راهنمایی در امر خرید موبایل

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
live with walkman از سریxperia نیست.و درکل ray بهتر از live with walkman است.تازه ray ظاهر زیباتری نسبط به live with walkman داره.و ray از bravia motor engineهم پشتیبانی میکنه.
3.jpg
ببخشید.از سری اکسپریا نیست.
ظاهر زیبا رو که live wuth wakman داره نه ray حالا نمیدونم شما از چه دیدی بهش نگاه میکنید.bravia motor engine هم چیزه خاصی نیست و زیاد هم مهم نیست.من همه ی گوشی های سری xperia رو میشناسم ولی از live with wakman خیلی خوشم اومده و به نظرم ارزش خریدش از ray هم حتی بیشتره با توجه به قیمتی که داره.

باز هم ممنون ولی دردی رو دوا نکرد.

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
هر کسی چنین حرفی زده، بدو پایین ترین اطلاعات ممکن رو داره و فقط میخواد جنسی که مونده رو دستش رو بفروشه.

شما اصلا مقایسه کن دیگه یه گوشیه 4 هسته ای به یه گوشی 1 هسته ای کدوم با ارزش تره؟ مسلماً Galaxy S III بی نظیره و تا 5 یا 6 سال برات مثله ساعت کار میکنه.

دوست عزیز شما که اطلاعات زیادی داری نمیدونی که 4S دوهسته ای هست و از طرفی هم مگه کارکرد گوشی به تعداد هسته اونه!!!:|

Galaxy s3 گوشی خیلی خوبیه ولی دلیل نمیشه از آیفون خیلی بهتر باشه.....

انتخاب بین اینا سلیقه ای هست و کسی که از اندروید خوشش بیاد میره سمت سامسونگ و کسی هم طرفدار آی او اس میره سراغ آیفون.....

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
دوست عزیز شما که اطلاعات زیادی داری نمیدونی که 4S دوهسته ای هست و از طرفی هم مگه کارکرد گوشی به تعداد هسته اونه!!!:|

انتخاب بین اینا سلیقه ای هست و کسی که از اندروید خوشش بیاد میره سمت سامسونگ و کسی هم طرفدار آی او اس میره سراغ آیفون.....
اینجا تاپیک Android Vs IOS نیستا:D
ولی خدایی S3 خیلی بهتره.همین قابلیتی که وقتی به گوشی نگاه می کنی گوشی روشن میشه خیلی حال میده:D

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
فرشاد چرا میگی نکسوس بگیر.؟به جز آندروید و صفحه نمایش S2 بهتره ها
خوب من نظر شخصیم رو گفتم چون واسه من صفحه نمایش مهمه ولی خوب تو وقتی میگه میخوای باتری قوی داشته باشه و موزیک گوش دادن فقط واست مهمه بنابراین اس 2 گزینه بهتریه چون از نکسوز بیشتر شارژ نگه میداره

Arash122

کاربر سایت
May 12, 2012
380
نام
آرش
ببخشید.از سری اکسپریا نیست.
ظاهر زیبا رو که live wuth wakman داره نه ray حالا نمیدونم شما از چه دیدی بهش نگاه میکنید.bravia motor engine هم چیزه خاصی نیست و زیاد هم مهم نیست.من همه ی گوشی های سری xperia رو میشناسم ولی از live with wakman خیلی خوشم اومده و به نظرم ارزش خریدش از ray هم حتی بیشتره با توجه به قیمتی که داره.

باز هم ممنون ولی دردی رو دوا نکرد.

شما که LIVE WITH WALKMANرومیخاهید چرا راهنمایی خواستید؟

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN

360xbox

کاربر سایت
Aug 9, 2009
562
نام
behzad
اینجا تاپیک Android Vs IOS نیستا:D
ولی خدایی S3 خیلی بهتره.همین قابلیتی که وقتی به گوشی نگاه می کنی گوشی روشن میشه خیلی حال میده:D
در کل کدوم بهتره؟اگه تو بودی 1میلیونو واسه کدوم گوشی میدادی؟:d
ravi
نظر شما؟...من هیچ کدومشونو زیاد دوست ندارم من فقط یه گوشی میخوام 1 سال راحت برای من کار کنه.من یه عمل در پیش دارم تقریبا یه سالی باید تو خونه پرسه بزنم. واسه یه سال خواسته های منو خوب جواب بده.خواسته های من اجرای خوب فیلم های HD.بازی های HD.اینترنت...

میدونم جاش نیست در کل Android یا IOS کدوم بهتره؟

آخرین ویرایش:

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
در کل کدوم بهتره؟اگه تو بودی 1میلیونو واسه کدوم گوشی میدادی؟:d
من بودم S3 میگیرفتم چون برام بزرگیه صفحه و راحت بودن مهمه !
منظورم از راحت بودن اینه که دیگه برای هرچیزی نیاز به iTunes نداشتم !
Edit :
نظر شما؟...من هیچ کدومشونو زیاد دوست ندارم من فقط یه گوشی میخوام 1 سال راحت برای من کار کنه.من یه عمل در پیش دارم تقریبا یه سالی باید تو خونه پرسه بزنم. واسه یه سال خواسته های منو خوب جواب بده.خواسته های من اجرای خوب فیلم های HD.بازی های HD.اینترنت...
تمام این کار هارو S III برات انجام میده اینم اضافه کنم که SIII امسال اومده پس قاعدتا تا سال دیگه اخرین نسل سری Galaxy S محسوب میشه ولی ایفون 4س مال سال پیشه !
میدونم جاش نیست در کل Android یا IOS کدوم بهتره؟
چیزی به اسم بهتر نداریم هر کدوم مزایا و معایب خودشون رو دارن !
مثلا تعداد نرم افزار های iOS بیشتر از Android هست .
یا Android کلا ازاده ولی iOS اصلا اینطور نیست !
تو اندروید چیزی به اسم Jailbreak معنی نداره .
رو iOS نمیتونی با بلوتوث فایل جابه جا کنی .
و.................
با توجه به مزایا و معایبی که دارن انتخاب کننده اخر خودتی !

آخرین ویرایش:

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
بین galaxys plus وsony Ericsson Arc s گیر افتادم. galaxy s plusبهتره یا Sony Ericsson Arc s؟

Sony Ericsson Arc s بهتره.من خودم این دوتارو قبلا مقایسه کردم و Arc s بهتره.

---------- نوشته در 11:55 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:50 AM ارسال شده بود ----------

دو هسته رو نمیدونستم.معذرت.ولی باز هم از siii کمتره.ببین ، توی ایران گوشی ها آیفون از نظر کاربرد در سطح پایینی قرار داره.چون ، شما نمیتونین از بهترین سیستم عامل دنیا به طور کامل بهره ببرید،و از اامکانات جدید این گوشی استفاده کنید و صرفا این گوشی بدرد خارج از کشور میخوره نه ایران و الان سیستم عامل اندوروید و گوشی ها sasung بیشتر از آیفون بهتره و میشه از امکاناتش تا حد ممکن استفاده کرد.

esi2005

کاربر سایت
Nov 26, 2005
207
نام
احسان
من دنبال یه گوشی ارزون قیمت Gps دار هستم صفحه موبایله هم هر چی بزرگتر باشه بهتره شما چی پیشنهاد میدین ؟ گوشی طرح اصل هم باشه خوبه
قیمت گوشی
Nokia 5800 Navigation Edition
چنده اصلا این گوشی رو میشه پیدا کرد تو بازار ؟

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
بچه ها بهترین گوشی با حدود 200 هزار تومن (20 تومن بالا پایین مهم نیست) چه مدل هایی رو پیشنهاه میدین ؟ 3 تا مدل لطفاً پیشنهاد بدین برندش بین نوکیا و سونی (اریکسون) و سامسونگ و موتورولا و اچ تی سی هر کدوم بود فرق نداره
ممنون

Arash122

کاربر سایت
May 12, 2012
380
نام
آرش
بچه ها بهترین گوشی با حدود 200 هزار تومن (20 تومن بالا پایین مهم نیست) چه مدل هایی رو پیشنهاه میدین ؟ 3 تا مدل لطفاً پیشنهاد بدین برندش بین نوکیا و سونی (اریکسون) و سامسونگ و موتورولا و اچ تی سی هر کدوم بود فرق نداره
ممنون

]چند تایی است که خوب هستن من برات چندتاشو بهت معرفی میکنم.همشون هم جاوا هستن.امید وارم کمکت کنه.
Sony Ericsson TXT
Sony%20Ericsson%20TXT%20Main-Medium.jpg
تومان165000 Sony Ericsson Mix Walkman
Main-Medium.jpg
تومان 157000

Sony Ericsson TXT Pro
Main-Medium1.jpg
تومان 186000

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
ممنون
کاشکی غیر لمسی هم میگفتی چون واسه یه آدم میان سال میخوام که زیاد وارد نیست :D فقط میخواد دوربنیش تو سطح خودش خوب باشه

Arash122

کاربر سایت
May 12, 2012
380
نام
آرش
ممنون
کاشکی غیر لمسی هم میگفتی چون واسه یه آدم میان سال میخوام که زیاد وارد نیست :D فقط میخواد دوربنیش تو سطح خودش خوب باشه

اینم سه تا گوشی غیر لمسی.تو گوشی های غیر لمسی نوکیا از همه بهتره. دوربین دوتاش که 2مگاپیکسل است ولی آخریه 3.2 مگاست.
155000 تومان
Main-Medium.jpg
Nokia Asha 202Nokia C2-03
Main-Medium.jpg
تومان173000

146000 تومان
Nokia%20C2-01%20Main-Medium.jpg
Nokia C2-01

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر