راهنمایی در امر خرید موبایل

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
چرا خوب گوشی بخری که 6 ماه دیگه بخوای عوض کنی؟!
گوشی تا دو سال هم جواب میده الان.
بنظرم یه مقدار بیشتر هزینه کن یه مورد خوب بگیر راحت دو سال جوابه.
دسته دو خریدن تو ایران بشدت ریسکش بالاست.
چون برای کس دیگه دارم میگیرم که گوشیش به مشکل خورده باتریش اذیتش میکنه باتریشو میخواد عوض کنه ولی بازم قدیمی شده الان بیشتر از این نمیتونم دیگه هزینه کنم براش ولی شیش ماه نهایت یه سال دیگه حتما باید یه گوشی بهتر بگیرم براش
این ردمی نوت 9 که یکی از دوستان هم بالا پیشنهاد دادن بنظر گزینه جالبیه از بقیه موارد بیشتر چشممو گرفت بازم نمیدونم نظر بقیه چیه درموردش

آخرین ویرایش:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
واقعا گوشیای ارزون قیمت چند سالیه که خیلی خوب شدن قدیما گوشی بدرد بخور میخواستی حتما باید پرچمدار میگرفتی. ولی الان من سه ساله یه گوشی Nokia دارم (سون پلاس) اصلا کند نشده بجز تو chrome که یذره کند شده و اونم احتمالا راه حل نرم افزاری داشته باشه.
ینی گوشی های گرون فقط دیگه فرقشون تو کیفیت دوربین هست با یه ذره صفحه نمایش همین.

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
نظرتون راجب mi 11 چیه؟ تو این رنج ،گوشی بهتری هست؟اینو واسه خانومم می‌خوام و برا خودم هم پوکو f3 رو در نظر دارم ،به نظرتون چطوره و تو بازه قیمت این هم گوشی بهتری هست یا نه؟ ممنون

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,464
نام
امین
نظرتون راجب mi 11 چیه؟ تو این رنج ،گوشی بهتری هست؟اینو واسه خانومم می‌خوام و برا خودم هم پوکو f3 رو در نظر دارم ،به نظرتون چطوره و تو بازه قیمت این هم گوشی بهتری هست یا نه؟ ممنون
poco f3 متاسفانه تو بعضی هاش مشکل نمایشگر هست و بعد از دو سه ماه استفاده پیش میاد.
mi11 عالیه.

• Like
Reactions: NO ps3

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,464
نام
امین
سلام کسی نوت ده پرو شیاومی خریده تجربه کار کردن باهش داره؟ اینکه میگن داغ میکنه مشکل باطری و نت داره درسته؟
ماه پیش یکی از اقوام گرفت.
بازی سنگین روش تعطیله کلن.
مشکل باطری و نت نداره.
5g هم نیست و اصلن ارزش قیمتش و نداره نهایت 5.500 تا 6

• Like
Reactions: sphac

sphac

کاربر سایت
Apr 24, 2021
300
ماه پیش یکی از اقوام گرفت.
بازی سنگین روش تعطیله کلن.
مشکل باطری و نت نداره.
5g هم نیست و اصلن ارزش قیمتش و نداره نهایت 5.500 تا 6
با تجربه ای که نوت 8پرو داشتم خواستم اینو بخرم .
بنظر شما بین a52 5gو می 10تی پرو فایوجی کدومش رو انتخاب کنم؟ نهایتش هم بتونم تا 11میلیون هزینه کنم
گ صحفه نمایش ال ای دی باشه . باطریش و سخت افزار خوبی داشته باشه اگه مدنظرتون هست پیشنهاد بدید

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,464
نام
امین
با تجربه ای که نوت 8پرو داشتم خواستم اینو بخرم .
بنظر شما بین a52 5gو می 10تی پرو فایوجی کدومش رو انتخاب کنم؟ نهایتش هم بتونم تا 11میلیون هزینه کنم
گ صحفه نمایش ال ای دی باشه . باطریش و سخت افزار خوبی داشته باشه اگه مدنظرتون هست پیشنهاد بدید
راستش من اصلن سمت سامسونگ نمیرم به خاطر قیمت بیشترش و الکی گرون بودنش به نسبت شیائومی.
mi 10t pro فکر نکنم 11 باشه ها؟!
من تو بازار زیر 13.800 ندیدم.
mi10 t رو فکر کنم منظورته.

راستش من خودم همون طور که صفحه های قبل گفتم سوییچ کردم رو realme و با اینکه از شیائومی بشدت راضی هستم و الانم 3 تا از گوشیاشو دارم ولی سری gt realme با این مشخصات و قیمت هر کسی و وسوسه میکنه واسه خریدشون.
گفتم من دو مدل و سفارش زدم.
REALME GT 5G
REALME GT NEO
یکی از پرچمدار اسنپدراگون استفاده میکنه و اونیکی از پرچمدار مدیاتک.
تو بنچمارکها ترکوندن هر دو و با قیمت 400 دلاری و 300 دلاری هیچ رقیبی ندارن.
خوشبختانه با نت ما هم سازگاری دارن.
راحت میتونید سفارش بدید و از چین بدستتون برسه.
تنها مشکل عدم زبون پارسی تو منو گوشی هست.
الان هر دو مدل تو تخفیف ها قرار گرفتن.
Realme GT vs Realme GT Neo: Comparison
تو این لینک میتونید مشخصات هر دو مدل و ببینید و مقایسه کنید با برندهای دیگه.

• Like
Reactions: sphac and H&M

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
چقدر اینجا خلوت شده قبلا برا مشاوره میومدم چندین نظر می‌گرفتم!! ...خب من m11 قطعی شده فقط برا خودم بین poco f3 و mi11 light 5g موندم البته هر دو تارو هم میگن صفحه نمایشش مشکل داره!!! جایگزین تو این قیمتای تقریبی این گوشی سراغ دارین؟

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
488
چقدر اینجا خلوت شده قبلا برا مشاوره میومدم چندین نظر می‌گرفتم!! ...خب من m11 قطعی شده فقط برا خودم بین poco f3 و mi11 light 5g موندم البته هر دو تارو هم میگن صفحه نمایشش مشکل داره!!! جایگزین تو این قیمتای تقریبی این گوشی سراغ دارین؟
تو اون رنج بهترین گزینه ها هستن. mi10t هم نگاه بنداز
میتونی یکم گرونتر s20 fe بخری

• Like
Reactions: NO ps3

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
راستش من اصلن سمت سامسونگ نمیرم به خاطر قیمت بیشترش و الکی گرون بودنش به نسبت شیائومی.
mi 10t pro فکر نکنم 11 باشه ها؟!
من تو بازار زیر 13.800 ندیدم.
mi10 t رو فکر کنم منظورته.

راستش من خودم همون طور که صفحه های قبل گفتم سوییچ کردم رو realme و با اینکه از شیائومی بشدت راضی هستم و الانم 3 تا از گوشیاشو دارم ولی سری gt realme با این مشخصات و قیمت هر کسی و وسوسه میکنه واسه خریدشون.
گفتم من دو مدل و سفارش زدم.
REALME GT 5G
REALME GT NEO
یکی از پرچمدار اسنپدراگون استفاده میکنه و اونیکی از پرچمدار مدیاتک.
تو بنچمارکها ترکوندن هر دو و با قیمت 400 دلاری و 300 دلاری هیچ رقیبی ندارن.
خوشبختانه با نت ما هم سازگاری دارن.
راحت میتونید سفارش بدید و از چین بدستتون برسه.
تنها مشکل عدم زبون پارسی تو منو گوشی هست.
الان هر دو مدل تو تخفیف ها قرار گرفتن.
Realme GT vs Realme GT Neo: Comparison
تو این لینک میتونید مشخصات هر دو مدل و ببینید و مقایسه کنید با برندهای دیگه.
ببخشید از کجا با تخفیف سفارش دادید؟

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
خب mi11 و poco f3 رو سفارش دادم ،پوکو 2 روزه رسیده دستم گوشی خیلی روان و پرسرعته و نمایشگر با کیفیتی داره ،باتریش معمولیه ولی سرعت شارژش عالیه
سرعت نت هم رو حالت 4.5 کاملا متفاوت با گوشیهای قبلیم و به سرعت
صفحات رو لود می‌کنه و عالی بوده ایشالله mi11 هم برسه نظرمو میگم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر