راهنمایی جامع و کامل بازی Hitman Absolution

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
مهدی جان دیگه ادامه نمیدی ؟:-*
من الان 1 ماهه منتظرم برسی به Gun Shop تا ببینم چطوری میشه اون اسلحه های هیتمن رو از تو ویترین در آورد:gunner:

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
من الان 1 ماهه منتظرم برسی به Gun Shop تا ببینم چطوری میشه اون اسلحه های هیتمن رو از تو ویترین در آورد:gunner:

اونجا کاری نداره که

برو انتهای سالن و بعدش بپیچ به سمت چپ و برو توی اون اتاق که دوتا پلیس هستند. یه گوشه دیوار یه دریچه هستش، از توی اون برو تا به یه اتاق برسی. یک کمی که صبر کنی پیرمرده میادش. بیهوشش کن و کلیدهای گاو صندوق رو از توی جیبهاش بردار و کلیدهای ویترین حاوی اسلحه ها رو از توی گاو صندوق دربیار و برو پایین و اسلحه ها رو بردار.

چون خیلی وقت پیش تمومش کردم، امیدوارم که جزئیات رو درست گفته باشم.

ASB_BOND

کاربر سایت
May 12, 2011
152
نام
بهروز
راه بهترش اینه که بری با اون دختره مسابقه بدی اونوقت خوده پیرمرده تقدیمت میکنه اسلحه ها رو

Arefdk

کاربر سایت
Mar 25, 2013
4
نام
Aref
راه بهترش اینه که بری با اون دختره مسابقه بدی اونوقت خوده پیرمرده تقدیمت میکنه اسلحه ها رو

داداش آسفالت میشی که بخوای اونجوری رد کنی!

باید بری ته سالن سمت چپ یه اتاف هست 2 تا پلیس توش هستن دارن تیر اندازی می کنن !
وارد اتاق که شدی دست راست یه کانال هست میری داخلش از اونجا میری داخل اتاق همون پیر مرده !
پیرمرده که اومد میکشیش بعد یه نوتبوک بهت میده اونو برمیداری ! تو همون اتاق یه دونه گاو صندوف هست گاو صندوق رو باز می کنی کلید رو از توش بر میداری!
از همون راهی که اومدی بر می گردی میری تو همون سالن اصلیه !یه جای فیوز داره ! میری اونجا برق رو قطع می کنی یارو که پشت صندوقه میاد بیرون !بعدش هم که دیگه مشخصه میری اسلحه رو بر میداری ! به همین راحتی و خوش مزگی !

ASB_BOND

کاربر سایت
May 12, 2011
152
نام
بهروز
داداش آسفالت میشی که بخوای اونجوری رد کنی!

باید بری ته سالن سمت چپ یه اتاف هست 2 تا پلیس توش هستن دارن تیر اندازی می کنن !
وارد اتاق که شدی دست راست یه کانال هست میری داخلش از اونجا میری داخل اتاق همون پیر مرده !
پیرمرده که اومد میکشیش بعد یه نوتبوک بهت میده اونو برمیداری ! تو همون اتاق یه دونه گاو صندوف هست گاو صندوق رو باز می کنی کلید رو از توش بر میداری!
از همون راهی که اومدی بر می گردی میری تو همون سالن اصلیه !یه جای فیوز داره ! میری اونجا برق رو قطع می کنی یارو که پشت صندوقه میاد بیرون !بعدش هم که دیگه مشخصه میری اسلحه رو بر میداری ! به همین راحتی و خوش مزگی !

اتفاقا به نظر من اینجوری راحتره وقتی میتونی بدون کشتن رد کنی مرحله رو برا چی خشونت

Arefdk

کاربر سایت
Mar 25, 2013
4
نام
Aref
به هرحال اونم یه راهشه !!

ولی یه سوال توی اون مرحله وفتی از پشت سر اون یارو تو صندوق میری طبقه بالا بعدش از تو بالکن میری پایین بعدش از تو یه کاناله که میری جلو !
یه در هست که کی کارد می خواد اون کی کارد رو کسی می دونه از کجا باید بگیریم ؟؟؟
کجاست اصلا؟؟؟

Kid A

کاربر سایت
Mar 25, 2013
2
دوستان من تو یه مرحله ای که باید دو نفر رو بکشی و بعد lenny رو زنده باش صحبت کنی گیر کردم.من نفر اول به این صورت کشتم.

136421787118980_0370639546.jpg

بعد دیگه نمی دونم باید چیکار کنم اگه دقیق راهنمایی کنید ممنون میشم.

Arefdk

کاربر سایت
Mar 25, 2013
4
نام
Aref
دوستان من تو یه مرحله ای که باید دو نفر رو بکشی و بعد lenny رو زنده باش صحبت کنی گیر کردم.من نفر اول به این صورت کشتم.

136421787118980_0370639546.jpg

بعد دیگه نمی دونم باید چیکار کنم اگه دقیق راهنمایی کنید ممنون میشم.

بعد از این که یارو رو کشتی دقیقا سمت چپت تو همین تصویر یه ledge هست اونو میگیری میری بالا میری جلوتر وارد اتاق میشی یه قرص هست اونجا اونو بر میداری بعد صبر می کنی تا اون یارو گارد رد بشه بعد از راهرو سمت راست میری جلو درو باز می کنی :D میری پایین یه لباس هست لباس رو میپوشی (لباس آرایشگر)بعد اون گاردی که اونجا نشسته رو می کشی میبری اتاق پشتی هیدنش می کنی!
خوب حالا می تونی خیلی خوشگل موشگل بری هرجایی که می خوای با لباس آرایشگری که داری چرخ بزنی!
(خوب اون قرصه که اونجا برداشتی استفادش اونجاس که توی سالن یه پیتزا هست که باید بریزی تو پیتزای لنی که بخوردش که من خودمم ازش استفاده نکردم اگه فهمیدی به منم بگو!):D
خوب کشتن اون نفر بعدی هم که آسونه میتونی شیر گاز رو باز کنی و بنگگگگگگ! یا میتونی بری تو اتاق پشتی قایم شی و خففففففف!!!
بعد از این که اون یارو رو کشتی لنی میره توی اتاق آرایشگاه ( البته فکر کنم اگه از روش پیتزا استفاده کنی یه جور دیگه بشه :D) میری سراغش و از دیدن دمو لذت میبری!

tezar6872

کاربر سایت
May 25, 2012
77
نام
پوریا
آقا من اینجا گیر کردم.اصلا نمیشه امتیاز گرفت نمیشه کاری کرد؟؟؟
http://uploadtak.com/images/8576_hit.jpg

---------- نوشته در 08:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:51 PM ارسال شده بود ----------

کسی جواب نمیده
عکسو واسه من باز نمیکنه برو یه اپلود سنتر دیگه اونجا بزار ببینم مشکلت چیه انشالله بتونیم حلش کنیمo:-)

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر