راهنمایی در امر خرید موبایل

m warfer

کاربر سایت
Feb 11, 2011
521
نام
mohammad
اره خوبه ولی نظر منا میخوای یه گوشی بگیر که رمش 1 گیگ باشه این گوشی 512 هست و متاسفانه نسخه ای جدید اندرویید(icsو jb) رم بالایی میخواد و مدیریت رم توش ضعیف شده

ولی الان خیلیه ها این اندروید 4 رو ریختن و مشکل آنچنانی ندارن باش.

a r y a

کاربر سایت
Jan 24, 2012
194
نام
آریا
گوشی عالی هستش . واقعا خیلی خوبه . من بهت پیشنهاد میکنم بگیری . سی پی یو بالایی هم داره . دوربین بالا و ... .

mehdi64

کاربر سایت
Jul 23, 2009
17
سلام دوستان
من میخوام یه گوشی بخرم بین دوتا مدل موندم : one x و sIII شما کدوم پیشنهاد میدین و چرا؟
بعد به سوال دیگه داشتم. من شنیدم (از چند نفر که گوشی one x داشتن) one x موقعی که ازش کار بکشی به طور وحشتناکی داغ میکنه! برای این مشکل راه حلی وجود نداره؟

nord

کاربر سایت
Jan 7, 2012
86
سلام خسته نباشید یه گوشی تا 680 تومن بهم معرفی میکنید

سلام دوست عزيز
فكر كنم بهترين گوشي كه با اين قيمت پيدا كني گوشي xpreria p باشه به دلايل زير:
1:cpu دوهسته اي
2:رزولويشن 540x960
3:دوربين 8 مگاپيكسل و فيلم برداري بصورت full hd
4: 16 گيگ حافظه داخلي
5:قابل ارتقا به آندرويد 4
اما يك بدي كه اين گوشي داره اين كه رم نمي خوره

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
سلام دوست عزيز
فكر كنم بهترين گوشي كه با اين قيمت پيدا كني گوشي xpreria p باشه به دلايل زير:
1:cpu دوهسته اي
2:رزولويشن 540x960
3:دوربين 8 مگاپيكسل و فيلم برداري بصورت full hd
4: 16 گيگ حافظه داخلي
5:قابل ارتقا به آندرويد 4
اما يك بدي كه اين گوشي داره اين كه رم نمي خوره
سلام خسته نباشید یه گوشی تا 680 تومن بهم معرفی میکنید
با عرض پوزش.ولی سایت دی جی کالا به تازگی برای این گوشی تخفیف زده و به قیمت معقولانه ای میفروشن.بهتره نگاهی بکنید و همچنین به سخت افزار نگاهیی کنید.

http://www.digikala.com/?Products=Mobile&Product=Mobile-Sony-Xperia-P

hellguord

کاربر سایت
Aug 8, 2010
192
نام
hadi

nord

کاربر سایت
Jan 7, 2012
86
با عرض پوزش.ولی سایت دی جی کالا به تازگی برای این گوشی تخفیف زده و به قیمت معقولانه ای میفروشن.بهتره نگاهی بکنید و همچنین به سخت افزار نگاهیی کنید.

Sony Xperia P - گوشی موبایل سونی ایکس پریا پی

سلام دوست عزيز
من قيمت ها را از اين سايت نگاه نميكنم بلكه از سايت mobile.ir - مرجع موبایل ایران نگاه ميكنم ميتونيد بريد نگاه كنيد قيمت ها چگونه بروز ميشوند از نظر سخت افزار هم فكر نميكنم اشتباه نوشته باشم از نظر من هم خريد موبايل به طور اينترنتي كار معقولانه نيست حالا اين نظر من هست ممكنه شما نظر ديگري داشته باشي.

آخرین ویرایش:

Lilian

کاربر سایت
Aug 27, 2012
2
سلام,
چند وقتیه که به فکر خرید گوشی افتادم و ازونجایی که زیاد با گوشیم سروکار ندارم مهمترین فاکتور برام ظاهر گوشیه یعنی استحکام بدنه و زیبایی و ظرافتش ولی در کل جذب گوشی هایی میشم که کمتر دیده شدن و یه جورایی خاصن و به خاطر همین زیاد طرفدار ندارن(دست خودم نیست که یه همچین سلیقه ی عجیبی دارما:p:-b).سیستم عاملش اگه اندروید باشه خوب بهتره ولی من از nokia n9 هم خیلی خوشم اومده...بودجه هم تا 900000 تومان هست...ازینکه تجربیاتتونو در اختیارم میذارین ممنون;)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام,
چند وقتیه که به فکر خرید گوشی افتادم و ازونجایی که زیاد با گوشیم سروکار ندارم مهمترین فاکتور برام ظاهر گوشیه یعنی استحکام بدنه و زیبایی و ظرافتش ولی در کل جذب گوشی هایی میشم که کمتر دیده شدن و یه جورایی خاصن و به خاطر همین زیاد طرفدار ندارن(دست خودم نیست که یه همچین سلیقه ی عجیبی دارما:p:-b).سیستم عاملش اگه اندروید باشه خوب بهتره ولی من از nokia n9 هم خیلی خوشم اومده...بودجه هم تا 900000 تومان هست...ازینکه تجربیاتتونو در اختیارم میذارین ممنون;)

پیشنهاد میکنم Sony XPeria S بخری ... هم شیکه هم امکاناتش خیلی خوبه ... یه مقدار بیشتر بتونی خرج کنی HTC One X هم میتونه گزینه مناسبی باشه
N9 نوکیا چون سیستم عاملش MeeGo هست و بازارش به خوبی اندروید نیست فعلا پیشنهاد نمیشه اصلا...

Lilian

کاربر سایت
Aug 27, 2012
2
ممنون

پیشنهاد میکنم Sony XPeria S بخری ... هم شیکه هم امکاناتش خیلی خوبه ... یه مقدار بیشتر بتونی خرج کنی HTC One X هم میتونه گزینه مناسبی باشه N9 نوکیا چون سیستم عاملش MeeGo هست و بازارش به خوبی اندروید نیست فعلا پیشنهاد نمیشه اصلا...
مرسی.الان قیمت htc x one تو چه حدوداییه؟نظرتون درباره ی htc sensation xl چیه؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
مرسی.الان قیمت htc x one تو چه حدوداییه؟نظرتون درباره ی htc sensation xl چیه؟

htc x one قیمتش بین 1050 تا 1100 متغیر تو هر مغازه و الکی پول گارانتی اینا میگیرن . htc sensation xl گوشی نسبتا خوبیه البته با مقایسه با s iii یا one x میگم . چون خودم GALAXY S III دارم الان هر گوشی میگیرم به دستم اصلا بهم نمیچسبه ، مثلا ارک اس گرفتم کنار اس 3 استفاده کنم اصلا دیوانم کرد این گوشی فروختم رفت ارک اس چون اصلا اس 3 یه دنیای دیگست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر