راهنمایی در امر خرید موبایل

Arash122

کاربر سایت
May 12, 2012
380
نام
آرش
دوستان یه شرکت تعاونی هست که گوشی از دم قسط میده و همین باعث شده من به فکر خرید گوشی باشم..به نظرتون بهترین گوشی حال حاضر چیه؟
یکی گفت s3 بخرم یکیم گفت note2..
نظرات شما هم برام ارزشمنده..ممنون
میشه بگید این شرکته کجا است؟ممنون

Mehrdad 7

کاربر سایت
Sep 18, 2010
1,186
دوستان one v بهتره یا Sola ؟
صدای گوشی و کیفیتش برام مهم نیست .
مهم ترین انتظارم هنگ نکردن گوشی و اجرای راحت برنامه و بازیه و همینطور دوام گوشی .
در درجه بعد دوربین و کیفیت صفحه و ... .

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
دوستان one v بهتره یا Sola ؟
صدای گوشی و کیفیتش برام مهم نیست .
مهم ترین انتظارم هنگ نکردن گوشی و اجرای راحت برنامه و بازیه و همینطور دوام گوشی .
در درجه بعد دوربین و کیفیت صفحه و ... .

بین این دو سولا خیلی بهتره.
پردازنده دو هسته ای داره.گرافیک قوی تر
قابلیت لمس شناور و ...

دوستان یه گوشی خیلی عالی میخواستم که آدم از خریدش پشیمون نشه.

بعدش Galaxy note II و Iphone 5 چطورن؟

دیگه باید ببینی کدوم برات کاربرد بیشتری دارن.نوت اندازش بزرگه ممکنه یکی بزگ خوشش نمیاد یا یکی از ios خوشش نمیاد.
در کل من خودم به نظرم نوت 2 بهتره و اگه بگی چه چیزهایی برای مهم تره بشیتر میشه کمک کرد.

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دیگه باید ببینی کدوم برات کاربرد بیشتری دارن.نوت اندازش بزرگه ممکنه یکی بزگ خوشش نمیاد یا یکی از ios خوشش نمیاد.
در کل من خودم به نظرم نوت 2 بهتره و اگه بگی چه چیزهایی برای مهم تره بشیتر میشه کمک کرد.

من کلی میخوام. همه چیز برام مهمه. کاربرد.مدت عمرمفیدی که داره. گوشی میخوام که تا 6 7 سال کار کنه مثله ساعت.

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
من کلی میخوام. همه چیز برام مهمه. کاربرد.مدت عمرمفیدی که داره. گوشی میخوام که تا 6 7 سال کار کنه مثله ساعت.

کلی اگه میخوای نوت2 بهتره.همه چیش خوبه و چون اندروید هم هستش حتی اگه بعد 3-4 سال پشتیبانی رسمیش قطع بشه برای کاستوم میاد.

fredy1990

کاربر سایت
Mar 6, 2011
7,196
نام
فرنود
دوستان الان یه hTc Sensation XL کارکرده ( در حد نو) چند میارزه؟
یکی از دوستام میخواد بفروشه بهم قیمت نمیگه. میگه چند بر میداری. منم واقعا نمیدونم چند بگم. الان نوش رو 900 تومن تو این سایتهای خرید آنلاین زده.
مشکلی که دارم اینه که باتریه XL خیلی داغونه دلم نمیاد زیاد پول بابتش یدم. از یه طرفم گوشیش واقعا نو هست. حیفه از دست بده این گوشیو.

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
نوت يه دفه از دستت بيفته مي پوكه چون توجيبم جا نميشه بايد تو دستت بگيري ولي به نظر من iphone ديگه خودت فرق بين apple و samsung رو تشخيص بده ديگه
جفتشونم داشتم....

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان . با بودجه حداکثر 1 تومن . گوشی چی پیشنهاد میکنید ؟
SONY Xperia SL خوبه ؟ حالا 50 تومن بیشتره :)

اکسپریا اس گوشی عالی هست. پردازنده قوی دو هسته ای 1.5 گیگا هرتزی با دوربین دوازده مگاپیکسلی با قابلیت فیلم برداری 1080p. اکسپریا Ion هم خوبه تو این رنج قیمت ولی یکم گرونتره.

win4win6

کاربر سایت
Sep 14, 2012
514
نام
مهدی
دوستان . با بودجه حداکثر 1 تومن . گوشی چی پیشنهاد میکنید ؟
SONY Xperia SL خوبه ؟ حالا 50 تومن بیشتره :)
دوست من به نظر من Galaxy SII و Galaxy Nexus و همچنین Htc One S,V هم خوبه.به هر حال انتخاب با خودتونه.من SII رو ترجیح می دم.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
دوست من به نظر من Galaxy SII و Galaxy Nexus و همچنین Htc One S,V هم خوبه.به هر حال انتخاب با خودتونه.من SII رو ترجیح می دم.

SII داغ نمیکنه مگه ؟
htc one v هم که خیلی ضعیفه

---------- نوشته در 01:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:25 PM ارسال شده بود ----------

اکسپریا اس گوشی عالی هست. پردازنده قوی دو هسته ای 1.5 گیگا هرتزی با دوربین دوازده مگاپیکسلی با قابلیت فیلم برداری 1080p. اکسپریا Ion هم خوبه تو این رنج قیمت ولی یکم گرونتره.

xperia sl گفتم . که 200گیگاهرتز از xperia s قویتره . حالا اینا به کنار . مشخصات سخت افزاری که عالیه ولی میخوام بدونم امتحانشو خوب پس داده ؟ برند سونی موفق بوده تا الان ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر