر کردن و خرید iPhone 5s هست ...

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
به نظر خودم GS4 از هر گوشی ای بیشتر به مشخصاتی که گفتم نزدیکه ، فقط طراحی و جنس بدنه رو نداره ، اسپیکر هم حالا میشه زیاد روش حساس نبود :D
گوشی جدید سونی که قراره شهریور معرفی بشه فکر کنم از هر لحاظ همه این مواردی که گفتم رو داره ، اگه اون هم چیز خوبی از آب در نیاد همون GS4 رو میخوام بخرم بره پی کارش دیگه :D
که بنظرم گوشی عالی ای هم هست ، ( اگه مدل 19505 توی ایران با گارانتی مایکروتل عرضه میشد که عالی تر هم میشد ) .

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
به نظر خودم GS4 از هر گوشی ای بیشتر به مشخصاتی که گفتم نزدیکه ، فقط طراحی و جنس بدنه رو نداره ، اسپیکر هم حالا میشه زیاد روش حساس نبود
براهمین میگم اس5اون گوشی که تو میخوای چون جنس بدنه میشه فیبرکربن و ظاهرش بهتر میشه و کیفیت و کارای همیشگی گلکسی اس رو داره
فکر کنم اس5مثل اس2 هیچی نتونه باهاش رقابت کنه:D

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
عزیزم اون jdc هست نه jdp!
Japan Display Company
نه عزیزم حرف شمام اشتباه هست..JDC مخفف اسم یک انجمن یهودی در آمریکا هست که قدمتش از 1914 هست و مخفف Joint Distribution Committee
اسم درست این شرکت که از ترکیب سونی هیتاچی و توشیبا با INCJ تشکیل شده JDI (Japan Display Inc) هست...من چون خیلی کم از کلمه Inc استفاده میشه و بیشتر همون Japan Display رو استفاده میکنند JDP میگم وگرنه درستش JDI هست.

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
براهمین میگم اس5اون گوشی که تو میخوای چون جنس بدنه میشه فیبرکربن و ظاهرش بهتر میشه و کیفیت و کارای همیشگی گلکسی اس رو داره
فکر کنم اس5مثل اس2 هیچی نتونه باهاش رقابت کنه:D

نمیتونم تا اون موقع صبر کنم ، تا همین الان انقدر برای خرید گوشی صبر کردم که دیگه پُکیدم :D
ببینیم Xperia i1 (هونامی) چی کار میکنه ، وقتی اومد چندتا نقد ازش بخونم، دیگه یا این رو میخرم یا همین GS4

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
دوستان دوستم میخواد یه گوشی بخره، از منم مشاوره خواسته.:D منم از شما کمک می خوام.
میخواد در حد 400 تومن خرج کنه برای گوشیش، میخوام اسمارت‌فون باشه و گوشی خوبی باشه. ترجیحاً اندروید. کارهاش رو راه بندازه، مقاوم هم باشه. براش کیبرد مهم نیست چه داشته باشه چه نداشته باشه.

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
میخواد در حد 400 تومن خرج کنه برای گوشیش، میخوام اسمارت‌فون باشه و گوشی خوبی باشه. ترجیحاً اندروید. کارهاش رو راه بندازه، مقاوم هم باشه. براش کیبرد مهم نیست چه داشته باشه چه نداشته باشه.
هواویy300بهترین گوشی تو این قیمته یه سروگردن بالاتر ازبقیست
تنها مشکلش فیلم برداری اچ دی نداره بخاطر گرافیک ضعیفش

khashayar7

کاربر سایت
Jul 25, 2012
388
نام
خشایار
سلام من یه سونی اکسپریا پی دارم ای یک جاش ضربه دیده ولی در کل سالمه ، میخواستم بدونم مثلا الان چند میشه فروخت ؟؟

-------------------

و اینکه دنبال یه آیفون 4 یا 4s دسته دو یه تروتمیز هم هستم دوستانی دارن یه pm بدن!

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر