راهنمایی در امر خرید موبایل

rewabian

کاربر سایت
Nov 22, 2010
170
نام
مهرداد
سلام دوستان
قصد خرید گوشی دارم ولی نمیدونم از کجا بخرم ، دوستانی که جائی آشنایی چیزی دارن معرفی کنن
تهران هم هستم فقط دوستان تو علاءالدین نباشه
پایتخت هست جائی کسی میشناسه؟
پیش پیش تشکر

آخرین ویرایش:

Click4u

کاربر سایت
Oct 25, 2011
158
نام
Abolfazl
به نظر من فعلاً با توجه به قیمت و امکاناتش samsung galaxy fit بهترین باشه تو بازار
فوقش میشه 250 T برای شما اما امکاناتش عیناً شبیه گالاکسی اس تو هستش !
هیچ تفاوتی از لحاظ نرم افزاری نداره
پیشنهاد من اینه :D
برین تحقیق کنین اگه صلاح دونستین بخرین.

rewabian

کاربر سایت
Nov 22, 2010
170
نام
مهرداد
به نظر من فعلاً با توجه به قیمت و امکاناتش samsung galaxy fit بهترین باشه تو بازار
فوقش میشه 250 T برای شما اما امکاناتش عیناً شبیه گالاکسی اس تو هستش !
هیچ تفاوتی از لحاظ نرم افزاری نداره
پیشنهاد من اینه :D
برین تحقیق کنین اگه صلاح دونستین بخرین.

دوست عزیر ممنون از راهنمائیت ولی من در مورد مشخصات و مدل راهنمایی نمیخوام
اگه کسی جایی رو برای خرید گوسی میشناسه معرفی کنه تو تهران به جر علاءالدین
  • Like
Reactions: servicebama

Sorrows

کاربر سایت
Jun 27, 2008
437
ممنون میشم دلیلش رو هم بگی آخه تا اونجایی که من میدونم فقط Ace به خاطر داشتن آندروید از C6 بهتره! یعنی تنها نکته بهترش نسبت به C6 همینه :D
اندروید رو که خودتون گفتید
پردازنده ی بسیار قویتر
WiFi قویتر
3G و Bluetooth بهتر(!)
و کارکرد بهتر باتری

• Like
Reactions: PAUSE

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
دوستان یه گوشی خوب تا 400 تومن معرفی میکنید.samsung نباشه فقط
بهترین گوشی ارزان قیمت بازار Galaxy Ace هست که اونم سامسونگه مدل HTC می تونید Wildfire S رو انتخاب کنید نوکیا هم که C6-01 هست;)اگه اندروید می خواید که با توجه به اینکه سامسونگ نمیخواید پیشنهاد Wildfire Sـه اما اصلا پردازنده ی قوی ای نداره و به درد اندروید که سیستم عامل سنگینی هست نمیخوره.
درکل یا ACE رو انتخاب کنید یا C6-01 مدل HTC همونطور که گفتم سرعت کمی داره;)

farid95

کاربر سایت
Jul 18, 2011
45
نام
فرید
دوستان چرا به گوشیای سونی اشاره ای نمیکنید اونم تو این رنج قیمت گوشیای خوبی داره. به نظر من xperia miny گزینه خوبی(البته با توجه به محدودیت مالی که دوست عزیزمون داره)

AYARAN

کاربر سایت
Sep 10, 2009
894
نام
پوریا
بهترین گوشی ارزان قیمت بازار Galaxy Ace هست که اونم سامسونگه مدل HTC می تونید Wildfire S رو انتخاب کنید نوکیا هم که C6-01 هست;)اگه اندروید می خواید که با توجه به اینکه سامسونگ نمیخواید پیشنهاد Wildfire Sـه اما اصلا پردازنده ی قوی ای نداره و به درد اندروید که سیستم عامل سنگینی هست نمیخوره.
درکل یا ACE رو انتخاب کنید یا C6-01 مدل HTC همونطور که گفتم سرعت کمی داره;)

بخوام بودجه رو تا 600 تومن بالا ببریم چی ؟؟؟ مدل های دیگه ای هست؟

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
با 600 تومن می تونید از سامسونگ Google Nexus s یا Galaxy S I ، از دسته ی Sony Ericsson می تونید Arc S یا Arc X 12 و یا از سری HTC می تونید Desire HD ,Incredible S بگیرید

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
دوستان من میخوام HTC Wildfire S بگیرم. نظرتون راجع به این گوشی چیه؟؟ آخه با توجه به قیمتش امکانات خیلی خوبی داره. گوشیش رو کسی داشته؟ چطوره؟
در واقعا بین این و Galaxy Ace شک دارم. کدوم بهتره؟؟ آخه مشکل اینه که Ace یه سری فرمت های تصویری رو سوپورت نمیکنه. در واقع فقط در بین فرمت های تصویری فقط MP4 رو پخش میکنه!

آخرین ویرایش:

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
دوستان من میخوام HTC Wildfire S بگیرم. نظرتون راجع به این گوشی چیه؟؟ آخه با توجه به قیمتش امکانات خیلی خوبی داره. گوشیش رو کسی داشته؟ چطوره؟
در واقعا بین این و Galaxy Ace شک دارم. کدوم بهتره؟؟ آخه مشکل اینه که Ace یه سری فرمت های تصویری رو سوپورت نمیکنه. در واقع فقط در بین فرمت های تصویری فقط MP4 رو پخش میکنه!
نوین جان من خودم چند روزه Ace گرفتم و واقعا گوشی خوبیه نسبت به قیمتش.اون فرمت تصویری رو هم خب خیلی برنامه ها میتونی روی Ace نصب کنی که فرمت های دیگه رو هم پخش کنه.البته من خودم Convert میکنم به MP4 و بعد میریزم توی گوشی و میبینم :D

• Like
Reactions: Modern Samurai

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر