راهنمایی در امر خرید موبایل

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
دوستان گوشی تا 650 هزار تومن چی پیشنهاد میدید؟

با توجه به این شرایط البته:

-برای خانوم مسن هست ( 56 سال )

- چیز خوف و ترسناکی از نظر سخت افزاری نمیخواد باشه ولی راحت و روون باشه برای چند سال آینده.

- ظاهر خوبی هم داشته باشه.

ترجیحا سامسونگ، ال جی یا اچ تی سی باشه. صفحه نمایش هم از 4 تا 4.5 باشه .

نظر خودم رو HTC Desire 526 هست.

lg l90 بگیر
چون این نکته هم در نظر بگیر این طور افراد نیاز به یک دکمه فیزیکی دارند تا در موارد خاص که گیج شدند راحت بتونند برگردند به جای اول !

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,985
نام
محسن
واقعا اینطوریه؟ یعنی انقدر فرق کرده ؟
کلا نمیدونم htc چه سری داره!
منم به هوای خرید گلکسی آلفا رفته بودم(اون موقعه از اس5 هم شاختر بود و عین نوت4(قدرتشو میگم) بود) با اون کار کردم بسی لذت بردم! ولی داداشم گفت بیا بریم htc ببینیم رفتم هم من و هم داداشم 2 دقیقه با M8 کار کردیم اصلا بدون اینکه قیمت بگیریم گفتیم آقا یدونه از اینا برا ما بیار(باورت نمیشه منی که موبایل بازم و هر روز اطلاعات میخونم اصلا نمیدونم سخت افزار M8 چی هست چه قابلیت هایی داره) طرف هم آورد خیلی لذت بردیم و رفتیم خونه:d

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
LG G4 هم معرفی شد
2 مشکل اساسی داره در مقابل رقبا:
1- Snapdragon 808
2- بدنه پلاستیکی
از یک طرف اگه 810 بزاره بر طبق گفته ها مشکل داره ، از یک طرف وقتی 808 می زاره توی بنچ ها از بقیه کم میاره، رم از LPDDR4 می شه LPDDR3 که پهنای باند خیلی کمتری داره ، در کل فکر می کنم پایین ترین Benchmark رو توی Flagship های امسال بگیره

کلا این Qualcomm مونده چی کار بکنه ، از یک طرف باید از Snap 808 توی کنفرانس تغریف بکنه از یک طرف هم نباید Snap 810 رو زیر سوال ببره
کلا امسال Flagship ها اوضاع جالبی دارن ، از یک طرف Snap 810 که سامسونگ دورش رو خط کشید و هنوزم که هنوزه سر مشکلات گرماییش بحثه ، Qualcomm اومد به جای معماری خودش از معماری خود ARM توی Snap 810 استفاده کرد که بعدش هم پشیمون شد و برگشت به همون معماری خودش
HTC که M8 رو برداشته یک آپگرید سخت افزاری کرده یک دوربین جدید هم انداخته روش به اسم M9 داده ، پردازنده که Snap 810 اسم و رسم دار ، بعد اومده M9+ رو معرفی کرده که از نظر اندازه و صفحه نمایش آپگرید شده اما پردازنده مدیاتک روشه
Sony که کلا معلوم نیست داره چی کار می کنه ، سیاست های خوبی رو برای نابود کردنش در پیش گرفته :d
LG هم که Snap 808 رو به 810 ترجیح داد ، بدنه پلاستیکی!!!!
Samsung اومد طوفان کرد رفت ، از یک طرف طوفان بد مثل حذف اسلات کارت حافظه و غیر قابل تعویض بودن باتری ، از یک طرف Exynos جدید که کلا دید همه رو به Exynos عوض کرد ، بدنه جدید ، صفحه نمایش جدید ، دوربینی که در بین رقبا تا الان از همه بهتر بوده و ...

کلا من فکر می کنم توی این معرفی ها سامسونگ بهتر از همه عمل کرد ، در واقع می شه گفت Snap 810 یکی از معضلات Flagship های امسال بود و هست

آخرین ویرایش:

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,985
نام
محسن
الجی هم که همون جی3 رو ساخته!
فکر کنم امسال فقط سامسونگ تغییر داشته که اونم چون جنس بدنشه اش از اول پلاستیکی بود شده فلز و شیشه الان یه چیز جدید به حساب میاد.
کلا احساس میکنم تکنولوژی موبایل دیگه داره اشباع میشه تا زمانی که ایده جدید بیاد!!!!

TDKR

کاربر سایت
May 1, 2012
386
معتبر ترین سایت برسی دوربین dxomarkاس6اج رو برسی کرده و بالاترین امتیاز رو بهش داده واقعا امتیازش بالاست
gsmarena_001-3.jpg

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
الجی یه عقبگرد نسبت به جی فلکس دو کرده و اونم پردازندشه .. اگزینوس امسال بهترین چیپست بود و حتی چیپستهای سابقا بیرقیب انویدیا هم حرفی برای گفتن در مقابلش ندارن .. اگخ tsmc که تولید کننده پردازنده های کوالکامه تا سال اینده فناوری چاپ ده نانومتری رو راه بندازه کفه ترازویی که سامسونگ روش نشسته میاد بالا

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,017
نام
Milad
امروز رفتیم برای یکی از دوستان گوشی بخریم(آخر One M8 گرفت) با S6 edge کار کردم با عرض پوزش خیلی خوبه ..منی که تقریبا خیلی از سامسونگ بدم میاد(علاقه شخصی) فوق العاده لذت بردم از گوشی اونم توی 15 دقیقه!براوو!

TDKR

کاربر سایت
May 1, 2012
386
کلا همه عاشق اس6اج شدن یه سایت دیدم لقب بهترین گوشی اندروید تاریخ رو داده بود:D
این گوشی رو زده سامسونگ که قدرت مهندسی شو نشون بده و انتظار فروش بالایی نداشت
ولی الان تقاضا به حدی بالاست که یه کارخونه جدید برا ساخت فقط اس اج زده:D
با اینکه خیلی گرونه ولی باز خیلی ها به اس6عادی ترجیح دادن

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
Benchmark های G4 اومده و همونطور که انتظار می رفت از بقیه رقبا پایین تره
The LG G4 performance benchmark results are in and they are not stellar - GSMArena Blog

Exynos ای که امسال سامسونگ روی S6 گزاشته برنده اول آخر Flagship های اندرویدی امسال اه

احتمالا شاهد فروش نه چندان خوب G4 و احتمالا One M9 خواهیم بود

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,985
نام
محسن
اره S6 Edge واقعا خوشگله منم خیلی باهاش حال کردم!
فقط فقط بدیش اینکه گوشی اگه بی افته صفحه نمایش ضربه بدی میخوره! همین جوریش بعضی گوشی ها 2 میل حاشیه کناری دارن بازم رو خراب شدن صفحه نمایش تاثییر میزاره وای به حال این.
ای کاش سامسونگ هم مثل اچ تی سی و اپل به یکپارچه کردن رابط کاربری تمامی پرچم داراش بیشتر فکر کنه! الان که زبان طراحی خودشو داره باید یه رابطکاربری سامسونگی هم داشته باشه.

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
اره S6 Edge واقعا خوشگله منم خیلی باهاش حال کردم!
فقط فقط بدیش اینکه گوشی اگه بی افته صفحه نمایش ضربه بدی میخوره! همین جوریش بعضی گوشی ها 2 میل حاشیه کناری دارن بازم رو خراب شدن صفحه نمایش تاثییر میزاره وای به حال این.
ای کاش سامسونگ هم مثل اچ تی سی و اپل به یکپارچه کردن رابط کاربری تمامی پرچم داراش بیشتر فکر کنه! الان که زبان طراحی خودشو داره باید یه رابطکاربری سامسونگی هم داشته باشه.

Touchwiz چیه پس :d

Flagship امسال LG رسما Flex 2 اه نه G4
این G4 رو باید با Note 4 سال پیش سامسونگ و Nexus 6 مقایسه کرد

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,539
نام
امین
دو سه روزی میشه اپدیت 5.0.2 اندروید واسه E8 ورژن تک سیم اومده.
یه فایل 120 مگی اولش بود و یه 795 مگی دنبالش.
واسه دو سیم هنوز خبری نیست.
ولی متاسفانه ورژن سنس همون 6 موند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر