راهنمایی در امر خرید موبایل

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
دوستان بین nexus و s2 کدوم رو پیشنهاد میدید؟
حسين من اون پست ها رو بهت دادم مقايسه ي كاملي بود ولي نظر شخصيه من روي نكسوز هست . چون يه مقدار ارزش خريدش اومد بالا اين چند روز . به اين دليل كه گوگل امروز ميخواد اندرويد ٤.١ رو معرفي كنه و تا پاييز يا حتي زودتر ريليز كنه. بنابراين نكسوز به مراتب زودتر از اس ٢ اين اپديت رو دريافت ميكنه و شايد حتي اس ٢ ديگه به ٤.١ اپديت نشه. البته اينا همه احتمالات هست اما چيزي كه مشخصه اينه كه طبق روال گوشيهاي گوگل نكسوز سريعا و بدون وقفه هر اپديتي رو دريافت ميكنن

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان.اگه میشه قیمت گوشی live with wakman رو بگید.تو پاساژ علائدین میخواستم و ارزون ترین قیمت.تا چند وقت پیش دوست داییم 280 خریده بود و منم میتونم اون قیمت پیدا کنم؟

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
از دوستان سپاسگزارم
فرشاد جان راستش s2 یه مزایایی داره که آدم نمیتونه بیخیالش بشه.از طرفی شنیدم باتری نکسوز ضعیفه و برای منی که زیاد موزیک میگوشم یه نکته منفی حساب میشه همینطور 16g بودنش.ولی حداقل s2 32هست.حالا دوربینش که برام مهم نیست.

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
از دوستان سپاسگزارم
فرشاد جان راستش s2 یه مزایایی داره که آدم نمیتونه بیخیالش بشه.از طرفی شنیدم باتری نکسوز ضعیفه و برای منی که زیاد موزیک میگوشم یه نکته منفی حساب میشه همینطور 16g بودنش.ولی حداقل s2 32هست.حالا دوربینش که برام مهم نیست.
من 2 هفته Galaxy Nexus داشتم از نظر باطری بد نبود (هرچی بود از 4s 5.0.1 خیلی بهتر بود. ) . Galaxy Nexus هم 32 داره فقط یکم کمیابه !

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان.اگه میشه قیمت گوشی live with wakman رو بگید.تو پاساژ علائدین میخواستم و ارزون ترین قیمت.تا چند وقت پیش دوست داییم 280 خریده بود و منم میتونم اون قیمت پیدا کنم؟

کسی نیست به ما جواب بده؟

یه گوشی هم تو رنج قیمت 300 و اینا به ما معرفی کنید.از samsung یا sony ericcson

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
از دوستان سپاسگزارم
درسته دقیقا من بهت گفتم نوع کاربریت رو که مشخص کنی خودت تصمیم نهایی رو میتونی بگیری راجع به این دو اسمارت فون . از نظر باتری اره یه مقدار نکسوز باتریش کم تر جواب مید نسبت به اس 2 . از لحاظ حافظه هم اصلا نمیتونی تو ایران 32 رو گیر بیاری حتی تو خارج از کشور هم نکسوز فقط در برخی مناطق با حافظه 32 عرضه میشه . در اخر بهت بگم که از خرید هر کدومشون نا راضی نخواهی بود چون واقعا کار جفتشون درسته و امتحان خودشون و به خوبی پس دادن

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
میشه یکی از این دوستان زحمت جواب مارو بکشن؟! ما میخوایم فردا بریم گوشی بخریم.
چه امکاناتی از گوشی واست مهمه ؟ دوربین ؟ سیستم عامل ؟ ظاهر ؟ موزیک ؟ سخت افزار ؟؟؟؟؟ یا هر چی دیگه
بگو تا معرفی کنم

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
چه امکاناتی از گوشی واست مهمه ؟ دوربین ؟ سیستم عامل ؟ ظاهر ؟ موزیک ؟ سخت افزار ؟؟؟؟؟ یا هر چی دیگه
بگو تا معرفی کنم

دوربین اصلا مهم نیست.

اینا مهمن:سیستم عامل اندورویدجدید ترین ها،ظاهر گوشی،موزیک،سخت افزار مناسب و خوب و سی پی و بالا ی 800 مگا هرتز،صفحه ی تاچ.

این xperia live with wakman رو عاشقم.فقط میخوام ببینم ارزون ترین قیمتی رو که میشه پیداش کرد،چنده؟آیا 300 میشه؟

والا من میخواستم arc s بگیرم نشد.حالا میخوام یه گوشی تو رده ای که گفتم بگیرم.

در ضمن galaxy Y چطوره.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
درسته دقیقا من بهت گفتم نوع کاربریت رو که مشخص کنی خودت تصمیم نهایی رو میتونی بگیری راجع به این دو اسمارت فون . از نظر باتری اره یه مقدار نکسوز باتریش کم تر جواب مید نسبت به اس 2 . از لحاظ حافظه هم اصلا نمیتونی تو ایران 32 رو گیر بیاری حتی تو خارج از کشور هم نکسوز فقط در برخی مناطق با حافظه 32 عرضه میشه . در اخر بهت بگم که از خرید هر کدومشون نا راضی نخواهی بود چون واقعا کار جفتشون درسته و امتحان خودشون و به خوبی پس دادن

فرشاد چرا میگی نکسوس بگیر.؟به جز آندروید و صفحه نمایش S2 بهتره ها

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
کسی چرا جواب نمیده؟

در ضمن میخواستم ببینم xperia ray به غیر از دوربین بالا دیگه چه برتری از xperia live with wakman داره؟

360xbox

کاربر سایت
Aug 9, 2009
562
نام
behzad
سلام دوستان من تو انتخاب بین آیفون 4s و Galaxy S III موندم.پیش چند نفر رفتم برای راهنمایی میگفتند اصلا به Galaxy S III نگاهم نکن.ایفون یه چیزه دیگه....واقعا اینطوره من تا الان نه ایفون داشتم نه...میشه راهنمایی کنید:-*

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
سلام دوستان من تو انتخاب بین آیفون 4s و Galaxy S III موندم.پیش چند نفر رفتم برای راهنمایی میگفتند اصلا به Galaxy S III نگاهم نکن.ایفون یه چیزه دیگه....واقعا اینطوره من تا الان نه ایفون داشتم نه...میشه راهنمایی کنید:-*

هر کسی چنین حرفی زده، بدو پایین ترین اطلاعات ممکن رو داره و فقط میخواد جنسی که مونده رو دستش رو بفروشه.

شما اصلا مقایسه کن دیگه یه گوشیه 4 هسته ای به یه گوشی 1 هسته ای کدوم با ارزش تره؟ مسلماً Galaxy S III بی نظیره و تا 5 یا 6 سال برات مثله ساعت کار میکنه.

Arash122

کاربر سایت
May 12, 2012
380
نام
آرش
کسی چرا جواب نمیده؟

در ضمن میخواستم ببینم xperia ray به غیر از دوربین بالا دیگه چه برتری از xperia live with wakman داره؟

live with walkman از سریxperia نیست.و درکل ray بهتر از live with walkman است.تازه ray ظاهر زیباتری نسبط به live with walkman داره.و ray از bravia motor engineهم پشتیبانی میکنه.
3.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر