راهنمایی در امر خرید موبایل

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
دوستان یه سوال در مورد این دو مقایسه داشتم HTC One S vs HTC One SV و HTC One X vs One XL.در بین این دو مقایسه کدوم گوشی بهتره؟ و اینکه اگه شما به غیر از اینا پیشنهاد دیگه ای دارید بگید.(HTC باشه تا حدود 1.5 میلیون-بیشتر واسه موسیقی و کمی هم بازی(نه بازیهای سنگین) و کمی هم اینترنت میخوام.کیفیت خوبی هم باشه و از این مشکلاتی توی این اسمارتفون های امروزی هست زیاد نداشته باشه.(با توجه به شنیده هاتون میگم نظر بدید).
در مورد مقایسه اولی من با SV ام و درمورد مقایسه دومی بین هردو موندم البته بیشتر با XL ام.
ممنون میشم ی جواب تقریبا مفصل و خوب بدید.فعلا روز خوش.

آخرین ویرایش:

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
دوستان یه سوال در مورد این دو مقایسه داشتم HTC One S vs HTC One SV و HTC One X vs One XL.در بین این دو مقایسه کدوم گوشی بهتره؟ و اینکه اگه شما به غیر از اینا پیشنهاد دیگه ای دارید بگید.(HTC باشه تا حدود 1.5 میلیون-بیشتر واسه موسیقی و کمی هم بازی(نه بازیهای سنگین) و کمی هم اینترنت میخوام.کیفیت خوبی هم باشه و از این مشکلاتی توی این اسمارتفون های امروزی هست زیاد نداشته باشه.(با توجه به شنیده هاتون میگم نظر بدید).
در مورد مقایسه اولی من با SV ام و درمورد مقایسه دومی بین هردو موندم البته بیشتر با XL ام.
ممنون میشم ی جواب تقریبا مفصل و خوب بدید.فعلا روز خوش.

یکی نیست به این سوال من جواب بده؟

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
درود.

دوستان من واقعا بین Iphone 5 و Galaxy S4 موندم . هر کسی نظره خودشو میده و من نمیتونم کاملا درست و دقیق بفهمم کدوم بهتره . هر کی نظره خودشو میده. میشه یه راهنمایی کلی بکنید .

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
درود.

دوستان من واقعا بین Iphone 5 و Galaxy S4 موندم . هر کسی نظره خودشو میده و من نمیتونم کاملا درست و دقیق بفهمم کدوم بهتره . هر کی نظره خودشو میده. میشه یه راهنمایی کلی بکنید .
دوست عزیز من هر دوتا رو دارم واستفاده میکنم ! تفاوت های این دو گوشی و پلتفرم iOS و Android مثل فرق شب و روز هست !
شما بگو در یه گوشی دنبال چی هستی و چی واست مهمه تا من راهنماییت کنم !

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوست عزیز من هر دوتا رو دارم واستفاده میکنم ! تفاوت های این دو گوشی و پلتفرم iOS و Android مثل فرق شب و روز هست !
شما بگو در یه گوشی دنبال چی هستی و چی واست مهمه تا من راهنماییت کنم !

دنبال قدرت، امکانات ، محیط کاربری خوب .

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
دنبال قدرت، امکانات ، محیط کاربری خوب .
اگه جدا اين چيزيايى كه گفتى واست مهمه و دنبال كلاس گذاشتن و پز دادن نيستى :d
پس من بهت Galaxy S4 رو پيشنهاد ميكنم ، قدرت كه همه ميدونن فعلا از لحاظ Raw Power هيچ گوشى رو دستش نيومده
امكانات هم انقدر زياده كه من ميتونم يه صفحه واست توضيح بدم ... چيزايى مثل smart stay , smart scroll , Air view , Air geture ! و هزاران امكانات كوچيك و بزرگ ديگه !
ميرسيم به محيط كاربرى قضيه يكم پيچيده تر ميشه ! ، خيلي ها از شلوغ و پيچيده بودن TouchWiz انتقاد كردن و گفتن بيش از حد سامسونگ شلوغش كرده ، من شخصا با اين مشكلي ندارم ولى خيلى ها ممكنه واسشون ناراحت كننده باشه رابط كاربرى S4 اگه تو از اون دسته كاربر هايى هستي كه يه UI ـه شلوغ با كلى تنضيمات و امكانات نميترسوند :d پس مشكلى با S4 نخواهي داشت در عوض در iPhone همه چيز ساده تر هست و به راحتي ميتوني باهاش كار كني و ارتباط برقرار كني ! .

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
اگه جدا اين چيزيايى كه گفتى واست مهمه و دنبال كلاس گذاشتن و پز دادن نيستى :d
پس من بهت Galaxy S4 رو پيشنهاد ميكنم ، قدرت كه همه ميدونن فعلا از لحاظ Raw Power هيچ گوشى رو دستش نيومده
امكانات هم انقدر زياده كه من ميتونم يه صفحه واست توضيح بدم ... چيزايى مثل smart stay , smart scroll , Air view , Air geture ! و هزاران امكانات كوچيك و بزرگ ديگه !
ميرسيم به محيط كاربرى قضيه يكم پيچيده تر ميشه ! ، خيلي ها از شلوغ و پيچيده بودن TouchWiz انتقاد كردن و گفتن بيش از حد سامسونگ شلوغش كرده ، من شخصا با اين مشكلي ندارم ولى خيلى ها ممكنه واسشون ناراحت كننده باشه رابط كاربرى S4 اگه تو از اون دسته كاربر هايى هستي كه يه UI ـه شلوغ با كلى تنضيمات و امكانات نميترسوند :d پس مشكلى با S4 نخواهي داشت در عوض در iPhone همه چيز ساده تر هست و به راحتي ميتوني باهاش كار كني و ارتباط برقرار كني ! .
خداییش دیگه iPhone اصلا پز دادن نداره...دیروز تو یک قهوه خونه که نزدیک بازار بود من دست 80% پسرای اونجا iPhone 5 دیدم نه 4 اینا تازه!!!فقط و فقطم باهاش تخته بازی میکردن!!!
الان دقیقا مثل اون زمان شده که داشتن خط کلاس داشت اما بعد که ایرانسل اومد نداشتنش!!!الان اپلم تو ایران(حداقل که دیدم )اینطوریه..
کسی که دنباله کلاسه بره Z10 بندازه تو جیبش اگه نمیخواد خیلیم پول بده ولی بجاش از هیچ امکاناته گوشیش نمیتونه استفاده کنه بجاش کلاس داره!
پ.ن:خداییش اگه فقط اندازه یک سوم که با S3 حال کردم با S4 حال میکردم به همه پیشنهادش میدادم اما لامصب هیچ چیز خاصی نداره که آدم رو ترغیب کنه ذوق کنه واسه گوشیش..خریدن S3 جای S4 الان بخصوص تو ایران یعنی یک معمله ای که توش 600 تومن سود کردی و هیچ ضرری!!

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
خداییش دیگه iPhone اصلا پز دادن نداره...دیروز تو یک قهوه خونه که نزدیک بازار بود من دست 80% پسرای اونجا iPhone 5 دیدم نه 4 اینا تازه!!!فقط و فقطم باهاش تخته بازی میکردن!!!
الان دقیقا مثل اون زمان شده که داشتن خط کلاس داشت اما بعد که ایرانسل اومد نداشتنش!!!الان اپلم تو ایران(حداقل که دیدم )اینطوریه..
کسی که دنباله کلاسه بره Z10 بندازه تو جیبش اگه نمیخواد خیلیم پول بده ولی بجاش از هیچ امکاناته گوشیش نمیتونه استفاده کنه بجاش کلاس داره!
پ.ن:خداییش اگه فقط اندازه یک سوم که با S3 حال کردم با S4 حال میکردم به همه پیشنهادش میدادم اما لامصب هیچ چیز خاصی نداره که آدم رو ترغیب کنه ذوق کنه واسه گوشیش..خریدن S3 جای S4 الان بخصوص تو ایران یعنی یک معمله ای که توش 600 تومن سود کردی و هیچ ضرری!!
این رو قبول دارم که ، ولی واسه این ، این سوال رو پرسیدم چون خیلی ها رو دیدم واسه همین دلیل گوشی خریدن ،من فکر میکنم فعلا آیفون (با کلاس) تر از بقیه هست !
این قسمت هم به نظرم خیلی شخصیه و هرکی میتونه یه نظر خاص داشته باشه ، ولی روی کاغذ از تمام جهات S4 پیشرفت داشته نسبت به S3 حالا واسه کاربر چقدر این پیشرفت و تغییر مهمه بستگی به نوع User داره !
من خودم اول S3 و بعد Note 2 و S4 و الان هم hTC One به عنوان گوشی اصلیم بوده ، به هیچ وجه نمیتونم S3 رو الان تحمل کنم و برگردم به S3!
این قسمت هم ام باز نظر شخصیه اگه کسی گزینه های زیر رو پیشرفت و سود نمیبینه S3 براش مناسب ترین گزینه است
Samsung Galaxy S4 over Samsung Galaxy S III

• 5" 1920 x 1080 Super AMOLED display with ~441 ppi density, Gorilla Glass 3 (over 4.8" 720p ~306 ppi on the S III)
  • Quad-core Snapdragon 600 or Exynos 5 Octa chipset
  • 2 GB of RAM on all models (only the US LTE-capable S III has 2 GB RAM)
  • 13 MP camera (8 MP on the S III)
  • 2 MP 1080p front-facer (1.9 MP 720p on the S III)
  • Temperature and humidity sensors
  • Wireless charging
  • Air gestures, smart gestures (some may eventually come to the S III)
  • Wi-Fi ac, faster HSDPA (42.2 Mbps over 21 Mbps on the S III)
  • LTE on all models
  • More compact, thinner and slightly lighter body (7.9 mm vs 8.6 mm, 130 g vs 133 g)
  • Higher-capacity battery (2600 vs 2100 mAh)

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
دوستان برای کوچ کردن به windows phone در کنار Lumia 920 چه گوشی پیشنهاد می کنند ؟؟؟ نوکیا الان گارانتی اصلیش چیه تو ایران؟؟؟

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
دوستان برای کوچ کردن به windows phone در کنار Lumia 920 چه گوشی پیشنهاد می کنند ؟؟؟ نوکیا الان گارانتی اصلیش چیه تو ایران؟؟؟
کلا من Windows Phone رو بدلیل کاستی هایی که داره پیشنهاد نمیکنم ، :d ولی اگه خیلی دوست داری که ویندوز فون بخری همون Nokia Lumia 920 از همه بهتره ! من باهاش کار کردم یکی از بهترین Windows Phone هاست
میتونی به این لینک هم یه سر بزنی !
Best Windows phones - CNET Reviews

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
من اگر میخواستم بین آیفون 5 و اس 4 یکی انتخاب کنم مطمئنا آیفون 5 :D
کلاس و ... رو جفتشون دارن ولی کیفیت اپل چیز دیگه ای ـه

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
بچه ها سلام میگم که کسی نیست یه جواب خشک و خالی هم به این سوالمون بده؟ سوالی همین 3-4 پست بالاتر پرسیدم. و اینکه ی سوال دیگه هم که دارم اینه که گوشی های HTC گارانتیش رو تو ایران چه شرکتی داره؟ و آیا اصله یا نه اونا هم چینی و غیر اصل میدن؟

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
من اگر میخواستم بین آیفون 5 و اس 4 یکی انتخاب کنم مطمئنا آیفون 5 :D
کلاس و ... رو جفتشون دارن ولی کیفیت اپل چیز دیگه ای ـه
اگه کیفیت ساخت در کنار Performance عالی مد نظر کسی باشه ! hTC One بهترین گزینست ! کلا دو روزه گرفتمش لامصب فقط دوست دارم بگیرمش دستم نیگاش کنم !
==============
بچه ها سلام میگم که کسی نیست یه جواب خشک و خالی هم به این سوالمون بده؟ سوالی همین 3-4 پست بالاتر پرسیدم. و اینکه ی سوال دیگه هم که دارم اینه که گوشی های HTC گارانتیش رو تو ایران چه شرکتی داره؟ و آیا اصله یا نه اونا هم چینی و غیر اصل میدن؟
در مورد سوال اولت متاسفانه با هیچ کدوم از گوشی هایی که گفتی کار نکردم و نمیتونم نظر بدم
ولی در مورد سوال دوم :
گارانتی گوشی های hTC در ایران، پرشین سلوکام هست ، فکر کنم یاس هم هست البته !
وقتی گوشی به صورت رسمی در چین تولید بشه ، گارانتی هم طبیعتا گوشی های تولید چین میاره و هیچ مشکلی ندارند !
شما باید تحقیق کنید ببینید گوشی مد نظر شما در چه کشورهایی تولید میشه ! و اگه شما از گارانتی بخرید ، حتی اگه تولید چین هم باشن مطمعنا اصل خواهند بود

آخرین ویرایش:

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
.:Metallica:.@
درسته واقعا تفاوت های زیادی هست بین این 2 تا گوشی و باخره یک نسل تفاوت دارن..اما بیشتر منظورم این حس که از S به S2 یا از S2 به S3 رو آدم اصلا حس نمیکنه من واقعا میگم بهئ جز صفحه که در یه حد قابل تشخیصی بهتر از 3 هست بقیه موراد اصلا به چشم یک کاربر که کارش استفاده عادی و معمول از گوشیه نمیاد.این جدای اینه که 70% این تفاوت ها اصلا برای کاربر ایرانی ملموس نیست نه شارژ وایرلس نه افزایش سرعت نت از 21 مگ به 48!!!و نه خیلی دیگه..
S4 واقعا اون شیب صعودی سری قبلی خودشو نداشت و به نظرم HTC One خیلی تجربه بهتری هست نسبت بهش(خودت داری میتونی بگی)
پ.ن:چون رفتن به WP همراه با ریسکه و خیلیا بعد از اینکار پشیمون شدن بهترین گوشی Lumia 520 هست که بهترین بازیده و امکانات رو نسبت به قیمت میده و فکر کنم پرفروش ترین WP هم هست و انتخاب اول خیلیا تو دنیا.چون تو WP به غیر از آپشن های معدود سخت افزاری معمولا تفاوت نرم افزاری بین میان رده و High end نیست.(بر خلاف Android)
اگه کیفیت ساخت در کنار Performance عالی مد نظر کسی باشه ! hTC One بهترین گزینست ! کلا دو روزه گرفتمش لامصب فقط دوست دارم بگیرمش دستم نیگاش کنم !
کاملا درسته..کیفیت ساخت خالیش به مراتب از iPhone 5 بهتره اصلا به طز جالبی یک تفاوت فاحشی از نظر ساخت و دیزاین با بقیه گوشیا داره..

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر