راهنمایی در امر خرید موبایل

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,364
نام
بابک
یکی اقوام اس 7 داره و مشکلی جدیدا براش پیش اومده و اون این هست که خود به خود گوشی خاموش میشه ( موقع کار کردن نه )
گوشی تازه 1 ماه هست خریده .. اخرین اپدیت هم امشب انحام داده .. اوایل خریده بود این جوری نمیشد
هنوز ریست فاکنوری نکرده و برای اخرین راه حل گذاشتیم
کسی تا حالا به این مشکل در گوشی های سامسونگ بر خورده؟؟
با ریست اوکی نشد بگو رام بزنه

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
دوستان بین honor 5x و redmi note 3 pro کدوم رو پیشنهاد میدین؟...صرفا براساس سخت افزار نگین..از لحاظ عملکرد بهتر و طول عمر گوشی و پشتیبابی سازنده هم مقایسه کنید...ممنون
از لحاظ پشتیبانی نرم افزاری هواوی خیلی بهتره از شیائومی
قدرت شیائومی بیشتره،طول عمر هم بستگی به طرز استفاده کاربر داره

• Like
Reactions: johhny

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,878
نام
مهراد
sony c4
اصلا کاری نکردم هنوز ،فکتوری ریست و... هیچ کاری انجام ندادم بیشتر دنبال اینم ببرم نمایندگی ببینم میتونن کاری بکنن..
حالا چرا نمایندگی ؟ اول یه ریست فکتوری بزن شما بعد اگر تغییری نکرد آخرین رام خاورمیانه مخصوص شماره گوشی رو دان و نصب کن با فلش تولز حل میشه 90 درصد (اگر سخت افزاری نباشه)

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,002
نام
sami
دوستان شدیدا دنبال برنامه کامل و بدون محدودیت six pack promise هستم
از گوگل پلی دانلود کردم برنامه هفته اولش که تموم شد وارد هفته دوم که شد باید 3 دلار بخریش:((
اگر جایی رو میشناسید ورژن کامل و کرک شده رو دارن لطفا معرفی کنید

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
منم یه تبلت دارم همین مشکل رو داره.نمیدونم چشه .مدلش ایسوس زن پد هفته.احتمالا دچار بدشانسی شدیم
چطوری روشن خاموش میشه؟ احیانا صفحه ش سفید نمیشه؟
گوشیا و تبلتهای ایسوس خوبن ولی به شخصه هیچ وقت از Zen UI خوشم نیومد...
فکتوری ریست بزن احتمالا درست میشه

AGHA FARIBORZ

کاربر سایت
Jan 24, 2015
458
نام
(master)استاد
چطوری روشن خاموش میشه؟ احیانا صفحه ش سفید نمیشه؟
گوشیا و تبلتهای ایسوس خوبن ولی به شخصه هیچ وقت از Zen UI خوشم نیومد...
فکتوری ریست بزن احتمالا درست میشه
یه دفعه ریستارت میشه .بعدش خودش روشن میشه
چند بار هم کلا هنگ کرد .همین دیروزم داشتم فیلم میدیدم روش صفحش کاملا سفید شد شروع کرد به صدا کردن.مجبور شدم دستی خاموشش کنم

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
دوستان شدیدا دنبال برنامه کامل و بدون محدودیت six pack promise هستم
از گوگل پلی دانلود کردم برنامه هفته اولش که تموم شد وارد هفته دوم که شد باید 3 دلار بخریش:((
اگر جایی رو میشناسید ورژن کامل و کرک شده رو دارن لطفا معرفی کنید
برنامه رو تو گوگل سرچ کنی کلی سایت دانلود برات میاره:|

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
sony c4
اصلا کاری نکردم هنوز ،فکتوری ریست و... هیچ کاری انجام ندادم بیشتر دنبال اینم ببرم نمایندگی ببینم میتونن کاری بکنن..
این پستتون رو ندیدم، کاش این گوشی رو نمیخریدین... کلا گوشیهای میانرده سونی که مدیاتک توشون استفاده شده زیاد جالب نیستن حالا اینکه خوبه C5 فاجعه بود.
الان واقعا برند به نظر من ارزش پول دادن نداره تو گوشی میانرده
یه دفعه ریستارت میشه .بعدش خودش روشن میشه
چند بار هم کلا هنگ کرد .همین دیروزم داشتم فیلم میدیدم روش صفحش کاملا سفید شد شروع کرد به صدا کردن.مجبور شدم دستی خاموشش کنم
شما یه فکتوری ریست بزنین
درست نشد تو گوگل سرچ کنین به انگلیسی در مورد این مشکل. فقط مدل دقیق زنفونتونم دربیارین (اکثرا زنفونها یه پسوند اسمی دارن جز زنفون 7 و اینا به طور مثال: Asus zenfone2 ze551ml) و با اسم دقیق مدل سرچ رو بزنین.

hamed_1989

کاربر سایت
Jun 30, 2008
329
نام
حامد
دوستان من Xiaomi Redmi Note 3 Pro رو خریدم، فقط میتونم در یک کلام بگم فوق العاده هست این گوشی به نسبت قیمتش.
تنها اشکالی که میشه بهش گرفت کیفیت معمولی دوربین هست که خوب توی این رنج قیمت به نظر من بهتر از این نمیشه.
در یک کلام اگه تعصب رو بزاریم کنار به این حهت که محصول چینی هست به نظر من از خیلی از برند های دیگه توی قیمتش خودش یک سر و گردن از همه جهت بالاتره.

اگه سوالی بود در خدمتم.

• Like
Reactions: SleepyTurtel

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
دوستان من Xiaomi Redmi Note 3 Pro رو خریدم، فقط میتونم در یک کلام بگم فوق العاده هست این گوشی به نسبت قیمتش.
تنها اشکالی که میشه بهش گرفت کیفیت معمولی دوربین هست که خوب توی این رنج قیمت به نظر من بهتر از این نمیشه.
در یک کلام اگه تعصب رو بزاریم کنار به این حهت که محصول چینی هست به نظر من از خیلی از برند های دیگه توی قیمتش خودش یک سر و گردن از همه جهت بالاتره.

اگه سوالی بود در خدمتم.
مبارک باشه:D
دوربینش خوبه به نظرم فقط فیلم برداریش افتضاحه
یه ایراد دیگه هم این که اندروید 6 واسه هیچکدوم از گوشی های شیائومی نمیاد:|

• Like
Reactions: hamed_1989

hamed_1989

کاربر سایت
Jun 30, 2008
329
نام
حامد
مبارک باشه:D
دوربینش خوبه به نظرم فقط فیلم برداریش افتضاحه
یه ایراد دیگه هم این که اندروید 6 واسه هیچکدوم از گوشی های شیائومی نمیاد:|
آره کلا مشکل اش دوربینش هست.
نه تا جایی که میدونم براش 6 میاد، شما جایی خوندی گفته نمیاد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر