راهنمایی در امر خرید موبایل

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
- - -ویرایش - - -

آقا شما چه گیری دادی به S3 :d خوب الان با اومدن اس 5 دیگه اس3 قدیمی میشه ها!!!
دیگه الان بعد از گذشت چند سال از عرضه گوشی انتظار نداشته باشین زده باشه Made in Korea یا ساخته شده توی چین توسط سامسونگ الان دیگه فکر کنم همش زده همون چین.چ
به نظرم باز هم تحقیق کنید و صبر کنید تا قیمت ها با اومدن گوشی های جدید بکشه پایین.

آخه S III تو رنج قیمتش از همه بهتره انصافا !!
الان با 850 خدایی بهتر از S III نمیشه گیر آورد !! :d
البته اگه بکشه پایین و مثلا S4 بشه 1 تومن ، خب مسلما اونموقع قضیه فرق میکنه !
بنظرتون تا کی صبر کنم بهتره ؟!

- - -ویرایش - - -

دوستان میشه به این اعتماد کرد؟ قیمتش بالا نیست ؟!

http://emalls.ir/%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF_%DA%A9%DB%8C%D9%88~eitemid~1243~exid~177850

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,195
نام
∂αнмα
سلام.
گوشی Xperia Z اونقدر که میگن باتریش ضعیف هست ؟! کلا وضعیت باتریش چطوره ؟!
عمل کرد باتریش رضایت بخشه رفیق من همون اول که خریده بودش اپدیت 4.1 بود زود به زود شارژ خالی میکرد اپدیت 4.2 که براش اومد شارژ نگه داریش تقریبا دو برابر شده الانم که اپدیت 4.3 عالیه همه چیزش . این گوشی تو رنجش خودش بهترین انتخابه ...

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
:-o
این پس چیز خاصی نیست :|

e4fa7e07ea3eb8621.jpg

- - -ویرایش - - -

جالبه همون اوایل هم که وان معرفی شد یه عده میگفتن با وجود s4 شرکت htc باید بساطشو جمع کنه ..ولی خب اخر سال معلوم شد چه گوهری بود one
واسه قضاوت خیلی زوده!
سونی واقعن روند رو به رشدش عالی بوده تعجب میکنم این حرفو تو زدی!
کاملن تو فروش و کیفیت کارشون قابل تحسینه و تکامل کاملن تو محصولات این شرکت مشخصه.
نکنه اکانتت و هک کردن دوستان :d
این دوربین دوم ه چطوریه مگه؟ در جریان نیستم:D

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,017
نام
Milad
این دوربین دوم ه چطوریه مگه؟ در جریان نیستم:D
کلا کارش فوکوس سریعتر و اهندازه گیری عمق میدانه بصورت جدا...برای همین شما بعد از عکس میتونید نقطه فوکوستون رو عوض کنید و بوکه طبیعی تو عکستون ایجاد میشه...البته نرمافزاری هم میشه اینکارو کرد (بوکه رو) اما کیفیتش قابل قیاس نیست.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
عمل کرد باتریش رضایت بخشه رفیق من همون اول که خریده بودش اپدیت 4.1 بود زود به زود شارژ خالی میکرد اپدیت 4.2 که براش اومد شارژ نگه داریش تقریبا دو برابر شده الانم که اپدیت 4.3 عالیه همه چیزش . این گوشی تو رنجش خودش بهترین انتخابه ...
ممنون بابت راهنمایی. چون در طول روز به شارژ دسترسی ندارم و استفاده هم موسیقی و در حد چند دقیقه بازی هست معمولا.
Xperia Z و ZR کدومشون بهتره ؟! فک میکنم Z قشنگتره و 5 اینچ هم هست.

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
درود .... چندتا سوال داشتم :d
1- تفاوت IPS و TFT چیه؟ (بجز زوایای دید بهتر) خیلی مشهوده؟
2- تفاوت Lumia 525 و 520 توی چیه؟ (بجز بدنه پشت 525 که روغنی شده به جای مات)
3- هر کدوم که بهتر بود در سوال 2، اون رو پیشنهاد می کنید یا lumia 620؟ علت. 620 چیپ Snapdragon داره و CPU اون هم Krait هستش که 520 چنین چیزی رو نداره اما از اونجایی سخت افزار بارم نیست گفتم سوال کنم!
4- داستان این سریال های Lumia که بقیه اینجا دارند میگند Galaxy نشون میده چیه؟ اصلا توی کدوم سایت وارد می کنند؟ خیلی مهمه؟
5- بهترین وین فون زیر 750 رو پیشنهاد بدید. توضیح خاصی هم دارید ارائه کنید.
6- ممنون از پاسخ :d

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
ممنون بابت راهنمایی. چون در طول روز به شارژ دسترسی ندارم و استفاده هم موسیقی و در حد چند دقیقه بازی هست معمولا.
Xperia Z و ZR کدومشون بهتره ؟! فک میکنم Z قشنگتره و 5 اینچ هم هست.
صد در صد Z.
تکنولوژی IPS اولین بار در سال 1996 توسط شرکت Hitachi ساخته و توسعه داده شد. IPS اولش به منظور ارتقا کیفیت زاویه دید صفحه نمایش ها ارایه شد، اما شرکت های دیگه مثل LG و Panasonic، (به تازگی Sony) و ... به Customizable بودن این نوع صفحه نمایش پی بردن و شروع به Customize کردن این نوع صفحه نمایش ها واسه محصولات خودشون کردن. مثلا در سال 2007 شرکت LG برای اولین بار این نوع صفحه نمایش رو واسه محصولات خودش Customize کرد و اون رو Horizontal IPS نامید، و در سال 2011 نیز با ایجاد تغییرات بیشتر Advanced High Performance IPS رو ارایه کرد. گرچه این تکنولوژی در سال 2010 از Hitachi به Panasonic منتقل شد، اما همچنان انحصاری نیستش و همه شرکت ها میتونن اونو Customize و در محصولاتشون ازش استفاده کنن. TFT اما داستان دیگه ای داره. TFT نسبت به IPS قابلیت شخصی سازی خیلی کمتری داره و به همین علت هم دیگه عمرش رو به پایانه. در ابتدا اکثر گوشی ها از صفحه نمایش TFT استفاده میکردن. به تدریج همه شرکت ها از این تکنولوژی به تکنولوژی IPS مهاجرت کردن، اما Sony همچنان به استفاده از این تکنولوژی پافشاری میکرد و سعی میکرد با ارتقا دادن اون (Triluminous, X-Reality و ...) کیفیت اون رو به سطح IPS برسونه (گرچه این تلاش بی نتیجه بود! کیفیت ارتقا پیدا کرد، اما به IPS نرسید). الان Xperia Z2 داره با صفحه نمایش IPS ارایه میشه که با تکنولوژی های انحصاری Sony به یکی از بهترین صفحه نمایش های دنیا مبدل شده! (چه بسا اگه Sony زودتر به فکر مهاجرت به IPS میفتاد، صفحه نمایش های گوشی مثل Z در مقابل یه گوشی مثل G Pro زانو نمیزد!) در هر صورت به نظر من دلیل این پافشاری به ادامه توسعه TFT قیمت ارزون اون بود...

Sent from my Xperia Z1 using Tapatalk

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
2- تفاوت Lumia 525 و 520 توی چیه؟ (بجز بدنه پشت 525 که روغنی شده به جای مات)
3- هر کدوم که بهتر بود در سوال 2، اون رو پیشنهاد می کنید یا lumia 620؟ علت. 620 چیپ Snapdragon داره و CPU اون هم Krait هستش که 520 چنین چیزی رو نداره اما از اونجایی سخت افزار بارم نیست گفتم سوال کنم!
4- داستان این سریال های Lumia که بقیه اینجا دارند میگند Galaxy نشون میده چیه؟ اصلا توی کدوم سایت وارد می کنند؟ خیلی مهمه؟
5- بهترین وین فون زیر 750 رو پیشنهاد بدید. توضیح خاصی هم دارید ارائه کنید.
6- ممنون از پاسخ :d
2-فرقش تو اینکه رم 525 یک گیگ ـه ولی برا 520 512 هست !
3-فرق چندانی ندارن ...
4-گوشی قاچاق همینه ... میشه از نمایندگی نوکیا خرید کرد که مطمئن تره
5-اومیا 820 ... دوربین رم صفحه نمایش بهتری داره البته اگر گیر بیاری ... وگرنه میتونی 625 که 630 هم هستن ...

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
یک چیزی من رو بدجور تو فکر برده که شاید هم عجیب غریب باشه :d 5 اردیبهشت، نوکیا رسما وارد زیر مجموعه مایکروسافت میشه و نام نوکیا از روی گوشی ها برداشته میشه!
پشتیبانی از ویندوزفونهایی که هنوز نام نوکیا رو یدک می کشند ادامه خواهد داشت، مگه نه؟ :-/ یا صبر کنیم مایکروسافت فون بخریم؟ :d

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
مطمئنی اسم نوکیا برداشته میشه؟؟رسما اعلام شده؟؟
من خودم اخبار موبایل رو در حد بازی ها دنبال نمی کنم ولی اینجا چیز جالبی نوشته:
پایان نوکیا، آغاز Microsoft Mobile | وبلاگ فروشگاه اينترنتي آل ديجيتال
از این به بعد شاهد Microsoft Mobile خواهیم بود نه نوکیا :-? حکایت Xperia Arc S سونی اریکسون که فکر نمی کنم الان اصلا پشتیبانی بشه.
دباره این مالکیت ها اطلاعات قطعی ندارم و برای همین می خواستم بدونم کسی نظر بهتری داره که بازار چه تغییراتی می کنه؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
^^
مطمئنی اسم نوکیا برداشته میشه؟؟رسما اعلام شده؟؟
شاید کنارش یه اسم دیگه بزارن
کلا گوشی ها با نه Microsoft Mobile OY تغییر داده میشه !
حالا نمیدونم OY یعنی چی ؟!!
-بنظرم جالب میشد اگه گوشی ها رو با نام همون نوکیا تولید میکرد / مثالی ندارم بزنم ولی خب گوگل گوشی هاشو با نام نکسوس عرضه میکنه ! مایکروسافت هم میذاشت جالب میشد-

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر