راهنمایی در امر خرید موبایل

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
بچه ها الان یه گوشی بگیریم
بعد تا وقتی که سیمکارت نندازیم داخلش میتونیم استفاده کنیم از قابلیت های دیگش که؟!
یه چیز دیگه
من میخوام گوشیمو بدم به داداشم و اون سیمکارت خودشو بندازه داخلش،زمانی که من گوشیمو گرفتم اچ تی سی شامل رجیستری نشده بود
الان داداشم سیمکارتشو بندازه باید رجیستر کنیم اونم؟

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین
بچه ها الان یه گوشی بگیریم
بعد تا وقتی که سیمکارت نندازیم داخلش میتونیم استفاده کنیم از قابلیت های دیگش که؟!
یه چیز دیگه
من میخوام گوشیمو بدم به داداشم و اون سیمکارت خودشو بندازه داخلش،زمانی که من گوشیمو گرفتم اچ تی سی شامل رجیستری نشده بود
الان داداشم سیمکارتشو بندازه باید رجیستر کنیم اونم؟

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

اره میتونی استفاده کنی ازش.

نه اگه قبل از ریجستری باشه مشکلی نداره.

• Like
Reactions: SleepyTurtel

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
سلام دوستان عزیز
داشتم بررسی نوکیا ۱ رو میدیدم ،گفتم قیمتش چک کنم ،گوشی ۸۵ دلاری که برای کشورهای بدبخت ساخته شده
اینم قیمت این گوشی
اگه پول دارید میخاید بخرید چیزی همین امروز بخرید فردا دیره

Attachments

• Screenshot_2018-08-05-14-06-12-218_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2018-08-05-14-06-12-218_com.android.chrome.jpg
    58.2 KB · مشاهده: 43

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
سلام دوستان عزیز
داشتم بررسی نوکیا ۱ رو میدیدم ،گفتم قیمتش چک کنم ،گوشی ۸۵ دلاری که برای کشورهای بدبخت ساخته شده
اینم قیمت این گوشی
اگه پول دارید میخاید بخرید چیزی همین امروز بخرید فردا دیره
بزرگ ترین اشتباه ملت همینه امروز بخر فردا دیره یارو گوشی با دلار4200وارد کرده داره با دلار12تومن میفروشه شما میگید بخرید تا گرونتر نشده حالا چه پولدار باشی چه بی پول واقعا پر کردن جیب همچین ادم های چه حسی بهتون میده؟
حالا همه حداقل دوتا گوشی دارن یه چند ماه گوشی 2018دستشون نباشه قیامت نمیشه بخدا
انقدراحت جیب اونای رو که بهتون ظلم میکنن رو پر نکنید با این کار فقط شرایط بدتر میشه

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
بزرگ ترین اشتباه ملت همینه امروز بخر فردا دیره یارو گوشی با دلار4200وارد کرده داره با دلار12تومن میفروشه شما میگید بخرید تا گرونتر نشده حالا چه پولدار باشی چه بی پول واقعا پر کردن جیب همچین ادم های چه حسی بهتون میده؟
حالا همه حداقل دوتا گوشی دارن یه چند ماه گوشی 2018دستشون نباشه قیامت نمیشه بخدا
انقدراحت جیب اونای رو که بهتون ظلم میکنن رو پر نکنید با این کار فقط شرایط بدتر میشه
نه،بد برداشت کردی ،من نه پول خرید دارم نه میخوام بخرم
این وسط حرفت هم درسته هم غلط
عده زیادی هستن که به خاطر حفظ سرمایه به این شیوه ای که گفتی میرن میخرن.ولی یک بخت برگشته ای هم هست کخ چند ساله میخاد گوشی بخره منتظر ارزونتر شدنشه،ولی نه تنها ارزون نشده بلکه گرونترم شده و میشه.
خطاب من به این افراد بود .مثلا فرض کن شما بخاستی ایفون اخری چند ماه پیش ۷ تومن ،الان ۱۶ تومن
از اونموقع تا حالا چه اتفاقی افتاده که اینقد گرون شده؟ اون فرد اگه اونموقع نیازش رو نه بیشتر میخرید براش بهتر نبود؟ واقع بین باید بود و مسائل مو با هم غاطی نکرد

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
از یه طرف میگن گوشی نخرید ارزون میشه منظورشون این چن هزارتایی هس ک میخان رجیستر کنن
از اونورم‌ میگن ارزون نمیشه خیالتون راحت
بیخود گفتن .گرونتر میشه .اگر هم گوشی های احتکاری رو بریزن تو بازار به دست مصرف کننده واقعی نمیرسه.بعید و تقریبا محاله که مثلا ایفون رو بدن ۷ تومن .

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
اقا وضعیت قیمت میان رده ها چطوری شده سامسونگ سونی و میان رده سامسونگ رنج ۵۰۰
۴۵۰
دیگه چیزی به اسم میانرده وجود نداره .گوشی ۸۵ دلاری ۱ میلیون که پایین رده است.بعیده سامسونگ و سونی گوشی در حد ۵۰۰ بتونید گیر بیارید
قراره شیائومی یک گوشی ۳۰ دلاری به بازار عرضه کنه که اون احتمالا قیمتش ۵۰۰ باشه.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
دیگه چیزی به اسم میانرده وجود نداره .گوشی ۸۵ دلاری ۱ میلیون که پایین رده است.بعیده سامسونگ و سونی گوشی در حد ۵۰۰ بتونید گیر بیارید
قراره شیائومی یک گوشی ۳۰ دلاری به بازار عرضه کنه که اون احتمالا قیمتش ۵۰۰ باشه.
عجی وضعیتی شده ۸۰ دلاری پانصد تومان !! من یک J2 دارم منظورم از میان رده اینا بود

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,104
نام
سالار
هي قبل عيد ميگفتم برم يه ايفون ايكس بردارم ميگفتم برگردم ايران ميخرم عجله نداريم كه :))
رفتم قيمت كردم شده ١٥-١٦ تومن :)) :)) :))
بايد نوكيا ١١٠٠ رو از ته انباري در بيارم !

• Like
Reactions: fifa13

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر