راهنمایی در امر خرید موبایل

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
به مشکلی برنخوردم.من هم 2g داشتم هم 3GS.کلا مشکلم با اینه که من شاید روزی 2 بار بخوام عکس یا موزیک جدید بریزم روی گوشی.یه بار با سیستم خونه یه بار با لپ تاپم یه بار با سیستم محل کارم.این سینک کردن خیلی دست و پای آدمو میبنده.تنها مشکلم همینه با آیفون.
و راستش یه مشکل دیگه ای که دارم باهاشو کمی خنده داره اینه که از 30 تا دوست خودم 20 تاشون آیفون خریدن.کمی زده شدم ازش

خب براى مشكل اول يه راه داريد،اونم درصورتيه كه قيدموزيك پليرفابريك رو بزنيد،و از نرم افزارهاى پليرديگه كه Av Player بنظرم خيلى خيلى مناسبه اينكاره،وبراى عكس هم همينطور،دركل بنظرم راه حل بدى نيست ولي ازطرفى نقض غرض ميشه؛چون شما ممكنه ايفون رو بخاطر پلير يا فوتوآلبومش دوست داشته باشيد،بنظر من مشكل اول رو تنها كسى ميوتونه باراه حلى كه عرض كردم كنار بياد كه حتما حتما تاكيد داشته باشه آيفون بخره،كه بنظرم درمورد شما اينطورفكرنميكنم باشه،
درموردمسئله دوم هم كه بنظرم سليقه اى و نظرشما هم محترم.

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
درود دوستان . من یه گوشی میخوام تا رنج 300 400 . انتظارم از گوشی در حد تماس ، حافظه اس ام اس نا محدود ، lcd خوب و شکیل همراه با طول عمر زیاد باتری و سخت جون بودن گوشی . بقیه چیزاش واسم اهمیتی نداره دیگه . تاچ و غیر تاچ و و دوربین و اینا ملاکم نیست .

پیشنهادتون چیه؟ لطفا از هر برند یک پیشنهاد بهم بدید .

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
htc evo 3d ارزش خرید داره؟قیمت؟
به نظرم از LG p920 3d بهتره.درسته؟:d

evo3d حدود 850 بايد باشه
lg p920 هم 700 هست.
يه مزيت p920 اينه كه قابليت تبديل فيلم و عكس 2 بعدي به 3 بعدي هم داره.
تجربه ديدن فيلم 3 يعدي تو p920 هم دارم، به نظرم خوب بود ولي evo را نمي دونم.
از نظر ظاهر هم evo به نظرم قشنگ تره
=============================================
ويرايش : مثله اينكه evo تا 750 هم ميشه پيدا كرد، شايد كمتر هم بشه!

آخرین ویرایش:

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
بچه ها با سلام و شب بخیر و البته اینکه امیدوارم عید خوبی رو گذرانده باشید و سال خوبی رو براتون آرزو میکنم.

من الان یه گوشی سامسونگ S5233 Star دارم و تابحال با گوشی هایی که سیستم عامل دارن کار نکردم.و چند تا سوال داشتم.
1.آیا incredible S گوشی خوبی هستش و مشکلی از لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری نداره؟
2.گوشی های اندرویدی رو میشه براش فارسی ساز نصب کرد(البته فقط برای نوشتن،خواندن مسیج و بخش اینترنت) و مشکلی براشون پیش نمیاد؟
3.اگه میشه یه توضیحی درباره اینکه توی سایت های مختلف میبینم که میگن "باید رام گوشیتو تغییر بدی" بدید.منظورم اینه که درباره این رام توضیح بدید و اینکه چی هست دقیقا؟
4.و سراخر یه توضیح کلی درباره سیستم عامل اندروید بدید.(چون چیز زیادی ازش نمیدونم و باهاش تابحال کار نکردم.)
فعلا شب خوش.

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
بچه ها کسی به سوالات پست قبلیم جواب نداد.:(:(
خوب میخواستم ببینم از بین این گوشی هایی که میگم کدوم واقعا بهتره؟
با قیمت هم کار نداشته باشین.من خودم بین شماره 1 و 2 موندم.

1.HTC Incredible S
2.Samsung Galaxy S Plus
3.Samsung Galaxy SL

mansoor dk

کاربر سایت
Dec 3, 2011
2,582
نام
منصور
بچه ها کسی به سوالات پست قبلیم جواب نداد.:(:(
خوب میخواستم ببینم از بین این گوشی هایی که میگم کدوم واقعا بهتره؟
با قیمت هم کار نداشته باشین.من خودم بین شماره 1 و 2 موندم.

1.HTC Incredible S
2.Samsung Galaxy S Plus
3.Samsung Galaxy SL
100درصد اینکردبل تازه اپدیت اندرویید 4 هم براش میاد رمش هم بیشتره چون اندرویید واقعا به رم بالانیاز داره در مورد فارسی ساز هم اندرویید 4 نیاز به فارسی ساز نداره اما گینگر برد با نصب کاستوم رام میتونید از فارسی ساز استفاده کنید

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
100درصد اینکردبل تازه اپدیت اندرویید 4 هم براش میاد رمش هم بیشتره چون اندرویید واقعا به رم بالانیاز داره در مورد فارسی ساز هم اندرویید 4 نیاز به فارسی ساز نداره اما گینگر برد با نصب کاستوم رام میتونید از فارسی ساز استفاده کنید

اول از همه از پاسخت ممنونم.

ولی یکی از چیزهایی که من رو به طرف Galaxy S Plus میکشه سرعت پردازنده بیشتر(البته اگه چیز خیلی مهم و تاثیر گزاری نیست بگید) و حافظه داخلی بیشترش هست.
ولی خوب خودم HTC رو بیشتر دوست دارم.بخصوص از رابط کاربریش و البته طراحیش.
درباره رام هم اگه میشه یه توضیحی بدید.
و آخرین سوال که البته سوال خیلی مهمی هست اینکه سری (One X - One V - One S) گوشی های HTC کی میاد؟ تا تابستون میاد؟
فعلا شب خوش.
---------------------------------------------------------------------------------
راستی بچه های دیگه هم اگه چیزی درباره این دو گوشی میدونن بگن.

آخرین ویرایش:

mansoor dk

کاربر سایت
Dec 3, 2011
2,582
نام
منصور
اول از همه از پاسخت ممنونم.

ولی یکی از چیزهایی که من رو به طرف Galaxy S Plus میکشه سرعت پردازنده بیشتر(البته اگه چیز خیلی مهم و تاثیر گزاری نیست بگید) و حافظه داخلی بیشترش هست.
ولی خوب خودم HTC رو بیشتر دوست دارم.بخصوص از رابط کاربریش و البته طراحیش.
درباره رام هم اگه میشه یه توضیحی بدید.
و آخرین سوال که البته سوال خیلی مهمی هست اینکه سری (One X - One V - One S) گوشی های HTC کی میاد؟ تا تابستون میاد؟
فعلا شب خوش.
---------------------------------------------------------------------------------
راستی بچه های دیگه هم اگه چیزی درباره این دو گوشی میدونن بگن.
نگا پردازنده اینکردبل به راحتی اور میشه اما gpu اینکردبل aderno 220 هست که بسیار قویتر از پلاس هست گوشی های سری one هم تا تابستون قطعا تو ایران هست همین الان توزیع جهانیشون شروع شده

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
نگا پردازنده اینکردبل به راحتی اور میشه اما gpu اینکردبل aderno 220 هست که بسیار قویتر از پلاس هست گوشی های سری one هم تا تابستون قطعا تو ایران هست همین الان توزیع جهانیشون شروع شده

ممنون.
و البته سه سوال دیگه دارم.اونم اینه که گوشی HTV One V رو میتونی حدس بزنی که قیمتش تو تابستون چقدر میشه؟ یا الان قیمتش تو بازار جهانی چنده؟
و اینکه به نظرت گوشی HTC One V بهتر و بصرف تره یا گوشی Incredible S ؟

mansoor dk

کاربر سایت
Dec 3, 2011
2,582
نام
منصور
ممنون.
و البته سه سوال دیگه دارم.اونم اینه که گوشی HTV One V رو میتونی حدس بزنی که قیمتش تو تابستون چقدر میشه؟ یا الان قیمتش تو بازار جهانی چنده؟
و اینکه به نظرت گوشی HTC One V بهتر و بصرف تره یا گوشی Incredible S ؟
440 دلاره اما قیمتش خودش پایین میاد اما ایران معلوم نیس راسی همین الانم انگار گوشیا سری ONE تو ایران بعضی فروشگاهها امده
اگه نظر منا میخوای یا OPTIMUS 3D یا EVO 3D را بگیر ی خوبه یا GALAXY R کلا یه گوشی 2 هسته ای چون ساپورت اندرویید بده همین الان گلکسی اس که سلطان اندروییدا بود تا 2سال پیش اندرویید 4 براش نیومد

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
440 دلاره اما قیمتش خودش پایین میاد اما ایران معلوم نیس راسی همین الانم انگار گوشیا سری ONE تو ایران بعضی فروشگاهها امده
اگه نظر منا میخوای یا OPTIMUS 3D یا EVO 3D را بگیر ی خوبه یا GALAXY R کلا یه گوشی 2 هسته ای چون ساپورت اندرویید بده همین الان گلکسی اس که سلطان اندروییدا بود تا 2سال پیش اندرویید 4 براش نیومد

مرسی پیشنهادهای خوبی.
ولی البته معذرت میخوام ولی یه سوال دیگه دارم.(البته واسه اینه که میخوام از چیزی که بخرم واقعا مطمئن بشم.امیدوارم حرفمو بفهمی و درکم کنی.تو این روزای گرونی نمیشه واسه یه چیز پول بدی بعدش ازش پشیمون بشی.مثلا قبل عید نظرم روی sensation بود ولی وقتی از مشکلات صفحه نمایشش شنیدم و البته بالا کشیدن قیمت رو دیدم دیگه پشیمون شدم و حالا دنبال یه گزینه بهتر و بصرف تر هستم.)

از بین این گوشی ها شما کدوم رو پیشنهاد میدین و آیا از سه گزینه قبلی(Incredible S - EVO 3D -One V) بهتر هستش؟
راستی قیمت هاشونم(به تومان) هیچ جا من ندیدم.اگه میدونی بگو.
1.HTC Vivid
2.HTC Amaze 4G
3.HTC Inspire 4G
4.HTC EVO Design 4G
بازم از سوال های زیادی که میپرسم ازت عذر میخوام.
فعلا شب خوش.

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
بچه ها من یه سوالی دارم.اونم اینه که توی کامنت یکی از سایت ها خوندم که طرف گفته بود که اگه آپدیت 4 اندروید رو روی گوشی های قدیمیش (منظور دوستمون توی اون کامنت گوشی HTC EVO 3D بوده) بریزی رابط کاربری سنس رو از دست میدی.آیا این حرف دوستمون درسته؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر