راهنمایی در امر خرید موبایل

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان یکی از اقوام میخواد بره ترکیه.اگر بخوام بگم برام یک ایفون 5 بخره 64 32 16 گیگ، قیمت هر سه رو می خوام.چند لیر در میاد؟ انلاک میخوام

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
دوستان كسايي كه گوشي بلك بري (حالا هر مدلي) داشتن ي سوال داشتم
ايا واقعا ارزش داره انقد واسه گوشي اي كه انقد امكاناتش كمه هزينه كرد؟؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان كسايي كه گوشي بلك بري (حالا هر مدلي) داشتن ي سوال داشتم
ايا واقعا ارزش داره انقد واسه گوشي اي كه انقد امكاناتش كمه هزينه كرد؟؟

خوب این بستگی داره برا شخصی که خرید میکنه . یسری عاشق بلک بری هستن ولی بنده نه فقط گوشی هوشمند همین .

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
خوب این بستگی داره برا شخصی که خرید میکنه . یسری عاشق بلک بری هستن ولی بنده نه فقط گوشی هوشمند همین .
بله خوب!سوالم اينجاس اون افرادي كه بلك بري ميگيرن چرا نميرن با پولش ي گوشي هوشمند نسبتا خوب بگيرند!؟بهتره كه!؟

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
بله خوب!سوالم اينجاس اون افرادي كه بلك بري ميگيرن چرا نميرن با پولش ي گوشي هوشمند نسبتا خوب بگيرند!؟بهتره كه!؟
اگه منظورت ایرانه که شاید میخوان تک باشند یا عاشق این برندن یا از طراحی سری Bold خوششون میاد(منم خوشم میاد ) اما تو خارج جدای از امنیت خیلی بالای این گوشی ها سیستم مسنجر بلکبری هست که خیلی طرفدار داره...
البته الان خریدنش اشتباه هست چون تا چند ماه دیگه نسخه 10 سیستم عاملش با گوشی های سی جدید میاد و اینا دیگه اصلا فراموش شدند

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
البته گوشی های جدید بلکبری که به زودی معرفی می شوند به جز امنیت هیچ نقطه ی قوت خاصی ندارند و با استاندارد های الآن گوشی های سطح B محسوب می شوند و فقط برای نجات یافتن از ورشکست شدن و ادامه کار RIM هستند

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
البته گوشی های جدید بلکبری که به زودی معرفی می شوند به جز امنیت هیچ نقطه ی قوت خاصی ندارند و با استاندارد های الآن گوشی های سطح B محسوب می شوند و فقط برای نجات یافتن از ورشکست شدن و ادامه کار RIM هستند
نمیتونم قبول کنم اگه تو یوتیوپ ویدئو هاشو دیده باشی مبینی خیلی از لحاظ رابط کاربری عالین و خیلی لذت بخش تر از اندروید و iOS هست...از لحاظ برنامه کمبود داره که اونم فکر کنم اینطوری که ریم کار کرده در زمان عرضه اولین گوشی تعداد برنامه هاش از ویندوز فون بیشتر خواهد بود.....

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
سلام .
رفیق من HTC Sensation داره بعد زیر صفحه گوشیش یه چند تا ذره غبار ( خاک ) رفته . این رو میشه کاریش کرد ؟
بعد کسی قیمت روز این گوشی رو داره ؟ ( که اگه خواست بفروشه یا ازش وردارن قیمت دستش باشه )

flesh & blood

کاربر سایت
Sep 27, 2012
322
نام
amir
سلام بچه ها
من میخوام galaxy ace 2 بگیرم میخواستم ببینم با توجه به cpu 800 dual core که داره بازیا hd را خوب اجرا میکنه ؟ و این که سی پی یو 800 دوهسته ای خوبه یا 1gh تک هسته ای؟
ممنون میشم اگه جواب بدید

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام .
رفیق من HTC Sensation داره بعد زیر صفحه گوشیش یه چند تا ذره غبار ( خاک ) رفته . این رو میشه کاریش کرد ؟
بعد کسی قیمت روز این گوشی رو داره ؟ ( که اگه خواست بفروشه یا ازش وردارن قیمت دستش باشه )

این گردو غبارو باید ببری گوشیتو باز کنن بعد پاکش کنن تنها راش همینه .
قیمت این گوشم چون تو بورس نیست برا همین هر شخصی یه قیمتی میده بسته به انصاف طرف داره موفق باشین .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر